Kas daraas Vecriigaa
0
visi kas Vecriigaa pabijushi ilgaaku laiku saka, ka tagad pienaakushie visi ir pokemoni... vai tieshaam pilniigi visi no jaunajiem ir pokemoni? kapeec tik skeptiska attieksme?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
loti daudzi jaunienaakushie vecriigaa paaraak daudz no sevis atlaujaas un nezin meeru,vinji kluust paaraak iedomiigi,vinji domaa,ka ir baigi kruti,tikai taadeelj,ka tusee pa Vecriigu,tuseet jau var,bet nevajag dariit visaadas stulbiibas......bet protams nejau visi ir taadi, ir arii iznjeemumi.......taads ir mans viedoklis.
0
gruuti jums tur riigaa...he he. Kaapeec iistam metalistam buutu jaauztraucas pa kkaadiem tur pokemoniem, vai kas ar ko tusee?
0
Vecriiga prieksh iistiem matainajiem jau labu laiku zaudeejusi savu burviibu. Pokemoni iipashi netraucee, galu galaa nevienam jau nevar aizliegt tuseeties, kur vinjam gribas, tachu pokemoni ar savu uzvediibu sabojaa priekshstatu par matainajiem (metaalistiem). Man besii aaraa tie cilveeki, kuri ir apkaarushies ar apgriestiem krustiem un daudzaam pentogrammam, bet neko nezina par taam pastaastiit, pie tam deeveejot sevi par baigiem saatanistiem. Vismaz uzziniet, kuraa gadaa dibinaaja Saatana Bazniicu un kas to dibinaaja!
0
nu tur nu tev gan taisniiba...
0
bet es gribeeju pateikt, ka ne visi jaunie Vecriigaa ir pokemoni...
0
tuseet pa vecriigu? what`s the fucking use?
0
sie jauniessi ar nosaukumu pokemoni lloti biezzi domaa, ka ir lloti kruti un brauc virsu vecajiem!!!, bet vaidzeetu cieniiit visus, lai kaadi tie ir!!!Bet es domaaju, ka galvanais nav pokemoni, bet vispaar cilveeki, jo ko var domaar par to, ka centrs klluuust pilnaaks??ka piennem cilveeekus.
0
nu jaa... ir pokemoniem taada mode braukt virsuu vecajiem un arii citiem metaljoriem... bet nu gan jau paaries... cereesim... bet dereetu bikiit patiiriit Vecriigu no vistrakaakajiem exemplaariem...
0
nu kada tur starpiba.. lai jauir tur tie pokemoni... jums jau nav ar vinjiem tur jakopojas.... tas jau nav obligats pasakums....
0
He man visvairaak piedur tie kuriem pentagrams ar staru uz augshu jo tad jau taa ir Tibetiesu saules ziiime (tas pac kas latviesiem jumiiits) un tie cilveeki ar kautkaadu tibetiesu labiiibas dievu ziimi juutas kaa ahujenie saatanisti...! :)
0
Bet izskataas peec poseriem kas vini iiisteniiibaaa arii ir! Manupraat lietot ziimes kuraam noziiimi nezini i stulbi!
0
pokemonc esi tu kant,vai kas tu tur esi no demonicas.vecriiga smird no taadiem kaa juus.smuko arhitektuuru un noskanju bojaa leekaataaji.
0
ej dirst stubais ''zivs'' vari aiziet palaiziit anusu kaadam no mums ja tev kaut kas nepatiik
0
Ljoti zheel, ka taa saucaamie jaunie metaalisti (tie pashi pokemoni) pat neveelas neko uzzinaat par mataino kultuuru.
0
mhm mataino kultuura... tas taads savads termins patiesibaa!!! lai gan arii kultuuras truukums ir kultuura
0
zheel ka lielaakaa dalja veco ir pazudushi no vecriigas...
0
MAn ir net;iri mati un es esmu LEPNS
0
Un ne tikai tas vien man ir netīrs, ja kādu tas interesē (protams, ka nē - varbūt izdzeest... eeenneee- skataas un briinaas)
0
es tuuliit pateiksju,kas tajaa vecriigaa notiekaas!nedriikst vair dzert alu uz ielaam,nedriikst seedeet zaaliitee un veel pie tam savaakushies visaadi siiki pedinji ar uzkraasotaam aciim luupaam utt.tur tuseejaas mazas meiteniits ar sagrieztaam zekjubikseem,bet zem svaarkiem var redzeet pamperus veel spiidam!!!!tur notiekaas pilniigs sviests,tie siikie ir uztaisiijushi pietiekami daudz suudu ,jo donmaa,ka ir vecriigas nabas!!!taa luuk
0
Mjaa...! Issteniibaa tur nav ne suuda no taas jautriibas kas tur agraak valdiija..! :(
0
Taada pati bedre kaa Lapmezzciems...
0
bet varbuut vainiigi nav pokemoni... varbuut vienkarshi "vecie" ir izaugushi???
0
Varbuut daleeji arii debiilaa likumdosana smagi ierobezo tuseeshanos vecriigaa!
0
protams, likumi ari ir pie vainas. bet nekas jau nav muzhiigs, cilveeki izuag, vinju vertibaas mainaas un rodas jaunas aizraushanaas... apmeram taa
0
Bet vismaz lapinnos ir uz likumiem uzdirst...
0
cunt-baigi izceelies siikais idinj
0
cuts jau pats pokemonisks ira hehe, baigais cyberpunk atradies! hahahahahahahahahah... bet skumigkais ir tas, ka visi saucamie pokemoni uz vecrigu lidzi nem visadus rajonjikus platas bikses utt. un ta kvadrata tradiridi iet valja...
0
Te taada zinaama nostalgija, bet no kurienes JUMS zinaams, ka "vecie" Veldzes laiki bija tie labaakie??? Varbuut buutu praatigaak pashiem kautko pasaakt, lai peec kaada laika vareetu teikt:"Yes, 2004.g. vasara, tas bija, bļin, kautkas!!!" Just think about it!!!!
0
Starp citu, viens jautaajums tiiri intereses peec. Taa kaa Vecriigaa iipashi daudz neapgrozos (un arii agraak to ne paaraak biezhi dariiju), interesanti zinaat, vai "piparnieki" arii veel ir manaami?
0
Piparnieki shad un tad paraadaas, tachu vini vairs nav tik aktiivi kaa, piemeeram, pirms 2 gadiem, kad uzskatiija sevi par Vecriigas valdniekiem. No kaadreiz biistamajiem piparniekiem vairs nekas nav palicis.
0
nu henesy es tev gan nepiekriitu, vinji ir tur pat, grozaas un velk uz kashkji! guncha ir iipashi manaams. ir ir veel shodien maniiju. un regulaari kaa eju garaam shie priekshaa. skumji bet fakts...
0
vecriigaa visa ir gana it iipashi visaadi muzikanti kas slaavu meelee MOCHII visaadus tur cojus un grazhdanskaas oboronas mochiit vinjus visus un tiiriit muusu pilseetu no PIDARIEM un NElatvieshiem
0
kaadeelj jaaattiira riiga no cilveekiem, kam tiik krievu muuzika, bet runaat vinji latviski prot? :) idiotisms. anyway-cik nu es esmu vecriigaa bijusi.. mani nemaz vinja nevilina, vieniigi dazhviet skaistaa, parsvaraa jau visaada neo(..), arhitektuura :P
0
es vecriga tagad parados retak! tikai lai satiktu tos kurus gribu satikt!
0
besi tie mazie lohi! graiza veenas un tad rada citiem cik kruti! man no vecrigas metalistiem patik tikai kaada puse! sorry ka ta! bet kuri tie ir es neteikshu, ja nu vienigi dunkelheit
0
es ari tevi miilu! :D
0
ahh! es zinu
0
un tu mani? :)
0
aber logiski!
0
bucha! hehehe
0
he he he! pasties pie mekleju vokalistu, ejam :)
0
Nu jaa melnie pokemoni man arii pie sirds neiet (taa veenu lieta). Negatiivas emocijas izraisa arii cilveeki, kuri tavarii cigaretes, bet taas nekad nepeerk. Itkaa jau nav zeel iedot, bet taa ir kaa ir, ka tu citam dod cigaretes taa vietaa lai ietaupiitu naudinu un nopirktu alinju.
0
da labi ir tadi, kas pashi nekad nepar, bet dzivo uz to, ko nostreljii
0
atvainojos - neperk
0
Labi piedodu tev! :D
0
nu labi, es pienemu (kaut ar lielam mokam) tavu piedoshanu
0
Nee man bij jaapienem tava piedosana OK?! :p
0
NE! bus taka es saku! :D
0
Hmm tu gan esi viens izlutinaats skukis!!!! ;0
0
neesmu gan! man tik reizem patik but valdonigai ;)
0
Baigais fiirers atradies (diemzeel nezinu kaa i fiirers sieviesu dzimtee tapee nenem launaa) !!! :)
0
nu vaciski varetu but fuhrerin
0
Nu labi lai jau buutu!!!
0
Vaacuvalodas stundas te notiek???
0
Nuja un tagad visi kopaa SIEG HEIL :) Un ejam sist vecriigaa utainos muzikantus!!!
0
Ganjau vakaraa saskriesimies...
0
Hmm nebuusu riigaa vakaraa diemzeel! :(
0
Suudiigi!!!
0
lalala
0
laa
0
bla bla bla ;D
0
...un saakam dzejot par to kas daraas vecriigaa.
0
phe
0
ZHEEL KA MUUS kvadraataa nepienjem;( pareizi ireena
0
PAtiesiba jau vinji ir tadi pashi kaa juus. Vienkarshi jums skauz, ka ir ari citi, kam pavelk visa shii kultuura. Jums liekas, tikai es esmu tas krutais satanists , metalists utt.[sauc ka gribi] un citi to visu kulturu nesaprot, bet patiesiba vinji saprot tik pat labi ka jus.
0
Nu ja tagd tie krutie goti visur un skinam buut nav vairs forshi..!! :( Nu ko padariisi??? Laikam buus jaaiet uz veikalu jaapeerk skropstu tusha , grims utt. jaaudzee mati un jaaiever melnaas snjores!! Es buushu Kaukaads nazi gots, Dubli negribi pievienoties tu ljoti simpaatisks buutu a kg. kosmeetikas , platformeneem un melnu meeteli...!! :D
0
buutu prikoliigi :))))))))))))))) hi hi
0
buutu prikoliigi :))))))))))))))) hi hi
0
Shito dziesmu klausos jau desmit gadus... "...pilna Vecriiga ar siikajiem, kad mees augaam, tad Veldzee shiss... Kvadraataa tas.." Bla, bla blaa
0
Njaa, baigi garaa dziesma...Diezi vai vinja vispaar beigsies.
0
Peec paaris gadiem pokemoni arii dirsiiis ka jaunie kas buus ienaajushi smird utt...
0
cik nu no pasreizejiem paliks pec paris gadiem. dabiska atlase dara savu, bums pajiet ka nebijis un dalja atgriezas sava rajona...
0
Nu ja tik tew laikam a to vienmeer buus jaasadziivo..!! =(
0
bet es varu pie unisha sakt tuset!
0
wwoooww..... Kad shuuzus un plataas bikses pirksi pasaki lai var aiziet liidz tew paskatiities kaa tu feini izskatiisies..!!!
0
nez nez... es vel palikshu pie kerishiem un baltam shnoritem un turpinashu balinat matus :p jo pie unisha man noteikti vajadzetu sarkanus vai zilus...
0
Nu jaa , varees tevi pa tintesgalvu saukaat un skalji smieties kad pie uniisha tuseesies..!!?? =)
0
nevares!!!!!!!! :p
0
kapeee....?????
0
tapat vien, lai tev butu ko pajautat.... heh
0
Ahhh tu.....!!! :) Nekas es a ko viltiigu ejot uz vecriigu izdomaashu lai vareeetu tewi izaaazzzeeeeetttttttt...!!... :)
0
oioioi! baigais krutais viltnieks atradies te! :p
0
nu ja nu ja veel tik paaris kruuzes a kafiju darbaa un galvaa taadas viltiibas radiisies..!!!! Tak sto skaties man shodie..??!! :)
0
nu lab lab! gan jau es izdomashuka tev atspeleties (jau pa sitadam runam vien!) :p
0
He he he , gribi sacensties viltiibaa..???
0
ne!
0
Ooohhh...!!! :)
0
saproti tak! tu mani tapat,lai ka ari censtos, neparspetu!
0
Oi oi oi..!!! Kaaa nobijos , jaasmejas pilniigi tew viltiiba tik 4kl. liimenii..!!! :D
0
nulabi labi! redzesim!
0
Lai notiek....!!! ;) Pienjemu viltiibas izaicinaajumu....
0
nu labi! pats uzprasies!
0
nu labi , labi MiERS...!!!
0
bez rubaka jau nu neiztikt
0
ev sodien tak mosh bus tas kashkis ko ta gote vakar teica!
0
A mosh toch vienkaarshi izkauties..!!! :p
0
Labs gribu to kashkji...!!! :)
0
ceru ka tiesam bus, ne ka jau parasti starp sitapgotu popsam
0
Vovovovovo...ceru ka kausies nevis runaasies..!!??
0
man pofig, ja runasies es jauksos pa vidu... parak daudz jau runats
0
Ah tu taada kashkjiiga izklausies..!! :D
0
nu ja, esmu jau ari. pedeja laiak ta ir kautka nelagi.
0
a kapee taa ir..???
0
nezinu. nu ir visadi iemesli... ai, pie kajas..
0
aaaa... :)
0
nu ja
0
nu jaaa....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas