Skyforger vs. Urskumug
0
laikam tāda tēma te nav bijusi? kas jums patīk labāk?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es jau neko neteikšu, bet protams Skyforger!!!
0
jaa un kas pie velna ir tas urskumblabla ?
0
Salīdzināt šis 2 grupas, ir tas pats kas baltmaizi ar rupjmaizi... vai ABBA un BONEY M
0
nu maize ir maize, ir tak viegli izvēlēties kura maize garšo labāk?
0
bļeģ, kas tie par dauņiem liek šitās stulbās tēmas?!! universum..
0
Jā, tēmas pēdējā laikā ir vienkārši satriecošas. What next? Kalns vs. Ieplaka; Igaunija vs. Latvija; Black vs. Death; Lauris Reiniks vs. Ladyboy?
Idioti.
0
nākošā būs par naftas cenām pasaulē un par izsalkušajiem nēģerēniem āfrikā, bet nu tu tak vari šo daunisko tēmu pārvērst dziļi filozofiskā un apcerīgā paspriedelējot par to kāpēc šī tēma ir dauniska utt utmldz utjpr..man jau ar no tā nepaliks ne labāk ne sliktāk ja uzzināšu ka tam patīk urkumug un tam skyforger, tāpātās laika nosišanai nu..
0
Rimi VS. zundas mebeles
0
es domaju rimi itka, koku jau negrauziisi, bet atkal no otras puses uz zemes est isti negribas, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
0
es izvēlos rimi, galdiņu un podiņu pats sev sastellēšu ja vajadzēs.

P.S.
te katram jāieposto kāda huiņa, nu vienalga kādu, galvenais būtu neizvēlēties starp SF un UKM, tā sacīt jāizturas ar pietāti pret abiem he he
0
kurš tad te pirmais ielika "huiņa"
0
Man labaak patiik SkyForger!
0
Nee nu protams ka SKYFORGER
0
Lauris Reiniks, pats par sevi...
0
tolx vs. boks

nu nu?
0
ew uz šito vajag likmes!!! īsti nevaru izšķirties pa kuru.. jāskatās ko citi teiks...
0
Artuurs vs. kotletes

gadsimta machs kursh kuru !

Madonna - Rainbow High..

bled nekaadi nevaru "evitu" noka4aat... bljed gribaas :F
0
tad iekod ribās...
0
eu nu beidz, tu noteikti vari labaak, ka vienk ar atskanjam speeleties, izdoma kko intelegentaku, pakustini liimes izdraztaas pelekas shuuninjas, nu taas kas galvaa ...
0
tolx vs boks
tas kā, tip ringā?
0
Da nē,ātrsacensības operēšanā,kurš vairāk pacientiem vairāk ko nogriezīs.
0
Un vispār,kā būtu ar sonnenmensch vs. nefolk (tepat nevis augšā!) bļe,kas šitais ir par beernautu!!!visi galīgi aptrakuši
0
nu ja kaads gribeetu zinaat es veel neeesu saacis ciinju ar kotleteem, sviizdams rakstiju zipelja izgliitoshanas postu, cerams ka puules nebuus veltiigas un vinsh nenomirs 13 gadu vecumaa no parmerigas masturbaacijas... tas taa, ja nu kaadu intteresee..

ai un vispaar

Reigani - tere tere traktors !
0
zipaks vs zomba
0
labu apetīti!
0
protams ka zomba, zipaku es muuzhaa nedraastu, a zombu ielieku mapiitee "maybe"

ble nu gan pigori, saliku visu uz pannas, aizmirsu iesleegt, taa steidzos apakalj pie PC... hehe domaju buus sadegusas... anekaa aukstas ;[...

hehe kakis atnaaca :D

hehe AK-69 - dupsiic !
0
ē, artūrs sāk baigajā cieņā rakstīt, varbūt būs jāizlasa tā tava baltā ķieģeļu siena, a tribute to zipaks, ja?
0
izlasi izlasi es centos, pat kule nosviida... mans literaarais coup de grace... bet zveerinaatos pieseedetajus luudzu ieveerot ka esmu izsalcis, iedzeeris un vispar varu labaak!
0
eu nē tādu teijāteri kad nosvīst kule es gan negribu, nu tas nav man, profesionālais kretīnisms tāds

es saprotu, ka tas ir rakstīts alko iespaidā un tāpēc mani pārāk arī necepī, vo bļa!
0
nu teiksim hammerfall forumaa es biju pilniigi slavens ar saviem "drunk" postiem... vareetu pat teikt ka tauta ar nepacietiibu gaidiija kaarteejo piektdienu... vinjos ir kas taads kas taads...

bet es vel neesmu paalii ;[... bisk alinsh tik ribas un viss...
0
nevajag nekādu ČATU. TRUE METAL sarkanbaltsarkanā aizgalda vide ir pašpietiekama... .... .... ...... .... ..... ..... ... (te es domāju, ko rakstīt tālāk) ... .... ... ..... ..... čiuriu ... ..... .... ... ... .......... .aā'blāaāāHAHAHAHAHAAH nē, nu beidzot atcerējos. NEKĀDU ČATU NAFIK NAV UN NEBŪS! un neprasiet vairs. man big ugga pats to uz auss ierukšķēja, tā vat. mision imposible - viņai ir talants
0
mmm irc chataa viena no patiikamaakajaam lietaam ir funkcija "ignore" ljoti eerta kad kaadam komplekasinam siicim uznaak verbaalaa caureja kaartejo reizi
0
toties templētajos phpbb forumos parasti pie foruma sadaļām ir pēdējā postītāja vārds, un tad var pa vakariem rīkot tesiņus, kurš uz visilgāko laiku "notopīs" forumu = izdarīs tā, ka viās sadaļās pēdējie būs viņa posti... var pat speciāli 4 no rīta celties, lai no rīta visiem sagādātu žultainu pārsteigumu! Last post by Zipaks x 10! So Insulting and Glorious!!!
0
...un visi gaidīja nākamo piektdienu... zajebis bla!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas