Locekļi streso!!!
0
Ar ko izskaidrojams pēdējā laika TM locekļu stresošana un alka citu izņemt dziļi anusā, tas vairāk uz onkām, jo daiļā dzimuma pārstāves neklūp citam virsū par katru nieku, 666 žetoni viņām...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ak, paldies par zhetoninju...tagad izsole, visi kas grib zhetoninju, jo man vinju ir veseli 666! Pirmais piedaavaajums 0,5 alinjs...

P.S. Es gan domaaju, ka man nepienaakas, bet ir ok...!!!
0
vispār es ar domāju, ka tev nepienākas...
0
Zipaks liekas ir baigi nogribējies...
0
Zipak, naac es tevi samiiljoshu, bet uz neko vairaak neceri...paliksi taads gribosh...:DDDD (ja nu vieniigi tu realitaatee neizraadiitos drusku jaukaaks)

Nu tos zhetonus es jau savaacu, ta kaa vairs nav noziimes vai pienaakas vai nee!!! Taatad, kas sola???
0
mainu ~150 zhetonus (lai aizbaaztu caurumu griidaa) pret apm 400 ml veca (hujzin mosh no akmenslaikmeta) sastavejushaas alus ko nupat atradu savas istabas stuurii zem zekju kaudzes... ja nebuushu izdzeeris... tamdeelj pasteidzies !
0
njeh te vaig chatu a to kaatus atdoshu te pi60t pogjeles..
truemetal labz saic.. :|
0
WTF!!!
0
zipij, ko šķendējies?
0
Crain! Tu tagad mani mēģini imitēt, vai? Tev svētdienas skolā nemācīja elkus neturēt priekšā vienīgajam dievam? Iedomājies to tā - šitie visi user neimi ir vieni vienīgi elki tavā apziņā. Zipijs, nefolks, Saatans, Artuurs - vēršoties pie viņiem, tu veries bezdibenī.......
0
ok, ja izdomaa mani pieluugt dari to no riita, ja es deelj tevis pa nakti zhagoshos, saspershu gabalgabalos !! viss shodien jums intelektualaa humora pietiks, jaajiet guleet !!

aa nu jaa veel pirms tam padirsiishu, taas kotletes tik labi sagaaja iekshaa ka kkas jaizlaizh buutu...

runaajot par fekaalijaam un humoru... cik zinaams vieniigajaa (vismaz manaas rokaas nonaacis tikai shis eksemplaars) briivaas latvijas laikaa izdotajaa dadzha kalendaraa bij laba humoreska par to cik fekaaliju humors tuvs Latvietim...

btw jauno dadzi lasijaat ? kaadi iespaidi ?
0
nu nu, tikai nenāc mani zagt, ok?
0
jaunais maleej/bluudij hīts- izdziedāt uz um pa pā bāzes, mazliet arī iešupojoties...

I wanna fukk you in the ass,
But your papa ain't going out like that...
0
nefolk, pakaries. es ar tevi, starpcitu, nemaz nerunāju. kopš tu senāk atzini, ka esi gailis, man pret tevi vairs nav nekādu negāciju. peace, bro. ;)
0
o, bet negāciju trūkums jau nemazina manu ieinteresētybu šajā fenomenā... pacients tomēr pārāk bieži nonāk pretrunās lai viņu varētu atzyt par izveselojušos. peace, nefolk, aizej pakaries <- nu wtf ist das?
0
mjah, sliminji gan juus esat, tapeec cits citu ljechiijat. nekas, shovakar ieradiishos daktereet, vai mani kaads sagaidiis lidostaa ar zhetonu grozinju?
0
varam to nosaukt arī par groziņu...
0
skjiet, tavaa teikumaa ir kaada netverama nianse, kas vedina uz domu par slimiigaam novirzeem. kaa es tevi paziishu? peec grozinja?
0
ar Tevi mēģina pakoķetēt, bet Tu uzreiz visu pēc saviem iedomātiem standartiem... un izturies pret mani kā pret grīdaslupatu...

P.S. krēsla krišanas laiks samazinājies līdz 1 min.
0
piedod...a, kad man buuz bilde bez baardas, es tev veel patikshu? vai kreesls pavisam nogaaziisies?
0
par to es arī esmu aizdomājies...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas