r.a.p.--maize
0
nu patiik man tas r.a.p. un neko nevaru dariit... muuzika un texti... un ieprieksheejie albuumi arii... tikai vieniigais katraa no diskiem ir maz latvieshu dziesmu paarsvaraa angliski...nu bet tas taa...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Neesmu ievērtējis vēl... bet nevisai viņi...
0
?
0
norchall ir vīrs ar vērtīgām foruma tēmām mapītē..
0
tāda sajūta, ka drīz varēšu teikt "RIP Truemetal"... te no no saita, kas bija agrāk, palaicis maz. Viens vienīgs sviests, krējums, margarīns vai vēl trakāk :(
Prasās pēc nominācijām Gada kretīniskākā tēma, gada kretīniskākais autors utml
0
eu, bet tas jau tikai forums, ne viss saits, nenokar galvu, eu teu nav Depressado?
0
Es īstenībā neredzu īpašu atšķirību vai te vienkārši lej sviestu, vai ķipa "pa tēmu" apspriež, cik ir minimālais matu garums lai klausītos metālu.
0
Tātad jābliež jauna tēma "cik ir minimālais matu garums lai klausītos metālu"!!!
0
kas vainas r.a.p. nemaz jau nav tik slikts...ne sliktaaks par dzelzs vilku, bet pat labaaks...teishu muuzikas zinjaa liekas pat briizhiem smagaaks un teksti ir ok!!!!un nevis par sniegiem ,vilkiem un ledu...
0
hm, nu tad jau drīz jāgaida arī tēma par hospitāļu ielu... LV gada mūzikas balva, vo
0
Dzels Vilks krietni labāks un teksti arī labāki!!! RAP teksti galīgi garām... un Hospitāļu Iela man tīri neko iet pie sirds...
0
kads sakars r.a.p. ar truemetal?... :]
0
piedraazt, viennoziimigi piedraazt, peedejaa laikaa man ljoti iepaticies vaards "piedraazt"... a huj vinj zin kapeec... piedraazt !

...piedraazt...
0
man tie rāpuļi ar putniem vienmēr ir asociējušies hvz kāpēc ar guano apes...ja pa rādži skan tad atkarībā kāda dziesma, citreiz arī nepārslēdzu, bet lai mājās vai kur uzliktu veselu cd un klausītos, nea nea nea
0
kāds tam visam sakars ar maizi? norchall, tu uzturā maizes vietā lieto r.a.p diskus?
0
Maize...taa saucaas vinju jaunais disks...
0
nezinaaju ka taada attieksme pret r.a.p.....nu jaa nav jau r.a.p heavy metal, bet gan modernais roks....un vispaar no kaaradies metaals no roka..tatad taa muuzika nemaz nav tik taalu no metaala.
Crain:ja es vareetu maizes vieta lietot r.a.p. disku es to labpraat izdariitu, jo uzskatu ka taa ir labaakaa grupa Latvijaa!!!!
nu mazmums to grupu kuru vareetu klausiities un veel latvieshu valodaa...taakaa nav ko apkaast.
0
ok, norchall. a ko tu gribētu, piem., salātos?
0
doma par salaatiem vispaar ja taa nopietni njem tad chiks vien sanaak...no zinaamaam grupaam nu kas...?nu nekas vairaak nekaa nav!!!!
0
Džeks nopietni satraucies... Pats satrakojās un kļūst arvien agresīvāks. Eu džeki man te 50 cent patīk! Un tas nav heavy metal!!! Tūlīt jau jūs mani tagad... tas nav arī death metal...

Ko tu tik uzbrūkošs ar tiem saviem Bon Jovi, R.A.P. ??? Neviens neceļ ne ausu, bet nē... sliktie metālisti vienalga nesaprot, ka r.a.p. nav heavy metal... kropļi, ne?
0
ripinos pa grīdu smejoties pēc Fauna komenta :))))
šitas bija draaaaausmīgi labs!
0
Tēmas nosaukums- rupjmaize?
0
ir dzirdēts viens no pirmajiem albūmiem, dažas dziesmas man patika. vairāk neko nezinu.
0
Fauns,man prieks ka tu lasi visus komentaarijus :)))
0
nu es istenība nebrīnītos ja f patiktu 50 cent ( bet nu ja visi to uztver kā prikolu :)
0
R.A.P.... jā, atceros kaut kad sem šiem bij klips, kur ik pa laikam kūsis pazibēja... pilnīgā bezsakarā, protams.
0
kūsis? tu domā to mitro, silto ?
0
ne jau petene, tik kūsis.
0
turpat jau ir.. jāparakņājas tik :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas