latvieshu hevy metals...
0
man liels atklaajums bija daudzas power metal grupas...buutu interesanti uzzinaat par latvieshu valodaa dziedoshaam hevy matal grupaam...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
heavy metal protams....!!!!
0
ai es iekš LV maz zinu un vispār neko daudz nezinu....
0
vaacu vertiigu informaaciju....
0
Vieniigaiskas, kas naak praata shai sakaraa ir Ruusa
0
...nerādi man savu seju nevaru to ciest, kad es atkal tevi redzu gribas kaut ko sviest..:))
bet Rūsa jau nav power-visīstākais lemmijs
0
nu ir tāda power/progressive blice kā Distant Light.
0
ir jau ir bet neesu dzirdeejis shos latvishu meelee.
0
Sorry,neizlasīju kārtīgi tēmas nosaukumu.
0
DC++ nopiraateeju Ruusa-Lietus... SUPER! gribu veel...
0
Stipri šaubos, vai ir vēl. Tā pati dziesma ("Lietus") tika ielikta gan "Melnās piektdienas" gan "Odekolona" izlasē, pēc tā spriežu, ka citu ierakstu viņiem varētu arī nebūt. Bet vispār jā- man ar šķiet baigi labā dziesma.
0
atradu veel "tava dailjaa seja" un "tikai rokenrols"... arii vienk super dziesmas
nu ve4i no 87 gada laizh vaidzeetu taka buut kaukam veel... kaadam nau kaada infa par vinjiem ?

heheh arii sastaavs liidziigs ka motorhead..
0
ko ta HELL PATROL neviens neatcerās?
0
ar taam latvieshu grupaam taa pagruutaak...es vispaar nezinu kas dziedaatu latviski....nekas nenaak galvaa, nekaadu ideju...:(((((
0
Nu, varbūt vēl Motorium? Pavasarī redzēju šos kaut kādā tr00 n3kr0 underground pasākumā Vecrīgā, uz kuru ieradušies bija apmēram astoņi apmeklētāji. :)
0
Ew a kāds var ko pateiktpar Traind Kill Method [nezinu kā īsti rakstas]???
0
TKM nav hevī metāls
0
trendkill method ir tipiski pašmāju fear factory
0
It kā ir dzirdēts, ka ar Rūsu vēl tomēr nav cauri, ka taisoties vēl kaut ko... nezinu, tas tā baumu līmenī. Bet Motorhead kopēšana nenoliedzama :)

Šo un to no Quarks daiļrades jau ar varētu pieskaitīt pie heavy. Žēl, kaut kur esmu pakāsis "Vietu nav" kaseti...

Offtopiks Zipakam - Trendkill Method ir tas pats, kas iepriekš saucās Method un vēl pirms tam Gust of Anger; ar Gust of Anger nosaukumu šiem ir arī albums "Natural Hostility". Stils - tipa post-thrash/hardcore.
0
Intar: a vēl agrāk Ultra :-)
0
Esat dzirdējuši: Symbolic_feat_Niks_Matveje...
Lietus un
0
norchall, kam tev šī vērtīgā info? Vienkārši gribi paklausīties, vai kas cits?
0
bļins nomisējās....
Esat dzirdējuši
Symbolic feat Niks Matvejevs - Daugavinja???
0
"trendkill method ir tipiski pašmāju fear factory"..
vai ir kāds bunģieris Latvijā kurš var nospēlēt tipa fear factory?

0
Starp citu, Rūsai kaut kādu nedēļu atpakaļ jauna dziesma sākusi skanēt pa SWH Rock. Saucās - "8. marts". Nav gan pagaidām laimējies dzirdēt, bet viņa ir iekļauta topā, tā ka gan jau piektdien pēc astoņiem viņu tur spēlēs.
0
Fear jau kautkāda elektronika...
0
*18:00
0
to dziesmu esmu dzirdējis,nu toch reāli atsit Motorhead,bet man patīk.
0
to 8.martu laiž riktīgi bieži pa rādžiņu... nu tā, jautrs ,pumpējošs gabsis. Nav ne vainas :-)
0
Zipak tu nesajauci ar Fun Factory?:)
0
zipak, Fear Factory ir tāds realitātes šovs pa tv pieci
0
to Universumam: manuprāt TkM buņģieris pietiekami prasmīgs, lai varētu rukāt pietiekami labi, lai būtu salīdzināms ar FF. Pievērs uzmanību končos.
Kautkad šogad (laikam aprīlī) šie spēlēja kabatā uz Neglected Fields jaunā albuma prezentāciju... man bij mute vaļā..., baigi labi nodeva, kāreiz, kad uzstājās TkM, bija perfekti apskaņotas bungas, pat nedaudz dominēja pār visiem štrumiem.
Drummings bij reāls :-)
0
Labi zinu kas ir Fear Factory... nejau tīrs elektrons, bet ar metāla piejaukumu...
0
boks..neesmu šos dzirdējis ne live ne ieraxtā, pats muzons ar tipa ff? cik atceros to Gust of Anger, tad tāds jumpīgs machine heads bija..
0
90-o otrajā pusē Hell Patrol rāva vaļā dikti kvalitatīvu speed/heavy, kad bija tie Sameša konči tur, kur tagad Noass, riktīgi mēs viņus iecienījām. Tagad it kā salkanas balādes spēlējot, bet es nez neesu dzirdējis
0
Nespēlējām jau nu mēs salkanas balādes, bet nu protams, nebija tas arī vairāk tas speed/heavy... Tās balādes Valērijs viens pats saprogrammēja un ierakstīja bez manis un Viktora (nu jau vairs Hell Patrol nespēlējam, saspēlējamies Ex animā:)) savā home studio, bet nav sliktas... Bet Hell Patrol būšot, gan jau iegāzīs visiem vēl...
0
Nerādi man savu seju,
Nevaru to ciest;
Kas es atkal redzu Tevi,
Gribas kaut ko sviest...
0
Cik atceros, Ultra laikam bija tie paši cilvēki (kas TkM), bet drusku cits stils; Wild Colony tad drīzāk ir tas pats, kas Ultra :)

TkM ir ļoti spējīgi muzikanti, man tik tas stils tomēr tā ne pārāk.
0
viņi bija Utra līdz 1998. gadam jau nu toč. To es vēl atceros no tā paša gada Sinepēm un Medum. Uzstājās kā konkursanti (vēl kā konkursanti taj pašā dienā, starpcitu, bija arī Nefolka lolotie Heresiarh + arī Inokentijs Mārpls, kurš kā balvu dabūja 300 ls... tik neatceros par ko... arī es ar savu blici kāpu uz skatuves taij dienā, bet neko nedabūjām, ho, ho..). A nosaukumu šie nomainīja, jo redz, fričiem uzradās tāda paša nosaukuma grupa, kuri bija naciķi... tad nu šie negribēja lai viņus jauktu vai asociētu ar ko tmldz. .... es varu kļūdīties, bet tāds miglains info man grozās atmiņā. :-)
0
Viesulis: vienkaarshi par latvieshu smago muuziku maz zinu...bet seedeet pie raadzinja un klausiities tur visaadus raidiijumus slinkums...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas