vai nefolks 36% pie dirsas?
0
vai nefolks 36% cilveeku pie dirsas pielipis?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tagad jau 35%
0
Nu pie maneejaas kutkaa neredz....
0
ugu un nelabi kasaas ;[
0
njemot veeraa tendenciozos variantus, pie dirsas, noziimee, ka netraucee, es ar taa nobalsoju, nu un?
0
Un kurš bija tas kurš nobalsoja, ka viņam labi pie nefolka dirsas.Atzīstās!!!!!
0
ak vai, klaa es noreecos par šo jautaajumu, muhahahahaaaa;DDDDDDDDD
0
Nefolks jau sen visiem pie dirsas pielipis. Pie tam konkrēti. Gribētos dzirdēt viņa komentārus šajā sakarā.
0
man domat ka tas viens vareeja but pats nefolk!
0
kārtējā pašreklāma. žēl ka var nobalsot tikai vienu reizi ;) laikam nefolks tikai spamot māk nevis ko riktīgi uzhekot.
0
-> Ac/Dc es par to nešaubos!
-> Viesulis Mjā... jebkura antireklāma arī ir reklāma. Jāuzliek foruma filtrs uz vārdu "nefolk", lai nevar iepostot tekstus, kas to satur.
0
Tikai jādod vispirms tam trakajam pārbaudes laiks, varbūt sāks laboties...
0
Starp citu, var nobalsot vairākas reizes. Es neko daudz no šitām lietām nesaprotu, bet tur kauč kas ir drusku gļukaini uztaisīts; es gan neišu teikt kā man tas ir izdevies, citādi jau zudīs ticamība aptaujas rezultātiem.
0
jā, var gan nobalsot vairākas reizes.
0
jebkurā gadījumā ,ta ka uz Nefolka jau sāka kāpt virsū vietnieki un mužiki, tad nācās viņam nodot pozīcijas. līdz tam dažādu gailēnu/ nekrodēmonu protestus un uzdirsienus neņēma vērā. tā teikt: "lielie" līderi piespieda atkāpties. ))
0
40% :D Tas ir gandriiz katram otrajam vai KATRAM tieshi pie pusdirsas! Taatad uz kaada no dibenvaiga... Un kapeec man algebraa bija tikai chetri... :D
0
nefolkam dereetu paarvaakties uz zewas koncernu par konsultantu... taa sanaak. ghm.
0
klau shi laikam ir ta reta temaa kur nefolk nav veel speris savu snukji iekshaa!
0
vai tik nefolcinjsh nebuus snukji kaut kur apcirtis, kaut kaa nemana sho...
0
nu vel nevaig atkorkjeet shampanieti var slikti beigties!
0
hmm nu jau diviem gabaliem labi pie nefolk pakaljas! nav labi, nav labi! nefolk uzrodas atbalstitaaji laikam!
0
Nez bet man dirsa tīra... "par daudz goda ķēpāties - vienkārši izbanot"
0
Ta tagad viss turpināsies tapat, ka iepriekš - nekrogailīši centīsies izkalpoties Deathperado-kurš-nav-nek
0
nekad neesmu prasījis, lai kāds man kalpotu.
0
un nav nekā slikta vēlmē redzēt forumu "BEZJĒGĀ NEPIESPAMOTU!"
0
jeee aldara ugunsalus un maximas skinkapicas... aa un veel visam pa virsu Aliens 2... ehhh nostalgija...
0
Cūka bļin!!!! viens pats dzer, nu pimpis!!!
0
Lai nu kurš to būtu teicis! Tu, kretīns, viens pats ūdenspīpi ļuļķē. }:(
0
heehe nu buutu tu viesul liidz maniim atpeldeejis, abi dzertu.. abi skatiitos Alienus... nu picu ttev nedotu bet nekas.... ehhh ugunsalus laps... un man veel pudele ledusskapii staav... ehhh... Riplija ROCKS!
0
Am I evil?
0
naaah, im just good lookin...
0
I`m man, yes, I am!!!
0
whos da MAAAN!!?? i`m DA MAAN!! you drink BEEER ?! your DA MAAAAN!
0
Noperiet mani, ja mitago nav nefolk jaunā seja. ;)
0
it`s not the beer what make`s the warrior true...
0
->lūsis kur tu to rāvi?
0
Te vienu brīdi onlainā parādījās tāds niks.
0
zināšu. varēs šo atmaskot.
0
Spēlēsi virtuālo kariņu, puikiņ? :P
0
tas jau te sen tiek spēlēts, tev tā nešķiet?
0
Nav jau mans karš. :)

Mīļā Māra priecājās,
Dzird meitiņas piedzimstam;
Ne tās kungi karā sauca,
Ne tās kara cēlājiņas.
0
JEAAH ! sveshhie II ROCKS !!!! kjapee tu luusi neesi tik kruta kaa riplija ko ?!!

jaaa... nu man lieks ka vislabaakaa filma no svesho seerijas ir II... varbuut tik tamdelj ka nostalgija no mazaam dienaam... aaah.... edmund taisam vienu vakaru svesho un ALUS maratonu !
0
gana karots, gribas kādu alus pantiņu...
0
tikai ne pie manis.
0
Kāpēc es nēsmu tik kruta? Nu, tamdēļ, ka manī rit baltu asinis, savukārt vārds "kruta" ir barbarisms no krievu valodas ievazāts, līdz ar to slāvu cilmes...
0
kapeec ? pagashreiz tak itkaa nepaaraak piedirsaam ;]...

nu ja man space atbriivosies dosu zinu
0
labi luusi, labi... asa ? kapeec neesi tik zveeriigi asa ? ;]
0
"Spica " derēs?
0
kaa spicaa aviiza... spica kaa spicaa aviize !
0
asā, kā asās garšvielas ;)
0
Man ir asi zobi. Un nagi. Asā derēs.

"Spicā" tiek noraidīts. Idejas autoram izpildīt nāvessodu.
0
naac nu shu viesul. naach shu ekzekuutesim tevi tagad baigi... veelies nosliikt alus mucaa ? :D
0
asā ir kā asās garšvielas-spicegirls style tā teikt. asās meitenes :)
0
Viesul, tu vēl dzīvs?
Artūr, slikti pildi uzdevumu, ņu, ņu.
0
ehh blin, roku liidz plecam aaraa pa logu esmu izbaazis bet liidz kengaragam aizsniegt nevaru :F... nu nekas ganjau es vinju kka... ar viltiibu...

pectam viss vinja iipashumaa esosais saakot ar matiem un beidzot ar meiteni pariet manaa ipashumaa :D... kaa jau tas likumaa paredzeets...
0
A lūk tā tiek saukta par dirsā līšanu.
Artūr tev patiku ja tev ko iebāztu tūplī?
0
eu eu davai speelejam to speeli kur jaamin kas iebaazts !
0
nēeee!citreiz. manam komentam bija jābūt pirms tava :( tagad izskatās stulbi.
0
Viesuļa īpašums? Es neesmu nekāds īpašums!
0
FEMINISTEE!
0
artuura izpartne par cilveeku atieciibām...
0
atkal jau tā komentu secība z.b. !!!
0
kas, ko, alus ? ja ? JEEE !

eu bet nu pagaaniem taksh bij ka sieva ir viira iipashums (nju tipo)...
0
vai juus taa njemat kas patiik no pagaanisma un kas patiik no modernaas subkultuuras ? :D
0
:D Citējot Artūru: "FEMINISTEE" , es saprot, ka Artūrs grib iekļūt feministē. :DD

P.S. Ar manu uztveri taču viss ir kārtībā, vai ne? ;)
0
Kuriem pagāniem, Artūr? Tu nejauc baltus ar arābiem, labi?
0
jā, tad nebija nekāda kasīšanās, katrs zināja savu vietu un pienākumus, citādi nevarēja.A vispār Latvijā par sieviešu tiesību neievērošanu manuprāt nav jāuztraucas, jau no 1918. gada sievišķi ir gājuši vēlēt kopā ar vīriem, vai ta kāds baigi apspiež sieviešu tiesības?
0
Artūrs apspiež. Viņš domā, ka sapaidīt nozīmē arī apspiest.
0
nuu ee tas 2rais ee man uzspiedaas no fanaatiskaam dusmaam krampjos sarautaa pirksta deelj :D....

nu un beidz, vait baltiem teiksim izpirkumu par liigavu tevam nemaksaaja ko ?

mmm bet feministee es lapraat kaada taa iekljutu, jeb kaa teica manaa beerniibaa iesolidarizeetos... heheh
0
maksāja tikai somboliski par darba spēka zaudēšnu ģimenē.
0
tiesiski ekonomiskaas attieciibas... karo4 viens dabon no otra bonussu par atliidziibu !
0
Nu, kara meitas, tās uztvēra kā īpašumu (tāpat kā arī vīriešus- karagūstekņus), bet pret sievu manuprāt tomēr bija arī pienākumi, bet japapēta tuvāk šī tēma, lai varu argumentēt.

Redzi, patriarhāla iekārta vēl nenozīmē, ka sieviete ir īpašums un viņai nav nekādu tiesību.
0
Jā. latviešu folklorā arī nav ziņu par to vai līgavai ir jābūt nevainīgai pirmajā naktī, ja nav ziņu tātad nav jābūt. Sieviete vispār ja bija saimnieka sieva- tad bija ar lielu varu - organizēja darbus, komandēja u.t.t
0
nu es jau taa nesaku nee nee... bet nu tu tak zini ka sievu zaglji tika pieliidzinaati zirgu zagljiem ?!

sievieteem bija tiesiibas izskatiities skaistaam :D
0
senie letiņi jau saparata kā vislabāk panākt saskaņu...
0
Jā, par to baltu nevainīgumu un šķīstumu arī gana daudz šķēpu lauzts. Pirmās Latvijas brīvvalsts laikā radīja tādu priekšstatu par arājiņiem linu krekliņos un tikumiskām meitām, kurām tak laikam ne kripatas estragona neražojās ķermenī. Ir dzirdēts viena folklorista viedoklis, ka baltiem (gan jauniem, gan pat precētiem) vispār bija atļautas visa veida seksuālas darbības ar citiem partneriem, izņemot tieši vaginālo dzimumaktu, jo tad pastāv risks ieņemt pēcnācēju no "nepareizā" cilvēka. Tas gan ir skaidrs, ka bērns meitās ir kauns un negods. Bet par to vainadziņa noņemšanu- šo jēdzienu lieto gan apzīmējot tieši vedības, gan vienkāršu ņemšanos bez "nopietniem nolūkiem", ja tā var izteikties. :)
Nu piemēram:

Kas to teica, kas redzēja,
Kad Saulīte meita bija;
Mēnestiņis, tas redzēja,
Tas nojēma vainadziņu.

Un netiek īsti skaidrs, vai Mēness un Saule šeit tiek saderēti, vai ne. Turpat blakus parādās motīvi, kur Mēness "laiž pa kreisi" ar zvaigznēm, utml.
Vienu gan var secināt, šķīsto linu krekliņu mīts ir nepatiess un melīgs.
0
Nefolks 40 % pie dirsas, drīz būs visi 100% atnākuši pie dirsas!!
0
lunji
0
Nē, tu maldies, funerallady, mēs nepiekopjam lunāro kultu.
0
somnambulismus
0
aaaa, a es domaaju...lunji...
0
saulīte atradusies ;p
0
kurp pasaule veljas????
0
pasaule nevļas, tā griežas :p
0
A tavējā varbūt arī veļas...
0
cik tu izdzeeri?
0
ko tad?
0
tu jebkurā gadijumā izdzēri vairāk, tu velies, man tikai griežas.
0
nekaa nebija :P
0
kā ta ne? tu kad drusku iedzer sāc uzreiz velties? a uz kuru pusi tu parasti velies? pa labi vai kreisi?
0
es nedzeru :P
0
nu labi, gandrīz ne. neko tādu, no kā varētu velties.
0
es parasti no kalna veljos :D
0
tas daudz ko izskaidro :))
0
nteoreetiski jau var arii UZvelties kalnaa...
0
Vai arī uzvelties UZ kalna. Uz kaunuma kalna.
0
klausies izklausaas edmunds tev seksa embargo ir uzlicis... pamatiigu... par to vien domaa...
0
neesmu mēģinājusi.
0
Gmm, nu, savs spozhums jau man piemiit...
0
vareetu gonkas taisiit... kursh aatraak uzvelsies kalnaa...
0
tas bij tev, viesul
0
Es vienmēr par to domāju. Cilvēki varbūt pat nenojauš, viņi diskutē ar mani par mākslu, mūziku, vēsturi, filozofiju un citām augstām lietām, un viņiem ne prātā nenāk, ka es tāda..
Jā, tie klusies ūdeņi tie dziļākie. (Lūk tas jau izklausījās prversi. :D)
0
ak, nokaunies jel :P
0
vaig tik kalnu sameklēt.
0
netipiski 18 gados domāt par seksu. drīzāk par tādu romantisku maigošanos, dzeja, sveces , vīns, liega mūzika, krēsla glīts romantiski noskaņots džigits blakus...
A te kā ar nazi nogriež- seksu un viss.
Tas jau vairāk pēc 30-40 tākā būtu pierastāk...
eh lai nu paliek.
0
sirds nomierinaashanai luusi pasaki ka tu domaa tikai par viesulj-seksu
0
Nu, jā, bet es neesmu tipiska.

Khe, nē, Artūr, nemierināšu sirdi. (Kuru sirdi?)
0
seku-keksu :p ;b
0
Boks, tu saki netipiski?!? Manupraat pilniigi normaali...vismaz liela dalja man zinaamo vecenju taa dara, protams ir dazhas sausas mietenes (es atvainojos par lamaashanos)...
0
Jaunām meitenēm vienkārši nav nekādu romantisku ilūziju par vienaudžiem- puišiem. :)
0
nju, buutu jau izveele shos boikoteet, nevis vaartiities pa zemi, mekleejoties
0
Neizdodas...ir vajadziibas...:DDDD
0
alu es pti varu nopirkt:}
0
pati :}
0
a par velti TO dara tikai godiigas sievietes...
0
Vai....es laikam neesmu godiiga, bet kura muusdienaas ir???
Alu es arii varu nopirkt.....
0
:}}}}}}}
0
Nu, nu, savus hormonus grūti boikotēt.
0
Kāds te pamatīgi nobraucis no tēmas... Ai da pofig,jāiet gulēt,rīt atkal uz skolu.
0
mmm man gljuki vai juus visas runaajat ka juus traki traki draazties gribat ?

blee kaa es apdzeeros vakar.... bleee
0
ta laikam kauko neriktiig peedeejaa laikaa liek shmigai klaat ka tie ljaudis taadi cuuciigi paliekaas...
0
aarchij, tev ir gan gljuki, bet nenjem galvaa, es ar nebiju skaidraa
0
hehe bet nu pizdec, alus pa 40 sant, kaa vareeja nepiedzerties ?!!
0
Tu maajaas dzeeri? Baaraa par shito cenniku tikai tableshuudeni dod, i tad ne katraa.
0
augstskolaa siikajiem iesveetiibas, bij jaaparaad kaa vechi dzer
0
aha, vai matu maska ar iznaaca?:))))))
0
kaaaas ?
0
reku, mums nesen bij runa par augshanas liidzekljiem daljeeji paarstraadaatas paartikas veidaa...ek, buus jaauztaisa vienota teema...
0
aaa jaaa spomnil.. nee.. itkaa nee... pat filmeeju visu (laikam)... bet nu paals bij labs, juuden raus pa visu riigu skaneeja
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas