True metal
0
Ek, lai tad nu iet ar...
Jaunas tēmas šeit iespamoju vidēji reizi pusgadā; un tad nu laikam šodien ir tā diena... :D
Vispār jau ir šeit runāts par interesantām heavy metal grupām; taču gribētos palūgt uzskaitīt kādas no jaunajām (šo vārdu uzsveru) grupām, kas spēlē tieši šo mūziku, bez piemaisījumiem.
Tēmu uzsākt pamudināja Metal Church albums "Hanging In The Balance", kurš vienīgais jau 3 dienas riņķo manās ausīs.
Nu, kaut ko līdzīgu; bez tieksmes uz pārmelodisku pliekanu power a la Sonata Arctica, vai imbecīlisku dīžāšanos a la Manowar...
Tīru, tradicionālu, hārdrokā bāzētu heavy metal.
Piedāvājums jau šai lauciņā patlaban ir milzīgs, bet spēj nu to visu izsijāt...
Paldies, un atvainojiet :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Aizej 02.12. uz ķīpsalsas halli un iegūsi kaut daļēju atbildi uz jautājumu.
0
Ko ta', vai Prīsti vedīs līdzi buntīti ar jaunām, mazpazīstamām heavy metal grupām?...
0
Nu man prātā nāk tikai divas- Iron savior to visi jau zin, un vēl vāci Rebellion, tie gan ir jauni.
0
mļin,laikam tiešām lasīt būs jāmācās.Kaut gan,kapēc lai neatvestu?Emm,Dragonforce jau laikam neskaitās?Izskatot cauri savus krājumus atradu tādas bandas kā Deceiver,Demons&Wizards,Sa... Circus un Zanister(tie tiešām ir labie,man baigi patīk)
0
haha ja jau tev Manowar nepatiik ko tu vispaar par metaalu peksti ?
0
Esnesaku, ka nepatīk, taču ko tiem līdzīgu meklēšu citā reizē.
0
mmm nu labi, sorry... tas tavs kraashnais epitets manii izraisija domas ka tu esi no tiem wannabe metallhediem ista metaala niidejiem,

Heavy METAALLLL or no metal at all !
0
^Un vēl saka, ka neesot lecīgs :)

Rebellion ir labs, mētājas man te viņu pēdējais albums tur pa kaut kādiem vikingiem. Ko varētu te piemetināt... Ir feina blice, kas nav jauna, bet līdz šim mazpazīstama - amīšu Overlorde. Viperine arī tīri labs. Hibria - brazīļu powers Iron Savior stilā.
0
esmu nedaudz sastresojies jo shodien padirsu burgeru eeshanas deriibas :F... un vakaraa OPUS PROOO JEAAAH!

nu lab ja jau obligaati kkas jaaiesaka :

nu helloween jau zini laikam (daaa)...

heheh diivaini ka viesulis nepiemineeja running wild... vecos kapteinjus kjekshus

no zemu apakshaa zemes : Pegazus, labs aatrs, diezgan orginaals skaneejums...
0
Artuur!!! tu zini kas ir tolerance!!!
Tikpat labi es varētu teikt ka tu esi stulbs, jo tev patīk Opus pro. Neesi tik tuvredzīgs.
0
bet tu taa nesaki jo neesi leciigs, esmu lecigs saku ko gribu, a ko tu padariisi ?

nee bet nu nopietni atdziisti ja pienjemsim cilveeks sak ka vinjam kaare uz TIIRU heavy metal un tajaa pashaa laikaa noliek ManOwaR... tak tad kaukas sham ir sagriezies galvaa...
0
:)nu bet tu nevari noliegt ka manowar ir tāds pompzs grupējums.es jau nesaku ka tas slikti, bet tu nevari noliegt faktu. varbūt citiem nepatīk manowar imidžš, citi nav lecīgi.
0
hehe nu tur jau taa lieta ka Manowar kaa pompozu uztver tie kas kkadaa liimeni komplekso un vareetu pat teikt manowar dzirdot juutas nekomfortabli savu kompleksu deelj.. manaa uztveree manowar gan muuzikas gan tekstu gan imidzha zinjaa ir PERFEKTA smagaa metaala grupa... gandriiz vieniigaa ;]
0
un vispar es ar tevi nerunaaju, esmu dusmiigs, tu nenaac ar mani sodien piedzerties un SUPER ROKENROLU KLAUSIITIES blje maita!!

jee OPUS PROOOO ... JEAAAH !
0
Intar un Tolx, paldies;
jiprojām gaidu ieteikumus :)
Par to perfektumu - dažreiz aiz tieksmes pēc tā zūd viss nianšu krāšņums, un tas kāreiz ir tas, pēc kā es šoreiz jautāju; mazāk no tām ābeces patiesībām.
0
Stonerosis:
es jau agrāk sametu te veselu sarakstu ar grupām, ne?
Morgana Lefay (vai Lefay)
Brainstorm (arī Symphorce, abiem viens vokāls)
Evergrey (drusku progressive klāt)
Grave Digger droši vien zināms, ne?

Ir divas fantastiskas Iron Maiden pakaļdarinātājas - Wolf un Machine Men (šķiet abas ir zviedru grupas), kā arī The Lord Weird Slough Feg, kas ir pilnīgs NWOBHM, tikai 2 gadu desmitus par vēlu un no Kalifornijas :)
diezko nemīlu klounus, bet šie dara labi.

No Rebellion vislabākais ir debijas albums "Macbeth"

UN BTW:
Viesuli, tu nebūs tas, kas citiem mācīsi toleranci...
0
Kāreiz WrongTale komentārs arī tika gaidīts :)
Paldies; dažas no šīm pagājušreiz temata specifikas dēļ netika ņemtas vērā; meklēšu.
0
psvisam aizmirsu vienu prikolīgu grupiņu ar kolosālu nosaukumu - Powerwolf :)))
SPēlē viņi kaut ko līdzīgu lēnam 80o gadu sākuma Ozijam, ar mazliet horrora piešprici, un galvenais trumpis ir makten spēcīgais vokāls. Grupa ir no Vācijas, vokālists - no Rumānijas :) Disks saucas Return in Bloodred

Masterplan - tie gan ir drusku vairāk uz hārdu, bet tur dzied Jorn Lande, un ar to pietiek :) Beyond Twilight pirmajā diskā arī šamais dziedāja.

Firewind, tas man gan patīk biš mazāk.

Force Of Evil - bijušie Mercyful Fate džeki ar vietējo vokālistu (no melodic power grupas Iron Fire), bet spēlē padusmīgu heavy metal. Otrais disks, IMHO, ir galvastiesu pārāks.

Sabaton ir jauks tāds... drusku power klāt, gan, cik atminu.

Savage Circus ir bijušā Blind Guardian buņģiera grupa, un ir 110% agrīnais Blind Guardian, pat vokāls (džeks no zviedru Persuader, kas paši ir pilnīgi BG kloni) ir precīzi Hansi :) Pete Sielck (Iron Saviour) vēl tur darbojas. Bet dziesmas ir tiešām lieliskas.

var iepētīt Mystic Force, viņu pēdējais veikums "Man Vs. Machine" ir stipri vien agrīnā Queensryche stilā (pirms QR aizgāja pa kaut kādu avangardisma un grunge skuju taku)

daži pēdējie Saxon diski skan itin ņipri, vispār...

un pēdējais Tarot albums arī nav zemē metams.

Vai ir dzirdēts Loudness? Skan diezgan panaivi tagadītēs, bet - pirms viņi pārvērtās par amerikāņu hārderiem (t.i., pēc 1984. gada diska Disillusion), nāca ārā diezgan pieklājīgas lietas. Bet tad jau mēs varam atvērt jaunu mapi ar nosaukumu "80s metal" :)
0
Varētu ar' :)
Brainstorm ir labi; Saxon pēdējie rauj jumtu nost nenormāli. Masterplan nopirku savulaik vietējā mūzikas veikalā tikai tādēļ, ka nebij palikušī vairs itin nekādi blekeri; negaidīti labi šie skan.
Pārējos degu nepacietībā noklausīt; milzīgs paldies!!...
0
a nu man uz tiem powerim ta kaut ka pagaidam neiedzilinos bet shaja adresiite

www.metalreviews.com/

tiesham loti labas recenzijas parsvaraa par rock/ heavy/progresive/avangard metalu, atrodi albumu kas patiik , un tad vienk skaties parejos albumus par ko tas cilveeks ir rakstiijis recenziijas. UN BALLES kas tur ir dotas, tas ari parsvara atbilst isteniibai, man personigi loti miļa lapa.
0
P.S. pilnigi beztema gribeju teikt ka neuraxis ir iznacis jauns cd un ja kads pidarass uzrakstiis recenziju pirms manis par sho albumu, es bushu vairak ka dusmiigs ( labi neliecities trauceeti; panem savu sviesta taarbu un aiziet atpakaļ stavēt kaktā )
0
Adresīte tiešām laba; paldies!...
0
vai esi dzirdeejis Darkness tiiraaka METALA nav!!!
0
P.S. shobriid klausos BON JOVI dziesmu "radio safe my life tonight" varu iedomaaties dusmiigos metaalistu izsaukumus "tas nav METAALS", bet man patiiik!!!
0
Opacī...
0
Darkness..metāls? ti što, zdurel?
0
Darkness..metāls? ti što, zdurel?
0
par bon jovi neko, man pašam patīk jau no bērnu dienām..
0
jaa... nu starship RULLEEE!

we built this city, this kick-ass city ON ROCK AND ROLL!
0
A kāpēc gan lai Darkness nebūtu metāls? Metālarhīvos ir veselas 7 grupas ar tādu nosaukumu ;)
0
es kaut kā pieņēmu ka norchall domāja tos angļu laikam darkness-tie kas kļošenēs tādi spoži spīdīgos tērpos.
0
Daarkness = fujjj....man skermulji iet paari kauliem dzirdot to vaardu vien...ak, shausmas noshaut vinjus visus...un tas NAV metaals....
0
Tu jau arī nekāda smukā neesi, a ko? Man uzreiz tevi jāšauj tāpēc?
0
Baac, kursh te runaa par izskatu???Nu manjaas aciis vinju muuzika ir drausmiiga unj viss!!!

Mani shaut nost nevajaga, unj paldies par komplimentu, tas "nekaadi" mani neaizskaara, bet piedraast....
0
Nekur jau nav teikts, ka ar Darkness ir domāti tie idiņi kļošenēs - tikpat labi tie var būt deatheri no Čīles, poweristi no Zviedrijas vai vēl kādi citi. Turklāt, man liekas, spīdīgo kļošeņi ērmi saucas "THE Darkness".
0
mjā..., glemroka broileri no the darkness sev visai "atbilstošu" grupas vārdu ir izvēlējušies.
0
nosaukums ne par ko vēl neliecina,skat. Tumsa :)
norchall, saki savu vārdu, nemaldini tautu..kurus Darkness tu domāji? čīles dezistus?
0
Minu, ka vai nu zviedru poweristi, vai vācu trešeri.
0
tad sanāks ka esmu ne pa tēmu uzdirsis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas