thunderstone--sea of sorrow
0
noklausijos sho dziesmu baigi peec vokaala atgaadina David Caverdale...nu mats mataa, bet cik atceros daudzaas dziesmaas Davids Caverdales kopeeja tieshi Robertu Plantu, bet man liekas ka tas vinjam diezgan slikti sanaaca...beigaas sanaak taa ka nekaa jauna nav bet ir kautkaadi atkopeejumi vienam no otra :((((
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja tev piedur kaverdeils, tad paklausies Nightingale-kruts albums The Closing Chronicles. dzied dan swano tas kas agrāk edge of sanity-muzons jau nu nav nekāds whitesnake, bet viņa vokāls man vietām baigi atsit kaverdeiklu. muzons tāds prātīgs, melanholisks roks varētu būt.
0
ir tāds interesants projektiņš,saucās Coverdale&Page,manuprāt ar to viss skaidrs.
0
tu domaa grupu FIRM ???
0
universum: meigjinaashu ieveerteet...
0
ja man jautā,tad nē,tas projekts tieši tā arī saucās.
0
C&P -tas IR kaukas.viens no manniem miilakajiem ieraxtiem.iisteniibaa mans sapnju paaris,mans gitaaras ideaals un taa pat arii vokaala.Peidza legendaaraa gitaaras skanja tikai mazliet apstraadataaka.taads led zeplin post modernais varints..nu dikti patiik
0
un vispaar man liekas ka muuzika ir viens liels plagjiaats ko???
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
kurrrat
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas