METALO NAKTYS
0
Lietuvā, 2004. gada 13. un 14.augustā, starp Viļņu un Kauņu (pie Vaisietis ezera) notiks smagās mūzikas festivāls “Metalo Naktys” (“Metāla nakts”)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ieeja –20LTL, visa veida dzeramo varēs nopirkt turpat. Alus maksās ap 2.5 LTL.
0
ANDAJA (pagan),
TROJA (folk/heavy),
SAPLES (death),
OBTEST (pagan),
REQUIEM AETERNUM (doom),
WOAR`GES (black)
.....
0
Naaks tuvaak tad jau redzees....
Mosh buus jaaizlaizh
0
SAPLES nebuus, to es galvoju;) Vinni divas reizes aizdzeraas un netika liidz muusu zemiitei. Un ja viniem maajaas jaaspeelee, tur pat uz vietas, tas nespeedami sagaidiit buus lopaa taa kaa likts.
0
KIELWATER, OBTEST, KATEDRA, SAPLES, INQUISITOR, TROJA, DARK REVENGE, ANDAJA, REQUIEM AETERNUM WOAR`GES and tt ...
0
DARK RAVAGE :P
0
0
0
0
hmm link stoli nimozna ?
0
Hmmm...Obituaris MOKA LATVIŠKAI ?
Kažkas neįtikėtino...
0
es, par nožēlu, netikšu, jo naudiņa jau bū aizgājusi uz WOA
0
man 13 dzimene! es nebraukshu! un ja kads no maniem draugiem aizbrauks nebus mans draugs!
0
VanagaS nemoku latviskai visai L:))) isgalvojau kaip cia reikia rasyti:P
0
0
:) nu vot i karta koncerta gdie on budit 41oji.dtiltas.lt/uploader/up/zemelap... :)
0
a man 13.paliek 18 un es nekru nebraukshu nodzershos tepat tevu zemee
0
nu blja ta jau baigi vecs paliec he he
0
Mļe, Vampīr, jucis esi? Kur tad vēl labāk var nosvinēt dzimšanas dienu, ja ne brīvdabas metāla festivālā?
0
Bljaa!! Galiigi aizmirsu par shito. Kaads vareeja atgaadinaat :((
0
Vampiirs apsveicu dzimenee! Kautgan ari 13 ir pagaajis shonakt vins turpinaas! Jo 13 - melnaa piektdiena
0
cilveece kad mums uz vietas latvijaa buus kaads labs koncis piekaada ezera , ar meiteneem un halavno alinu. ar kaadaam paganic, bleck, viking metal grupaam - nu labi bishku aizraavos bet nu kad buus kaut kas labs arii latvijaa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas