Muminja naave
0
Kaut arii jums noteikti shii grupa netiik, es domaaju, mees vareetu izraadiit cienju visvairaak sasniegushaas latvieschu grupas aizgaajushajam basistam. Kaut vai, teiksim, riit ap plkst. 12:00 ieturot klusuma briidi un domaas vienojoties? Vai arii juusu sirdis ir paarnjeemis ljauns prieks? Ceru, ka kljuudos...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tiešām ļoti žēl, ka mirst talantīgi mūziķi.
0
Kas miris?
0
Black DATA, miris ir Vraata Peetras basists
0
Skumji....................... brīdis) Kad miris? Es laikam smagi kaut ko palaidu garām, kaut arī neklausos Prāta vētru...
0
........... (klusuma brīdis)
0
kautkaa stulbi.. Liivi, Praata Veetra.. kas notiek?
0
nu bet nav jau tik traki, man tiesham zel to cilveku, bet nu se domaju tan nav tema kuru butu verts apspriest truemetal foruma, ka neka par patieso metalu diez vai muminjs bija basists kada smaga gala rupa, ko?
0
neesmu PV fans.... protmas, nav jau tā, ka es priecātos, bet man īstenībā ir vienalga...
0
Man žēl tikai viņa draudzenes/sievas un tuvāko draugu. Fani lai papinkšķ. Gan jau izraudāsies un aizmirsīs. PV man nepatīk, bet žēl patiešām ir.
0
Es izsaku vissdzillaako liidzjuutiibu tuviniekiem. No visas sirds zzeel, pats nesen zaudeeju tuvinieku, tapeec zinu kaa ir. Bet tas ir tikai, kaa par cilveeku, ne par muuzikki.

0
Nu man par to ir dalepoha, katru dienu cilvēki mirst = ar ko tad viņš tādu īpašu izceļās, it sevišķi jau nu metālistiem, kuriem parasti par kaut kādu poperu panākumiem ir pilnīgi vienalga...
0
Es jau teicu- kaa cilveku! Kaa muuzikkus es nekad neesmu vinnus cieniijis, ha, un saukt par talatiigiem ir smiekliigi! Tur nekaads talants nebija, ja nu vieniigi talants uz jaunu meiteniissu rekkina iedziivoties smukaa pikkii!
0
eu nu hellhammer liec mieru mirushiem un pv nekaadaa tur lielaa pikjii nav iedziivojushies
0
Es ieteiktu sho sadallu izdzeest, jo sheit tieshaam var aizskart to ko vairs nekad neskarsim.
0
beeeeeeeeeeeee corpses rulleee
me too
0
divaina tema sadai lapai
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas