Kad var teikt kad patīk???
0
Tātad kur ir tā robeža kad var teikt ka jā šitā grupa man patīk???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es saku tad kad es kaadu grupu biezhi dzirdu, vinjas dziesmas ieseedushas dzilji smadzenees, izraisa patiikamas emocijas, un tad parasti arii gribas to pateikt...nu apmeeram taa, bet tas atkariigs no katra atseviskji, kaads var uzreiz izbljaut to pa visu plasho pasauli, bet cits to nekad nepateiks, tures to pie sevis...
0
Kur ir taa robezha? Taadas nav! ir vai nu patiik, vai nu nepatiik, vai arii "ne paaraak". Padomaa pats.
0
kur robeza starp apdirsies un neapdirsies ?
0
bļe es biju domājis piem. vienam tur patīk viena dziesma no šamiem un jau bļauj jebal cik reāla grupa!!! Otrs novācis desmit albūmus, jā šitie ir kautkas!!!
0
Ja nav ko darīt ievērtējat šito, ja kas tad Gothic Metal:
www.theatres-des-vampires.net/Theatres%20des%20Va...
0
zipak,tev tiešām nav ko darīt?
0
vispār man daudz uz rīdienu uzdots...
0
Bet vai maajasdarbi ko noziimee??? Manaa skolaa reti kad pilde tos, un es veel jo retaak!...:)))DDD
0
puuce,ar tādu rakstību kā tev,vajadzētu gan tos mājasdarbus pildīt,it jo īpaši latviešu valodā.
0
Ko tu piesienes, normāle žīde rakstibe. Un aiz komate ir jāatstāj atstarpe.
0
jeah baby, novilku vienu dziesmu no jaunā Gorefest...oho..surprise! pat diezgan laba!
0
Latv. val. visu var saprast arii nepildot tos sviestus, taas ir vienkaarshas neuzmaniibas kljuudas! Labi tie, literatuura un latv. val., ir mani vieniigie nesekmiigie priekshmeti, preciizaak abos shobriid kopveerteejums ir n/v!...:DDDDD
0
par to nav jasmejas! par to ir jaraud!
0
ehh,nepieminiet vairs mācības,šitik draņķīgs gada sākums algebrā man vēl nav bijis. :(((
0
Nejau man, taapataas liidz ekshiem taalu, 12. klasee paciiniishos, tagad var atpuusties...:)
0
12. klasē cīnīties jau ir par vēlu.ja gribi turēties līmenī,jāmācās visu laiku.
0
Es nevaru maaciities, tas ir gruushi...es labaak aizeju iedzert, vai stundaas paziimeeju monstriinjus! Gan buus labi! Neuztraucies! Citur jau ir arii 8un9, baac, es juutos itkaa atskaitiitos sencim!...:)
0
šķiet ,ka zipaks no pirksta ir izzīdis šo jautājumu... bļac.. a kur robeža,ka nepatīk ? pzdc ! :-0
0
Nepatīk-izdzirdos slēdz prom, aizspiež ausis, krievu mēlē sāk lamāties...
Man gan šis gads tīri neko sācies, es pat teiktu izcili ;]
0
Boksi jāmāk arī tas!!!
0
nu labi jau labi... zīd pirkstu tālāk.
0
Zipak tu ir malaaciits, taa tik turpinaat, tikai nekljuusti par skolas gaili - teicamnieku...:))))
0
Tā kā šis ir pēdējais gads, kad manas smadzenes drāž skolā, es jūtos pat mazliet mundri.
0
Nebūtu jau slikti ja būtu teicamnieks :)) rīt biznesā kontriš.... bļins un piektdien vēsturē kautkāda eseja jāraksta, tur būs dziļā dirsā, jo vēsture man tumša bilde.. āāā un rīt arī sportā kross 3km...
0
Vēsture ierullz nemērā. :D Kross,jēē,būs labs.Tu viņu vari noskriet?
0
to Lūsim: augstskola tavas smadzenes drāzīs ar trīskāršu sparu, redzēsi ! (ja tu, protams, taisies studēt augstāko )
0
Man vairs vēstures navaid, pagājšgad uz A līmeni noliku, tagad tik jāpabeidz videne un tad aidā uz vēstures faķi.
0
Protams ka varu un domājam ka pat 9-10 dabūšu... :DD
0
Ar "smadzeņu drāšanu" es te nedomāju zinību kausa vardarbīgu grūšanu pie manām lūpām, bet gan apkārtējās sabiedrības nespēju pieņemt atšķirīgus cilvēkus. Da īsāk sakot apdirš mani. :)
0
Man gan vēl ir,kā būs nākamgad,nezinu.Šogad jau vēl paņēmu izvēlē kultūras vēsturi,papildus 2 stundas nedēļā,bet ir tā vērts.Ja netikšu RTU budžetā,iešu uz vēsturniekiem. :D
0
Lūsim: nu ja tā, tad viss čikiniekā.. tur vēsturniekos sapratīs tevi un pieņems (nevis paņems) no visām pusēm.
p.s. Kodēju faķis... uzreiz aiz ģeogrāfiem..
0
Nu ja kodēju,tad metālistiem kā reiz.A ko var zināt,ka tik nepaņem arī. :DD
0
Dzirdēts, ka teologi ar brangi ņemot uz krūts :D
0
lielākie kodēji tur LU ir- ģeogrāfi, vēsturnieki, filozofi, ķīmiķi, biologi, nezinu kā ar fizmatiem... nu a teologi- nebūtu nekāds brīnums :-)
0
Droši vien kož pizģītu sakrālo vīnu no pagrabiem.
0
Teologi jau ir kristīgā akadēmija vai kā nu viņu tur sauc. Ar LU dzērājiem ne viens vien pohains rīts ir sgaidīts :D Man jau liekas, ka kvasī visi, un grūti izrēķināt, kas vairāk un biežāk; tas jau atkarīgs, no kursa, no kojām utt.
0
uz teologiem jāskatās ar aizdomīgu aci...ik pa laikam kaut kur pavīd informācija ka kāds katoļu garīdznieks jaunos zēnus svētījis ar savu ādas rīksti
0
LU ir Teoloģijas fakiltāte. Kož, protams, gk 1.-2. kursi.. tad parasti sākas atkrišana vai akadēmiskie, izmešana no kojām un tmldz. Bet nu Buļļu ielas kojas ir leģendāras ar kodējiem.. tur kāreiz arī dzīvo gk. ģeogrāfi :-)
0
Nu kāreiz Buļlu kojās jau es ar gana daudz laika esmu pavadījis, pastāvīgā viesa statusā :)
0
man palaimējies tur nebūt, bet čupa ar maniem bijušajiem klaswsbiedriem un paziņām tur gājuši zaļā drakona kristībās.... ui, stāstu par turieni ir daudz.. Ir lidojuši cilvēki, mēbeles pa logiem, kautiņi , seks, vemšanas u.c. normālu koju parādības, tikai tur tas viss tā sevišķi akcentēts :-)
0
bļin, nevis seks, bet sekss
0
sesks? jā, pirda daudz :) Jautri jau vispār gāja. Kautiņi jau nemaz tik daudz nebija, kā nekā tolaik tur 90% no iemītniekiem bija neformāļi.
0
ei Intar: ļauj minēt, tu tur gadījumā netusēji ar Janku Ķirsi ?
0
Ģeogrāfi ir lielākie kodēji tāpēc ka viņiem ir kur nodarboties ar košanu-ģeoraļļi, baldronīši, visādi pasācieni.Tikai tagad tur kodēju iet mazākumā.
P.S. Koju komendanti & likumi = kropļi.
0
Kad var teikt kad patīk???

Elementāri - tad, kad paprasa, vai patīk!
0
Nē. tikai tad kad pašam patīk, tad var atbildēt uz jautājumu vai patīk, vai nepatīk, ja nezin vai patīk tad jāsaka ka īsti nav drošs ,vai patīk vai nepatīk.
0
Jaacer ka fizmatos ir kodeeji un neformaalji...taa ir mana naakotne, algebra ir jau manos geenos! Es pat sevi nevaru izteeloties kautkur citur!...:))) Shito visu lasot var padomaat, ka studenta dziive ir viena koshana...hmmm
0
puuce, studenta dzīve - jo īpaši fizmatos - ir viena depresīva padarīšana (ja neapreibinās un pietiekami bieži nemīlējas, protams), iesaku universitātē vispār nestāties, nx vajag
0
Tie pret nabadzību piketētāji, izvirzija tādu atziņu, ka daudzi bezdarbnieki ir bezdarbnieki tāpēc ka izvēlējušies nepareizo profesiju.
p>s>Tāpēc jau ģeogrāfi saka FIZMATUS ZIEPĒS !!!!
0
Ja labi pabeidz fizmatus, tad smuka naudinja kabataa iepluust veelaak, manai muterei ir izdevies buut izcilniecei un vinja viena apgaadaa muusu gjimeni + kaadi divi krediiti, divi dziivoklji uc....:)
Nefolk tu vari nestaaties, tad varbuut, kad tu seedeesi Vecriigaa un ubagosi, es tev kaadu santiimu atveleeshu!...:)
0
bļā, viss, šitā tēma ir mirusi

kad aiziet tēma par studijām, man paliek garlaicīgi

puuce - tev vēl viss priekšā

(es zinu, LU audzēknis biju apaļus 8 gadus =)
0
UUUU FIZMATUS ZIEPEEES !!! VIESULI AIZIET RaHoWa!!!! stulbie hippiji, apsist :F.. un neegerus arii...

bet nu vispaar tu tik neapvainojies bet LU kinda suxx.... mees juus 3 reizes izrubisim pirms juus pret zemi atsitiisities ! BA forever !
0
eu kas tev ir pret hipijiem, tu slavofīlais urōd?
0
Kas ir BA? Bauskas Autoskola?
0
Biznesa Augstskola? Tu taču mācies riktīgā mietpilsoņu iestādē, Artuur, nav brīnums, ka no taviem tekstiem tā nes tāds brendiju&bārkliju peregārs, davai ielieciet LU, tizlie ekonomisti-vadībnieki, Babilonas pakalpiņi - dirst jūs varat daudz, bet LU vienmēr uzvarēs, tāpēc vien, ka tā ir skaita (līdz ar to arī mataino, reperu un hipiju) ziņā lielākā Uni Baltijā!
0
BA - Bezdētāju Akadēmija
0
Artur tu tak lohs... hipiji tevi nostaigās... jā es grasos iet us ģeoloģijas fakultāti :DDD biju dzirdējis ka viņiem jautri iet, bet kad šitik voo uzreiz jāsāk mācīties ģeogrāfija lai tik tiktu....
0
Jā pareizi, nāc nāc!! Tur no tevis cilvēki iztaisīsim :)))Buus forši,vareesi braukt jau pirmajaa kursaa praksee uz Igauniju...
0
Bok: - tavs pieņēmums ir pilnīgi pareizs. Estriks ar tur bija.
0
A par tēmu runājot. Nu nez, kad vairs galīgi nevar ciest, tad ej klāt, parausti aiz bizēm un sper vaļā savu sakāmo.
0
viesuli tu tik pastaasti kaa tev shonedeelj pakalja vienaas tulznaas no nemshanaaas ar kursadarbiem pirms reklamee
0
Nu tādu Estriku gan laikam nezināšu, bet varu derēt, ka pēc ģīmja noteikti ir redzēts un atpazītu. Varētu būt tāds pusmatainis ( ne gluži līdz dupsim mati, bet virs vai nedaudz pāri pleciem) un kalsnējs..
0
Dažu labu inteliģencei, šķiet, augstskola nav spējusi līdzēt... (Tas ir ļoti personiski. :)
0
interesanti kuru tu biji dom;ajusi... kautgan, šķiet nojaušu.

p.s. lūsim tāda sievišķīgāka bilde ielikusies, savādāk bija priekšstats par tādu kuslu, puicisku meiteni.
0
Ko Arča dirsies?Kas jādara, tas jādara.
0
Es neesmu fotogēniska. :)

(Par tevi, bok, tas nebija.)
0
sevi es jau nedomāju :)
bet tur to proteīnu puisi, acīmredzot.
0
Nūū... Vārdos neminēšu, ar pirkstu nerādīšu, vien naivi cerēšu, ka paši sapratīs. :)

A vispār- kāda man daļa. Peace. :)
0
edmund atgriezhoties pie studentu teemas.... riit piektdiena... jaapiedzeraas ;F

un beidz sackot vells paraavis :F
0
Es jau neesmu nekāds kūdītājs, bet es par šitādu aizmugurēju aprunāšanu kājas norautu.
0
mosh vinj par tevi...
0
Nu redzi Artūr, tāpēc jau sabiedrībai nepatīk šitāda aprunāšana, ka tā izraisa strīdus ,neizpratni un ķildas.
0
nu un ?
kuram gan nepatiik striidi neizpratne un kildas ?
0
Nu jā, jā.
0
bok, Estriks ir saīsinājums no Estragona.
0
nu nezināšu gan laikam (viņš jau te savu bildi ar laikam nav ielicis)..., bet nu labi , lai paliek. Gan jau..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas