Shit contest
0
Nu, kursh izdomaas vispiedauziigaako lamuvaardu?Taadu, ka pasham jaasarkst?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
NEFOOOLKS!
0
lol
0
Es pēc katra izrunātā rupjā vārda sarkstu :P
0
Fuksis pupos (kaka)
0
bļa!
0
Bla, kaadam idinjam jaabuut, lai par pasha izteiktajiem pateiktajiem sliktajiem vaardiem buut jaasarkst..?
0
eh, es jau pateiktu, bet man sarkt negribas un tādas rupjības runāt!
0
a kapēc no rupjībām nevar nosarkt, vot pamegini, pasaki kadu preteklīgu rupjību kādai meitenei, kura tev patik, nu tad redzesim kādā bietes nokrāsā tu būtu, kad viņa tev pateiktu, cik tu esi vēmeklīgi pretīgs!vot tā, bļe!
0
CCudajobs
0
Kādas nu tur vairs jaunas rupjības - iedo pa purnu, pa pautiem un miers, lūk arī viss pateikts...
0
ne jau vārdi, bet tas kā tos pasaka ir no svara... to pašu "bla" var pateikt arī mīlīgi...
0
Var gan, un ar vārdu "velns parāvis" var tā iedzīt kapā...
0
:) reku viens meiteneem:

tuuplene
0
kaapeec meiteneem?
Tuuplene driizaak vechiem..
0
hellish, vakar, plkst. 02:54 [Profils] [Link]
"a kapēc no rupjībām...bla, bla... pretīgs!vot tā, bļe! "

TAapeec, ka rupjiibas taapat vien nekaisa pa gaisu - it seviskji jau smukaas džudes klaatbuutnee.. kautgan, bija vienaa filmaa "kaavinjutrigolo - vīrietis žigolo" viena tante, kura bija slima un nekontroleeja savu rupjo vaardu kraajumu, kautkas ar praatinju vinjai bija... Ai, veinalga, domu cerams ka saprati.
0
"Deuce Bigalow - Male Gigolo"

Viena no labākajām komēdijām. Man ierindojās uzreiz otrajā vietā aiz "Office Space"

To viņai sauca par "tourrete syndrom", ja nemaldos. Ir arī feins elektro-grinds ar tādu pašu nosaukumu. Lielisks 2005. gada albums - "Gabbergrind". Tiešām smuks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas