mati un mees
0
reku, artuur, kaajau soliiju, matu teema, ieskaitot alus, siipolu un aizgremotu chipsu maskas, mosh kaads zin arii labaakas lietas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nuu tip mazaak cepurs neesaat un ljaut tiem briivi pliivot... ja ?

bet man mati ir smuki !

tev arii tiiri ok... vinji ir sarkani ? (jee)
0
nu, kaa ta ir? vai shie ir vajadziigi un kaa aatraak pie taadiem tikt?
0
negriez nost matus un sedi sturii, gaidot gadu pec gada kad tie izaugs....
0
bleed kaa man piedur vecenes ar sarkaniem matiem... aaahhh...
0
vispaar vinji ir driizaak oranzhi:) un es gribu tik garus kaa Kimberlijai!:)))))))
0
jaa es protams zinu kas ir kimberlija... ;]
0
nezini? paprasi googlei kim goss bildes. Taa daama ir iedziedaajusi neskaitaamaas grupaas un grupelees, un vinjai pachka liidz celjiem, jaaa...
0
ai neko laaga nevar atrast ;] iedo linku
0
ai, da figvinjzin! Tas meitietis ir visur, bet nav veerts mociities mekleet, maza, apalja mongoloiidaa veceniite.:))))
0
vuiii... neizskaties kaa kimberlija, nevajag.. !
0
www.opuspro.lv/lv/koncerti.html...

naakampiektdien JEE JEE JEE ! es esmu 100, nee 200 % !
0
paskatiijos par Sinergy, nujaa, mati apskauzami, bet figuura...labs ir, Aarchij! Prieks, ka tev prieks, bet man tas labu tiesu par miikstu...
0
opus pro pa miikstu ??

OPUS PRO!!

tas ir labaakais kas Latvijaa vispaar ir.. ever.. super duper haardroks.. to blondo moski vinsh zrja velk liidz bet nu pats Alex kaa dzied! un kaa vinji speelee !!! aaah...!
0
mati..kā ātrāk uzaudzēt? kaut kā tur bija kad augošs mēness tad jāiet pie friziera aplīdzināt galus, tad ātrāk augs..
(me papaijā savu galviņu...jā sen tas bija kad asti varēja taisīt..)
0
manis pec tu vari griest nost visu un uz pieres audzēt ķirbjus
0
ja ir vēlēšanās- var pārstādīt matus uz pieres no padusēm un kaunuma rajona.
0
a otradaak?
0
Mati ir SUPER!!!!!!!!
0
bet kraasoti mati, krasoti mati SUUKAA!
0
Tu tiko mani ljoti apvainoji....beeee
Nju nekas, es taapataas tagad audzeeju atpakalj dabiigos...:))))
0
Kuri tev ir kraasotie, melnie vai bruunie?:)))
0
Protams, ka melnie...iisteniibaa gibeetu dabiigi melnus...bet tie bruunie arii jauki...:)))
0
Blondi mati ir loti skaisti.
0
Kaut kā nesakrīt minētais apgalvojums ar tavu bildi...
0
hehe jee jee Goooti jeee
0
Kur?
0
Artuur, kur ir goti??? Es neredzu...hmm
0
gootiem vislaik ir mellum melli mati... jee stiliigi :D... tu neesi goots nee ?
0
Kam tu to jautā?
0
jaa nu tev protams, daa, tu jau esi tas kas bilde izskataas peev gOOta, riktiiga mc`skinhed-nekrogoota
0
Mjā,glaimojoši,paldies!t... apskatījos to nomainīto bildi...Mjā,smagi(tas par Zombu)
0
Es neesmu gote...ja tas bija domaats man...vienkaarshi melni mati man ir patikushi vienmeer, kopsh es ieveeroju ka ir taadi mati un vinjus var kraasot...:)))
0
pee nevaig matus krasot, vinj bojajajas
0
bļins un vazāties pa kapiem un fočēties?? paranormal
0
Tāda redz tā mūsu jaunatne ir... Bēdīgi...
0
Kas jumsiim pret kapiem...tur var dzert un neviens ments neidomaasies vilkties iekshaa...un dazkaart dzeerumaa sataisam dazhaadas bildiites...:)))
Zinu, ka bojaajas...taadeelj arii gribu savus dabiigos un dziivos atpakalj....:)))
0
Ments nē,bet kāds mironis vai zin liksies traucēts un izlīdīs ārā.Kā patīk?
0
Vinji gulj, vinji jau sen ir sapuvushi...nu arii ja izliistu es zinaatu, ka ir pa daudz izdzerts, vai kautkaa taamlidziigi
0
Izlīdīs ārā tāds sapuvis ar un sāks tā lēnām nākt tev virsū,izdvešot baisas skaņas.Patīkami,ne?Skaid... kā stikliņš uzreiz.
0
Nu vismaz kautkas jautrs dziivee norisinaatos...laigan jautriiba taapataas ir atliku likaaam, vareetu pabljaustiities. Bet, kas ar to stiklinju domaats???
0
skaidrs kā stikliņš.šim forumam ir tieksme brīžam visādu errorus taisīt.
0
Nu ja skaidrs, tad vairs nav zombija, mironja vai veel sazin kaa...:)))
0
Nē,mironis rādās vēl skaidrāk un pārvietojas ātrāk.
0
Nju tad nava labi, nava labi...taadaa gadiijumaa uz psihusku...:DDD
Bet shaa vai taa nekaa nebuus, tici man...vispaar zinot mani, es sastingtu, un naakamajaa mirklii cenztos visus kraajumus atraak izlakt, tad skrietu uz tuveejo veikalu peec veel...tad mazais mironiits vareetu eest mani laimiigs, jo man vaitrs nesaapeetu...pec pieredzes ar citiem gadiijumiem, kad vajadzeetu ljoooti saapeet...:)))
0
nu ko, sameeramies, kam garaaki mati???
0
Mjā,tevi toch vispirms pie narkologiem,pēc tam uz Tvaika ielu.
0
texts domāts zombai
0
Es izdiivoshu arii bez iestaadeem, man no visaadam valsts iestatiijumiem bail, jau ir sabojaajushi paaris momentus manaa jaukajaa muuzhaa...vispaar visa dziive ir viena liela psihuska...:)))
0
nee, Tvaika ielaa nenjems pretii :P taa iisteniibaa ir jauka vieta *shkjelmiigi pasmaida*
pie narkologiem gan ar steigu.
0
no pieredzes saki?Pie narkologiem ar vajadzēs ar pierunāšānu,bet gan jau paņems.Zomba,tev atskurbtuves abonements jau ir?
0
patstaaviigaa pirceeja atlaides.
Tvaika iela shobriid ir mans meerkjis. relax.
0
Vēlu veiksmi.
0
Neee, un nevajaga...labaak ir parkaa zem kaada kruuminja, ja ir ljoti slikti...hii hiii
0
Vai, pateicos, šausmīgi mīļi.
Nevaru saprast, kur tādas Zombas rodas... o_O
0
Labāk to nemaz nezināt...
0
Ļaunumu saknē jāiznīdē :)
(attiecināms tikai uz šo gadījumu :D)
0
Zombas rodas, ja savienojas viiriskjaa un sieviskjaa hromosoma...vispaar dziive spiezh, raksturs, velme peec jautriibas, alkohola superiigaos efekts un citi siikumi un lielumi....:)))
0
Vēk...
0
Ne tikai uz šo.Nē,dzīve lieliski varētu iztikt bez viņām,tik tiešām.
0
1cm ne vairak
0
indējam Zombas??
0
mati jebkura vieta
0
Iesaki ar ko indēt.etilspirts laikam šo neņem.
0
Baac, es jums trauceeju, vai??? Vai es tev paari nodariiju, es kautkur savaa riigas galaa tuseeju, dziivojos, bet kaada tev dalja, kas manaa dziivee ir tik briesmiigs, vai veel sazin kaads, nu vismaz mans ir taads kaads ir...es jau protams vareetu izlikties par engjeliiti, bet javajag, tad vajag, baac, es pati, bljin, labpraat vispaar nedzertu bet nevaru, taa kaa nevaig mani taadeelj mochiit, protams ir viegli uzbraukt, ja nezin situaaciju...bljin...
0
Zhurku inde?
0
Hahahahahaha LOL
*pavaartaas smieklos*
cik EMOCIONĀLI...
0
varētu nostrādāt.Tagad tik jāizdomā,kā iebarot.Bet texts jau liecina par atkarību: "labpraat vispaar nedzertu bet nevaru" Muahhhhaaahaaa!!!!!
0
tas jau ir nopietni :)
Zomba, tu pīpē ar'?
0
Kā skurstenis!
0
nu, pietiek novirziities, pdalaamies ninnaas ar veliishiem un kjeramies pie matu meeriishanas!
0
starp citu, melnaa kraasa, ja nav iipashi leeta, matus pat aizsargaa.
0
*aizies peec metrameera*
0
~ 60 cm
0
pavirši mērot-vairāk par 30cm nav.
0
Nu, es pat tiko patiesi vinjus nomeeriiju...40cm.

P.S. Jap, es, protams smekeeju...vispaar, jums atkariibas liekas smiekliigi, bet tas nava jautri, nava...
0
Ja nav jautri,tad nafig vajag?
0
tolx, vinji jaameera no galvas vidus, nevis tikai aste, taa sanaak bik vairaak, bet taa ir pienjemts. 70cm
0
tev un 40 cm? neizskataas :)
jā, man liekas smieklīgi tava attieksme, kad esi tās varā. nu un tad?
0
es arii smeekeeju, un tad?
0
Tapee, ka nevaru....
0
anyway,nekas vairāk man tur nesanāk.
0
es ne jau par smēķēšanu :)
no tevis vismaz nenāk visādi mēsli laukā, kad te kaut ko reibumā mēģini sadrukāt (vai arī mūžīgajās paģirās)
es arī smēķēju, so what?>
0
Un kur tad ir tie meesli, paraadi kaadu konkreetu tekstu, un kur sleepjas taa teksta meeslainiiba?!! Un rakstu parasti skaidraa, bez pagjiraam, jo kad ir taadas pie kompiisha nav iespeejams aizvilkties...
0
nu, dajebkurš koments principā :)
0
Mirsi jauna.... A man po
0
Hi hi...88 cm. ..Veel pie dziiviibas esot.
0
mēs visi tāpat mirsim :P
it-kā-man-rūp-un-vispār... :D
0
baa, tak taapat visiem ir arii meesli, kam jaadod izeju.
tolx, sanaak, ka arii tev noteikti deretu kaada briinumrecepte, kuras atrashanai tika izveidota teema. es vienlaik ziedu galvaa skaabu kreejumu un pusstundu skraidiiju lakataa, pirms driixteeju izmazgaat, liekas, laxtiem patika...
0
88 cm... omg, gribu :)
0
wow, ir liideris, kaa tu to panaaci, ja neskaita nogaidiishanas metodi?
0
Jā,no tādiem liekas neviens neatteiktos.Hmm,būs tā recepte jāizmēģina.
0
Cenobyte, kāda dzimuma tu vispār esi?
uz vīrišķiem jau izskatās vēl iespaidīgāk, nekā sievietēm...
0
Nu, ja jau meesli...tad aizspied degunu un paciet...:DDDD True tiek izmantots lai izlaadeetos...taapataas neviens mani sheit nepaziist unj ir ok!!!!....:DDDD
0
nav ok :D
nepazīst, saki? nebūtu tik pārliecināta.
0
Esi pārliecināta,ka nepazīst?Varbūt kāds jau kaļ kādus viltīgus plānus? LFV,kā tad paliek ar to indi?
0
nezinu, kur sagādāt. tev ir kādas idejas?
0
akal juus ar indeem! runaa, ka laba esot riicinellja ar olas dzeltenumu, tikai ariigi un ne jau kaa inde, nezinu, es tasu ar oliivellju:))))
0
būs mājās jāpaskatās,bet liekas,ka laukos jābūt.
0
Lielaako dalju zinu peec sejas, nav vinji no pazinju loka...
0
tā ir kārtējā recepte par tēmu?
0
indēt šito neradījumiņu ar eļļu? oriģināli, oriģināli...
0
Motoreļļu žēl tā kā.
0
tas bij par teemu, es tak neindeeju cilveekus, es vinjus apraudu, motorellja neliidzees, ja nu tu gribi buut skins...
0
Motoreļļa bij domāta indēšanai.Tā recepte ārīgai lietošanai?un palīdz vispār?
0
šitais viss jau aiziet beztēmā... :D
0
kas tad? receptes ir iistas, iekskjiigi tu dabuutu cauru veederu, matos ieksaa un tirinies dvielii pusotru stundu, krutumam ir savas aizkulises, bet straadaa, ja ir pacietiiba, tas ir tieshi teemaa:)))
0
šitais vēl nav nekas,vot beernauts toch aiziet pilnīgā beztēmā. (burnout.lv)
0
palīdz arī?
0
bezteema? ja maskas, tad diezgan, tik kjeepa baiga
0
hehehe zombe mani vot kaareiz pavisam nesen tajos pashos brasas kapos par alinju savaaaca...
0
jaa blin un sho ceturdien tur labi iedzeeru... labi ka veel maajaas uz trenninju (ne)skaidrs aizgaaju... viens mans ciinjubiedrs no komas tik sveedien tika aaraa...
0
nedaudz zem 50 cm
atliek tikai gaidīt
0
Man 8 gadu laikā bija izauguši 98-100 cm... bet nācās deletēt, jo apsaldēju saknes, staigājot bez cepures....
0
paskatieties klipu Vasaria-Abduction- tam džekam ir garākie mati ko esmu redzējis-līdz ceļiem nepārspīlējot...
0
hmmm, man liekas visgarakie ir DRAGONFORCE ģitāristam, arī no aizmugures lidz ceļu locītavām...
0
Tieši tapēc jau tā ir kruta power metal grupa! :DD
0
Gari mati domāti lai tos varētu smuki purināt un izskatam.
0
...bet līdz ceļiem...tā jau ir perversija, tas vairs nav ērti... tā man liekas.
0
zato kruti izskatās!:DDD
0
tas gan..pozerisms:))
0
kuru gan tas interesē?
0
kas tieši, tas ka kruti izskatās vai ka pozerisms?
0
abi,bet vairāk otrais
0
tas par to pozerismu jau vairāk bij joks
0
nav matu, nav problēmu:D
0
nu tūlīt jau sametīsies Tev virsū... >:))
0
lai tak, no problem...
0
Shit!..Tikai 80cm.. :P
0
Nu nez, spēlēt jau Dragonforce māk ātri un smuki, bet kaut kā tomēr liekas viena no vissierīgākajām (cheesy) power blicēm.
0
Andy iz MDB, arii ideaals, uz ko tiekties:))) Mati nav pozerisms, taa ir cienja pret sevi un kultuuru, kuru paarstaavi, taa ya.
0
jū, gari mati rullē tāpat kā vācu armijas frizūras ;) es par vislabākajiem matu kopšanas līdzekļiem atzīstu Paul Mitchell. No sirds iesaku, ja gribat smukus, veselīgus matus. Bēda tikai tā, ka padsmitgadīgie matainīši tik dārgu salonkosmētiku diez vai var atļauties.. :( tā ka atliek vien turēties pie alus un sīpoliem..
0
Mazaak riska uz alergijaam un lielaaka ticamiiba, bet meeginaat var. Cik tas maxaa, ja taa briidini?
0
Nu, mani tas nekrata, jo alerģiju nav :) Kādi 7-8ls par vidēju tilpumu.. bet ir vērts, labāks nekā Tigi. Veikalā Beauty Zone Lāčplēša 27 ir laba izvēle. Atceros, pirmoreiz Amerikā šito lietoju, bet Latvijā ir pavisam nesen. :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
2econd_Skin
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas