MAZI BĒRNI
0
Eu metālisti, a a ko jūs domājiet par mūsu mazajiem draugiem un draudzenēm? Varbūt pašiem ir? Vai dzemdēt ir tikpat sāpīgi kā klausīties Obtest vokālu dzīvajā? Un ja nē, tad kad plānojat vai vispār pieļaujat iespēju, ka jums nākotnē varētu būt BĒRNI????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:)))))
0
man būs 6 vai vismaz 5, kuriem sķitīs, ka obtest vokāls nu nebūt nav tas neciešamākais
0
Nu gan brīnumi!Nefolks ko prātīgu pateica.jā man būs bērni, bet par to es domāšu vēlāk.
0
kad buusi abus pautus kaujoties atdauziijis un visas ieksas nodzeeris? :]
0
A pats kāds? Taupies ja?
0
Kad jutīšu, ka latviešu pa maz tad uzpisīšu pāris mazuļus.
0
Tik neaizmirsti par latviešiem ar uzaudzināt.nopietni.
0
LINČA TIESU VISAI SAEIMAI!!!
0
Launaga tiesu (mazos bērnus) - Urskumugam
0
hehe, ko ta es... ko ta es... nav ta ko taupiit vairs
0
Gudri dirst nav malku cirst.Redzēs cik ilgi truemetal saits pastāvēs. Ja nu kādam būs nākotnē bērns,kur visi apsveiks, kur apdirsīs ja būs nesmuks?
0
gudri runaat par gudru malkas cirshanu nav dirst, bļeģ :]
0
Beernus neplaano, vinji gadaas.
0
Kaukas nejauks uz meeles Deadfal...labaak patureessu pe sevis savaadaak nesmukums sanaax....
0
Nesatraucies, nefolk, tev nesāpēs. :) Kādu laiku gan tu nebūsi izgulējies, bet tas jau atkarīgs no tā, cilk liela būs tavu "bastardu" loma tavā dzīvē. :) Ir jau mūsu vidū arī godīgi vīri un sievas, bet no tā jau bērni nedzims ne vairāk ne mazāk.
0
ui, tie tik augs vareni vīri!!! Mazajiem faunēniem tak būs tik daudz ko mantot!!!! ui ui!!!
0
varu arī faunēnus izmalt, pofig
0
Nefolk taisies dzemdēt???
0
Biggijs netaupās. Biggijs valkā pautusargus.
0
it sevišķi tematiskajos vakaros...
0
nee paldies..domaju ka nebuus.
0
ja pandemonium turpinās gulēt uz tādām aukstām kapu plāksnēm, tad tiešām nebūs.
Bet ginekologa un nieru ārsta apmeklējums gan būs.
0
kaa ta savaadaak.tas tachu ir forshi izdreseet mazu metallheadu hehe.Un liidz 18 gadiem kaa jau mineeju stingraas uzraudziibas kamera lai suudus nesataisa
0
aha, un tad pēc tam, ārā izlaists, sataisīs riktīgus sūdus pirmajā rāvienā, ņemot vērā, ka pasauli nebūs redzējis un dzīvot tajā nemācēs ;)
0
KORPUSI
0
mazi berni nu fuj kam vinji vaidziigi? neljaus multenes skatities skatisies futbolu! naudu nodzers un notrieks visados meslos nu i nafig vinjus!
bet ja pa nopietnam runaa! tad veel nav planaa tuvakajos 5-8 gados! zinu jau zinu ka vinji pashi meedz uzrasties starp alus pudeleem!
0
lai viņi uzrodas kaut vai starp kāpostiem, ka tik tiek uzaudzināti par cilvēkiem.
0
Riebj.
0
Beerni = probleemas!!! Negribu sev pie rokas nevienu siiku pinkskjuli, un veel jo mazaak saveejo pinkskjuli, varbuut vieniigi taalaa nakotnee!
0
Nu tauta, tauta,... :)) Man ir un nemaz nejūtos apdalīts, mazāk true, vai kaut kā tamlīdzīgi. Un arī izgulējies esmu, un bērns nemaz nav nekāds pinkšķulis, u.t.t. Karoče - bērni, tas ir kūl! (nu, tā es domāju tagad, kad tas mazais razbainieks ir ģimenē; pirms tam bij nedaudz savādāk :)))
0
Nu, ja.. Vīriem jau vienmēr vairāk rūpējusi dzimtas turpināšana nekā sievietēm..
0
Nesūdzos!
0
Beerni ir cool - ja nav personiigie.Tb, uz ielas esmu gatavs da jebkuram pachku nogaludiit - mosh saveejais, -a nenaak klaat... :D
0
isteniiba lielais publiskais fuj tiem kuri negrib bernus! beernos ir muusu nakotne!
0
nu ja, ka nākotne. a gan jau tie kas negrib, pēc gadiem mainīs domas, ko ta viņi veci vieni paši darīs?
0
nu ta jau gan buus!
0
a man ir pusmaasa - 2 meeneshi. taads mazs, saarts bumbuliitis lielaam ausiim :)
0
Eu, Luusi, kas ta nu???
0
Nefolks jautāja vai dzemdēt ir sāpīgi? .. dzirdēju ,ka dzemdību sāpes var salīdzināt ar menstruāciju sāpēm, tikai KRIETNI, KRIENTI sāpīgāk. tā jau laikam būtu jābūt..., abos gadījumos sāpes rada dzemdes kontrakcijas (dzemdes muskuļu slāņa (miometrija) saraušanās).
Meičas to varētu sīkāk aprakstīt.
Tev būs dzemdēt sāpēs... tāds nu jūsim tas Dieva sods.
0
... un Lūsis ne vārda nebildis pagriezās uz otriem sāniem... vēl tika uzmests skats uz pagriezto muguru un apakšmodulāciju... bet laikam tā arī būs visprātīgāk...
0
gmii, ja vinsh taas saapes uznjemtos, mosh man buutu kaadi pulkaaki;)))Eu, varbuut varam kaadu adopteet, neviens nepieteixies?
0
Mūždien viņām tur apakšā kautkas sāp... Man jau sen zb šitie "tur nē, šitā nē, ko tu dari, cerams, ka vismaz tev ir jautri utt..."
0
Ui.. a par ko jūs te vispār runājat...?
0
:DD
Ka tik kaut ko pierakstīt..
0
par sevi? >:)
0
Ne par sevi.. :P
0
par uztveres siennām ;(
0
Kurš ko nesaprata? Es nesapratu Peteņu Malēju. Kas ir apakšmodulācija? Vai tu maz zini, kas ir modulācija? Ko nefolks nesaprata? Vai es uzdodu par daudz jautājumu?
0
es nesapratu, kāpēc tev nepatīk mazi bērni...
0
Bērnības trauma. }:)
0
tas man neko nepaskaidro {:(
0
Neizjūtu vēlēšanos kaut ko paskaidrot..
0
Tad jau laikam ar baudkāri tam nebūs nekāda sakara....
0
Nē, mazi bērni manī nerada nekādu iekāri! :D
0
un mazi beigti beerni?
0
Tas nekas, toties tava iekāre agrāk vai vēlāk tik un tā rezultēsies mazos bērnos.
0
Em, nē, centīšos no tā izvairīties.
0
Mazi beigti bērni, mazi beigti bērni... ne, tomēr ne, neinteresē.
0
ok, taatad dziivnieki?
0
:) Izskatās, ka sliktu iespaidu par sevi radu! :D A vai nav vienalga, kas mani iekārdina? Kamdēļ tevi tas interesē? Uzreiz pasaku- meitenes arī mani nekārdina. ;)
0
hm, un kā ar cigaretēm?
0
plīša rotaļlietas,.. varbūt?
0
rabarberi?
0
Smēķēju ļoti reti.

Un es tev neesmu nekāda pūce, ja, perversais onkuli. ;)
0
O jā, rabarberi pāri visam! Un pīlādži arīdzan.
0
Kurš te ir tas perversais,es vai?
0
eu es tev arī neesmu nekāc sonnenmensch, baudkārā prūšu meita ;(
0
Nē, tolx, tu esi mana platoniskā mīla- skaidrs, šķīsts un neaizskarams! :D

Man nav nekāds Sonnenmensh, nefolk.
0
Tas skan skābi un pārliecinoši. Man nav ko iebilst
0
0
no kurienes tie mēmie kloni rodās?
0
Nezināju ka man ir arī kāda laba īpašība.
0
da te visadi pokemonzz vinjus saveido un iespejams netikai pokemonzz
0
... uz kurieni mēs ejam.... Bļin, neaudziniet savus sīkos par pokemoniem !!!!!
0
Urskumug Cietums atkal atvēris savus vārtus... dawai, visi uz turieni, nepiedrazosim šo svēto vietu ar saviem bēbyšu šĻupstiem...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas