SEX WITH SATAN
0
Nu tā, man jau rādās, ka es 1:1 tieši tādu pašu tēmu te biju uzsācis, bet kadangi neatradu, spersim vaļā mucai tapu no jauna - kur, kad, kāpēc un ar kādiem nosacījumiem jūs piekristu seksam ar Sātanu?

(bļ@ toč jau vienreiz kaut ko tādu rakstīju, nu bet px, vajag svaigas asinis!!!!

666
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu ko, blisinat acis, ko?
0
XXX
0
Un vispār tie, kas domā, ka Sātans ir vīriešu dzimtē ir Geji! G-E-J-I!!!! pidari, bl@
0
es labāk ar kaimiņu Maiju! ja nu vienīgi satans ir sasodīti velnišķīgi skaists tipa elizabete hurley...oho, tad jā..nailed to bed 4eva
0
nefolk,tu toch neesi saspiedies? Vispār,aizej palasi
to,kas par puuci sarakstīts,tur ir daudz par sexu,saatanu un korsetēm.
0
es negribu lasīt, es gribu topīt!!
0
^ firestarter
0
The Prodigy klausies?
0
nē, šobrīd skan KILOGRAMS
0
ja nu vienīgi kādu daiļu succubus
0
kāpēc jāmaksā par to, *kuru* vari dabūt par brīvu?
0
drizak pie kadiem apstakliem tu statos kontakta ar stipra alhahola reibuma esoshu ziemasvetku veciiti ?
0
ja nu paldies ka paprasiiji, man tieshi pakruute knudeeja pateikt, es vel domaju , vai nav pa divainu lai teikt. Nu ta, ja vinam butu baigi labas daavaninas, un es pielauju resnuma del zirni ari brangaaki palikushi hmmm. Ne laikam tomer ne, man butu zhel vinu ta izmantot.
0
Es reāli kaifoju par seksu ar Sātanu. Viņš mani piš tā, ka man pilnīgi saceļās. (Vanaga īpaši stirprais 9%)
0
11. Clovenhoof
(DZIESMA PAR TĒMU)

In a room with no doors I will loose myself to you
In a room with blackened walls I'm coming trough
In a room in my house you'll be seeing it trough my eyes
It's a perpetual sin, let the ritual begin tonight

It's alright, can't you see
It's ok, she is with me
Like the sand of our time
Clovenhoof

Are you the one they say you are, are you holy to the bone
Have you got faith enough to throw the first stone
Are you my flame when only darkness prevails
Are you my white wale, the hammer for my nails tonight
0
he he he, vecie tiamat :]
nezutraucies, `she is with me` >:D
0
Nefoks klaji demonstrē savu orientacīju, paralēli to noliedzot. Gluži kā Misters Gerisons no Dienvidparka.

Un es nezinu, kādā pālī jābut, lai drātētu tukšu alus pudeli.
0
...un kādiem izmēriem... :D
0
var jau pudelei nosist dibengalu (tipa rozīti uztaisīt) un tad drāzt no dibengala... domāju, diezgan asiņaini, bet galvenais, ka trve :-)
0
Ņifika, Gerisonam bija orientācija uz savu miesygo tēvu. Man uz Frater Lucifer, ir atšķiryba, nav?
0
idioti
0
pats idiots, tu maz zini, ka FRATER lotyniski ir "brālis", nevis paps, 1996 - du bisst ein H-O-M-O! °°
0
Ne jau par to.. Par to, kas vispār forumā notiek. Kauns jums nav? Ejiet darīt kko lietderīgu, nevis te debīlojaties.
0
Komunikācijas uzturēšana publiskajā telpā ir svēta lieta, pagāns-debeskalējs bl@ atradies....
0
ja saaatanam vareetu dirsaa iebaazt krustu ar nosacijumu ka vinjiam buut Janas Covas izskats hiiihaaaaaaaaa
0
Tas atkarīgs no tā, kādā iskatās Sātans man parādītos. Jap. }:)
0
Nu, pieņemsim, Luusi, ka viņš tev parādās Zipaka eža veidolā... Ko nu? A seksu ta gribās.... mmmm
0
Rezultātā viss notiek!Ar košanu un skrāpēšānu,kā jau piedienas.
0
un duršanu, neaizmirstiet duršanu!!

Zipaks ir zipaks tāpēc, ka reiz savu zipiju ierāva ziperyy UAHAHAMMAMASHASAMAMMA
0
nu bl@ KO jūs kaut ko nesaprotiet - zipper, angliski - rāvējslēdzējs! neblisini acis un aizver muti, lops tāds!!!
0
Ezis? Nīī, par mazu. Tu par mani tik zemās domās? }:(
0
Jā nu bez duršanas nekādīgi nevar! A kas vainas ezim?
0
Es gan negribu ar Sātanu mīlēties. :P Pats esmu labs sātans.
0
Ezim ir foršs raupjš un mikls deguntiņš
0
Ne tikai: Misters Gerisons vienkārši domāja, ka, ja viņu tēvs bērnībā nav piesmējis, tad viņš viņu nemīl. Bet visos citos gadījumos viņš bija orientēts uz verga kungu un Frater Anyone-In-Sight-With-a-Dic...
0
bet man nav nevienas mazas runājošas lellytes. Tāda te ir tikai Faunam (Mr. Chukky)
0
aaa kip, prieksh sievieteem saatans ir uz vinjsh, bet prieksh viiriesiem uz vinja, ja?
0
Nē - sātans ir "TAS" <duh>
0
Nefolk, vai Tu neesi kur galvu iespiedis?
0
par to jau laikam vairs reti kurš te šaubās :D
0
nu ja

eu, henesy, es aizvakar (?) aiz tevis tramvajā kādas 5-6 pieturas nobraucu!! (ar duvys iespiestu galvu :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas