DC++
0
Tā kā es mūziku veikalos nepērku un DC++ man nedarbojas, atsūtiet man labu mūziku uz e-pastu giridhari@inbox.lv tikai sūtiet veselus albūmus. Tikai ne heavy-metal.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaa nedarbojas ?!
ja vien tu neizmanto dail-up tad ir jaadarbojas !
atsleedz ugunsmuuri un viss buus ok!
uzliec kasperski un nevajadzees vispaar ugunsmuuri.
0
a ko tu sauc par labu muuziku ?
0
"uzliec kasperski un nevajadzees vispaar ugunsmuuri."
kas par h??
iebuuveetais ugunsmuuris un visi peedeeji XP updati un tas anti viirus nah nav vajadziigs, ja kas nopietns buus, tad taapat neliidzees!!
0
un DC++ iet ar to iebuuveet ugunsmuuri!
0
Es no datoriem neko nerubīju, laba mūzika ir doom metal, drusciņ black un death (labākās), trash un metalcore.
0
iebuuveetais riktiigi sako ! KERIO tas ir labs !:)
0
iebuuveetais riktiigi sako ! KERIO tas ir labs !:)
sako vai nea, bet savas funkcijas pilda un netraucee normaali straadaat!!
0
Viņš strādā, tikai es varu kaut ko nopumpēt naktīs uz rīta pusi un tad arī reti ko. Tai pašā laikā citi no manis tikai pumpē uz nebēdu. Nepumpējās man, iepumpē 0-to dziesmu un mapīti un tālāk neiet.
0
maigoni tu esi totaals lohs, viena vietaa breec ka astonjdesmito muuzika patiik otra saki ka nepatiik smagais metaals... nu totals loxs, neko tev nesutishu
0
Piedod Artuur, bet Manowar toč nesūti. Astoņdesmitajos jau bija arī Death, Venom u.c.
0
es tam iebuuveetajam neuzticos
0
nu bet astonjdesmitie (dzinsas, mati, kniedes) raksturojaas ar heavy metal un hardroku !! deaths tur pa apakshu lozhnjaaja veel...
0
Mans mazais brālis arī neko nesaprot no DC++, bet teletūbijus atrod šat tad.
0
Nu ok. man no 80-tajiem patīk stils un sātanisms, bet mūzika lielākoties nē. Un tev patīk Madonna "Like a virgin"?
0
Starp citu, mans niks tur ir Brālis Ilmārs (es esmu jaunākais brālis).
0
a kas ir DC????
0
Down Cooperative:DD
0
nu jaa stils patiik bet muuzika nee haha, un veel saatanisms... nu jaa, skatiit augstaak....
0
Cik es zinu, tad DC++ ir tāda programma, kas ļauj apmainīties ar metal mūziku.
0
Astoņdesmitajos gados ASV sātanisms bija ļoti izplatīts. Laikam tāpēc, ka tā bija X paaudze (skatīt meiteņu žurnālu).
0
ar plastmasas nea??
0
blin cirvi lasi vairaak meitenju zhurnaalus, driz iemacisies izepileet savu x zonu! pizdec kkac.... tu tiesham neesi nefolks ?
0
Neesmu Nefolks un pat neko nezinu par viņu. Bet te jau mums ir jauna foruma tēma: vai metālistam vajag skūt kājstarpi/paduses?
0
jah, tas jau izklausaas pec razvoda!!:DD
0
vechi neskuj ne kaajstarpi ne paduses, ne tikai metaalisti
0
Kāds tad ir definējums vārdam "vecis"? Jo manā rīcībā ir cits info. Man liekas, ka ir jāizpatīk meitenēm un jādara tā, kā viņām labāk patīk, bet man liekas, ka lielākajai daļai tomēr labāk patīk izskūtie pimpji.
0
Maigum aka izskuutais, ja neiet/nemaaki dc++, tad padarbojies ar bitcomet vai kadu citu p2p progu, bet tas jau arii laikam buus paaraak sarezgjiiti prieksh tevis, ne?
0
ble jampampinj veel saac sejas kreemus lietot un pedikiiru taisiit un alu nedzert un pautus nekasiit un metaalu neklausiities, piizdec@
0
starp citu es arī neesmu nefolks, nesaprotu, ko tas artuurs iespiedis galvā - KLIŠEJAS veci KLIŠEJAS no tevis kā no pilnības raga. bet tavs ugārs citiem ir svešs, nokaunies

p.s. paduses skūt ir ok, arī džekiem :*
0
hahahahaha
nez kaa citaam, bet man patiik spalvainie, jo spalvainaaki, jo labaak. lai var iekjerties muguras spalvinjaas un pachubinaat sprodzinjas. uu jaa
0
Nu jā jā, ir tāda meiteņu kategorija, bet tās parasti ir pārāk... es nezinu, kas viņām ir pārāk, bet man labāk patīk meitenes, kas ir uz robežas ar biseksuālismu.
0
ka tik tu pats neesi uz taas robezhas, driizaak labi taalu aiz-robezhas!
0
o_O

Maigoni, davai ieliec savu bildi?
0
"Cik es zinu, tad DC++ ir tāda programma, kas ļauj apmainīties ar metal mūziku."
(ne tikai metaal muuziku, bet arii jebkaadu muuziku, video, games utt)

" patiik spalvainie, jo spalvainaaki, jo labaak. lai var iekjerties muguras spalvinjaas un pachubinaat sprodzinjas."

AAAAAAAAAA!! shasmas :((( nu vismaz man tas liekas pretiigi :/ skuties - tas ir ok..
0
Fauns, tā bilžu likšanas mašīna nedarbojas.
0
Starp citu, neviens man vēl nav atsūtījis ne viena paša sūda.
0
ai pilnīgs akstu bars, cilveks prasa mūziku, bla nu tad palīdz viņam tanī orjentēties, atsūti man savu @ pastu uz augury@inbox.lv es tev aizsutīšhu savus skype datus, nu ja tu ar to progu nemaki rīkoties, tad es tev tiešām nevaru palīdzēt ( nu tur itkā neirobežota daudzuma failus var parsūtīt, un var ļečit ari pa mūziku, es gan kaut kā ar grindu saslimis, bet nu nekas, varu palīdzet atrast ari ko citu ). Nu pie tam doom tur jau arī daudz kas i, man piem neprak tadi amorphis un MDB, vairak clasiskais un funreal, biki episkais, nez kada tev tā gaume. Saprati ja, es tagad nestrādāju, un pēc kādiem pus sešiem esmu pie kopmpja.
0
0
Paskaidrojiet man, lūdzu, kas ir grind? Es reiz dzirdēju kaut ko, kas tika definēts ar grincore un tas man likās kaut kāds vājprāts.
0
tas arī ir vājprāts!!! Ja neesi traumēts tad nemaz nav vērts mēģināt klausīties....
Iesaku Slipknot, ritīgi labie tā zāģē ka bail. jo jo
0
par to vajpratīgo tas kompliments vai kā, paklau a tu esi viens notiem kas pirmajā randiņ mēģina piebraukt, nu ja bļa ja jau ir tadi smuki purniņi tad jau lūdzu, bet man nav. Velreiz saku ja ir interese varu ieļečit muzikā, sūtiuz @ pastu un nekulsti lieki muti, dibenu ta te daudz, piedirsīs pillu, a ko ta darīsi. ( grind nav ne vains, sentimentāls grind ka biolich :)
0
augury!
Tu caur Skype vari nosūtīt??? un kāds tev nets, kā arī kāda daiļrade tev ir???
0
man gan patīk Madonna. Baig seksīgā. un vispā Uhhhh!..
0
o jaa, erotic, jee
0
jaaa doom ir laps:) iipashi oldschool doom ;)
0
pladies dievam Maigonis nav nefolks. vai paldies saatanam, nezinu :(
0
Vat a hek iz nefolks kāds man paskaidros?
0
nefolks ir samērā liela, strauji augoša nekrievvalodīgo organizācija, kas bāzējas ogres rajonā = zipaks, crain, edenbeast, artuurs, viesulis, circen[i:]c - tie visi ir nefolks. ko maigoni, arii gribi pievienoties?
0
Būsim zināt. Nē, tai pediņu bandai es nevēlos pievienoties.
0
?? nezinuaaju ka nefolks ir kaa veezis..
0
tas nav vēzis. putnu gripa. kā zināms, tās baciļus tagad krievi pa gaisu izplata. nefolkam (klīniskajai jaunatnei) pievienoties diemžēl var tikai tie, kuriem jau ir iegūta imunitāte
0
mjaa un hakeri tev peec tam uzlauziis visu kompi un nepaliidzees ne kaspersky ne firewall man taa bija knapi tiku galaa ar adaware paliidziibu un outpost....taadeelj esi uzmaniigs!!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas