Bombers kaputt???
0
Nesen biju aizbraucis uz bomberu cerībā iepirkt boots, bet diemžēl bode bija ciet. Nebija nekadu īpašu norāžu uz darbalaiku (vienīgi zīmīte - strādājam no 2), taču, cik varēja redzēt, iekšā daudzmaz bija preces. Vai kāds zin skaidrāk vai bomberā vēl kautko pārdod un ja jā, vai nav mainījies darbalaiks.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
darba laiks viņiem tur ir brīvais- kad grib tad nāk. nav jau pirmā reize. boots ir jāpērk tur uz Tērbatas ielas sākumā tai glaunajā bodē, ja gribi tādus ar kuriem 34 LV matainie staigā. ja gribi parastus tad ej uz stacijas tuneli tur kur trooļuks brauc tur ir tāda bodīte stipri līdzīga bomberam- tur laikam jāuzzvana lai atnāk vaņka un apkalpo.vēl var pa centrāltirgu pastaigāt ir viens makšķernieku galds tur ar zābakiem. Uz slaveno Patriotu iet nevaig- tur tās kerzas ir nejēgā smagas un ātri jūk ārā. Klausi mani -es zinu ko saku pats tās kerzas esmu atmeklējies ;)
0
Ja nav vēlmes pēc īpaši izskatīgiem zābakiem,tad var tirgū vienā paviljonā piestaigāt pie lietoto apavu bodes,tur viņiem reizēm jauni(tik noliktavā stāvējuši) zābaki parādās.Viesul,kur tas galds tirgū atrodas,konkrētāk pateikt nevari?
0
34 LV MATAINO
0
BĻEĢ! trīs cetutdaļas lv matulu!
0
nu kā- ej tirgū iekšā no autoostas puses izej cauri visiem plūmju un arbūzu laukiem ieej rūpn preču tirgū tur drusku uz priekšu(taisni) un tur jau tas galds ir. Bet labāk ir tai tunelī.
0
Vienkārši ej uz Millano!!!
0
Millano sūkā! Kad pēdējo reizi gribēju pirkt ķeržas, man nepatika viņu piedāvātais klāsts un attieksme, kaut kaadi noskrāpēti, ar defektiem. Labāk iet uz Čaka un Lāčplēša stūri, laikam Sabo veikals bij!
0
Visi tik ļoti grib izskatīties stilīgi, ko?:) Nu davaj.. es palieku neitrāls, bet vienalga dvēselē death uuber alles!
0
Paldies, par atbildeem, bet kuraa Teerbatas ielas Nr. ir tas veicis, vai vismaz kaa saucas? Doma kautko uz gripfast pusi panjemt, vismaz lai ir dzelzs purni
0
da normaali Breakfree kerzi pretii baronniekam uz Barona un gertruudes stuura. Nu Erotiskaa vela skaitaas :D Normaali kerzi tikai jaanopeerk arii kaads smeeris lai aada nespreegaa un kalpos labi
0
ja bla, izslaveetie mesli Breakfree, kalpos tev vini pus gadu, labi ja, un tad varesi uz stroiku iet rubiit ar viniem. Es labak izvelsu parastas tupeles
0
un 40 ls, pa ko ? ta adda tachu nodilst atrak ka manas omes pakaļa
0
56 pietam omes vesums nosleepumaa tiits. Ir jau pakliidushas runas ka nav diez ko labi bet neviens no pazinaam nav suudzeejies un dazhs jau kaadu pusotru gadu dragaa ar tiem.Laikam laimes speele
0
kas ta tā par ādu-dermantīns tīrākais, īsti ādas apavi nav tik viegli novalkājami
0
Nez, ja drusku kopj - t.i. šad un tad notīra un ieziež ar kādu smēri, kā arī pastaigā reizēm citos apavos, dodot tiem atpūsties, kā arī nepārtraukti nespārda visu, kas pagadās, tad arī Breakfree noiet 2 gadus. Nav gan daudz, ja salīdzin, ka man iepriekšējie zapiņi - tādi kā LV armijā - nogāja 6 gadus.
0
tādi kā LV armijā ? interesanti, kas tos ražo... nejau sarkanais kvadrāts tač ? ))
0
piemineetaa veikala Sabo zaabaki parasti iet uz kaadiem 2 gadiem (un jau ar pliisumiem gan!!)
es tagad domaaju par zaabakiem Patriotaa.. nu negribeetos jau ticeet par to aatro izjukshanu.. :/
0
Viss ir vienkaarshaak par vienkaarshu - atrodam kaadu veseliigaaku urlu, nonjemam paaris sloksnes aadas. Taalaak ieguuto aadu apstraadaajam. peec tam njemam sensenaas graamatas, atrodam sadalju pastalas, izpeetam sheemas kaa pagatavot un kjeramies pie darba. Kerzas gan gluzhi taas nebuus, toties ieguutie apavi buus origjinaali [muusdienu laikmetam], pashtaisiiti un viegli. Par cik ir ziema, tad gan buus jaaprasa kaadai izveiciigai meitai uzadiit paaris paarus vilnas zekju, lai kaajeles nesalst...
0
Man nav ne jausmas, kas tos armijas zābakus ražo; reiz kāds teica, ka tie esot čehu, bet nevaru to ne noliegt, ne apstiprināt.
0
Bet ir vispār reāli Latvijā iepirkt kerzas ar metālu purngalos?Jeb tas ir miris variants? (var piedāvāt arī smagus variantus)
0
Cik atceros, tad bomberaa savulaik bija ar metaala purniem no underground UK vai Steel boots, bet deelj taa briivaa apmekleejuma jaameklee citur, vai jaapasuuta no aarzemeem
0
Jauki gan.
0
Jā, pasūtīt apavus no ārzemēm varētu būt itin jautra izklaide...
0
kaķis maisā mednis kokā:)
0
Tas variants atkrīt uzreiz.Ehh,bija reiz tādi tjipa cietumnieku zābaki,zemie gan,bet tiešām ar naturālu metālu iekšā,gan pa naglām var staigāt,gan ar mašīnu pāri braukt.Žēl,ka nekur vairs nav...
0
Zābaki, ta zābaki, ja paveicas un ņem vērā dažus augstākminētos ieteikumus, tiešām var nēsat arī ilgāk nekā pusgadu, he he. Pati pirku Sabo. Bet. Jautājums - ko lai dara, ja zābaki ir citādi visnotaļ labi saglabājušies, bet zvērīgi nodiluši papēži?? No lielas bradāšanas, he he. Purni un viss pārējais ir kārtībā, bet papēži, oi, oi, galīgi apdiluši, precīzāk, to gandrīz vai nav vispār, he he. Vai kāds var ko ieteikt? Pastaigāju pa darbnīcām, tur man piedāvāja nolīdzināt to papēdi un pielīmēt klāt jaunu apakšu, bet viņiem tās zoles tādas, hmmm, nu tādas, ar dikt maziem robiem, neder galīgi, nez, ko lai dara, negribu pirkt jaunus, nav vajadzīgs, tik jānomaina, jāsalabo papēži. Ja kāds var, izlīdziet ar info.
0
maniem patriotaa dabuutajiem kas jau 3. gadu iet arii taa papeezza probleema reaali uz gjiimja var paraut ziemaa it seviski ja veel ir pilaa
0
Nu ja, bildē var redzēt :DD
0
Aiznes lai nomaina papēžus un pēc tam tos robus kā vajag ar frēzi iegriez.
0
Esi mēģinājis?? Bija viens no varinatiem vienā darbnīcā, he he, neparakstījos, jo tā un nesapratu, kuram galu galā tie papēži būs jāgriež :D Par ko es naudu maksāju, sasodīts!! Lab, katrs apvārsnis paplašina redzesloku, kļūšu papēžu piegriezējs :)))
0
Nea,man nav vēlēšanās,es tikai izsaku savu variantu.
0
Iesaku ETOR kerinjus, kvalitatiivi, cena no 30 (ja izpaardoshana) liidz 70, veikals- blakus Minoltai Teerbatas ielas saakumaa ir mazs apavu veikalinjsh.

izskataas piem shitaadi (maneejie):
gallery.4u.lv/albums/bild/zaabji1...
0
patriotaaa esot kaadi zajebis zviedru zaabaki a kuriem pa uudeni varot bradaat mieriigi ja normaali sasmeeree.pasham kaadreiz bia lv mentu zaabaki un cik neesaju tik nekas nepliisa.dila gan jaa.sen wai zaabakus neneesaju ja nu vieniigi uz copi uzvelku:D
0
nesen pa pirmajiem ziemas priekiem san'aca l'a'cot gar'am bomberam =tad 'ar attakoj'am to smiekl'igo vitr'inu, rikt'igi k'adas p'aris pikas ar'i skatlog'a ,lai tas anr'i zin ,kas r'ig'a saimnieks !!!
0
Jaunieši un jaunietes!
Apsveicu- Bombers beidzot patiešām ir kaput. tur vairs nav ne smakas no ādiņām ķēdītēm krekliņiem un sūdiņiem, tur tagad ir remonts! droši vien būs tur tagad Saulīte vai humpala, kurā pārdos visus tos Bomber atribūtus par humpalas cenām :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas