labi riffi, tabi & Boss OC
0
nu taa luuk.visiem kuri kaut ko trinkskinaas utt.Kaadus gabalus visvairaakl patiik atspeeleet.Kas pashlaik liekas gruuutaakais (runa ir par tabiem).Varbuut kaadi labi ieteikumu treninjiem gitaarspeelee utt.Un veel kas.Kam ir Boss OC oktaavas pedaalis?Varbuut ir kaadas atsauksmes
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
patīk spēlēt:
1) Jebko no Deep Purple, Rainbow vai Blackmore`s Night...nesen apjēdzu ka Ričijs Blekmors ir visu laiku labākais ģitārists! Forši rifi(rainbow-sixteenth century greensleeves,DP-smoke on the water,into the fire) un labi solo(child in time, highway star).
2) Accept-Metal heart - interesants gabals ar foršu ritmu pantā, skanīgu sarežģītas uzbūves piedziedājumu un skaistu solo.
3) Paganini 5. un 24. kaprīze...nav orģināli, bet tiešām patīk šitie gabali.
4) Dažādu Trash metal grupu gabali...Metallica, Testament, Annihilator...Trash rifi un kompozīcija man liekas ļoti skanīga un ir forši to spēlēt.

Šobrīd visgrūtākais liekas Judas Priest-Metal Meltdown intro solo. Pagaidām man par grūtu ir arī gandrīz visi Malmstēna gabali(ir daļas kuras ir spēlejamas, bet pilnībā noraut nevienu nespēju :() Arī citu atzītu virtuozu gabali ir grūti...

Pedālis man nav un arī negribu. Manuprāt nav īpaši noderīgs un būtu pērkams tad
0
būtu pērkams tad ja būtu jau liela kolekcija ar dažādiem flangeriem, chorus, draiviem utt...tas būtu kā kolekcijas papildinājums.
0
Man patīk spēlēt, hmm, ja tā godīgi:
1) Iron Maiden - Seventh Son.. viss albūms (pat zinu no galvas);
2) Blind Guardian pāris gabali - Mordreds Song, Sadly Sings Destiny, The Age Of False Innocence, Soulforged;
3) Children Of Bodom - Angels Don't Kill, Needled 24/7;
4) šis tas no Blackmore's Night - Memmingem, Now And Then;
5) un pārējie hītinieki ir pašsaprotami. Laikam pietiek.

Pedālis man tāds nav un arī negribu, bet ja kāds pārdod wah-wah'u, tad uzraktiet man uz meilu.
0
Neon

Needled 24/7 zveeraa labs ja visu var nomaukt
Censhos saturnus-Christ Goodbye visu nospeeleet.Labs gabals.Lai gan pasham iipashi nepatiik Nightwish, bet vinju solo gabali ir baisi labi.Over the Hills piemeeram viscauri ir baigi labs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas