Death Metal
0
Kāda jēga no ši stila? Kādēļ cilvēki to klausās? Vakar skatijos internetā Cannibal Corpse klipus. Man jau patīk , jo viņu klipi tādi pabriesmīgi. Bet tas taču pilnīgs ārprāts. Visu laiku šajā stilā tikai rūc nevis dzied, vai kliedz, bet tikai rūc. Kam ir kaifs klausīties šo meža zvēru rūkšanu?

Tur jau pat nevar saprast liriku! Kāda jēga no tā visa? Es labāk eju uz mežu un klausos, kā uz manīm lācis rūc.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"Man jau patīk , jo viņu klipi tādi pabriesmīgi. Bet tas taču pilnīgs ārprāts."

ku labs
0
Tā nav atbilde uz manu jautaajumu!
0
Varbūt cilv;ekiem bail iet uz mežu pie lāčiem un tāpec viņi klausās šo mūziku?
0
Klausies, a cik tev gadu, labs humors tev sanāk:D nU PāRSMIETIES:d
0
Par ko tu smejies. es jau ento reizi saku man ir 18.gadi.
0
žetons Tev, slip :*
0
nu tad nekas neatliek... ej uz meezhu, nevis skaties klipus interneetaa...

veciit prieksh kam tev vajadziigas atbildes uz tiem jautaajumiem? ja tev tas nav iekshas tad neviens tev nevarees neatbildet...

zini, tas izklausaas peec: "a che takoj volosatij..." vai "a che ti takuju muziku slushajesh?"

pilniigi pieljaju ieseeju ka kaut kada cita muuzika liek tavai sirsninjai atraak puksteet...
piedaavaju vairaak padomaat par to kaapeec... nevis piemeeslot galvu ar ruucejiem... ;)
0
OK!
0
slip (knot): ir tada laba alternative.lv kur tu vareesi droshi speeleties ar jautriishiem... gogogo...
0
Nedzen mani prom maita.
0
Kāds slip(knot)? Tu varbūt viņus klausies. Es nē.
0
slip=nefolk?
0
Nē. Kļūdijies šoreiz.
0
slip=Zipaks!
0
Da hrens viņu zin, te viss tā saputrojies.... Sākumā likās ka ir, bet tagat izskata, ka nav... bet atkal nez vai tik stulbs cilvēks vispār eksistē.... hmmm.. viela pārdomām.. vajg izsaukt detektīvu.....
0
Man nav neviena klona.. saku kā ir!!!
0
Wow, es tā paskatiijos. Manai teemai par KoRn visvairāk comentu , kas te šajā forumaa vispār pēdējā laikā bijuši. Laikam uzmanību piesaistiju.
0
Zipaks ir ļoti stulbs cilvēks. Goda vārds.
0
labāk uzcep tēmu par Slip[knot]!!!
0
Nē. Cep pats. Man nav intereses par viņiem runāt.
0
atkal moki kaķi!!!
0
Aizbēga kaķis! Stāvi suka!
0
Slip man ir taads jautaajums - kaadu muuziku tu
klausies ? ka tev ir probleemas death metal .
0
Šlāgerus. Tāpēc man ir problēmas ar Death Metal.
0
taa jau es domaaju !
0
Šlāgeris ir īpašs metal stils.
0
kas nu kuram
0
Tas te iederas!
0
tu te neiederies
0
Schlager Metal. Tas ir jauns stils.
0
bet kur tad es iederos? taada pediņi.lv foorum nav
0
Death metal ir laba lieta, vieniigi man iipassi jeedziiga neliekas lirika kur tiek dziedaats par visaadaam graiziissanaam, zarnu izgriessanaam to apeessanaam, izvemssanaam ,izvarossanaam un tamliidziigiem suudiem. Tas mani vienkaarssi ir garlaiciigi un primitiivi
0
Liriku jau tāpat nedzird ja šitā rūc.
0
nee nu ja baigi saspicee ausis ta ssad un tad jau kautko var saprast, tas kaa kurai grupai
0
Ir taads labs teiciens
Piespied mulki dievu luugt-galvu sadauziis

Un shitie poke jautaajumi no seerijas "nee, nu es jau arii klausos sitos eee... nu to metaalu... aa, nu jaa, Limp kaut kaadi.Jaa, tie ir baigi labie.Bet to ruukshanu gan es nesaprotu kas ir taam trakajaam grupaam.Bet buutibaa jaa, es esmu baigi naskais metinaataajs" ir liidz mieleem atklausiiti.
Pats niks "slip" jau liecina par nasko huinas miileeshnu
0
Patiesiibaa mani arii ir ilgi nomociiji shis te jautaajums. Nu johaidii, nu kapee nevar normali paruukt pa
0
Patiesiibaa mani arii ir ilgi nomociijis shis te jautaajums. Nu 'baac', nu kapeec nevar normali paruukt par pukjiiteem, dveeseles skaistumu, klusajaam dabaam, ziemassveetku kompoziiijaam? Kaadelj ir jaabuut tik ljauniem naaves metaalistiem, nu pilniigs aarpraats... patiesiibaa jau taa ruukshana arii ir nedaudz 'garaam', man vairaak pie sirds iet taads silts, deemonisks dziedaajums ar 'piekliedzieniem' nu iet pie sirds un viss.
0
johaidii, taa nebija domaats. nefolks vainiigs.
0
ptu, tu, nefolk
0
vai nu pa maz klausiits, vai arii vienkaarshi kaut kaadas antivielas cilveekaa pa daudz un nedalec. Ir taada laba tacina uz death-Six Feet, tad Bloodbath un tad jau Dying Fetus utt
0
man tomeer labaak patiik Kanybal Korpse. Nu zini - taa deemoniskaa versija. Vismaz viena dziesma ir par asinjainajaam rozeem.
0
Six Feet Under klipu es arī redzēju. Tas man jau patika labāk par Cannibal Corpse.
0
Tas Six Feet Under solists gan izskatijaas pēc baigā meža veča. Bet ar drediem gluži kā nū metālistiem.
0
Nu tad izklausies Six Feet Under albumus no visiem Haunted liidz "13", tad Bloodbath "Resurrection Through Carnage" un Cancer Of The Soul no Nightmares Made Flesh un tad uzdod foruma jautaajumu veelreiz. Varbuut kaut ko sapratiisi beidzot
0
Dievam nepatīk death metal. Tāpēc viņš sodija tā radītāju grupas Death solistu. Un šis nosprāga no smadzeņu audzēja.
0
Es tagad ēdu sautējumu.
0
Apskatiet manu bildi. Sākumā tur viss ir melns, bet paņemiet uzklkšķiniet uz tās.
0
Nu man Gorefest lirika vislabaak tiik. Man jau patiik taas maigaas sociaali politiskaas lirikas hiihaaa kviiii
0
nu Mortification vokālists ar nomira ar līdzīgu kaiti, nepalīdzēja redz tie pro-kristietiskie texti...
0
Laachi nemaak tik labi ruukt kaa kaads ar gadiem trenetam balss saitem...
0
Killing Art
0
A vot es nesaprotu kā var klausīties šlāgeri vai Tranzīts. Visu ko saprotu - ka var klausīties Eminem vai Suga Babes, bet šito nesaprotu. Laikam tas saistīts ar iekšējo konfliktu vai ārējo konfliktu ar šo pasauli. Jāaiziet pie psihologa, visa šī metal padarīšana ir saistīta ar traumu bērnībā, nopietni.
0
tātad visi kas klausas metālu bērnībā ir traumēti....
vispār es pirms 3 gadiem smagi atsitu galvu... un tā paskatas tad ap to laiku kautkur sāku kautko tikpatkā neko klausīties...
0
Cik no metālistiem ir iekšēji sakārtotas personības? Cik no viņiem ir ievadījuši sevī Jēzu?
0
A ka ir pareizi jeievada jesus - intravenozi vai savadak????
0
intresanti skan..."ievadījuši sevī Jēzu"
es domāju Artūrs ir visu sevī savadījis....
0

nu ziemsveetkos alu un zaali toch savadiiju, dahuja
0
aa un portviinu, portviins ROCKS, un rokenrolu. nu visu ko.
0
Vispār jau Varga Vikerness teica, ka viņš ir aizgājis no metāla tāpēc, ka tā esot nigeru kultūra. Kāpēc nigeru? Jo "sex drugs & rock`n roll" esot nigeru dzīvesveids.
0
opā.... nigeri jūs visi....
0
Tādas lietas kā Suga Babes nav labākas par šlāgeri.

Hip Hop ir nigeru kultūra, metāls arī?
Tad kas atliek baltajiem cilveekiem?
Kantrī?
Tas viss ir galīgi garām.
0
To Maigonis:
Vajadzeeja precizeet arii no kuras puses ievadiijushi...
0
Helloween-Noise Death Metal Compliation labā izlase.
0
blje, es vnk lasu un fascineejos- kur juus taadu kadru kaa tas slip(...) :DD kur juus taadu izrakaat??!!!:DD sen neesmu viesojies šai formumaa, bet kad palasiju šitos tekstus, nevareeju vnk vienaldziigi aizkliist taalaak uz kaadu citu saitu:DD
0
Vecais, mani neviens neizraka. Es pats uzrados.
0
Death metals ir mans milakais novirziens.
Patik zverigas lirikas, atras bungas un visapr instrumentu spele un skanejums, un ta blausana un ruksana ir ta odzinja kas man patik, nejau bezjega vinji blauj, tam visam ir apaksa texti.
0
slip, shlaagermetaals naw nekaac jaunais stols ..kops paraadiaas Rammstein
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas