Kaut kas traks...
0
xxx.reek.tv/x.htm

Kāds ņēmis un samiksējis ierakstu leibla "Earache" paspārnē esošo grupu gabalus ar popindustrijas vēmekļiem :D Entombed + Outkast, Napalm Death + Shakira, Carcass + Missy Elliot...
Patiesībā tas ir tīri labi izdevies prikols, kas tomēr pierāda, ka sūda piejaukums pārvērš par sūdu jebko, kam tas ir piejaukts. :DDD
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nonāvēt.
0
Vai to nostrādājis kāds anonīms jokdaris vai oficiāls mūzikas darbonis?
0
pofigs...
0
tipa anonīms laikam.
0
Visnotalj smiekliigi.
0
bāc nu tas Napalma gabals (no Harmony Corruption 1990) ir vnk izvarots. Man šādi prikoli nešķiet baudāmi.... bet kā nu kuram )
0
Ir Latvijas krieviem tāda grupa kā Anti - uztaisījuši jaunu stilu - tur tucituci salikts kopā ar metālu... nu, bāc!
Ā, varbūt kāds zin, kas ir powerpop? (Jautāju, jo nezinu..)
0
hmm ja powerpop viena kaut kadaa newage hc koncha plakata redzeju ka grupa spelee powerpopu
0
tuci tuci ar metālu jau ir salikts miljons gadus atpakaļ. Un kas tur pavisam. Kas tad mtālā ir tik ahūna svēts lai nevarētu to samiksēt ar kautko citu. Tuci tuci jau nu noteikti nav no tiem stiliem, kas baigi sūdīgi ietu kopā. Arī tam ir n-tie veidi un paveidi galu galā. Viss tuci tuci nav klubu mūzika. Tas lielais riebums manuprāt ir radies dēļ tās "publikas" Un vai tad starp matainajiem arī nav tā lielā daļa "publikas" pēc kuras tiek izdarīti spriedumi par visiem smagās muzīkas piekritējiem? Pag... tas viss jau kautkad ir runāts... vai tiešām atkal vajag? Tāpat beigsies atkal ar to, ka man, un tiem, kas domā tāpat, ir taisnība.
0
Urskumug forumā ir aptauja par populārāko xxx.tv remiksu:
www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php...
0
Bet kāpēc šo tēmu nevar apspriest šepat?
0
Vislabākais bija Carcass un Entombed, pārējie tādi ne visai izdevušies...
0
bija kautkad sen tipa sepultura + Pavaroti = tas bija kautkas interesants
0
bloodyy roots ? S+P nu tas jau nebija kakaada prodija bet gan iists koprojects.un labs:)
0
powerpop, man domāt, ir tādi pie baseina lēkātāji kā Blink 182 u.tml.
0
Protams, svēto nav un nevajag. Bet eksistē viedoklis, ka stila eksperomenti jaukšanas virzienā liecinot par dekadenci un drīzu nonākšanu ānī.
0
Vislabaakais ir taas lapas apakshdalja >:)
0
Nav ne vainas remiksiem:)

re ku vēl reiniks:

www.4shared.com/dir/115855/bccdca12...

vai ari tas pats cita linka

www4.rapidupload.com/d.php?file=dl&filep...
0
Nu Roots gabals iisteniibaa ir covers, nav ne smakas tur no Sepultura un Pavaroti!!
Es tik nerubiiju kaapeec pa swh rock to tieshi taa piesaka!!
Konkreeti neatceros, kas to gabalu bija uztaisiijis, bet gan jau..
0
atradu - taa ir vaacu prikolistu banda JBO!
0
Njā, es ar kaut kur dzirdēju, ka tā patiesībā nav ne Sepultura, ne Pavaroti. Tomēr atceroties, kāds sūds ir JBO, arī grūti noticēt, ka viņi šitādu varētu uztaisīt :)
Pa SWH Rock to varbūt tā piesaka tādēļ, ka tur neviens nezina, kas tas īsti ir?
0
hehe tie kropli jbo ar bij eartshakeraa, biju piespiests klausiities... omg kaads meesls, tur tik vieteejie vaacu pokemoni kalbasijaas... vienam mashpitu fanaatam cjut nji pa muti iedevu....
0
Te nu beidzot es varu piekrist - Man arī JBO likās galīga paraša.
0
ble, "man" netiishaam ar lielo burtu uzrakstiijaas...
0
nu re a dimmu borgir uzstaashanaas bija VEEL SLIKTAAKA ! nopietni... un es to neizdomaaju un necenshos vienk taapat nolikt vinjus... saku kaa bija... saliidzinoshi...
0
njaa... nebuutu tu to atziimejis mees domaatu ka tu esi iedomiigs pidars... vot taa luuk
0
Nu par Dimmu Borgir man arī viens pīpis :)
0
nu un hypo... kas pirms jbo uzstaajaas arii daudz ko nespiideeja... apmeeram vienaa nelabuma liimenii ;]
0
Koncertā jau tomēr ļoti daudz kas atkarīgs no noskaņošanās, skaņu operatoriem utt. Nav tādas blices, kam vienmēr skanētu labi.
0
mmmm kapec man liekas ka tu zini kuru grupu es gribeetu nosaukt...

tik jaapieziimee ka tajaa festaa vinji, tie konkreetie bija uuber.. tiesa vinji uzkraava veel dahuja savas tumbas uz skatuves... bet tas tomeer kko parada par grupu ? ka vinj speelee taa lai ir superkvalitatiivi (UN SUPERSKALJI).... vai vienk kka nostrinkskina, savaac naudu, nospljaujaas un iss...

ble man nezkapeec gribas paliellites ka es uuberlegendu stairway to heaven klausos :D
0
A man gribās palielīties, ka es šodien Skyforger bundzinieku uz ielas redzēju. :)
0
mmm es pavisam godiigi atdzishos ka nepaziitu vinju ja blakus rindaa peec alus staaveetu... pie shii gan jaapieziimee ka man shamie muzikaalaa zinjaa ir visumaa vienaldziigi

un es driiz pavisam driiz redzeshu Alex !! caur aizlietaam aciim gan bet tomeer...
0
Alexis ar droshi vien taapat caur aizlietaam aciim vai rozaa lietu:D
0
...tevi redzees
0
Skaļums jau ir aparatūras nopelns :) Un tas jau bij tikai viens koncerts (es par to lasiiju atsauksmes un fotkas redzeeju, izskataas, ka patiesi ir bijis kickass), bet kaut kaadu procentu brāķa tomēr katrs saražo.
0
nu pavisam godiigi saku ka par vinjiem nav dzirdeets ka jebkad buutu bijis slikti...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas