Kristus asinis
0
Ņi, šeit ņe par reļiģiju ruņāsim, bet par kaut ko citu - vīņu (dzērieņu), tātad - KĀ JUMS GARŠO VĪŅŠ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaut kur jau bija topiks par šmigu....es ar vīnu uz Jūs..ja pa daudz esmu paņēmis iepriekšejā vakarā, tad paģiras tādas, ka goda vārds, ja būtu stroķis tad lodi galvā...un vēl tas sausais smirdīgais kunkuli rīklē un tas spiediens uz acīm...vot tā man ir ar vīnu bļin...tikai uz paģirām vienu glāzi kopā ar mangali un varbūt kādās smalkās vakariņās vienu glāzi klāt, bet parastjā tesienā nē un nē...
0
Es ar' ar vīnu uz Jūs. Paģiru aparāts ne pajokam. Kaut gan gadās šad tad ieraut.
0
Es gan darbā esmu ieradinājies dzert sausos sarkanvīnus. ņam ņam, labums arī tāds, ka sauso ir grūti pārdozēt, jo vienkārši neprasās tik daudz viņu.
0
man sausais negaršo, nekādas baudas absolūti. pussaldie (baltie) un saldie (sarkanie) ir ņamņam, bet vispār, ja man taad jāizvēlas starp vīnu un jāņogu sulu, ņemu otro. tāpat neapreibina. bet jaunībā (17-20 gados) gan laku tās zaļās manastirskas izbas vienu pēc otras, nedēļā kādu pudeli točna
0
šķebina!
0
oi, tās manastirskijas lielās divlitrenes....es tūlīt vemšu
0
Viini ir laba lieta ja vinjus lieto peec tradiicijaam. taapat test iekshaa lai piedzertos nav tik feini. Man pasham vislabaak saldie.
0
nezinu, cik tos viinus esu garsojis,neviens nav paticis.Jo krutaakas skaitaas( tur kaukac 1998 gada razha) jo MAN nebaudaamaaks.:)
0
jā, sevišķi daži Frnancijas sausie sarkanie
0
man vīni riebjās... dzeru, tikai ārējo apstākļu spiests.
0
Nu katram savs. es arī kādreiz labprātāk dzēru pussaldos, bet kaut kā pamazām iemācījos sagaršot un baudīt sauso un pussauso vīnu garšas nianses.
0
skaidrs - vīns - gothic doom style dzēriens

dawai taisam augšā dažādu apreibinošu vielu sarakstu ar tam atbilstošajime metāla žanriem

tipa

vīns - gothic doom/christian metal
absints - gothic/pokegothic
alus - heavy/pagan/folk u.c.......
0
zāle - stoner doom
amfetamīns - speed metal
heroīns - sludge
asinis - black metal
sviests - noisecore
gaļa - grindcore
šņabis - death metal
visādi tur kokteiļi - glam
hm, kam lai tiek melnais balzāms?
0
izsaku variantus:
viskijs - death metal
degvīns - black metal
heh,nevaru izdomāt,ko likt power metal... mosh jāņogu sulu?
0
viskijs - uzreiz man ar vēlīno metallicu asociācijas, tāpēc - cowboy metal
0
eu kā sauc system of a down stilu? tas ir pilnīgs kokaīnmetāls!
0
nu labi,bet kas sludge tāds? ja balzāms paliek pāri,to tad arī var pielikt power/progressive metal,sanāks gana episki
0
Power Metal - proteīns (kādi tur vēl jautājumi)
0
Viinu var dzert tikai labu viinu un ar nedaudz! veel garshiigi meedz buut pashbruveetie viini!

Juus te melno balzaamu liekat mieraa!
0
vispār man jau tie lēttie vīni iekšās iet ļoti lab, dārgāku par 2ls a nwmaz neesmu dzēris... un kā jau teicu kautkur tad no tiem ritīgi grādīgajiem man vēmeklis nāk... takā alus vai vīns!!!
To Nefolk SOAD jau pie NUU-Metal un Nu Metal auzu pārslas ēd...
0
Viins ir fuja, bet ja dod tad jau dzer, pudeli var izdzert, pohas tas taaa, var paarciest!!! Alus paari visam!!! Labi, labi..nejau visam, bet visiem citiem smigotaajiem...:))))
0
ar vīnu ir tā kā ir... sevišķi ar pašmāju. Vienreiz iznāca tā labi sasūkties (kā jau māju vīns- garšīgs, saldens)... bet nākamajā dienā bija TĀDS pohmels, ka nezināju kur likties. Likās ka galva tūlīt pārplīsīs, bez maz vai jāsastīpo galva... nu drausmīgas paģiras bija.. Līdzīgas no mājās brūvētajiem aliem. Tomēr j'māk taisīt pašmāju dzira, savādāk tie piemaisījumi t.s. sīveļļas (propilspirts, butilspirts u.c. sūdi) ir paģiru izraisītāji no pašmāju dzirām. Paģiras , protams rada arī alkohola (etanols, kas mūs arī interesē) sadalīšanās produkts- acetaldehīds. Nu lūk, tieši šis maita - acetaldehīds, ir tas toksiskais produkts ,kas rada mums rada nevisai patīkamās subjektīvās sajūtas. Bet to patīkamo eiforiju, rada tieši etanols, iedarbojoties uz CNS...
Labi , aizrāvos... :-))
0
hah man pēc vīna viss štokos....
0
Iesaaceejs...:DDDDD
0
Iesācējiem ir tā laime, ka nav paģiru... pats pēc sevis atceros. Tās sāka parādīties pakāpeniski. Vārdu sakot, ap gadiem 17-18 sāku izjust to `prieku`. Līdz tam bija pilnīgs vienalga uz pohmeli, jo tāda vnk nebija :)
0
Man tikai apmeeram meenesi ir pohas...un tas nava jauki...ne nav...:(((
0
Pūce- regulāra alkohola lietošana var negatīvi ietekmēt tavu menstruālo ciklu... Tevi tas neuztrauc ?
0
Neeeeeeeeee!!! Varbuut jau ietekmee, bet tad tas ir noreguleejies atbilstoshi maniem dzershanas cikliem!!! Matasiva tu redzi cik negalanti cilveeki sheit dziivo...:)))
0
Es katru dienu redzu cilvēkus kuri praktiski nekad nav skaidrā, nu zin skats nav patīkamais un viņu runa tāda dīvaina, pat ja ir skaidrā... daži vispār tā norijušies bļe ka šaubos ka zin kurš gads un vispār vārdu sakot dzīvie miroņi.. vienkārš ieksistē....
0
pag pag par pohaam bij jau jautajums kur vareeja balsot! katraa zinjaa dazi izradijaas tadi pashi pimpji ka Deathperado! es to skaitaa!
0
Kas par pimpjiem??
0
Nesen gādījās dzert vīnu ar nosaukumu "Medvežja krovj", vai kautkā tā. Nosaukums jau foršs, bet pats vīns sūdīgs.
0
Viins, ko lai saka par viins...vinns labs, viins negarshiigs, bet labs...ak es tagafd neateiktos no pudeles baltviina...sarkanais ir veel pretiigaags par balto, bet arii laba smiga, sarkanajam vajag kautko uzderamu, piemeeram alu...:)))
0
Zipak, tas cilvēks ir tavs sencis?
0
Un tu viņam to alu pienes savā fočenē? :))
0
nefolk,ja neesi pamanījis,zipaks jaunu bildi ielicis.
0
bļā, foršas kedas zipak! žetons tev par to zābaksmēru - es arī tā izdarīšu!
0
tikai nesaki ka tev tās kedas nav ieziestas ar zābaksmēru?
0
zābaksmērs ir ugunsnedrošs, man vienreiz koncī rokas aizdegās, jo izmantoju šamējo grima vietā
0
drīzāk jau ar vasku
0
Kur mans sencis??? Tas alus bija mans, kautgan sākumā bija domāts uz diviem, bet draugs ateicā un paņēma sev mazo aliņu... :D
Tās kedas ir dabīgi melnas!!!!
0
Melnas kedas jau vairs nav kedas, bet gan mūsdienu modes pasaules murgojums.
Zilas ar baltu- lūk tas ir īstais padomijas retro! :)
0
sorry man neko no padomju retro nevajag...
0
kaut ko nebuut atceros ka tadas kedas ir redzetas zils ar baltu ! godigi sakot es no tadaam neaateiktos!
0
Kaut kādā žurmālā manīju kedas uz augstpapēžiem. Zipak un Ac/Dc, jums tādas tīri labi ģeld, ne?.. :D
0
es labāk palieku pie saviām nodeldētajām kedām...
0
Es palikshu pie savaam melni baltajaam kedaam un miiljajiem kerziem ar baltajiem purngaliem!!!
0
Garāka neaugsi?
0
Diezvai,es jau gandriiz divus gadus neesmu paaugusies, kur nu vairs...taa ir ka piipee...:)
0
Zipak - tas, kurš vienmēr piedzēries :))

tu taču nefiltrē pats savu tirgu
0
Šito tavu pēdējo es toč nefiltrēju.. lūdzu paskaidro man kas uz ko ir atiecināms...???
0
Zipaks, aizvakar, plkst. 14:54 [Profils] [Link]
Es katru dienu redzu cilvēkus kuri praktiski nekad nav skaidrā, nu zin skats nav patīkamais un viņu runa tāda dīvaina, pat ja ir skaidrā... daži vispār tā norijušies bļe ka šaubos ka zin kurš gads un vispār vārdu sakot dzīvie miroņi.. vienkārš ieksistē....
0
tb, tu par saviem senčiem, es jau sapratu, bet aj neko aizmirsti :)))
0
nu šitā gan nevajadzēja tev teikt!!!! Mani seņči nedzer. Varbūt māte kādās viesībās kādus 100g ierauj, bet baķka ne lāsītes....
0
tu tagad esi dusmīgs?
0
hm, kas tad tie ir par cilvēkiem - kaimiņi?
0
nav brīnums, ka zipakam vienu sīņi apkārt... viņš no kurienes, no lielvārdes (pofig, karoče no tās puses vai tuvumā), man gadījās būt tur nesen. Naturāli viens alkānu spiets apkaimē... galvenais, ka gados jauni. Vnk deģenerāti... patiesībā bēdīgi, ka tāda slimāka sabiedrība vairojās... fak.
0
vieni- nevis vienu :-)
0
ui Lielvārdē jau vispār aprobežoti idiņi dzīvo, kāds jau i normāls, bet tur visi domā ka ir baigi krutie un paši labākie... dzerstas a kā negudri... es parlaimi tur nedzīvoju... amm es pagastā dzīvoju un protams te bezdarbs ir liels un visādi alkāni vazājas te arī kādas piecas točkas ir..
0
un zipaks iespejams zin kuraa kvalitativaaka manta ir?

tas jau ir perversi augstpapezhu kedas!
0
Par tēmu runājot - pašlaik klausos Belphegor albūmu "Lucifer Incestus", tur ir dziesma FUKK THE BLOOD OF CHRIST! To arī visiem novēlu šajā vakarā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas