Vemjam-stūris
0
varbūt tiešām? varbūt kaadam naak...?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu vo.... vajadzēja jau ko tādu uzvemstīt... tagat laikam man nāk ;]
0
Nu ko darīsim - dirsīsim un dalīsim! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
0
she Tev mana roka, she Tev mans .........
0
Nāk vēmiens no Fauna :<<<<<
atkal...
0
Kas vainas Faunītim, viņš tak seksīgs.
0
Bet es redzu, Elza, kaa tu ienaac un izej no truemetal.. es tevi redzu, tu saproti?? Mees tevi noverojam jau kaadu laiku..
0
Ir Ziemassveetki, un It's time for the Bizzarre what? what? oh yess, Elza.. it's time for the "No Fukk" aktion! And I'll make sure it's "No Fukk At All"

P.S. - Es tevi redzu...
0
Kaa vispaar jums iet shonakt? Maigoni? Kas jauns grindcore pasaulee? Elza? Kas jauns fotoshopaa?
0
Man labi iet, es atklāju, ka DC++ man tomēr nedaudz darbojas un noņēmu Immortal un Burzum, tagad cenšos iedziļināties black metal ideoloģijā.
0
Kas ķīvējas tas mīlējas - latviešu tautas atziņa.
0
Miileeties var arii atseviskji. Bet var arii veerot... tu dzirdi, Elza! ....veerot....
0
Mīlēties pašam ar sevi - tas ir kruta vai ne. Glāstīt sevi, izjust iekāri.
0
ble es viens online, ble sukas, rit pirmdiena :F
0
Es gribu lai tu zini, ka dzilji sirsninjaa tu neesi viens, taapat kaa mees.
0
Vieni mēs piedzimstam, nomirstam, dziļi sirdī mēs visi esam vieni. Jā. Un tā teica arī Leonardo di Caprio filmā "Basketbolista Dienasgrāmata." Galvenais, kad es kino skatījos to filmu, tajās vietās, kur visi naturāli rēca, es naturāli raudāju.
0
A tur fonā tai meitenei neredzamais cilvēks? Kas tur ir domāts?
0
nu bla skatos kaa nefolks visiem putnu gripu pielaidis,,, viena metalmaanija sviesta juuraa. nu, ko, kuru sitiisim.... krustaa, tagad? krievus!!! dawai, kriewus!!!
0
ua, tikai nesen izdzirdēju, ka Geriks jau sen kā aizgājis no NEGLEKTED FIENDS - ergo: tagad šitos orkus var apdirst pa polnoj pragramme, nu kuš pirmais? moš kādam patīk??? nu bla, davai panāk tik priekšā
0
ganjau ka suukaa, ganjau
0
nu reaali. sansara? saMsara ir pareizāk! uh, krievu ezotērisko literatūru pārlasījies tas destrukts laikam. bet vāciņš smuks bija...krāsains tāds.. kamēr tas žīdiņš pod vallejo nesāka kosīt, bija ok viss ar dizainu.

Bet Andronam gan - respekt! Truly.
0
Bla, es pat teiktu bez Androna tur NULLE no to Neglīto spožās karjeras būtu sanākusi, vai pat mīnus viens, es nez, kam vēl ir ko teikt??? kaip peili smeigt
0
Vai ta Geriks nu jau kādu laiku kā nav atkal atpakaļ neglītajos?
0
nu un? kaada jeega no taas veeroshanas?
tad ta samaacijies - veerot, bla.. augstaas skolaas ko? varbuut arii graadus dod par - VEEROSHANU?
0
kaapeec teemaas ar shaadu nosaukumu neviens neraksta taas savas kakainiibas? baac, kaa sazveereejushies atrod teemas ar nevainiigiem nosaukumiem, piemeeram, ziemassveetku daavana?
0
"nu un? kaada jeega no taas veeroshanas?"

Tev tik smalki fauniskas izklaides nekad neizprast. Varbuut vieniigi vecumdienaas, kad tu buusi nekro.
0
mjaa.. laikam gan..
ka tik no veeroshanas acis neaizpuust....
0
Vomitshit
0
kas par sūdiem?
0
Apēd apdirsušos omāru.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas