semigalls warchant
0
metal-archives.com bez šī demo ir norādīts arī albums kas izdots 2005. gadā. ko es esmu palaids garām?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Daudz ko.Aizej uz SkyForger mājaslapu un paskaties uzmanīgi,jau no paša sākuma.
0
bļe pie albumiem jau nevar pielikt, obligāti maziem burtiņiem kaut kur jāuzraxta
0
ēm? Pašā sākuma lapā (kur jāizvēlas valoda) ir rakstīts..
0
jā, bet tur tikai var izvēlēties valodu, un jauns albums ar demo nosaukumu un koveri..tāpēc jau nesapratu, ka pie albumiem nekas nebij norādīts..
nu iedomājies tu ieej nu nez kaut vai cannibal mājas lapā un tur raxtīts ka jauns albums Butchered at birth..out now!! ko lai padomā?
0
Nu tad atliek tik domāt, ka visi apkārt ir idioti, un atviegloti jānopūšas, ka tu neesi viens no šiem idiotiem. Tā es parasti daru un tā ir arī viena no manas recptes sastāvdaļām, kā būt krutam džegasam.
0
nevienu par idiotu neesmu nosaucis
0
Tas jau nav jādara publiski.
0
manuprāt tāda attieksme visus pārējos uzskatīt paar idiotiem nav īpaši veselīga.
0
relax..manuprāt ir jabut diezgan lielam i****am lai nesaprastu ka tas tā kā apmēram varētu būt jauns cd ārā:)
0
nē nu viss ir skaidrs, demo ar dažām jaunām dziesmām. nepiegriezu vērību, jo domāju ka tikai demo pārizdots, nezināju ka ir jaunas dziesmas.
vai vai vai
0
Nu neviens jau tev nespiež būt krutam džegasam.
0
kas par hunju atkal????????????????????
0
nu zin laikam alā dzīvo, vai kādā bedrē, bet noteikti sienakaudzē...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas