bailes no lidojuma
0
Reku neliela probleeminja. Kaa jau zinaams, ir cilveeki, kam bail no augstuma, ir taadi, kas nelabpraat celjo pa uudeni utt. Kaada ir muusu pieredze bailju paarvareeshanaa? Varbuut ir iespeeja neierasties sveshaas zemees raapus un dziedot pretvalstiskas zingjes?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es Tevi mazliet jau mīlu... >:))
Bu
0
domaa, tas atvieglos braucienu? Man laba chomene pirms kugjoshanas iedzeera zaales pret juurasslimiibu un noguleeja gandriiz visu norveegijas tuuri turpat 2 nedeelju garumaa...arii neder, ne?
0
bet kā tad ar mīlīgo rociņu, kura paglāsta puncīti un sabužina ? >:)
0
kugjii mosh derees, bet ljotenee punci labaak neaiztikt.
0
nav, ir tikai alkas
0
ekk, peec peedeejaa brauciena jau bija labaak, ir pat tiikami, bet paaris stundas pirms registraacijas atkal saakas...:(
0
Man arī bija stress pirms pirmas reizes ar ļoteni - bet realitātē nekas traks nebija - un lielākā daļa ceļa tika norubīta veselīgā zīdaiņa miegā :)
0
2funerallady-tu man te neizplati dezinformaaciju!es noguleeju tikai slaveno sarkano meenesi[kuru varbuut redzeeji tikai tu,jo nebiji iedzeerusi pirmskachaashanas zaales!]
0
pirms pirmaas tieshi nebija, kameer neieraudziiju to air baltic spaarnoto mikrinju... realitaatee shie mauca kaa pa celmiem...un taa 4 reizes...5. braucienu praktiski neatceros, taapat kaaHaana lidostu, ljotene bij lielaaka, neleekaaja (taa man staasta), bet kaa lai tiek atpakal?
0
interesanti,kaapeec gan tu neatceries?kas ta tev pa taam paaris h notika? atpakaljceljsh vienkaarsh-iekaap un lido.nepaies ne 5 gadi,ka akal pa muusu aareem staigaasi.
0
man bija daasns celjabiedrs:)) nez, kursh gan tajaas kalnu takaas shuupoja galvu pieveertaam aciim? es ne, man bija jaakonfliktee ar shoferiem...
0
klau, bet vai tieksme pēc seksa lidmašynu WC kabynēs nav interesantāka sarunu tēma?
0
nu briizhiem jau man tiiri burtiski aizveeraas no taa neapraxtaamaa kraashnjuma,tamdeelj ar taas acis taa pieveeru.un shoferus ar vislaik negribeejaas skatiities.. jaa,daasni celjabiedri-tas ir mahten labi.zheel ka meneejie parasti vai nu nav daasni,vai arii baro mani ar cieto bariibu..
0
kāds gan krāšņums var būt lidmašynas WC??? Ja nu vienygi krāšņs partneris :D
0
vinja domaaja norveegiju, cilveek!
0
viņš nav cilvēks,viņš ir trollis :D
0
nefolk, tur jau nav ne vietas, ne pienjemamu objektu.WC, ne jau norveegijaa;)
0
ā jā, sekss pie mežonygās dabas ciča - kas var būt labāks par šo?!?
0
nefolk,nogribējies esi?
0
vinsh vienkaarshi sapnjo
0
augstums ROCKS !

kad pirmoreiz ar ljoteni lidoju bij forshi... nu pacelshanaas un nolaishanaas... kaifs... pats lidojums gan totaala garlaiciiba... bet tas taa iepatikaas ka peec 2 nedelj ar izpletni izleeecu
0
0
Manas subjektiivais viedoklis... Lidmashiina ir droshaakais transportliidzeklis. Ir ljoti jaapaveicas, lai nosistos ar lidmashiinu.
Piedevaam lidojot augstums ir paaraak liels, lai rastos augstuma izjuuta. Taapeec arii vieglaak ir izlekt ar izpletni (izkaapt tukshumaa), nekaa nolekt no tilta.
0
Nju, paldies, esmu laimiigi atpakalj. Kaads teica, ka pakaljgalaa wc esot lielaax, taa ka sorry par apgalvojumu, ka nav vietas. nefolk, taa ilustraacija nav no pareizaas zemes, bet vienalga paldies
0
Runājot par bailēm, reiz, lidojot pāri okeānam, tajos ekrāniņos, kur rāda filmas, rādīja dokumentālo par lidmašīnu katastrofām. Tad gan bija tāda neomulīga sajūta. :)
0
Man besii braukt sabiedriskajaa transportaa... man ir sasodiiti bail no uusainajaam konduktoreem...
0
Nabadziņš...
0
lūk lūk, es takš to pašu saku :D
0
haha, kudar, analoga situaacija ar kugjoshanu un "Titaanika" izraadiishanu
0
Gy, jā atceros, kad no Teikas trollī braukāju, bij 7. trollī viena konduktore, kam bija skaidri nomanāms, ka viņa regulāri skujas - uz zoda tādi it biezi šīrīta/vakardienas rugāji...
0
Nez, tas tev nejaushi sanaaca, vai manaa daarzaa teemeeji? Man terapija pabeigta, taa ka miers ar rugaajiem...
0
tev jāturpina terapija ar divkāršu sparu. lai arī no muguras, krūtīm un ciskām noiet.
0
a no kaa tev noiet?
0
paldies dievam nenokā, ja nu vienīgi no vaigiem pēc apstrādes ar žileti.

a tu lieto estrogēnus ? (sievieši dzimumhormoni)
0
Iekavu texts speciaali analfabeetiem. es lietoju tualeti, kad man saakas diareja, taa ja.
0
sanāk, ka estragēnu blakne tev ir caureja ? ai, ai...
0
mees laikam iisti nesaprataamies, iedzer ogli, cilveecinj
0
tev jau caureja hermofrodīt.

p.s. vecāki laikam gribējuši puisīti.
0
vecaaki gribeeja meiteniiti, tad nu es censhos. ja man ir caureja, kaapeec rauj tevi???
0
man apnika šī neauglīgā saruna ar tevi. tu esi neinteresanta.
0
a man ja godiigi juus abi nepatiikat... nee nopietni
0
sama nekrasivaja.
0
hihihi, kur tas laiks...a man vairs nebija...jau veselas divas peedeejaas reizes!!!
0
aaa, un reko veel gribeeju teikt...taa arii neatradu briinumliidzekli, kaa bailes izbeigt, iznemot tik totaalu paargurumu, ka lidmashiina ir vieniigaa iespeeja apseesties...
bet patiesiibaa bailes nav no iespeejamaa kritiena, bet no transkribcijas kljuudaam sevii un laika nobiideem...pie peedeejaam gan pierod...taa, mazie caaleeni, tas nu buutu dariits.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas