Motorhead
0
kas jums par shiem viiriem sakaams? man gadiijaas shamos redzeet Londonaa, tiiri neko. varbuut kaads shejienietis arii bija??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Ko tur daudz teikt, klasika paliek klasika. Spēks!
0
tas i hevii metaal ar skanju;)
0
man par nelaimi savā ciemā šamos nav sanācis manīt...
+1
Nu diemzzeel nav dziivajaa redeets ,, bet baigi gribas ... Lai Peerkondiens staav klaat Lemijam
0
drīzāk viskijdievs
0
ROKENROLS BABY! JEAH!

mosh vasaraa "gods of metal" buus shie, kopaa ar ManOwaR... vo to blje vaidzes redzeet, o blja!
0
man patīk.
0
Motorhead ir viena lieliska grupa, Lemijs ir viens no lielākajiem Metal varoņiem manās acīs un Mickey Dee ir viens izcils bundzinieks! man Motorhead savulaik bija Metallica- s vietā...
0
Talinnā redzēju kopā ar Dio un Manowar. Laba lieta. daudz un bieži klausīties nevar, bet ir viņiem ļoti labi albumi, kā Ace Of Spades, Overnight Sensation, 1916, arī jaunais Inferno.
+3
tu esi redzejis dio, motorhead un MANOWAR?!!pietam vienaa festaa?!! ljauj man tev nopirkt alu!
+2
Hehe, today's Featured Article: en.wikipedia.org/wiki/Main_Page...
0
Kaut kad šogad jābūt filmai par Lemiju ja vein nav iznākusi jau
+1
0
Cik atceros, tur drusku bija šaize ar to filmu, džekiem piķis sāka aptrūkties, lai pabeigtu, vēl laikam pat ziedot varēja. Tā ka šaubos, ka ir jau gatava.
+3
Šonedēļ pakāsu Lemija mediatoru :( it kā sīkums, bet tomēr škrobīgi. Tā kā, ja kāds atrod zaļu medžu ar Motorhead simboliku, atlīdzība garantēta!!! ;)
+1
kada bus atlidziba?
nauda grauda vai bauda?
+1
naudas man nav... Tad graudā vai baudā, atkarībā, kas būs atradējs :p
0
0
Var piemest arī šo klāt:

www.youtube.com/watch?v=P4GWbpl5V58...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas