Robin Of Sherwood
0
gan jau kāds atceras šo veco foršo seriālu ko sen atpakaļ pa tv kruķīja? moš kāds zin kāu adresi kur varētu visas šīs sērija novilkt? tip tur tam seriālam bija 3 daļas, trešajā daļā jau Robina vietā bija tas blondais keksis-to nē, mani interesē tieši oriģinālās 1. un 2. daļa. cik skatījos dc tur tik dažas sērijas bij dabūnamas. kā tad ir? ir kādam kāda infa?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man i visas triis, bet to tresho vienkaarshi nevaru paskatiities >:E tizlais blondais greeks, BLLE!

huh, nostalgia
0
ar to es gribeej pateikt, kad sarakstiishu uz dvd, tad vareeshu iedot.
0
man arii, man arii :)
0
blin ja kaads kaadas bordertown seerijas vareetu dabuut... alu nepazeelotu ;[
0
Es neiebraucu par kādu robinu no šērvudas jūs te sajūsminaties? tas ir kāds vēsturiskais varoņemtāla videklipu krājums?
0
Nē, varoņfilmu. Bijā tāds kadrs, ētikas paraugbērns!
0
BigUgga...baig forši, bet ar to iedošanu tā ir kā ir, es nav no Rīgas...es iedomājos moš varētu kādā hubā sakonektēties un tad es varētu prātīgi novilkt, a?
0
nju imho alfaa vairaakiem i. man shaaree vairs nau. kaadi 8GB kopaa
0
ouky douky...meklēšu nost!
0
torrentos ir ik pa brīžam. Pat savācu visus.

nebija ne vainas, līdz nesāka galīgi muhļīt ar maģiju un tml. sūdu. Tad jau pilnīgi visi neloģismi tika skaidroti ar 'deus ex machina' vai burvju sūda pieskaŗienu.

"tizlais blondais greeks", btw, ir Šona KOnerija dēls :)
0
mjaa bija ok!!!!bet cik atceros skatijos to pa teljuku, bet labu laiku atpakalj.....eh ja paraadiitu veel kad....
0
tas kur tas blondais tipa warriors:) to es vispār uzskatu par citu filmu, jo normāli tas seriāls beidzās tur kur viņš uz kalna pēdējo bultu izšāva....tālāk jau seko neizdevies turpinājums
0
nju tas turpinaajums arii i 3aa sezoona, kur paraadas tas pipele, blje. tiesa gan, ilgaak jau arii tam seriaalam nevajadzeeja turpinaaties, vareeja vispaa nefilmeet tresho dalju, BLLA!
0
un man tak pie dirsinjas, kuram vai kurai tas deels, drosvien cilveeks jau LAPS
0
Kur palika mans vakardienas koments????
0
nekas nav aiztikts
0
aa, zinu :D
0
Nu, kas tagad buus?
0
mjaa filma kapitaala...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
Bibo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas