ko darit, kad dzive aiziet chu
0
liekas,ka varetu uzlikt masku sev virsu un teikt, ka pohuj man,bet ko lai dara ta nav...cilveki kuriem atdodu visu gan fiziski gan garigi mani pamet.ko lai dara ja sap tik loti, ka vnk butu graizit venas, ka jaunie cilv to dara...kapec mani nebridinaja, ka pirma mila ir tik sapiga, ka pec tam butu gatava atdod satanam savu dveseli, lai klutu auksta, ka ledus.kapec jautajumi nebeidzas un visp ko es daru.varbut panem kausu alus un iedzert par to, ka mani nodeva, vai varbut vnk samierinaties.ir gruti, kad paliec viens...dirsaa viss iet...labak but necilvekam un neko nejust...liekas, ka sirdi grauz tonna smaga un depresiva metala...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Psihologa pakalpojumus te jau kaut kur piedāvāja. Nerekomendēju TM par šādām lietām jautāt - noraks.
Tavā situācijā darīt nav ko - tikai piedzerties.
0
nu tad jau sanaak ka jaakluust par alkoholikji un katru dienu jaadzer:)
0
nee nopietni, noraks !
0
nu johaidy, sātanam dvēseli atdod par to lai kljuutu par aukstu zivi??? kaut ko labāku nevarējis ietreidot? ja dzyve aiziet chu, PIRMKĀRT vajag izdaryt secinājumus!
0
OTRKĀRT - rykoties (saskaņā ar secinājumiem) vai nerykoties/pagaidyt (ary saskaņā ar secinājumiem)

Agrāk vai vēlāk viss nostājas savās vietās. Un nu, marš pa kapiem! Pusdienlaixxx!
0
pa pa, sha vienu assigment darbaa pabeigshu, piesliipeshu domaas, un tad buus rakshana, tad buus RAKSHANA, ja pirms tam kaarties negribeeja, tad tagad gribeesies!
0
BLIN KO ES ALU LAI DZERTU VISU LAIKU???HA NEESMU ES DZERAJA!!!GARSHO,BET TAS NAV ATRISINAJUMS. vnk domaju lidzigiem cilv jautat padomu, sorry, ja nepatik isteniba man dzilais pohujs uz to, ka es kadam nepazistam cilvekam nepatiku!!!!!!!!!!!
0
ok ok, vlom man tagad kko garu dirsiigu rakstit, da veel boss maita ik pa briidim paar plecu luur... maajas buus alus mosh tad...

ai bet ja nu tu tik ljoti gribi paliidzibu... varam satikties, es tevi izdraazishu un buus tev viss akal O.K. !
0
truedeath

nu vienalga vai Tu esi metallheads, vai citheads tik un taa jau juutam mees visi lai kaadus skinus sev uzlikt apzinaati vai neapzinaati. Receptes nav.Vieniigais veids kaa atrast to ko meklee ir riskeet un vieniigais ko dariit-cereet ka nevilsies.Saatans vai ne saatans-kaada tur starpiiba.Tas ir idealizeets suuds un nekas vairaak.Nelaid paaraak tuvu sev unn mazaak saapees.Kaut kaa taa
0
ok tad jau sanak ka man sirds jaizole un kaut kur jaizmet miskaste, lai nedomatu un nejustu spes...
Artur ko tu te gvelz neesmu es tik liela MAUKA....varbut mekle citu, ja nogribejies, sorry, bet ta nu tas ir un jaa visp jaa
0
Mani gan interesē, kas būtu mainījies, ja būtu brīdinājums - paklau, pirmā mīla būs baigais vāks. =)

Bet vispār par tonnu metālu iepatikās.
- Lūdzu man kādus kilogramiņu bleķīša šodienas vakaram.
- Ai, esmu noguris, iedo 100 gramus meditatīvā metāla.
- Nē, nē, man nevajag 10 kg uzreiz, iedod labāk 50 gramus patestēt.
0
bet vispaar heheh malacis puisis ka prom no tevis ticis, meitene bez humora izjuutas ir sliktak nekaa tripperis...un es tach meginu tevi ar shokterapiju panjemt un ar netieshu noradi uz dziives vertibaam... un kas var buut lielaaks shoks par izdraazshanu pakaljaa ?...

mmm arturs is horny today :D

ai bet visapar tu esi mazs pokegots ;F
0
Goth Voice:Look at this. Another tortured soul. Another life of pain. [Butters looks up to see the Goths. Stan isn't shown yet.] Hey Raven, check it out. [Stan, now named Raven, enters the picture]

Stan:Butters?

Butters:Oh [sniff, wipes away his tears] Uh hey, hey Stan. Stan:What's the matter with you?

Butters:[sobbing] Well, mu mu mu girlfriend broke up with me.

Henrietta:Did she step on your heart with stiletto heels?

Butters:Yeah. [sniff] It sure does hurt.

Goth 2:That's cool. I guess you can join up with us if you want.

Goth 1:Yeah. We're gonna go to the graveyard and write poems about death and how pointless life is.

Butters:Uh, uhm no thanks. I I love life.

Stan:Huh? But you just got dumped

Butters:Wuh-ell yeah, and I'm sad, but at the same time I'm really happy that somethin' could make me feel that sad. It's like, ih ih, ih it makes me feel alive, you know? It makes me feel human. And the only way I could feel this sad now is if I felt somethin' really good before. So I have to take the bad with the good, so I guess what I'm feelin' is like a, beautiful sadness. I guess that sounds stupid...

Goth 1:Yeah.

Stan:No. No, Butters, that doesn't sound stupid at all.

Butters:Well, thanks for offerin' to let me in your clique, guys, uh but, to be honest, I'd rather be a cryin' little pussy than a faggy Goth kid. Well see ya, Stan. [walks off]
0
PAKAART GOTUS !!
0
es neesmu gots!!!!!!!!!!!!un humora izjuta man ir laba - bet ja man dirsh tik STULBAS lietas tad dirshu preti un visp ko tu zini par mani, vnk man SUDIGI...
0
haha nevaru vien sagaidiit kad aizieshu maajas un uzrakstishu to vareno postu.... man jau ir 4 (!!) orginalas domas izdomaatas ko iepiit, ehhh buus jautri, nee nopietni... galvenais lai ir reklaama...

gadi ! chmock !
0
labs teksts lops...
0
ahhh nu jaa ok ja lidz tam laikam jau nebushu pakarusies...
0
emm tu pedeejaa vaardaa izskaties esi sajaukusi o ar a... un komatu pirms vinja vajag... tad skanees !
0
eu beidz ! tas nebuus tas bez taviem asarainajiem komentiem ! cmon !

no manas daudzstavenes nesen viena mellaa kkada izleca.. no riita hehe.. kas par buukski bija !
0
kas skanees man nepielc...
0
labs teksts lops... >> Labs teksts, LABS...
0
cik smiekligi, bet tik stulba es neesmu, jo parak milu dzivi un dazus miljus cilvecinju...
0
pagaid pagaid, shie ar tevi nodos, vo kur tad tu liksies mazais mellais beerns... hehe dziivi vinja miil hehe..
0
nju, ja sirds man nav tas nenozime, ka mirusi jau.. esmu dziva un velos dzivot man tak nenak nekadas pashnavnieciskas domas galva...
0
bet tu padomaa, padomaa...
0
par navi?
0
nee es bij domajis par to savu piedaavajumu, nu par draazhanu un dupsi... nu tu zini...
0
ai nu ja ar atplestam kajam tevi gaida mans nogribejies kakjis...
0
fui cik vulgaari! nee nu tieshaam tev sirdssapes smadzenes atrubijushas ? izdomaa ko aspraatiigaku lai man, darba cilveekam, tiek priecinsh
0
Kaķis ar atplestām kājām? Bļin, ko tādu gan neesmu redzējis. 8)
0
nju ok ok piezvani uz 909...un gan jau kaut ka tiksi pie dupsha un busi laimiga...man tagad ne lidz melnajam humorinjam...un jaa es esmu vulgara...
0
Bet es īsti nesapratu - būs pakāršanās vai nebūs.
Gadi kādi 15-16, ja?
0
maneja minna tada ir laikam atpalikusi vai vnk atspaidojas tas ka mazai budama vinjai devu ALU
0
nee zin 13 mosh visp 12 nee tik sika pakalja neesmu.. pakarties domats nevis ka jaa pakarshos, bet ka es redzu, ka ta varetu but izeja, bet tas ta nav..lops...
0
jaa kakiem manliekas pozas paraak nevariee... tai pasjaa sujnustilaa jaajaas i viss...

ok patiesaanaave vismaz apsoli pagraiziit veenas... lai es ar savu ceelo literaaro glaabshanas rinkji justos labu darbu izdarijis... panaacis ka shaisaulee paliek par vienu korn klausiitaju vairaak...
0
buus buus, es vienmeer esmu domaajis vai es buutu speejigs kaadu veelreiz novest liidz pashnaaviiabai... inetaa gan buus gruutaak bet proveet var...
0
Nu bet padoms "pārdzīvo, piedod un neklausies to tonnu metāla" laikam, protams, īsti nepatiks?
0
jaa korn klausos protam blin vai maz zini mani???nekad nesmu to klausijusies...visp es neklausos numetal vai maz ta vinju sauc drizak numetpop...es vairak pieskaitu sevi pie folk...
0
nju neklausos tagad neko smagu, bet labako metallicas albumu Black...
0
Es tev iemaaciishu veinu feinu mezglu uzsiet ;)
0
nu blāā, kāds ūdens, un kur secinājumi??? Secinājumus vajag vispirms, bērnus taisa pēc tam - nevis otrādi!!!
0
njaa :(((
0
truedeath, galvenais skaties lai secinājumi nebūtu pārāk tālejoši un vispārināti. ja viens tevi piekāsa, tas protams nozymē, ka tā mēģinās daryt ary visi pārējie, bet tomēr - kā tur bija ar tām reizēm? Atņēma nevainybu un neatdod???
0
Kaads ir tas pilnais teemas nosaukums? Ko dariit, kad dziive aziet GALIIGI CHAU, jeb kaa tur ir?

Nu ja taa, tad pasaki tu arii CHAU >:)
0
CHUJĀ
0
Kad dzyve tur aiziet, nekas cic neatliek kā piereģistrēties labprātygā verdzybā Urskumug armijā

vairāk par to var noskaidrot, spiežot šeit: www.urskumug.lv/forum/profile.php?m... (eu, nu tak 1 spamu dienā drygst, ne? %)
0
njaa...neofolk jaalife sucks now...
0
mans ieteikums truedeath: sāc nodarboties ar sportu, ja mācības atļauj sameklē darbu, ja nevar tad būs vien tā pat jāsamierinās. Vēl var paklausīties kādu uzmundrinošu, aizraujošu muzonu kas tev patīk, var meklēt kontaktu ar citām, kuras patīk.Ko vēl? veido sevi tādu lai pēc gada viņa rūgti nožēlo ,ka tevi pameta.
Tāda mana filozofija ;)
0
uzpypē zāli, bl@
0
Nekādu zāli un bez bl@.Kopš kura laika tev iepatikās w un y?
0
zāles ārstē, tas pat nav jāpierāda. kādi w un y, man darbā nav mykstā I
0
Nu klau, te cilvēkam grūti(īsti nezinu puisim vai meitenei;p) bet tu viņam zāles gribi kačāt iekšā.Būsi vēl tas pametējs, vai?
0
izskatās gan, ka meitenei, kurš tad puisis tādas tēmas vērtu valjā.

truedeath, moš tu šito palaidi garām - palasies kebbe.lv par jauniešu problēmām, varbūt atradysi atbildi ary uz tevi nomokošajiem jautājumiem.

nocietināties vai izšķyst - da bl@, nav taču vienas pareizas atbildes, meklē zelta viduscelju
0
ahahah!! satanam atdot dveseli! blin, nu kurs man beidzot to satanu paradis!?! mosk es ari vinam kaut ko atdosju!nu kur var but tads bullshits!
0
gribi redzēt sātanu? paņem ilustrēto bērnu bībelīti un apskaties!!!
0
jaa sapratu,...visu, ko jus sakat, bet dvesele tik un ta smagi iedragata, laiks dziedes visu...
0
labi, labi nedirs! bernu bibelitei dveseli neatdosi!!
0
tas domats man ???
0
negluzi tev, bet tam kurs te man liek satanu apskatiit bernu bibelitee!!
0
sapratu...
0
ne nu tu gribēji redzēt satanu un es tev pateicu kur skatīt huh/
0
tik pat labi varu teikt stans ir mans draugs
0
blin, nu bet ne jau es vinju gribu redzet gramataa!!
0
nē nu uz ielas jau būs grūti viņu redzēt..viņs slēpjas un parasti tuso tādās vietās kur neviens viņu neredz, tākā...paņem tik grāmatiņu..
0
nu negribu gramatinju! te truedeath teica, ka vinaju satans esot draugs! mosk iepazistinas:)
0
nee esmu privatipasnieciska SATANS ir mans...
0
bļā, nu cik var?? te ir kāds gotenīšu Sātanam veltīts simpozijs?
0
vēl jo jautrāk.bļa,tagad vēl kāds paziņo,ka saatans ir privātīpašums!!ahujetķ... kur var šitādu sviestu dzīt.Vai tad tiešām vēl nav pielecis,ka šeit nekas labs nav sagaidāms?grrr!!!! pag,a šitais nav kārtējais zombas klons?tēma samērā līdzīga.
0
nē, tās ir iedomas, ka te ir Sīrupa filiāle.
0
Nu arī pieņemamas variants.Tikai tad vajag procentus iekasēt no viņiem.
0
hmm, vispirms prasītos nosaukumu pamainīt - nekro sīrups vai sātana sīrups. :D
+1
nu paldies jums vnk manu draudzeni trumetala sauc satans tatad sanak ka tas mans draugs...blin pohuj viss
0
henesy brāli arī sauc Sātanas, un Zipaka ezi
0
nee, tadu satanu man nevajag.. a blje, isateniba vispar nevajag..
0
nefolk, nabadzinj, tev jau putas paar luupaam...
0
kur ir mana lapsta, tuliit sakshu rakt ha ha ha ha ha ha ( very evil )
0
Nefolks tak i zvērs- pirksti kustas fantastiskā ātrumā, satelītinternets nodrošina prātam netveramu ātrumu(aizmirsti par refresh)viss ir sakodēts un ielikts vajadzīgā vietā. Ir izdarīti visi priekšnosacijumi lai varētu izforumot visus
:p :p :p :b
0
tad vakaraa var atlaisiets un apmmierinaati nodomaat kad elektroniskajaa telpaa vinsh ir uuberapniciigs...
0
Ta ne jau apnicīgs, bet vienkārši kā hiperaktīvs pusaudzis.
0
Diena [nometnē] sākās pulksten 7.00. Mazgāšanās, tualete, gultas saklāšana. Gulējām divstāvīgās koikās. Garie, kad kolonna iesoļoja plašajā guļamzālē, paši pirmie tūlīt ieņēma apakšējās guļamvietas. Sīkajiem, tajā skaitā arī jums, nācās rāpties otrajā stāvā. Seržants gan mūs nobrīdināja, lai pa nakti tiem apakšējiem nečurājam virsū, citādi viņi varot mūs piekaut. Viņam nākšoties par to atbildēt, ja kādu no jums nākšoties sūtīt uz ambulanci.
0
Ā, muļķis! nevar pa taisno pa muti sasolīt iet aplinkus ceļus, lokās kā zutis :)
0
neizdosies, neizdosies, i neceri !
0
davai ielencam sho un izrunijam!
0
Nē. tas viņam būs pārāk mazs sods. vaig viņam kompi atņemt. ko ta nefolks darīs?
0
rakstiis smiltiis, visu smilskasti beerniem pierakstiis... un taa slimi kikjinaas...
0
eu, nu maind your own biznes, domā man tas baigi daudz pūles prasa - reizi divās stundās pa 10 minūtēm te piespamot, bl@
0
tu labāk artuur nedirs citādi nefolks kļūs nikns atsūtīs tev gļuku, vai kādu citu triperi.bet visreālākais nekad nakd nelaidīs urskumug forumā.tā.
0
Kā ta nelaidīs, ka laidīs, eu nāc pie ukriem, Artuur, dosim tev rangu "Ukris", nopietni!
0
rangs tas ir ta kā ierēkšana par savējiem vai kā?
0
eu, jeee ! es dabonu arii striipainu zeki uz spraustu koka galaa ? ja ne tad es nenaaku, nee nopietni, ni un ni

hehe man jau savu gljuku gana... manejie ir bbuergljuki
0
Neaptēsta veprja hrjuki, tu gribēji rukš?
0
JEAH Manowar - METAL WARRIORS UZ PILNO !!! JEAAH

HEAVY METAL OR NO METAL AT ALL!!!

JEEEAAAH!
0
Būs man ar kas tāds JEEEAAAH! jāuzliek un jāiet mācīties.Čau :)
0
tak piedraaz vinjas tas maciibas ! ROCKENROOOLSSS !!! JEAAH

bled super video metal warriors ir, noka4aa, kkadu 90to gadu veel ar rhino un davidu... bleed pizdec JEAAH!
0
Augstākā līmeņa valsts amatpersonas, redzot šo sistēmu, tā vietā lai kaut ko darītu situācijas uzlabošanai, pašas izmanto to savam labumam.
0
LEATHER, METAL, SPIKES AND CHAINS !

GLOWES OF METAL, RISE TO SHOW THE BRAVE !

..

WE WEAR LEATHER, WE WEAR SPIKES ! WE RULE THE NIGHT !!!!

JEEAH manowar eiforija iestaajusies !
0
Carry Your Cross And I'll Carry Mine
Dig Your Hole And You'll Be Fine
Build Your Own Tower La La Laaa
0
(Tas ir Tiamat. ACID ROCK, bl@!)
0
KO daryt, ko daryt, atrodi citu, baigā ģēla, saprotu, bet tas ātri aizmirsysies, un neraksti vairs forumos par savām problēmām, izvēlies labāk SYRUPU vai MANA - tur strādā kompetenti speciālisti ;))
0
FUCK OFF AND DIE or just FOAD
0
eu, tu to kam? es atkal sāku ko kaut nesaprast...
0
DUSTSIP ?!
...(Don`t You See That She Is a POKEMON? !)
0
domaa par pukjeem
0
man kauns, ka pazistu tevi...Artur tu nemaz nelidzinies forsajam Vilkam(janim)...vnk tev nepielec un neparproti, laikam ari NEKAD nepieleks...ja gribi sauc mani par goti,pokemonu vai ka savadak tu tapat mani neatceries no decembra...ja godigi, ne jau man svarigs tavs viedoklis.,..lai paraditu savu ''gudribu'' tu esi gatavs uz visu kaut tu ari esi mulkjis... un ja godiga man po uz tevi un taviem interesantajiem pienemumiem par mani...
0
man neviens pukjes nav davinajis un laikam ar nekad nedavinas roof...
0
duh ? es tevi paziistu ? auch !... nopietni ? hmm decembris decembris... hmmm... dzimenee muusu kopistiskajaa biji... bet kaa lai es zinaatu, tev tak niks nebij uz pieres un bildes ar laag nav...

un es esmu veel forshaaks par janku ! nopietni !
0
nee neesi atceries to siksu ar seksa pozam ar kuru tev pa pliko muguru devu... bet janka, janka pats labakais loti labs draugs neviena slikta varda nav ko vinjam teikt...
0
hmm to jau vairs neaceros, siksnu laikam aceros (tadi skeletinji ja) bet ka kaads buutu mani peeris ar vinju... ?... bet aceries kaa mees janku tovakar kristiijaam ? hehe blin labas dzimenes sanaaca... labas... shogad jaatkaarto... heheh... kaa mees toreiz piedzeraamies...hehe.. eu tiesham ieliec labaaku bildi profilaa, mosh atcereshos :D...

hehe un esmu forshaaks, man mati forshaaki, kad izaugs...
0
nju okz...nu tagad vairs nedirsisies - es maku dirsties ari atpakal...
0
ielieec bildii... !!! ja neacereshos taapat dirsiishos, man jau padomaa vesels bars domu !

eu bet nopietni, peec menesha savs postus izlasi... ja tev nenaaks smiekli.. nunezinu..
0
nu paslaik tik bi,ba acis...un sirdi sape...
0
bučas jums, čabuliiši, ČIU-RIU!
0
hmm.. nu mosh man tam sliktajam pa ausi iedot ? kopaa ar jaani, labaak paliks ? tikai tas tev daaaudz alus maksaas !
0
Artuur, ej uz Vilkiem dziedāt, iemācysies normāli vokakalēt....

Es ar māti piemēram dziedu t.dz. (no skyforger repertuāra) no rytiem mašynā, un viņa mani ārstē, ka es nemāku dziedāt, tā kā čiusššš no manis vokafekālā talantu fabrika
0
kas te par murgu...
0
pie vilkiem jau gana maajaas izdziedaats...
0
taa kaa bija pie ta jau japierod...
0
Artuur kad tu vienriez beigsi dzert kaa cuuka un padomaasi par citaam lietaam, KO ? Meitene tevi atceras bet tu viņu ne .tas nav labi.
0
Aha, ka tik Artūrs ar nebūs tas truedeath pametējs, ne?
Atkal jau kādai nevainīgai meitenei sastāstīji par mīlu, noņēmi vainadziņu, bet otrā rītā neko neatmini? Ai, ai, Artūr. ;)
0
es tā jūtu,ka vajag atvērt truemetal.lv aģentūru šādu problēmu risināšanai.
0
Skuju, Artuurs neko vairāk par 1 NITE stendiem nocopyt nevar

es tā domāju - viņam tikai piedzērušās slapjas blondynes tiek, ja tiek

pāŗējā laika - sava (vai drauga) sasvydusy ķetna

FUI!
0
Es domāju, ka truedeath vajag iedot Fauna tel. numuru. Fauns viņai noteikti palīdzēs. Fauns parasti spēj palīdzēt mazām, apjukušām meitenītēm. Fauns varētu atvērt aģentūru.
0
Nefolk, nu bet, vai tad truedeath nav blondīne*?

*lai nebūtu pārpratumu: blondīne kā domāšanas veids, ne kā matu krāsa.
0
Viņam jau ir sava vergu aģentūra.Linku varat iemest paši.Bet palīdzība no viņa garantēta.Ja vajag steidzami,tad jādodas šovakar uz "Depo".
0
Jā lai fauns taisa vaļā psiheni.Ārstēs mazu meiteņu histērijas ar orālo seku! ;)
0
viss ir ok ar truedeath, katrs reizēm tā domā, nevajag izdaryt tik tālejošus secinājumus.

es truedeath tekstos nemaz neiedziĻinos tāpēc NEŅEMOS spriest
0
Es arī neiedziļinājos, bet Artuurs gan iedziļinājās.... tekstos.
0
Viesul, tas vairs nebūs oriģināli, to jau tas sengrieķu džekiņš izdomāja un praksē pielietoja. Turklāt- man šķiet, ka hellēnisms Faunu nesaista.

0
Manuprāt te nav runa par hellēnismu, bet par mitoloģiju un nimfām- tās jau cilviekiem pēc leģendām iemācijušas visus tos seksa jaukumus un knifiņus.
0
Ak tad tagad tu viņu sauc par nimfu, ja? ;)
0
Kaut gan hellēnisma laikmetā jau visas šitās štelles kā reliģija un seks bija uzplaukumā.
0
Tu zini kas ir nimfa? Es nevienu par nimfu nesaucu.Vai tas ir tavs kārtējais uz muļķa ķeramais jociņš?
0
Nē, nu es tā sapratu, ka to, kura tev samācīja "visus tos seksa jaukumus un knifiņus", tu tagad dēvē par nimfu. :D
0
nu? kas ta ir nimfa, topošā vēsturniece?
0
Nebrauc man virsū par to vēstures būšanu. Gana jau, ka daža laba man te mājās virsū brauc. }:(

Māra ir tava nimfa, bļa.
0
Ahā, atšifrēju beidzot tēmas nosaukumu: Ko darīt, kad dzīve aiziet čurāt.
0
Jā... šite kā kas, kā kāds ko nezin, tā sākās diršanās.Un no tevis to krievu vārdu es toč negaidiju.Ka pēc tu lamājies?
0
Stress, vai zinies, tāpēc lamājos.
Ko es nezinu, kas ir nimfas? Ai, ta nu kaut kādi grieķu-romiešu skuķi jau bija. Man vairāk Mīnotaurs interesē.
0
To stāstiņu par minotauru es gan vēstures stundā dzirdēju no sākuma līdz beigām.
0
this all shit is fuckin lame >:( nevis true metal bet gan true sviests te tagad ir.
0
NU LABRĪT MUĻĶI ;p
0
eiii, viesuls piesuls, ko negul ?
0
pim pim, pimpiripi pim pim,... pimpiripimpim !
0
fredis ufo un zeibots ROCKS! !
0
ej pakasi kuli arča.klausos therion-of darkness
0
hahah, es ar vienu rakstu ar otru kasu ! jeaah !!

one bad habbit, just one bad habbit, one bad habbit... I LOVE TO PLAY ROCK`N ROLL !... just one bad habbit ~!! jeaah ! Johny Salamander !
jeaah

nu nav labi, man bez alus jautri !
0
nu tad beidzot esi kā baltais cilvēks!!!!! :):):):):):):):):):):):):)...
0
BA-BA-BA, BA-BA-BARBAR-ANN !
0
jēēēēēē'!!!!!laidzī... smagais metāls!!!!!
0
kau lai dara kad dzīve aiziet čau? jābļauj un jāklausāsjāspēlē smago metālu!!!!!
0
JEAH ! SKALJI !! LAI NAHUJ OLAS DREB ! JEEAAH !

Un ROKU, ROKS ROCKS !

BAAAAAD TO THE BOOONE, BBBBBbAAAD !
0
heheh stulba kitajozka, suns sho sha izjaadelees !

www.ass.lv/galeri.ass?datums=2...
0
ai...
0
"this all shit is fuckin lame >:( nevis true metal bet gan true sviests te tagad ir."

nifiga, vienygā nopietnā tēma pēdējo 2 mēnešu laikā, manuprāt!

Es nezinu, kas ir nimfa, bet toties nojaušu, kas ir nimfomāne :))
0
nopietnā tēma? tevi, nefolk, interesē tīnīšu sex problēmas? ja tā, tad tu esi perversāks par mani...
0
AI BLIN VISI AIZVERAS..KO TA RAKSTAT SEIT SO MURGU, JA UZSKATAM MANI PAR MALALETKU...BET NAV JEGAS PARLIECINAT KA TA NAV....
0
JO TA NAV...
0
Krain, tu esi baigais āpsis. Tipa pats nekad nebiji tynis un klusybā negribēji tur to klasesbiedreni... blaa, kur var būt tāds lohs, tevi kā altārzēnu biktstēvs bieži piesmēja??
0
nu toc puisi,viri vai ka vinu vel JUS var nosaukt jums laikam ir kadas psihes novirzes, ja nesaprotat kas un ka...ka varat kaut kadas tadas pretigas lietas izdomat...pilnigs murgs...slikti metas par tadiem...
0
mēs esam lieli un sabojāti, tas gan...

nu, kā tad nav nopietna tēma? cilvēks nevar izlemt vai viņai nocietināties vai izšķyst.. tas taču ietekmē nākotni par vismaz kādiem 2 gadiem uz priekšu. tipa daudz nopietnāk ir pateikt, ka Entombed tomēr ir krutāk par Amorphis, jo vot tur tam vokālistam dredi smukāki. pzģc
0
jeaah un tu daada kverplja deelj veel asaras leeji, vinsh ir viens no mums zini...
0
aaa un vispaar tie ar drediem ir lohi, konkreetaakie, visi bez iznjemuma
0
diezvai vel slimaks par jums...
0
Nefolks: es nezinu, kas ir nimfa, bet nojaušu, kas ir nimfonāne.

Nu pareizi, nimfomānēm patīk nimfas.
Ok, ja nopietni, protams, skaidrs, kas ir nimfomāne,bet es gan nezinu, ko nozīmē vārda pirmā daļa nimfa. Mānija- ārprāts, tieksme, kaisle. Nimfa- paliek atklāts jautājums. tipa viesulis ar luusi kautko mēģināja skaidrot, bet nepārliecinoši:-)
0
aaa jauna bilde... nu jaa vaibsti kkur redzeeti.. bet nu tieshi neaceros... nopietni... bet bija jautri :D
0
...
0
maane - no vaarda maaniiities, chiiterot, tip maane-vecene kas baigi maanaas, melo, dirsh utt utjp..

nimfo - anagramma vardam fomin (fomins, liivi ! jeee!) tadeejaadi nimfomaane noziimee ka liivi ir kaa maaniigas vecenes... un riit speelee kabataa.. JEEEE !
0
Kā tas ir nezini, kas ir nimfa, en.wikipedia.org/wiki/Nymph...
0
Šarmanta bilde, neko teikt:
upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f4/N...

truedeath, ja tu vēl nesaproti ko kaut, ieteikums tev vairs nekrāsot matus melnā krāsā - vēl vari pamēģināt ar meitenēm, viņas ir citādākas, zini..?
0
(būs mājās uz desktopa jāuzliek, tur platais ekrāns tomēr...)
0
Nu ja.Nifras mītiskas radības(kā jau daudzums grieķu un romiešu mitoloģijā)seksuālas sievišķas būtnes, leģenda vēsta ka esot iemācijušas cilvēkiem orālo un anālo sekus.
Nefolk neputrojies, jautājumu par nimfām es izvirziju tāpēc, lai pārbaudītu lūša erodīciju.
0
nimfas ;)
0
mulkiimas nimfas=liivi !!!
0
un edmund tu nelieti cik var bastot ?!! nahuj cimdus pirki !?!
0
nefolk, beidz saukāties. tas sāk apnikt un kaitināt. es nu galīgi neesmu vainojams, ka tevi sāpina katrs mans raksts. lai gan, neiešu jau uz idiotu apvainoties. neesmu vainīgs, ka tev, rupeklim, kādā hromosomā ir kādi mutējuši gēni, kas atbild par veselo saprātu un pieklājīgu valodu. (es, ja kas, vairs neesmu pret tevi rupjš, ja neesi pamanījis, un katra teikuma galā nesaku - nefolks lai iet dirst. lai gan varbūt to pasludināt par manu lozungu? :D )
0
Kad zive aiziet čušš... vajag izjāt šo testu

Romance or Addiction? Quiz
More Inspiration Solutions

Adapted from How to Be an Adult in Relationships, by David Richo (Shambhala, 2002).

When is a romance actually an addiction? It is all too easy to get obsessive over relationships, and it can take real work to see what we are really up to when we let obsessive thoughts spill over into compulsive actions.

Simple Solution:
printer friendly version

Anna Sova Luxury Organics
Is your relationship a romance or an addiction? Take this quiz to find out, and to get a helpful key that can start the healing for a relationship addiction, here:

Which of the following in each pair of phrases best describes my relationship or my feelings in this relationship?

A phase--or--ongoing

Need fulfillment with a sense of contentment--or--neediness felt as a bottomless pit

Desire for contact--or--desperation for contact

Proportional--or--more is given as less is received

Usually egalitarian--or--often hierarchical

Reciprocal--or--one-sided

Has a future--or--has no future

Feelings of satisfaction and joy--or--feelings of not being able to get enough

Secure--or--always in doubt

Anticipation for next meeting--or--painful or intolerable absences

Increases self-esteem--or--lowers self-esteem

Loose boundaries--or--no boundaries

Both partners relating to each other--or--one partner being possessed by the other

Begins the challenging journey to love--or--becomes a vicious cycle of pain

If many of the second phrases in each pair applied to your relationship, you may need some help recovering from a relationship addiction. Try saying this aloud to see if it applies to you:

“Actually, every thought about the person who loved me or left me is really a plea for attention from the wounded non-grown-up part of me now experiencing its original pain through this newest version of the Dad or Mom who abandoned me, either physically or emotionally. Obsessive thoughts about this present man (or woman) are actually urgent pleas from my past. Great pain in present relationships gives me a perhaps unwelcome clue to the family ties broken long ago. This person only triggers the old--but ever-current--predicament....
0
12:2 ar mums viss kārtybā
0
Kas ir erodīcija, Viesul? To tev arī tava nimfa iemācija?
0
Ko dariit kad aizie chau??? Vienkaarshi aardiities, psihot, izraudaaties, daudz muuzikas, taisiit siikus huligaanismus, dazkaar ljauties depresijai un visas dusmas kautkur izlikt, piemeeram mans visu iedrukaa wordaa!!! Veel superiigi ir striideeties ar sevi....taa kaartiigi ar vienu pusi nolikt, bet ar otru teelot mazu un nevainiigu...:)))
0
ko dariit, kad dziive aiziet chucheet
0
chupa...
0
grupņikā?
0
ak šausmas, pat negribās iedomāties, kas notiktu, ja kāds ielauztos puuces/zombes kompjūterī, nozagtu un publicētu to word doķi. man liekas te visi nomirtu, bet vispār ja kāds to izdarītu būtu baigi jauki.... Snorke, ar tevi nevar sarunāt?
0
tu secinaatu, ka gan tu gan es esam tikai vinjas sejas, tici man! turklaat man driiz vairs nebuushot baardas...
0
par teemu...nu, kad gribas uzkaarties, ir veerts pauzeet, koncentreeties nodarboties ar jebko citu, lai domaatu par nodeviibaam, vajag, lai taas atdziest, loviites iisteniibaa saap visneilgaak.
0
no visaam nodeviibaam, ja vien taas vispaar pie taadaam pieder, driizaak vienkaarshi neveixmiiga pieredze, dazi no taa mirst, bet ir lietas, no kaa mirst vairaak:)
0
funerallady, tu gadienā nebija tas/tā, kas piedalījies tajā dāvidshovā?
0
nekas taads nav gadiijies. Par ko bij shovs, kad un kaapeec taa domaa?
0
Šovs bija par sātanistiem - transvestītiem - gotiem. piedalījās sonnenmensch, ja nemaldos, vai uz studiju zvanīja, nu kaut kas tāds, es pats neskatījos
0
Sonnenmensch nepiedalījās un studiju nezvanīja.Viņš tobrrīd citā studijā sēdēja.
0
jā, es zinu,

manikīra studijā
0
es arii neskatiijos, patiesiibaa neviens nav redzeets. turklaat, kad atgrieziishos lv, buushu jau vinja:))))apsolu arii bildes bez baardas:)))
0
un tagad vienu fikso!
0
int, kas tas par fikso?
0
A mosh kādā frizieru salonā?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas