Freezing Moon
0
Eu, vai kaads Latvijaa veel maak sho dziesmu nospeeleet? Es maaku, tikai ir probleemas ar solo...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Eu, vai kāds Latvijā vēl mēk pats sev iečurāt mutē? Es māku tikai dažreiz trāpu acīs...

Nesaprotu, ko Tu gribi? Lai visi apbrīno, ka proti nospēlēt "Freezing Moon"? Vai lai iemāca Tev to soliņu? Vai arī vēlies kopā ar vēl kādu, kurš prot, patīksmināties par sevi? Dabū tabus, kur ir tas solo, un iemācies. Tad nebūs problēmu. Cerams, ka tuvākajās dienās Tu nedomā ierosināt vēl kādu šai līdzīgu tēmu.
0
lje-lje-lje-ljeeeeeeeeeeee
Es tikai gribeeju uzzinaat, vai veel kaads to maak, jo netaa tabulas ir greizas. Ja nepatiik kaut kas, tad klusee, ja?
0
Nē.
0
Eu nu pizzzgjec kādu krutu dziesmu iemācījies te mums kāds spēlēt, nu es domāju, ka neviens cits Latvijā šo kruto dziesmu nu nekad bez 1996 varētu iemācīties nospēlēt, šī dziesma ir tik komplicēta...
0
Porij Gater, aizver muuli
0
AAAahaaHaHahahahAaaaAAAA
0
Peedeejaa laikaa foruma teemas sarazzojaas tik daudz, un kvantitaate jau vairs nav kvalitaatee.
0
treneejies tik taalaak - kad Blasphemers dosies pensijaa, vareesi varbuut sho nomainiit :))
0
Un ko man dariit, ja es paaris Darkthrone gabalus iemaaciijos speeleet peec dzirdes nevis tabiem? Es tachu esmu sasodiits gjeenijs!!!!! Paskatieties uz mani!!!!! Pa pa, tuuliit uzcepshu paaris teemas shai sakaraa.
0
Ejiet dirst, izpistie latvieshu maukas! Kauns buut par latvieti, ja ir taadi kaa juus...
0
he he
0
kaadam nervi netur :D
0
labaak beidz speeleet, nebuus jaalamaajas...
0
1996 sācis vaimanāt...he he
0
Ej dirst, kropli. Latvieschi ir debili. Un Tu- visdebilaakais. Gribeeju iekavaas ierakstiit "Peec ..." nu, kaada ljoti debila radiijuma, tachu nee, izraadiijaas, ka tomeer esi pashaa virsotnee! Apsveicu, alpiinist!
0
Ak dievs kaads te viens tik ljoti neapmierinaats cilveeks, buus Slipknot paarklausiijies, vai?
Es domaaju tev buutu steidzami jaamaina tautiiba citaadaak jau tochen tur no kauna nezin ko izdariisi...
A tev 1996. dzimshanas gads???, nee es jau nezinu vienkaarshi domaaju kaapeec tev taads niks?
0
1996 vins saaka to dziesmu maaciities :)
0
gadaa ea donaaju
0
to 1996
Man prieks, ka mans nelielais komentārs ir izraisījis tik lielu īssavienojumu Tavās smadzenēs. Pārlasi vēlreiz savu pašu pirmo tekstu šajā sadaļā. he he
0
lasies dirst! Es iemaacos dziesmu, sapriecaajos un iedomaajos daliities p[riekaa ar tiem, kurus maldiigi uzskatiiju par taadiem kaa draugiem... Dolbji!
0
Prieks ka tu vismaz par kautko priecaajies 1996...
0
1996 safanojies par savu atsaldeto menesi
0
Ai nu labi...
0
Veel vakar likaas, ka tuulinj, tuulinj, kad meeness buus pilns, buus Freezing Moon gaisotne... Bet nekaa...
Starp citu, Faun, mees grupaa iemaaciijamies ieperoschi nospeeleet scho dziesminju, ierakstiit konciitii un tad ievietot te kaa iipascho veltiijumu "savam draugam Faunam", bet laikam nesanaaks... Skaade, vai ne?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas