puishi...
0
melnajaam meiteneem patiik puishi ar gariem matiem,platiem pleciem,skaistiem gurniem,taa,lai izskataas,ka vinjsh var aizstaaveet gan sevi,gan meiteni sev blakaam.........taads ir mans viedoklis.izsakiet savu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un veel labaak, ja ne vien izskataas, ka var aizstaaveet gan sevi, gan meiteni, bet arii to izdariit <<ja nu rastos taada nepiecieshamiiba>>
0
he he...ja nonjem garos matus sanaak...parasts puika, kas patiik visaam:>>>
0
bet teema ir saakusies par to-kaadi puishi patiik melnajaam meiteneem.........
0
Interesanti, interesanti, kaa nu puceeties,puisieshiem, ko meitenes ????????????
0
Tēmā "Meitenes" pa tik ilgu laiku komentāru bija 10-reiz vairāk. Ko tāds klusums?
0
Galvenais, ka viirietis ir kaa cuuka!
0
kaapeec tad kaa cuuka?kas tavaa izpratnee ir cuuka?
0
Pagaan, tu jau esi cuuka!
0
Daudzaam man liekas ka nepatiik ka vechi piedzeras kaa cuukas, bet par to man ir tikai teikt-Pisies blje
0
Es neteicu ka lai piedzeras kaa cuuka, bet vinnam jaabuut kaa cuukai! Cuuka ir taads nedaudz sushchiigs, taa teikt ne "saldais" puika, kas zelejee matus, staigaa ar balinaataam bikseem un caurspiidiigos apspiileetos tiiklinnkreklinnos. Viirietim jaabuut cuukai, lai prastu veikt "netiiros", smagos darbus, lai buutu kaa viirs.
henesey: to jau es zinu ka esmu cuuka, kaut kur jau to tiku mineejis.
0
Napaleons:

tas - "pisies blje" tika domaats man?
0
Bet juus cilveeki, visu paaraak nopietni pie sirds nnemat, nemaz nesapnnojat, vajag nedaudz pasapnnot un pasmieties. Daudziem ir tas, ka balts ir balts un melns ir melns un nekas vairaak, taa kaa shai gadiijumaa cuuka ir cuuka, bet vienalga es teikshu ka viirietim ir jaabuut cuukai (apmeeram paskaidrojumu sniedzu, kas tad manaa samaitaataa izpratnee ir cuuka)
0
Un pareizi arī teici.
0
viirietis = cuuka;
cuuka = lops;
viirietis = lops !
sor vecais, bet kaukaa negribaas piekrist..
0
Neesmu vecs, bet nu man taa liekas, kaa paaraak tieshi sho vaardu uztver. (gotham)
0
Viirieshi, viirieshi...:)...Riebjas puikas(citaadi nosaukt nevar) saldiem meteniigiem giimiishiem, tad jau vienalga - gari mati vai nodziiti pavisam...Man patiik stuuraini zodi...:)
0
Hmmm... Kaa tas izpauzaaas?
0
Nu, ja tu Pagaans esi tantuks, kuram nepatiik, ka es dzeru, tad jaa. :)
0
Neesmu es tantuks, kuram nepatiik, ka tu dzer. Bet es iisti Napaleons nesapratu tavu komentaaru, kas tad jaa?
0
Aaa, ja esmu tantuks, kuram nepatiik ja tu dzer, tad tas pisies blje tika domaats man? Nu labi ka neesmu tantuks, kursh neciesh kaa tu temp, he he.
0
Johaidii!! Nepagaaja ne 10min un tev pieleca :)
0
Bet tomeer pieleca, dazziem labiem pat gadi jaagaida, veel uz vietas un nekas nepielec, he he.
0
njaa...viirieshi ir cuukas, bet lopini ir jaamiil...;)
0
Lopinni ir ne tikai jaamiil, bet arii jaakopj!
0
galvenais jau tas kas ieksaa...bet arpuse ieteicams-pagariem matiem un pirsingiem.....
0
Nu re sucide, tev kaut kas patiik - puikas ar pagariem matiem un piirsingiem, un ja kaut kas patiikaas, tad ir veersts turpinaat dziivi, liidz to tev atnnems daba (Maara).
0
Piekrītu, lo[iņi arī jāmīl (dažreiz, he, he)
0
Nezinu, kaads ir ideaalais puisis, zinu tikai to, ka puisis, kas baidaas no sexa nav puisis, bet pedinjsh.
0
Puiši ar gariem matiem, tas ir pirmatnējs skaistums, mežonīga kaisle un dzīvnieciski nesamaitāta neatkarības mīlestība, viņos ir kaut kas no mustangiem, kas auļo pa brīvu zemi, un kuru krēpes plīvo brīvā vējā..
0
Ak, mana dzejnieces dvēsele kūst..
0
man pa tik ja puisis nekraso nagus un nemale seju(ikdiena) konchi pac pa sevi ir iznemums, un tikai tad ja esi uzskatuves.. mans viedoklis :)
0
Nē, tie ar mālētām sejām un krāsotiem matiem man pie sirds neiet..
0
..vienalga, uz skatuves vai zem. Protams- tikai mans viedoklis. :)
0
Daba, dabiigums ir tas skaistaakais, ja vien vinni maaleetos ar kaadu ogu izpiestu kraasu tad veel normaali he he, kaa to indiaanni dara, bet nu latvietim ir citas aizraushanaas un kultuura...
0
Vissmukāk jau būtu pilnīgs dabiskums, ja mēs visi tādi smuki un plikiņi lēkātu pa kokiem un ēstu dabīgu, ķīmiski neapstrādātu un ģenētiski nemodificētu pārtiku. :)
Mjā, bet tad jau mūzikas ar nebūtu, hm... :?
0
Utopija.
0
Muuziku mees radiitu sitot pa akmenniem, sitot pa uudens virsmu, sitot pa koku - bet ja mees nebuutu tik lloti atiistiijushies, tad nemaz nesaprastu, ka taa ir skanna un it kaa speeleejam muuziku, bet vienalga es domaaju ka buutu prieks. Tiesa par koncertiem, vai albuumiem buutu taa kaa buutu he he... Bet nu cilveeks jau pats dabu posta un saak pieliidzinaaties nedabiigumam, arii muuzikaa - daudz popmuuzikki ar sinteetiskaam skannaam...
0
poison: Tev nekad nav praataa ienaacis, ka var notikt taadi briinumi, ka puisis seksu var arii negribeet (nevis no taa baidiities)?
0
Eu pagaan bet tiesi sitot tos akmenus utt. jau arii radaas muuzika nu es domaaju taa atiistijaas utt.!
0
Eu veiss, es arii esmu tik stulbs he he (nennem llaunaat, tikai taads izdevies JOks)
0
aktush, jokaini
0
Nu labi tev tiek piedods! Nu redz cik es zeeliigs!!! :D
0
vai nav pofig! tapat mus gribes :P kur desies...
0
oi oi oi, vamp.. :D
0
Mjaa, bez zeeniem mums nu nekaadiigi neiztikt, visu muuzhu masturbeet buutu sviestaini, he, he, he :P
0
Luusi tu i vins vai vina???
0
Luusis vinna ir. Bet Luusi, jums jau meitaam bez mums deeliem arii nekaadigi jau nu neiztikti, vai buus taads pats liktenis kaadu tu tiki rakstiijusi pirms - he he. he he.
0
Hm, skaisti jau ir tie puishi ar gariem matiem. Nav jau jaabuut neizsakaami garam, pietiek, ja ir nedaudz garaaks par mani. Mana vaaajiiba - ja puisis skaisti dzied, mmm, un ja veel maak dejot, ja ir ar raksturinju - eleganti...
0
vai matu purināšana pie dejošanas skaitās? :))))
un pie dziedāšanas growls? :))))
0
starp citu jaa. kaut kaadaa enciklopeedijaa bija rakstiits, ka heavy metal dejas stili esot headbanging (bija izdaliiti veel 4 paveidi), moshing, stage diving un crowd surfing :)))
0
He, deathperado, nuuuuu, aiz matiem vareetu pievilkt arii purinaashanu pie dejoshanas:) Varbuut banaali, bet man jau loti patiik, ja jaunekli maak nu to sasodiito valsiiti vai kaadu latvju danci uzdejot, tas taa feini (dazkaart):)))
0
ienāca prātā, ka savulaik pie doom metāla dejojām lēnās dejas :) kaut kas tāds nav darīts gadus 9. jau....
a valsi? nu nez, kaut kā nenākas iet uz tādām vietām, kur kaut kas tāds tiek spēlēts.
Bet lēnās dejas man patīk :))) var labi iepazīties....
0
Man jau ar uz taadaam valshu vietaam nu kaut kaa nesanaaak, iipashi jau nenozeeloju. He, gibu redzeet, kaa tu (Deathperado) ej iepaziities ar leediju - taa vienkaarshi panem un uzaicini uz leeno deju, nu nez, peedeejaa laikaa puishi nemeedz pieiet un uzsaakt sarunu ar nepaziistamaam kundziiteem:)) Muusdienaas biezi meedz buut otraadi, taas daamas taadas krietni vien aktiivaakas.
0
:) Apvainot Dethperado pasivitaatee... tas ir kaut kas jauns.
0
he he he..... man nav nekas svešs uzaicināt man simpātisku lēdiju uz deju, galvenais, lai muzons ir OK (manā skatījumā)
Un es vēl ne reizi neesmu uzlūgts uz deju, ne arī redzējis ko tādu. Tusiņi ar radiem neskaitās :)))))))
0
Black DATA, nuu, es jau neapvainoju Deathperado pasivitaatee, tikai man skiet, ka uz deju jau nu gluzi leedija netiks aicinaata, visticamaak, ka vienkaarshi parunaasies ar sho kundziiti:)
Nu tad, Dathperado, kaadaa pasaakumaa Tevi paveeroshu, kas zin, varbuut tieshaam kaadu meitieti uzaicinaasi padejot (papurinaat galvas:))))
0
viss atkarīgs, cik jautrs ir prāts un cik interesnata ir lēdija :)))
0
he he he! eu zeme es esmu gajis tautiskajas dejas un maku valsi! tu mani njemsi?
0
Vampiir, paveeroshu Tevi, kaa uzvediisies:))))
0
interesanti, kas tā mums par visuredzošo Zemi šeit atradusies :)))
0
Nezinu moshka vinjsh i burvis...!!!
0
He, redz es jau neko paardabisku nefunktiereeju. Piemeeram, Tevi, Dathperado, es biki zinu, taadeel kaados pasakumos nebus gruti paverot:) Vampiiru, savukart, paveroshu sheit, he, kaa uzvedisies:) --> redz kaa mistika atrisinajas:)
0
Hjuu es jsu domaaju ka burvji tomeer eksistee..!! =)
0
nav labi.... nav labi....
tā ir SAZVĒRESTĪBA pret mani!
0
Maza, maza sazveerestiibinja:)
0
puisim gari mati-virisskigi!
0
taa mus laikam taada slimiiba...
0
Man patiik ar gariem metiem, gari, metalisti, jautri, bet vispaar visi sakariigie jau sen ir aiznjemti, un es esmu saskaarusies tikai ar kropljiem, izmantotaajiem, bet es nesaku ka visi ir taadi!!!
0
o, kādu foršu tēmu atradu, nu nu?
0
Bla!
0
Kautko smagi esmu palaidis garām sīkie kropļi!
0
taa tev arii vajag :P
***
man patiik tikai konkreeta persona. taada, kaada taa ir x)
0
Puishi...haa haa...bez vinjiem dziive labaaka, vinji speej tikai saapinaat, un tikai...kropleeni!!! Lai kads man paraada kaadu normaalu dzeku...
0
nu, man jau šķiet, ka puiši reizēm spēj arī kaut ko vairāk... vnk, pēc sāpinājuma sāpinātājam viss labums aiziet uz tām "tikai sāpēm", kā tas nepuišiem ir raksturīgi - vienu lietu turēt sev visu laiku priekšā - sāpes, aj, sāpīgi, cik labi, ka neesu pokemonmeitene
0
Par sapem suudzaas ne tikai pokemonmeitenes, bet arii visas paareejas! Laikam, es vienkaarshi neemu pelniijusi normaalu dzeku, visi kas man ir bijushi ir tikai izmantojushi mani, kroooplji...:(
0
skarbi skan,bet laikam pati esi ļāvusies izmantoties.
0
Paarsvaraa dzeerums, bet arii bijushi gadiijumi, kad piedzied pilnas ausis, bet veelaak...un es jau esmu naivs radiijums, ka noticu visam ko saka, ja kaads atkal gribees pajokoties, visdriizaak vinjam izdosies, jo es domaashu, ja nu tomeer...
0
tieši tapēc visam ir jāpiet ar veselīgu cinismu(VESELĪGU,es atkārtoju,kas par daudz,tas par skādi.)
0
Un tagad es uzdoshu stuulbu jautaajumu..kas ir cinisms???....:D
0
Manuprāt, tas ir kaut kas līdzīgs cionismam. :)
0
ahujeķj!!! esmu gar zemi!labi,te būs definīcija no Svešvārdu vārdnīcas.cinisms - tikumiska īpašība,izaicinoši nicinoša izturēšanās pret labestību,ideāliem,kult
0
Ok, skaidrs! Paldies! Dazkaart jau tik pielietots...:)
0
Cionisms - reliģiski nacionālistiska politiska kustība (kopš 19. gs. beigām) par visu ebreju sapulcināšanu viņu vēsturiskajā pirmdzimtenē, ebreju valsts atjaunošanu un stiprināšanu, ebreju pārceļošanu uz Izraēlu un arābu izstumšanu no šā reģiona.
0
Mmmm, saaku justies kaa latv. val. stundaa...baisi...:)
0
Ir tādi dīvaini radījumi. Gan tādas Zombas, gan tādi džeki. Nekad nesapratīšu, kāda sūda pēc ir kautkas baigi jāklārē, ja tev interesē tikai kniebiens? Tam nav vajadzīga ausu piedziedāšana, vai arī mazām meitenēm tomēr vajag? Bet kam vajag mazas meitenes? Ja nu vienīgi viņa ir mazā meitene - konstruktors, bet tādām vieīgās pasakas, kas interesē, ir no cikla "ko es ar tevi darīšu, kad tu attapsies sasieta un kājām plati" Un ja jau stāsta tev tās pasakas, tad moš pārmaiņas pēc nelien palagos pēc diviem vārdiem, ko? Kropļi, saproties...
0
Faun, tu drusku parproti...mani neinteresee tikai kniebshanaas, es gribu normaalas atieciibas! Un pasakas skan apmeeram kautkaa taa...es tevi miilu, tu man patiic un taa taalak!!!
0
Dzīvē tas skan tāpat kā pasakās.Tikai tas ko grib ar to panākt atšķiras.
0
Jap, diemzheel...es veel jau ceru, ka liidz 16 gadu nogalei buushu dabuujusi dzeku, citaadi visas draudzenes brriinaas, kaadel es esmu veel jau viena, savos gados, protams, lielaakaa dalja no vinjaam neko nezina par tiem gadiijumiem, jo es juutos kaa pilniigaaka mauka, shajaa zinjaa, bet es ceru, ka taa nav!
0
Eu nefolk, tas esi tu?
0
Jā, es uzminēju Zombas loginu, puuce tikmēr saldi dus savā dobumā un neko nenojauš :DDD
0
0
Jūsu zināšanai, atklāšu dažas truemetal lietotāju logina paroles >

Zomba > "Snorke"
Snorke > "Zomba"
puuce > "laaciitis"
Zipaks > "linkinpark666"
CRAUNCH > "craunch"
0
Pilniigi nepareizi, nu vsmaz par mani....:DDDDD Man visur ir viena parole..un pilniigi savaadaaka nekaa tevis mineetaas...:)))
0
Hallo,Faun,tev uz šito forumu www.urskumug.lv/forum ,mums tur tevis pietrūkst. p.s. gaļa būs,dieviete ko pielūgt arī,par pārējo vērsties pie nefolk.
0
Besis.
0
besis?
nāc pie puikām - bariņā jautrāk!!
urskumug forumā noslāņojas paši krutākie džegasi
0
zipakam labaa parole
0
vispār jau mani interesē tie personāži, kas savos profilos liek svešu puišu bildes, tas te norchall, piemēram, un vot vēl viens ekscess (funerallady), kas tas ir, ko?

/users/pic/672.jpg
0
lady ar bārdu
0
a ko tu zini...Visādi gadās.
0
puuce, 11. septembrī, plkst. 22:06
"Man patiik ar gariem metiem (...)"

Jā, ar gariem metiem... tas ir labi. :D
0
vel viens intrasants forums
0
gandriiz katraa treshaja chata iet runa par maitenju trijo or laaceniiti prieksgalaa intrasanti
0
atvainojos forumaa
0
troli, ko tu gribi? no lielajiem džekiem cigaretes nedabosi, prasi māsai!
0
jaa, metaljugas piipee tikai kad paalii !! un shobriid esmu neapskauzhamaa skaidriibaa

pri4om te cigaretes vispar /
0
"Zomba, vakar, plkst. 16:14
Pilniigi nepareizi, nu vsmaz par mani....:DDDDD Man visur ir viena parole"
ārprāta murgi, un tu vēl šito pasaki forumā- publiskā vietā. tu izaicini likteni!
0
Artuur, tu esi pālī arī nedzēris, tā ka pīpē droši
0
Sen gan neesmu redzējusi glītu, matainu puisi. Visi vai nu veci un nodzērušies vai mazgadīgi
0
moš tev acis sapisušās...
vai Tu ar brūno ačteli pārsvarā uz puišiem skaties?
0
es gan katrā koncī redzu čupām matainus glītus puišus.
Domāju, bābiešiem nevajadzētu sūdzēties par žoržu trūkumu:D
0
Ew nefolk kas šitas!!! "Zipaks > "linkinpark666""
0
varbūt precīzāk būtu zipans> linkinpark69
0
nezinu gan, kurus jūs tur par tiem smukuļiem uzskatāt :)))
0
ar tādu attieksmi paliksi vispār bešā... atradusies mamzele.
0
mazgāsi to veļu viena pati... a kaut gan, ja jau viena, ta nafig mazgāt, tāpat jau neviena smuka puiša nav...
0
nuja ! sasmakušas bikšeles rullē...
0
es jau neesmu bešā. Laikam labāko eksemplāru esmu savākusi :))) varbūt koncī 1, nu 2 kaut cik priecē manas acis, bet nav tā kā bariem, bariem...un visi tik smuki un visi tā patīk
0
/me neizpratnē, kā tu vari būt savākusi labāko eksemplāru? (blisina acis)
0
ja vāc, tad vāc visu komplektu
0
un labākais eksemplārs vispār esmu es, kas tie par māņiem tavā galvā, mystique??
0
:)))
0
heeei, es esmu smuks ! nu un nedaudz matains ! tikai gandriz vienmeer konchos esmu paalii...
0
nu vai nav tematika iz cita foruma? pati nogrābusi ķipa to labāko, bet, ka tikai tā ciskas patirināt... kā tāda jauna stirna ap paplestām kājām...
0
Augstākā pilotāža, jaunieši.
0
Starpcitu, Sienna, jau esi sev kādu breksi te izvēlējusies ?
0
Sienna viltīgi ir atradusi vissmukāko bildi. Dzīvē tā ir tikai Okulariku vokāliste.
0
a kāda dzīvē ir okularikuku vokāliste?
0
Izskatās pavisam savādāka nekā bildē. Šitajā bildē viņa izskatās pēc Zāģa Lienītes, bet īstenībā tur ne smakas nav no Lienītes.
0
Nu labi labi, es par tām smakām tik smalki nezinu, bet nu tēlaini izsakoties...
0
Kas tā par Zāģa Lienīti? Man neviens no šiem piemēriem neko nepaskaidro? Siennai ir celulīts??
0
-2.?+!
0
Nu i smailijs nefolkam
0
ja zjbs

{}$@}#}%)
0
manai vebidentitātei ir totēmiska galva
0
nu taaadi dzeeraaji kaa es jau nekam nepatiik ja nu vieniigi alkahola razzotaajiem
0
nu par alhola ražotājiem arī neesmu drošs...
0
ē... P.Malēj: tu biji domājis žultsdzinēj līdzeklī alloholu (ir tāds medikaments) ?
0
Tu mani mēģini tagad samulsināt?
0
nu tu tā dīvaini uzrakstīji: alhola ..... un es tagad nevarēju saprast, vai allohola, vai alkohola.

p.s.bet es domāju der abi varianti šajā gadījumā.
0
nu tas jau ar domāts tas pats- vai alhols- reibsti vai topi reibināts...
kā vispār pašam, kā sieva, darbs?
0
ai, nejautā.
0
A!

MALEEJ!

Es esmu shokaa!!!

Kā tev tas izdevas?
0
&nbsp;
0
skuju
0

0
Jēē!!!
0
ha ha ha... laikam vakarā būs jāmielojas ar ķirbju pankūkām... >:)) kā nekā, man liekas, šī varētu būt tam piemērota diena
0
ar ko tad šī diena ir piemērotāka par pārējām?
0
Fauni'š akal sēž stūrī un sūkā kāju īkšķus.. Tā var tikt pie sliktām slimībām!

Es tak viņai teicu, ka neko prātīgu viņa tajos kāpostos neatradīs.
0
Nav smiekliigi, mosh man ir probleemas ar hormoniem? Vai varbuut esmu transvestiits? A tu pa visu forumu izbljausties:(((
0
kam slikta slimība, kam tomēr naska nodarbe...
0
Labi, labi, mosh jaanoskujas...
0
Problēmas ar hormoniem?.. Iesaku doties pie ģimenes ārsta.
0
Man liekas,ka tur ar ģimenes ārstu būs par īsu,vajag kaut ko zinošāku.
0
plastisko ķirurgu laikam šini gadījumā
0
Gmm, vareetu buut telefonakcija, tauta, sametiet laazerterapijai un alum!
0
Aatri gan tas tika pamaniits...
0
pēc lāzerterapijas aliņš aizliegts, tikai trankvilizatori un anaboliķi..[diez pareizi uzrakstīju?]
0
Nebuus ilgi, lai staav ledusskapii pagaidaam.
0

0
Hāāā es ar tā māku!!!
0
Bļeģ, kā tu zināji, ka man šausmīgi patīk pasūkāt meiču kāju pirkstiņus??? A kas pa slimībām? Pirms tam tak parasti ieskrien dušiņā. Vai... piedod... laikam nesapratu joku... :(((((((
0
Eu eu eu!!!! Bet tiem pirkstiņiem jābūt smukiem, citādi i nemaz nesapņo!
0
Kur tur joki? Kut kāds nopiets palicis. :P
0
Uz maniem pirkstiņiem nemaz nemet aci!
0
A TU IELIEC NO SAAKUMA, UN TAD RUNAA!!!!

:((((((
0
Pirkstiņus?. :P Gaidi! Riit buus!!.. :PP
0
man nav viedokļa, beib
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas