Punk/Hardkorr/tralala
0
karoch..

Briesmoti labu haardkoro panku kautkad dabuuju no kursbiedra.. Tiesa, gan tikai paaris dziesmas. Kameer nav papildus cietais... grr... Nu katraa zinjaa nikns shturmavojs vaacu panks. Es te vienu vinju gabalu "Bullenterror" savulaik uz rinjkji vien laidu. Baisaakais speeks.

Bish uznaaca smeikls interviju lasot par shito jautaajumu:

- WHAT IS YOUR OPINION OF THE GERMAN ROCK LEGENDS HEINO AND THE SCORPIONS?

Björn: They suck. Heino is doing Techno beats and Mc Donalds commercials at the moment, the Scorpions live in a small village near Hannover where our guitar player grew up, but they always refused to give him a lift when he was hitch-hiking. I sometimes see them at local music stores testing expensive equipment that I'm not even allowed to touch.

Nu tas taa... bet muzons tieshaam speeciigs, iesaku ieveerteet silti jo silti!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu vo. Un veel baigais munshtuks ir tas, ko Intars te nodeeveeja par to iisteno, saakotneejo "crossover". Maleeja vecaas atminjas - D.R.I.

Es gan nez,, crossover vai vnk. old skoolais hardkors, poh, bet njirdziigs un shtengrs. Aktuaalas teemas par maajas darbu pildiishanu utt.

Mees jau kautkur runaajaam par ko liidziigu.. boks jau teicaas par peedeejiem Exploited, mhm. Nu bet riktiigs muzoninjsh tak, ne? Mosh veel taadi spicie zeeni ir, ko var ieteikt, ko? Galiigi neesmu izgliitots shai jomaa, un baigos siikumos arii neinteresee liist, bet shis tas, ko no taa CD izlasiiju toreiz bij uz urraa. Kaa tie pashi mani miiljotie Barking Dogs. Tad te veel taads lapss - Brassknuckle Boys. Bonehouse. Neslikts ir arii tas Agnostic Front. Kaa jums, ko?
0
Faun, kaa saucas taa grupa, ko tu pirmajaa postaa iesaki?
0
DRI-> Thrash Zone = total cult. Itka to pashu saka par Four Of A Kind, bet neesmu to dzirdejis.
0
Opaa.. nu gan aizmirsu nosaukt arii grupu, khe khee..

Recharge
0
Labāk jau savējos klausīties...
Punk - Inokentijs
HC - WMAF
bumburum....
0
nu ja fauns , tu jau tāds bezkompleksu cilvēks, manam domāt ka lielākajai dāļai šeit tāds cietaiskors neder. Vai varbut es viens.
0
nu, nav jau tas muusdienu ierastais haardkors, kursh mani atstaaj pilniigi vienaldziigu ar savaam vegjetaarieshu probleemaam un muzikaalo sausumu. Te es vairaak domaaju punk/hardcore/thrash dazhaadaas kombinaacijaas.
0
nez par ot. Es uz riņķi maļu pigsty "spider" un pig destroyer, nez tur tas vokals tads kliedzoš, nu bet tas jau liakam neskaitas, neteikšu ka baigi interesanti būtu, taču atslodzei var paklausīties.
0
"kliedzoshs"... nu bet es tachu tev postu augstaak jau paskaidroju, ka nejau muusdieniigais, ierastais standarta HC man interesee. Es tos kliedzoshos zeenus gruuti panesu. Pigsty "Spiders" es nezinu kaapeec tu klausies kaa kliedzoshu??? Es vinju kautkaa uztveru kaa augstu, spalgu kviekshanu. Pig Destroyer utmldz klasiskais grindcore kautkaa galiigi neiet iekshaa. Tam arii ir vistuvaakaa liidziiba ar to standarta vegjetaarieshu HC. Pilniiga garlaiciiba. Tiem zeeniem noteikti ir patiikami atbriivoties no visa, kas uz sirsninjas, izbljauot to nah aaraa, bet neredzu iemeslu, kaapeec man tas buutu jaaklausaas.

Karoch vienkaarshi ieiej www.recharge.de/ un novelc dziesmu "Bullenterror"

Un es veelreiz saku, ka es nerunaau par TIIRU HC!!! nu jopcik!
+2
Gabals "Just Another War" arii obligaats.

Un par to kliegshanu veel... kliedz jau protams vinji visi, bet arii vienkaarshi kliegt var smuki un nesmuki. Tie vegjetaarieshi piem. klaigaa taa kautkaadi homoseksuaali maajputni. Galiigi nesaista. A te akal ir taads vairaak nevis gejisks kliedzamais, bet taads puiciskaaks, taa kaa briizham dusmiigaaks, katraa zinjaa speeciigaaks.
0
Hardcore un punk - tas nav true!!
+1
Domu graudi no tevis birst kaa no paarpilniibas raga.
0
Reku var iechekot tos Blood Or Whiskey. Baigi feins iiru dzeerajkolektiivs. Patiikami ir tas, ka chuomi raksta un izpilda tikai savus gabalus. Tas noziimee, ka nav jaaklausaas jau 100x atklausiitie Whiskey In The Jar, Finnegan's Wake, Rocky Road To Dublin utt..

www.bloodorwhiskey.com/listen.htm...

runaajot par klasiskajaam iiru dzeeraajdziesmaam, taas shkjiet vislabaak skan to pashu veco The Dubliners izpildiijumaa. Nu ok ok.. Dropkick Murphys ar savu pancisko pieeju ljoti perfekti uztraapiija uz Finnegan's Wake, kas man patiik daudz labaak nekaa Dublineriem, bet nu kaa nekaa pirmie ir riktiigs autentiskuma paraugs.
0
Nu, nez, man kaut kaa punk vairaak pie sirsninjas. Peedeejais pankgalvaaskanoshais bands ir Adolf And The Piss Artists. Taadi pozitiivi jaunieshi:)
0
cik esmu dzirdeejis panki esot aktiivi ciiniitaaji pret fashismu...taa ir ko panki????
0
Jaa, Vaacijaa panki skraidelee pa ielaam ar uzhuviiteem "Gegen Nazis".
Pardon, kljuudiijos man vislabaak patiik tralalaa
0
Jaa, Vaacijaa panki skraidelee pa ielaam ar uzhuviiteem "Gegen Nazis".
Pardon, kljuudiijos man vislabaak patiik tralalaa
0
oo, shitais pat nebija ar operu:)
0
URSK.FM TOP 24

DEC11-DECo8

Uhh, svešo krīze ir pārvarēta...
Mja, pagāšnedēļ bija traki - 47. vietā Modern Talking..
Nu, kurš atzīsies???

Grupas:

o1. [45] CRADLE OF FILTH
o2. [o1] TIAMAT
o3. [---] AIN SOPH (.it)
o4. [65] PARADISE LOST
o5. [---] FORSETI
o6. [---] :WUMPSCUT:
o7. [66] BEHEMOTH
o8. [---] SANCTIMONY
o9. [---] OSTARA
1o. [82] SAMAEL
11. [40] ANATHEMA
12. [---] AIT!
13. [---] MUSHROOM'S PATIENCE
14. [18] NOVY SVET
15. [41] EPIDEMY
16. [43] DEINE LAKAIEN
17. [o2] MANOWAR
18. [3o] SKYFORGER
19. [---] SOPOR AETERNUS & THE ENSEMBLE OF SHADOWS
20. [---] IN SLAUGHTER NATIVES
21. [---] QNTAL
22. [---] DRUDKH
23. [---] HEKATE
24. [---] URSKUMUG

Dziesmas:

o1. PARADISE LOST - Erased
o2. PARADISE LOST - Isolate
o3. TIAMAT - So Much for Suicide [yeah!]
o4. MANOWAR - House of Death
o5. PARADISE LOST - Two Worlds
o6. MANOWAR - Shell Shock
o7. MANOWAR - The Gods Made Heavy Metal
o8. MANOWAR - Kings of Metal
o9. WOLFSBLOOD - Wiligut's Visions
1o. NOVY SVET - Cocainum Mood
11. MANOWAR - Kill with Power
12. MANOWAR - Return of the Warlord
13. MANOWAR - Courage
14. MANOWAR - Thunderpick
15. ZEROMANCER - Neo Geisha
16. ZEROMANCER - Need You Like a Drug
17. NOVY SVET - Marlene
18. ZEROMANCER - Send Me an Angel
19. MANOWAR - All Men Play on 10
20. DEATHSTARS - Cyanide
21. MANOWAR - Call to Arms
22. SOPOR AETERNUS & THE ENSEMBLE OF SHADOWS - Menuetto
23. SOPOR AETERNUS & THE ENSEMBLE OF SHADOWS - Alone
24. MANOWAR - Nessun Dorma

Nu jau paliek prieks censties... :] :*

p.s. Eu, menedžment, paskaties - man šķiet, ka Beverīnai jau ar vajadzētu būt 10/Topam...

_________________
THE FACE OF EVIL IS THE FACE OF GOD
0
0
p.s. es arī esmu pasīvs cīnītājs pret fašismu, jo īpaši jaunatnē. ir plāns iet uz nākamo klubs 415 gājienu un mest ar ķieģeli. nu ne gluži randomā, bet pa vislielāko ukri (parasti tie nes karogu, jā, vispirms ir jādabū karognesējs gar zemi, tad morāle uzreiz krītās)
0
atgriezhoties pie muuzikas...
FAUNAM! iesaku iechekot sekojoshaas hc grupas:

Righteous pigs - mitch harris (napalm death) projekts no 90to saakuma. diezgan iepeera savulaik. :)

meethook seed - mitch harris, shane embury (ND) un trevor peres, donald tardy (obituary) kopprojekts. tas vinju pirmais albums "embedded" man baigi cepiija. neseno vinju gara darbu gan neesmu saklausiijis... varbuut kaads zina ko labu par to pateikt? :)
+1
ok ok... onkolis Faunuks sodien ienem jaunu cietniiti. 250gb SATA/16mb cache, bla! Psc, kaa es pa nakti plosiishos...
+1
ble stulbais burzhujs, atdod!
+1
ku kuu.. pastāstiet arī man kāds kā laptop (barebone platformā) iebāzt tik daudz gigabaitus... nauda nav problēma, nav ziņu. ibid
0
i nahujam ?
+1
man 40 GB ir pa īsu... bla darbā arī tikpat, bet man šausmīgi patīk p2pirātisms, nu cik var knapināties..koa???
0
es ar 40 varu bet vinsh luuk nevar?! kas tu labaaks par mani?! aaa bet ja darbam ta ok, ta ok, stradat vajag, tikai ne pirmdiena
0
Mexican Deathcap deelj sasodiiti shkjiibaa, labaa vokaala, jee.
poser, šodien, plkst. 09:35 [Profils] [Link]
p.s. es arī esmu pasīvs cīnītājs pret fašismu
Adolfs ir normaals dzhegasa vaards
0
Aadolfs.. nu ja, labaaks par Alfonu ir. Lai gan tas tāds elfisks, bet nu protams artuur es esmu labāks par tevi, vai ta kāds vēl šaubās?
0
Adolfs - ciiniitaajs pret ljaunumu. Ar savu loku un bultaam caurshaus ljaunuma sirdi. Un nebuus vairs melnaas kraasas. Viss balts.
0
Šiklgrūbers
0
antons skan niknaak, gandriiz kaa tonna, ja vel taa agresiivi uzsit at meeli pa auksleejaam un savelk muti kaa O burtu sakot, pameginat pameginat, nekas ka darbabiedri skataas
0
tad arī jāraksta ar garo ō

es to jau kādu laiciņu praktizēju

bet tajos r vai ŗ gan vēl neesmu iebraucis,

kā iŗ?
0
Man kaut kur meetaajaas Schicklgruber records izdotaas "Adolfs shonste Lieder" reklaamas lapinja. Made by Nerten(veel viens pseidomuzikaals projekts tipa HMR metal/phono caca(lasiit kaka).
mjaa, kur tie laiki..
0
o4. MANOWAR - House of Death
o6. MANOWAR - Shell Shock
o7. MANOWAR - The Gods Made Heavy Metal
o8. MANOWAR - Kings of Metal
11. MANOWAR - Kill with Power
12. MANOWAR - Return of the Warlord
13. MANOWAR - Courage
14. MANOWAR - Thunderpick
19. MANOWAR - All Men Play on 10

ble nepamaniju.... njaa... pizdec zajebis!

21. MANOWAR - Call to Arms

24. MANOWAR - Nessun Dorma
0
p.s. Zipak, raksti pareizajā vietā, bla, par tirgu - te nav tŗūmēsls, kur tēmas nosaukumam ir tikai butaforiska funkcija

:DDD
0
istais kas to būtu teicis
0
Nevarētu teikt, ka es sevišķi orientētos tēmā, ko Fauns te uzsāka, bet Cro-Mags - "Age of Quarrel" (1986) no vecā crossover man labi iet iekšā.
0
Cik elementāri.. Recharge = Discharge. Vo tas ir panks, kas man patīk. Enerģija.
0
S.O.D. "Speak English or Die". Thrash rifi. Enerģija. Panku teksti. Klasika. 1985.
+1
Drunk Punk - Mazie teroristi. Panku teksti, panku mūzons un Latviski wooo hooo!
0
drunkpunk vienreiz saksii redzeeju, norm, prieks pankiem tiir taa neko.
0
man bija nojauta, ka tu esi blondīne...
0
thenks, siici, thenks :D
0
Cro-Mags ir tīri labs. Biš atsit Dead Kennedys (kas ar ir cieņā)

Righteous Pigs - ņja.. švakuckis. Nekačīgas ģitāras un stulbs vokāls. Viņš dzied tik pieklusināti un bailīgi, it kā rakstītu albumu pa kluso, kamēr senči blakus istabā guļ. Spēks = 0
0
Ar tiem taviem letiņu pankiem, Zip, ir tā kā ir. Pēdējie, ko intereses pēc iečekoju, bij Loco Locals. Pēc tam vairs negribējās pilnīgi neko dzirdēt no latviešu pankiem. Inokentijs ir labs. Cik no senseniem končiem palicis atmiņā, Tanku Dūre bij diezgan šarmanti zēni, un tas arī viss. Tā, ka nedirsies un paplašini redzesloku, bla! Distemper - "Baļšiji Siski"
+1
Bet nu bļin, tā beibe tai Dabl Kafijā ar tiem milzīgajiem hūteriem mani pilnīgi ir izsitusi no sliedēm. Jau otro dienu ne par ko citu nespēju domāt, kā tikai par kārtīgiem aparātiem.
0
nu ok ok, tikai bišķīt vietām viņš atsit tos Dead Kennedys. tikai bišķīt...
0
Vispār, velkot tos Cro-Mags, uzskrēju kautkādam vecam bukam virsū ar labu ātrumu un savilku visu ko, lai atrastu pārsteidzoši labas mantas. Forši trašeri, par kuriem pirmoreizi vispār dzirdu:

Invocator - "Weave The Apocalypse"
Intruder - "A Higher Form Of Killing"
Demolition Hammer - "Tortured Existence"
Toxic Holocaust - "Evil Never Dies"

Labss
0
Nosaukumi dzirdēti ir, bet muzonu tikai Toxic Holocaust pagaidām sanācis dzirdēt.
0
Vispār Loco Locals ir SKA!!! un tīri labs ska....
-1
Punk kustiibas muuziga suukaa dirsu ar visiem hard un softcoriem! Signe melo :D
0
nu.. Demolition Hammer no tiem ir tāds ar zemu skaņu, diezgan pāri braucošs, ar daudzmaz standarta thrash vokālu (cik nu tas ir standarta, manā izpratnē), no augstākminētajiem patika vislabāk, kopā ar Invocator, kura vokals ir baigi labs. No sākuma uzdzina biš smaidu, bet zin, nevis tādu smiekalu, bet tādu foršo smaidiņu. Tāds biš iereibis miermīlīgs ļečītājs. Baigi labi skan. Muzons arī tāds džigi džigi, sulīgi zāģīgs. Un tas Intruder ir biš augstākos toņos ieturēts, nav tik basīgs, bet neraksturīgi tādam vecajam thrasham satur brīžiem pat ļoti harmoniskas ģitāras partijas. Padomājuši arī ritmenei pieštukot kautko klāt zem soliņiem, nevis kā parasti tie vecie gasē pāri pohujā. Balss gan šamējiem uzdzen to ņirdzīgo smaidiņu. Izklausās it kā dziedātu baigais modelis. Jau var just, kā viņš pleciņus uz skatuves taisa.
+2
Zip, tu maz citu ska esi dzirdējis? Nu vo, ja būtu dzirdējis, tad muļķības nerunātu. "tīri labs" ska viņam tas esot. Nu tu dod. Tu Labvēlīgo Tipu esi dzirdējis?
0
Un vēlreiz atkārtoju - Distemper! Pirmās zortes ska no:

a) Baltkrievijas?
b) Ukrainas?

nu karoč no tā gala. Blinn tu čirkuli paklausies no sākuma labu ska un tad vērtē. Tas ir tāpat, kā man besī tie sīkie grinderi, kuri ahūna iefano par saviem Fuck.. I'm Dead, Fuck On The Beach un vēl pāris hrenovām, pilnīgi švakām grupelēm. No sākuma domāju, nē nu labi, gaumes jau dažādas. Mhm, ka tik ne arī. Paķer faillistu lielajam "grinderim" un redzi, ka viņam nekā cita tak nemaz nav, un no tā paša tikai pāris dziesmas no dirsas izrautas. Tur arī rodās visi šitie "tīri labs", "pēdējā laikā esmu uzsēdies", "viens no favorītiem" utt. Sīkpirži, blinn. Ko var buldurēt kautkādas stulbības ar tik gudrām sejas izteiksmēm.
0
np: Korolj i Shut - "Geroi i zlodei" (2000)

"Smertj haldeja" gabals vispār psc.. nu tik labs muzoniņš. Man jau otrais vilnis uz šamējiem.
0
maybe Faunam vajak Kaklstiepi?
+2
Korol i Shut - "Ded na svadjbe"

Nu tāāāāda dziesma... ģeds dzer kā pats nelabais, visus atštaukā kautkādās tur kāzās, hvz. Neiet prom, hujārī tik, kamēr beigās izrādās, ka džeks jau kādu laiciņu ir miris. Psc. Riktīgie tādi asiņainie gabali, spoku stāsti, pasaciņas. Un tik burvīgas muzīkas pavadībā... pilnīgi brīžiem uz pinkšķi velk, ku iesmeldz.
+1
ee distemper rocks!

tvaji balsije siski!

fauns mulkis.
0
A karoļ i šut nebija/nebūs kaut kad ap šito laiku Rīgā? atceros kauč kur nesen reedzējis afišu uz afišu staba (lai cik dīvaini tas nebūtu).
+1
bla!!!! Skrienu meklēt!!!!! Artuur uzlasi šitos .. . . . .. . . . . .
+1
Pardodas biletes uz koncertu "korol i shut" 22decembrii kipsalas halle 19.
00 cena 5ls

)(&_&^#(_$%#)%#)%( ES JUUS IENIISTU! *(#&$(*#$&*_#$*)& (_* ]0hyadN s'bnk ada[p
dgo jo;
f asd adgml;
0
muaaaaa muiaaaa ma iasi a smaaaa
+1
Tā jau izpists garīgais, vēl visa nakts jārukā, gudrības zobs nahuj tikko ārā, jārij asinis vislaik, rīt alu nevarēs dzert, uz mēģi šodien netiku atpūtināties, uz Korol i Shut netieku. Jūtos pilnīgi izdrāzts. Blenz ekrānā, drāz zīmuļus un zīmē bļēg jautras un asprātīgas multenes. Super!
+1
klausies, ātrumā neko daudz gūglē neatradu, tik vien, ka kaut kur kāds pārdod pa 5 Ls biļetes uz Koroļ i Šut koncertu Ķīpsalā 22. decembrī, pl.19.00 ........... vēl viena minūte atlikusi >:D
+1
Beidzot saņēmos un nočipsināju Misfits. khe khe. Tīri neko muzoniņš. Redzams, kur radies peģiku garāžroks un kur turpinās The Doors. Zajebis. Lai tie peģiki bez basenēm iet dirst ar visām savām garāžām (ok ok, White Stripes nav ne vainas), un long live The Doors, bet lai nu kā, Misfits ir baigi ok.
0
Nu bet loģiski, ka Misfits ir tīri neko muzoniņš. White Stripes, loģiski, arī. Bļa, kā Get behind me satan ieper. Vispār tik daudz loģisku lietu. Labi, jāpaklausās QOTSA.
-1
0
Faunonkulim droši vien arī WEHRMACHT ietu pie sirds - www.metal-archives.com/band.php?id=1288...

www.youtube.com/watch?v=V_FC0ZE1kRo...

Bet par krosoveriem runājot, galvenie favorīti ir S.O.D., M.O.D., Pro-Pain, Municipal Waste. Nuclear Assault tā, uz robežas. Agrīnie jau velk uz Crossover. Pūstošie Debīliķi gan īpaši necepī.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas