Skype AKCIJA!
0
Visiem, kas šovakar pa Skype pieteiksies pie mums, tiek dota iespēja saņemt pavisam svaigu CYBERPUNK dziesmu mp3 formātā - dziesma saucās "Saeimai" un ir izpildīta punk/power/industrial metal stilā

Dziesmu iesaku ievērtēt, tur ir foršie sempli no LTV par demogrāfisko stāvokli Latvijā. Vienu mp3 pārsūtīt aizņem ap 5 minūtēm. Tā kā, ja dsagribās, get in touch > skype > user nefolk
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Skype var dabūt šeit: www.skype.com/download/
(ieinstalēt & palaist aizjem 3 minūtes!)
0
vēl atsūti man ko labāku!!!
0
kā maksāsi?
0
pietiks tev ar to ka pateikšu paldies!!!
0
nu un it kā ar to ne bū tu par maz, viedokļus par šito elektronisko metālu izsakiet šeit:

www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php...
0
Atsūti lūdzu man kautko no krievu metāla, kautkādu Power, Black, bet tikai ne elektroniku.. ;]
0
šildermetāla man nav, prasi viņam pašam
0
Kam viņam??
0
ja nemaldos, tur dzied LINČA TIESU VISAI SAEIMAI!

(cyberpunk reāli ieper ;)
0
sorry vecīt, bet tur nekā nav....
0
mentam-sātanistam bļ@
0
ko tu dirs, tur ir vismaz ģitāras

jebkura metāla studijas vai mēģa ierakstā tiek izmantots reizes 2-3 vairāk elektronikas nekā industrijā (visi tie procesori, kombji, gigantiskās tumbas un pultis paņem savu, tur no mikroshēmām ka mudž... industrijā ir tikai kompīts, sempleris, buņģene un vokāls, reizēm ģitāra vai midi sintazātors), tā ka zipi, sēdies, NULLE
0
es pieņemu,ka tikai uz kompīša ar kaut kādu industriju var uzmuhļīt?
0
bla bla bla... :DDD
0
Labāk paklausieties Epidemia!!!
0
Nu es šobrīd Anthrax klausos
0
Tolx atsūti man no viņiem labāko gabalu!!! Zipaks2!!!
0
kāpēc, tolx, var arī bez kompīša, tā pat skaitās pačotīgāk, piemēram, antireality tā dara ( antireality.ne1.net < daudz mp3 downloadiem)
0
(^ par šito gan šaubos vai var bez pietiekama rūdījuma klausīties, cyber punk salīdz. tāds easy-listening synthpop ir ar to)
0
nefolk 1:44 laikam jau saldi čuč, sapnjodams par zipaka nožņaugšanu ar vecaas kaiminjienes Genjas zarnaam....
0
nedirs, pēdējais vakardienas laiks, ko es atceros ekrāna labajā apakšējā stūrītī ir 2:35 ar kapeikām!
0
vienalga, skypaa nebiji, taapec nevareeju noklausiities to tavu piedaavato hiiiiitu.
0
man te kaut kur mētājas,varu atsūtīt.
0
labak butu kadu akstu grindu padaliijushi, tas vismaz butu jautraak
0
jah, man augury attieksme iepēra, par tavu ākstu grindu mums jau ir tirgus Urskumug bedrē (hi hi), saucās ELECTRO-GRIND.LV tēma, bet lai nebūtu jāmeklē vari spiest uzreiz te: www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php...
0
eu, eu kas notiek!!! Atkal spamo!!!
0
nuja, tas ir kā filmā ALIEN (Svešie) ar Sigurniju Vīveri titullomā, ja ir ticis iekšā vienā, drīz seko pārējie un tas ir kā vīruss bļa.... 28 dienas vēlāk internetā vairs nebūs nevienas dzīves dvēseles tikai Urskumug forum neZVĒRĀĀ!!!

strādā, pērc, mirsti
0
ieej internetā, atver forumu, grimsti

(atskaņa ir?)
0
piedraazt, es laikam beidzot sildishu tas kotlets, neavru vairs iztureet, piedraazt to zopaku, lai paliek dumsh, esmu filantrops liidz noteiktai robezai !
0
okeii, esmu apakalj ierintaa, kotletes silst !

Manowar - BLOOD OF A KING !
0
Klau, kad vasarā baigi uzmācas mušas, kā viņas ir jāatvaira - ar avīzi vai tīru gribasspēku?? :
0
es zinu, ka nav viens "The Pareizais" veids, bet tomēr, ja nu es kļūdos....?
0
forshi sanaaca ar kraasas baloninju un skiltavaam, tiesa pietruukst to laiku kad veel man bija kreisaa acs un 3 pirksti ar ko vinju pakasiit...

principaa kad mushaam uzsils kotletes vai po dc++ novilksies kas labs un skataams vinjas uz kadu briidi pashas aizvilksies

blin robokops staav uz kompa.. mosh to pastiities ? ehh nostalgija...
0
Ar pirdienu,tādu,ka mušas vienkārši nokrīt
0
tev ar zipak nepatiek, tas ir riktīgs robokorpse
0
nu smeljoties no viedu dainu vaardiem - ar uriinskaabi nevajag...
0
nee tak, vecais robakops... iistais.. zhel ti kka krieviski :F

kaads nezin kur Airheads noka4aat ? un Streets Of Fire ? un Still Crazy ? un Bordertownu ?

blin kakim atraugas naak... saeedies kkadus suudus...
0
nu, kas ir, metālisti, vairs nevajag, ko??

Akcija turpināsies visu Sturma 10-gades mēnesi, lydz pat jubilejas koncertam Pulkvedy!!! :6
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas