True Metal vs. Urskumug
0
Tātad kurš forums ir labāks un kapēc???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Urskumug forums tiek reklameets piespamojot un fluudojot TrueMetal forumaa - TrueMetal forums labaaks!
0
Zipak - tev točno laikam ar galvu kaut kas nav kārtībā.... Uzlādē baterijas!
0
Zipak - tu mums tagad izveidoji antireklāmas pasākumu - par kuru tevi būtu no visurienes jāizbanno!

TRUE METAL nedrīkst nearko salīdzināt! Ja nebūtu Ugga & Co - tad jūs daudzi grauztu ledu!
0
pacelj roku kursh balso ka zipaku vaig publiski no nevainiibas atbrivot sapiigi izpleeshot pakaljaa
0
peectam piedzersimies !
0
zipak, bļeģ, varētu vienreiz aiztaisīt savu caurumu, nevienam nav vajadzīgas tavas bezjēdzīgās diskusijas. Tikpat labi vari mērīties ar kādu vecāku baķju ar dz. locekļiem un paprasīt, lai mēs pasakām, kuram garāks. Ka tik nepaliec bešā, gaili!
0
Piekrītu un solidarizējos ar pilnīgi visiem viedokļiem, izņemot Zipaka.
0
zipij, zipij...
0
Protams ka truemetal labaaks...tajaa urskumugaa es neko nesapratu...unj te ir jautraak!!!
0
ir okej! abi!
0
Dažs labs [Sonnenmensch] man jau piedāvāja mērīties ar dz.locekļiem.... idiņš... bet lai nu kā bļe nahuj jūs bļe paskat nahuj jums vismaz ir ko darīt tā te nahuj neviens neko necepj aukšā... kautkādus vecos deduhus aprunāt bļe tas viss jau six six six reizes izrunāts... jeb jūs neturat man līdzi tādi veci onki ar spieķīšiem!!!!! Ibdriptvaikociņ visus nolikšu pie saimes nama un noslānīšu, bet dažu labu bļe iekāršu tuvejā kokā....
0
Laikam CPU kaut kas izbeidzies.Nabaga robots!
0
es tev ziepes, zipak, nopirkšu. mēli no sārņiem vajag nomazgāt.
0
Fairy vajaga...taa lai labi riiktiigi izmazgaa! Un tevi Zipak pashu tuveejaa kokaa piekaart un noslaaniit ar naatru saiskji...:DDDD
0
plikadīdas jūs esat!!!
0
Tas ir viss ko tu vareeji izdomaat??? Ir tachu daudzi labaaki vaardelji...:)
0
kaa piemeeram halogenspuldze, man vienmeer paticis vards halogenspuldze, tagad lieto shito, manu vardu - halogenspuldze un viss buus, kaa juus stiliga jaunatne sakat - kedaas !

vispaar pedeja laikaa vardi visadi iepatiikas vislaik..

un kedas bled, kas tagad notiek ?! pat kedas ir palikushas stiliigas, ir iespejams nopirkt kedas pa 30 LS!! stulbie kroplji pat ar kedam naudu uz stila raus, bled kedas labas JO LEETAS !
0
Negribas jūs emocionāli traumēt, jo tā jau tādi tramīgi...
0
Traumee vien...dazhs no mums jau ir diesgan taads traumeets...viss buus ok!!! Alus sargaa no visaam kaiteem!!!
0
eu bet vai tu neesi viens zheeliigs un ceels lielkungs, nu tencinashana un laba veseliiba tev par to ka tu mums, zemes taarpiem, ljauj vien liist taalaak pa dubliishiem bez "emocionalaam traumaam", nodod no manis lielu "VO!" kopaa ar draudziigu uzsitienu uz pleca savai memmei un papum par labu audzinashanu !
0
ai jaa un vispar es tagad klausos Guns & Roses - November rain... man taads noskanjojums... ceelas un skjiists
0
Bļa, Uga nevarētu nobanot šitos citu saitu brutālos reklāmētājus? Tie Urskumugisti gadījumā uz šeit publcētajuem mailiem nav sākuši spamu sūtīt ar sevi slaviņošiem textiem? Galīgi jau riebjas te ienākt (truemetal), katrs otrais topiks ueksumug to un urskumu šito (pārsvarā shit-o) un visu laiku vieni un tie paši cilvēki spamo (trīs)... Reāli ZB jau...
0
Eu,nu.Neviens nekādu spamu nekur nesūta.un šitās divas pēdājās tēmas zipaks aiz tam uztaisīja,ka šim kaut kas nogļukoja.
0
btw KAS PIE VISIEM VELNIEM IR TAS UMURSKUBLABLA MEESLS (mosh kkas labs, mosh tur kko dod ?)

jeeaah AC/DC - guns for hire... un es atkal esmu traks, nepraatiigs rockenrolists !
0
Artuur,aizej apskaties!Pa purnu tur var dabūt,ja sanāk arī iedot kādam.Tev patiks.
0
pa pa paspeeleesim reklaamu speeli, es buushu klients, bet tu seksiigaa, mauciigaa pardeveeja, meegini mani iekaardinaat... neesu paalii takshto tikai ar tesinjiem mani neiekardinaat (nu mosh alu pasoli, vai sjeksu or smth...)

ohhoh Ruusa-lietus... nuu ee.. es ee... kautkas karo4e, bet baigi labs

0
Nu medmāsiņas mums ar tur ir.
0
es nezinu kursh forums ir labask, un man dzili vinalga jo shite ir mana miga, vo ta, un ja kads griib tad lai bano pats sevi, katram ir iespeja laboties, nu norausim galvas viens otram beigas, un tad buus nevis true metal heads bet true metaldeads, un kam tur vel pa dazhiem shitheads
0
bļin es tieši cenšos noniecināt Urskumugu un celt TM pašapziņu!!! Vajag lasīt kārtīgāk!!!
0
Ai, Zipak, Zipak, ja negribi pats kljuut pieaudzis, buus jaanodarbojas ar audzinaashanu. var pa labam - aizvest uz Fauna mauku maaju un pasuutiit tev mauku (vai maukuru - kaa veelies), var arii pa ljaunam - noslaaniit, aizvest uz Fauna mauku maaju, noslaaniit, izdraazt, noslaaniit, ljaut visiem citiem tevi izdraazt, noslaaniit, gribeetaajiem palaist tevi pa 2. apli, noslaaniit un atstaat tur sapuushanai (aa, jaa, un veelreiz noslaaniit).
0
Es domāju citiem neintresē tavas sado fantāzijas....
0
Domaa, domaa, paliidz.
0
Idiņš...
0
Es vai? Ak, nee!!! :o Zipijs mani par idinju nosauca! Ko nu!??
0
Viss, tagat tu esi idiņš...
0
Kocii satiksimies un noslaidrosim kaa ta tur iisti ir ;)
0
Inocrist - piedāvā Zipakam uziet augšā :)
0
sorry - burtiņi vietām sadefoltējās ...
0
sonnenmensch,zipaks augšā neiet,tas jau ir pārbaudīts.
0
Kā parasti... akcelerators nestrādā...
0
te pat var!!!
0
Var arii kaut kur citur, lai lieki nepiesmucheetu forumu.
0
neizvairies!!!
0
Eu nu ta beidzot pieleca kāpēc Zipakam Urskumug forumā rangs "Robots"?? `:
0
tagad apsveram variantu nomainīt uz "Autopilot", arī labi skan
0
mmm ja zipels saaks akal kaadu "domu" biidiit shitas jau paliks akal smiekliigi...

mmm Uriah Heep - Choices.... artuurs pieiet pie loga... skataas klusajaa naktii... domaa ceelas varenas domas... piemarem to ka vaig vakarinjaam kotletes uzsildiit.... veeders kurkst.... kotletes ROX !!!

btw smirdiigais siici atbildot uz tavu retorisko pasiivo jautaajumu "Es domāju citiem neintresē tavas sado fantāzijas...." atbildu ka vinja posts vismaz kaut skiibu smaidu uzraava (nu kautvai par to nopeershanu, nu atdziisim - Marka Tvena metodes darbojaas !), tavs dizhais domu posts ir vienk meesls, tiirs tateikt mulkja atpakaljuzbrauciens... bez komiskaa momenta... kas ir slikti.... nav komiska momenta=SLIKTI... iesit savai literaturas skolotaajai pa olaam !!

KICK IN DA BAALSSS !( eu bet juus pat iedomaaties nevarat cik Eartshaker festaa shitas teiciens bij populaars, tagad lielai daljai Latvija asocieejaas ar sishanu pa olaam un shiis darbiibas dazhaadakajaam interpretaacijaam un motiiviem... neee nu tieshaam, atceroties smaidu...)
0
Nu bļā, tā vairs nevar turpināties, cik ilgi var respektēt tos aprijušos cūkas, kas bezpontā vārās pa 7-8 tēmām, tikai tāpēc, ka nav čata, bļ@ nu vajag čatu, eu, VAJAG! eu Biggij, Ugij susi susi, esi čabulis, kreklu nevajag, vajag ČATU ČATU ČATU!!!! Un tad - čau, Rasma!

:6
0
tas ir mans klusais protests pret foruma valdosho sajukumu un navigaacijas neertiibaam!... un nedriikst aizmirst komisko momentu, NEKAD, arii sheit vinsh ir klaat, redzu tu jau pats to esi uzodis un saac mani, khm parodeet... atdziistami tomeer ljoti paredzami... tu vareetu samudzhinataaak ja censtos...

aa btw kotletes bij garshigas, arturs paeedis un laimiihs
0
redz, vienam patīk mudžināt, citam šķetināt, trešam māte, ceturtam - kleita, tā kā ātmans ir brāhmans un nevis otrādi, var gadīties arī, ka nē
0
Uggam būtu, manpurprāt, vienkāršāk tēmas par citiem forumiem dzēst laukā jau neilgi pirms to rašanās.

zipakam - TITAN 25% ziepes
0
nejauc te kaukaazieshus un indieshus kopaa ludzu, un ir sen zinaams ka meita vislabaak bez kleitas izskataas...
0
vai, nolohojos - neilgi pēc to rašanās. tā ir ka vēlu vakarā tup pie datora, pa starpu mācoties :( sorry... :S
0
nu un kā tas ietekmē tavu pašnovērtējumu? pastāsti mums par to...
0
chats? chat.delfi.lv #metal vairaakus gadus
0
Nahuj to čatu.....
0
Eu, bet ideja laba- tik tiešām dažas tēmas nudien vajadzēja izdzēst jau PIRMS to rašanās.
0
Kas ta dzēsīs?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas