Skujiet matus!
0
Foruma intelektuālās veiktspējas uzlabošanai iesaku veikt piespiedu matu nodzīšanu visiem, kam tie garāki par 3 cm. Vēl tiek rekomendēts beigt dzert šņabi un klausīties putru.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ej takš tu dirst!
0
Ej prom.
0
Skujiet paduses.
0
Vispaar daudziem izciliem , talantiigiem zinaatniekiem, muuzikkiem utt bija gari mati.
0
es skuju paduses.
0
it kaa matu garumam buutu kaada noziime
0
Man mati apmēram 10 cm gari.
Pēc zchizoid rīkojuma dodos tos nodzīt.
+1
Darīts! Tagad esmu skinheds.
Pagaidi, es nemaz neesmu kļuvis gudrāks.
Nu gaili,zchizoid, kad tu man tiksi rokās.
0
Man īsmatainie nešķiet seksīgi. A intelekts- ha, varētu padomāt ka man vīrieša intelekts vajadzīgs, ne? :D
0
zchizoid noskuj sev dirsu un iesmeeree labi ar vazeliinu
0
Vispār jau īsmatainie var gan būt seksīgi. Piemēram Ville no HIM, kad nogrieza matus, kļuva ievērojami seksīgāks.
0
Ville tāds slimīgi kārns izskatās, nē paldies. Turklāt lieto kosmētiku. Vai tad viņam kādreiz ir bijuši gari mati (garāki par pleciem)?
0
Tik gari nē, bet tagad viņam kosmētikas mazāk pēdējo reizi, kad viņu redzēju TV. Silverchair solists arī ir notievējis, bet nežēlīgi seksīgs.
0
Patiesībā gari mati, man šķiet, ka atņem kaut kādu daļu no vīrišķības (vismaz, ja ir izlaisti). Īsi mati - tas ir cool un vislabākais, ja vispār nav matu. Man pašam ir kādi 20 cm.
0
kosmētiku lieto visi korpspeinteri.

Lūsi, tev no vīrieša tikai luocekli vajag, ja pareizi saprotu?
0
Man vispār kosmētika ne pārāk, pati arī diez cik nelietoju. Korpspeint arī diez kā nepatīk.

WrongTale, izklausās tā dikti pārmetoši tas tavs teikums. Gluži tā nu es ari negribētu teikt, bet nu tuvu tam. A varētu padomāt, ka kādam vecim mans intelekts ir baigi vajadzīgs, ne? Nu taku nav! Nabadziņi vēl tikai neērti jūtas, ja izrādās, ka es zinu ko vairāk. :)

Maigoni: Ne, ne, nepiekrītu par to vīrišķības zudumu. Barbaru tautu vīrišķi tak matus negrieza, tā kā man garmatainie tieši vairāk asociējas ar pirmatnējumu, vīrišķību, dziļāku instinktīvismu, ne tā kā civilizētie īsmataiņi.
0
Bet man likās, ka Lūsis vairāk uz patriJotismu kāra...
0
ble dziesma beidzaass un es tikai tagad apjeedzu ka es visu laiku vilku liidzi, nahujaa visus vaardus skalji skalji !... ble TWISTED SISTER!!... we`r not gonna take it...

what do you vanna do with your life?!
0
MATI NEATNJEM NEKAADU DALJU VIIRISHKJIIBAS UN SEXIIGUMA.... sviests... tieshi otraadaak... mati ir sava veida varas un speeka simbols... kaut visaadaas legjendaas var izlasiit...
0
MATI NEATNJEM NEKAADU DALJU VIIRISHKJIIBAS UN SEXIIGUMA.... sviests... tieshi otraadaak... mati ir sava veida varas un speeka simbols... kaut visaadaas legjendaas var izlasiit...
0
ble es visp shit tem nelas, nee jaa nee
0
"mati ir sava veida varas un speeka simbols"

un es visu laiku domāju, ka viss atkarīgs no nēsātāja... :(((

Pie dirsas, kāda tur saikne ar kosmosu tiem matiem ir, bet es ne pret ko nemainīšu tās burvīgās dienas, kad var aiziet nodzīt matus, noskūties, padirst, nomazgāties un sajusties pēc kārtīga svežaka, lai mestos jauno darbu un plānu īstenošanas virpulī. Gluži kā nomest veco ādiņu.

Esmu progresīvs un interesants džeks. Man ir 21 gads, patīk klausīties labu mūziku, un labi pavadīt laiku. Man ir skaistas formas pipele, un man patīk saņemt dāvanas.

Ok, mani mazie interneta draudziņi, es nu došos svinēties.
0
baac, man laikam garaakie mati shajaa forumaa, bet nav noziimes. noziime ir tam, ka vienaa acii jums gripa, bet otra jums spiid
0
un es jau dzeru shampi
0
nu dzer dzerdama un nelielies! citaadi miegaa noskuushu;)
0
;)
0
Takā visi fiksi pakaļ žiletei...
un Lūsi nez, nez.. tava teorēma man diesko nepatīk....
0
Jaaa,slip,logoka-nogriezu matus un kluvu skinheds...tik pat labi es varu pateikt-ieterpos visa melnas mezgines-o,es esmu gote!khm!!!
0
"MATI NEATNJEM NEKAADU DALJU VIIRISHKJIIBAS UN SEXIIGUMA.... sviests... (...) (...)"

Es biju domājis pusgaros matus, piemēram, Braienam Molko kādi agrāk bija.
0
pandemonium, šodien, plkst. 16:21
Jaaa,slip,logoka-nogriezu matus un kluvu skinheds...tik pat labi es varu pateikt-ieterpos visa melnas mezgines-o,es esmu gote!khm!!!

Nu sory, bet vai ta cilvēks bez matiem nav skinheds?
0
Man šonakt bija sapnis par to, kā es nodzenu matus atstājot tos 0,5 cm garus.
Un pēc tam nežēlīgi raudu.
0
Vispār es esmu bijis skins. Tas bija apmēram pirms gada.
Es nostājos spoguļa priekšā ar škērēm un nolēmu mazliet pielabot frizūru. Beigās tā "pilaboju" , ka nekas neatlika kā matus nodzīt.
0
ar gariem matiem viena noņemšanās..
0
Slip, man pirms nedaudz vairāk kā gada bija gandrīz tas pats. 1 govs man izčakarēja frizūru, ka nācās nodzīt matus vispār.
0
haaa.. man negaršo mati... vienalga kādas uzkodas līdzi nāk... negaršo un viss... tos spļauju ārā... ka divi deviņi...
0
a man patiik pazhljambaat savus matus :)
0
nu gari mati ir burviigi, gan viņiem, gan viņām! un viss!
0
biju ciemos. tur taada draiska kakjene pusstundu ar baudu njeemaas pa maniem matiem. speeleejas, mazaa nebeedne
0
Jā, spēlēties ar matiem tas ir labi. Viena no seksīgākajām ķermeņa daļām.
0
"Esmu progresīvs un interesants džeks. Man ir 21 gads, patīk klausīties labu mūziku, un labi pavadīt laiku. Man ir skaistas formas pipele, un man patīk saņemt dāvanas." (Fauns)

0
Zipak, atkal mehānisms gļuko? Kas vēl par teorēmu?
0
Lūsis, 2005. gada 31. decembrī, plkst. 13:37
A varētu padomāt, ka kādam vecim mans intelekts ir baigi vajadzīgs, ne? Nu taku nav! Nabadziņi vēl tikai neērti jūtas, ja izrādās, ka es zinu ko vairāk. :)
0
Ir jau it kaa paaris vecji man zinaami, kuriem Zipaka intelekts buutu tiiri vajadziigs un noderiigs.
0
Zipak, a tu zini, kas ir TEORēMA?
0
man patiik tikai garmataini dzjeki, taakaa piedraazt visu paareejo! tos kam nepatiik un kas skujas.. blla
0
Elizabethe, nesaki, ka neesi nekad dzīvē sajutusi mitrumu starp kājām dēļ īsmataina džeka.
0
nu, ja tas brauc vinjai garaam ar lielu mashiinu pa lielu pelkji, tad mitrumu vinja juut paar visu kjermeni. gluzi kaa es.
0
teishi taa! :) taadaa veidaa kaa aprakstija funerallady!!
tieshaam, tikai taadaa veidaa.
man patiik TIKAI garmatainie.. tikai. viss!(zini kas ir fetishs?)
0
zini, kas ir IQ? kaads var nezinaat.
0
opaa.. eu pastasti man kas ir fetish!!!
0
sc, matus var skuut. uz kruutiim, piemeeram
0
kam tu to teic?
0
nu vienalga.. tak vajag izglitot jaunatni...
0
Ziniet, man patīk visādas vecenes - nevar tā pateikt, ka tikai ar ideālu figūru vai resnas, tievas, garmatainas, īsmatainas utt. Man var iepatikties jebkāda, ja viņai ir kaut kas saistošs, kas nav īsti aprakstāms.
0
Taču galvenais laikam ir lūpu forma.
0
mmm...es vakar shreku skatiijos laukos pa TV
0
tu arii?
0
eu kā ar fetišu????!!!!
0
Shreks man besī ārā. Pirmkārt viņš ir neglīts un otrkārt no viņa (anālās atveres) spiežās laukā Holivudas produkts.
0
aaa, a es domaaju...tev taadas atzinjas...re, neviens negrib paskaidrot, nerazha, ne?
0
ai.. viss... jaiet venas griest.... ja reiz man neviens negrib par fetišu pastāstīt.....
0
Fetišs ir, kad tevi uzbudina kaut kādas nedzīvas lietas, piemēram, manas apakšbikses.
0
a zekes derees?
0
eu eu Maigoni no tavas mutes es to dzirdet negribu....
0
Der arī zeķes un vispār jebkas, kas tevī uzjundī kaut kādas tipa ne atmiņas, bet izjūtas kaut kādas, kas saistās ar to priekšmetu.
0
fetishs var buut arii kautkaada cilveeka fiziska aareeja paziime.. ne tikai nedziivas lietas..
ja kas, cik esmu pamanijusi garmatainajiem visniezjaak tas IQ ir lielaakais!! nopietni.. un nejau par zjuupaam runaaju, kas vemstaas koncertos..
iismatains vecis arii var buut gudrs un lalala, un ok - labs draugs.. bet man - ne viirietis, ar kuru veelos tuvas attieciibas..
katram cilveekam ir savs, un vinjam uz to ir pilnas tiesiibas.
un tas ka kaads saak kautko protesteet un uzspiest, man ir pilniigi pie pakaljas!
0
Mēs visi protestējam. Rīkosim piketu. Garmatainie intelektuāļi (ja tas nav Ingus Baukšķenieks) parasti nodarbojas ar jogu, vismaz tā es esmu ievērojis.
0
Elizabethe ir muļķīgi cerēt ka tavs vecis visu mūžu ar gariem matiem dragās...
0
Elizabete, nolaidies uz zemes. Mēs visi tevi mīlam un vēlamies palīdzēt.
0
A parūka skaitās?
0
Vien tad, ja no dabiskiem matiem.
0
Nez vai es visu mūžu ar gariem matiem nodzīvošu...?
0
ja davilksi līdz sirmam vecumam tad paši izkritīs :DD
0
ja kas, ir diezgan daudz piemeeru, sirmi viiri ar gariem matiem un baardaam :)
0
nu ja, bet nejau visiem tie mati turas tik ilgi... vo tā...
0
jaa nevisiem, taapat arii ar iisajiem matiem..
0
hheheh, taapat visiem zinaams ka man ir PASHI PASHI skaistaakie mati :D
0
biezi gadas taa-kam jauniba gari mati,tas vecumdienas vispar bez matiem
0
labaak neesaajiet matus videejos gados!
0
Saki ko gribi, man patīk vidēja garuma matainie un skinhedi. Vēl arī Stīvens Sigals.
0
hehe nu man jau iisniibaa taadi iisti gari tik peec paaris gadiem buus... bet izskataas vareni jau!
0
optimaalais matu garums ir taads ka Alexam no
Children of Bodom !
0
labaak taa kaa shameejaa sievai:)
0
vislabaakie ir Nightwish basistam!!
0
muuuu-suuu tee-eeetim uuu-uuu-uuusas, uuusas visss-kaist-aaa-kaaaas ;p
0
nu a es gibu llidz elkonniem moss peeckaada pusgada jau taa arii buus, ja neizkritiis,
Varbuut kaads zin kaadu labu liidzekli pret matu izkrishanu?

Bet vispaar neuzskatu ka ir kaads noteikts matu optimaalais garums, katram piestaav savs garums
0
pieliimee shameejos pie galvas. vai piespraud:)
0
Labāk pameklējiet kādu līdzekli pret smadzeņu šūnu pastiprinātu deģenerāciju!
0
Multivitamiins derees visaam vajadziibaam, neaizmirstiet uzdzert!
0
Labāk pameklējiet kādu līdzekli pret smadzeņu šūnu pastiprinātu deģenerāciju!
0
to zchizoid - sskkiet ka tevis ieteiktais liidzeklis tev passam ir vajadziigs
0
Nē, zchizoid neklausiet, ja jums sāks smadzenes darboties, tās nosūks matiem nepieciešamo skābekļa un minerālvielu daudzumu, un tad jums tiešām mati neaugs, tā ja.
0
to Lūsis: nu ja, caur matiem visas smadzenes izaug uz āru (vismaz mataino uzvedībā tas uzskatāmi redzams).

to HaMbUrGeR: ikvienam būtu vajadzīgs, bet šajā forumā it sevišķi lielos apmēros.
0
Uz manas akadeemijas lievenja reiz kaads bija uzpuutis uzrakstu ar apmeeram shaadu tekstu:
"I do not suggest you to make a haircut because it keeps you connected with higher races in the space"
0
nu ja.., kā tad.

vispār tiešām radies iespaids, ka meitiešiem še gari mati kā fetiša elements... attiecībā uz džekiem es domāju.
Laikam jums būtu ļoti grūti izvēlēties starp sakarīgu īsmataini vai pamuļķi garmataini..
0
Eh, 1 un tam pašam cilvēkam var būt gari vai īsi mati dažādos dzīves periodos. Man piemēram, pirms 6 gadiem bija gari, pēc tam es biju skūtais un tagad atkal gari. Bet cilvēks es esmu tas pats (laikam).
0
nu piemēram es pa pēdējiem 6 gadiem gan prātā ņēmies klāt:D
mūžu dzīvo, mūžu mācies.
0
No Kamasutras seksa pozu saraksta:

Matu bumba (The Fur Ball)
- Tu orāli apmierini kādu milzu resnu mauku, kurai starp kājām krēpes ir kā metālistam, un milzīga matu bumba iestrēgst tev rīklē. Tad tu krauj maukai purnā.
0
Diez vai tas bija Kamasūtrā, jo es arī to nedaudz esmu lasījis. Kamasūtra ir senindiešu sacerējums. Senindieši arī mēdza izskūt intīmās vietas.
0
Ziemeļkorejā, starp citu, sākusies plaša kampaņa, kas liedz vīriešiem nēsāt garus matus - iesaistīta likumdošana, TV un radio. Optimālais pieļaujamais matu garums nu ir līdz 5 cm; maksimāli pieļaujamais - 7 cm; taču ar noteikumu, ja tik garus audzē padzīvojuši cilvēki - plikpaurības nosegšanai.
Pamatā tam - teorija par to, ka mati atņemot neironiem nepieciešamo skābekli un līdz ar to veicinot smadzeņu šūnu noārdīšanos.
Ziemeļkorejas valdība peikodina pievērst pastiprinātu uzmanību subjektiem, kuri neatbilst komunisma ideāliem, un, ja nepieciešams, ziņot par tādiem, kur pieklājas. Vēl iedzīvotāji tikuši brīdināti, ka valsts rizieri strādājot pēc kara laiku likumiem. Ko tas varētu nozīmēt, var tikai minēt.
0
Vuj, par Ziemeļkoreju es arī esmu dzirdējis briesmu lietas, tur cilvēki reāli mirst badā, jo valsts ekonomika ir galīgā dirsā. Tai pašā laikā valdība atsakās saņemt palīdzību no citām valstīm. Tā ir ļoti norobežota valsts, uz turieni nav iespējams aizbraukt kā tūristam un tos, kas tur dzīvo, arī nelaiž laukā no valsts. Tur valda absolūta valsts kontrole pār tevi kā personību un nepārtraukti tiek lieta propaganda par to, ka kapitālisms sūkā, bet komunisms ir vienīgais ceļš. Sliktākais, kas ar tevi var notikt - tas ir piedzimt Ziemeļkorejā.
0
Intaram: ārpus tēmas.
tik tagad pamanīju tavu jautājumu par nikotīnu un zarnu darbību pie Anathēmas. ))
0
Izcila teorija par to, ka mati patērē nervaudiem domāto skābekli... tiešām ģeniāli, nav ko teikt DDD
0
Tas tāpēc, ka Ziemeļkorejā joprojām ir stulbais komunisms. Pat urlu zemē Krievijā tā vairs nav.
Un valdība ( stulbie pimpji ) atsakās pieņemt citu valstu palīdzību savas stulbās ideoloģijas dēļ. Bet cilvēki mirst. Tur vajag uztaisīt revolūciju. Lai kapitālisms arī nav ideāls.

A ja nē tad, kādai citai valstij vajag uzmest bumbu uz Ziemeļkorejas, tādējādi apžēlojoties par cilvēkiem, kas tur mirst badā.

Un kas attiecas uz to teoriju, tad droši vien tā tāda huiņa vien ir lai visus iztaisītu vienādus, un neviens ne ar ko neatšķirtos. Līdzīgi, kā bija PSRS.
0
Īstenība vēl labāk būtu uzpist gaisā visu planētu, jo dzīve reizēm taču nežēliigi sūkā.
0
Komunisms sākotnēji bija ar ideju uzlabot darbaļaužu dzīves līmeni. 30tajos gados valdīja mežonīgais kapitālisms, kad darbaļaudīm klājās ļoti smagi, tāpēc arī tajā laikā komunisma idejas izplatījās. ASV sāka daļēju valdības kontroli pār ekonomiku, bet citi, kam nepaveicās, pieņēma komunisma idejas.
0
Istenībā sūkā abi , gan komunisms, gan kapitālisms. Tikai komunisms mazliet vairāk.
0
Manā uztverē viss sūkā.
0
bla bla bla bla.... nu pagaģi....
0
Pie Z korejas lažām vainīgas p.s.r.s un a.s.v. pēc otrā pasaules kara z koreja palika p.s.r.s. kontrolē bet D koreja a.s.v. tāpat kā ar vāciju.
0
maigoni tu esi cirvis, neizliecies ka tu kko zini par veesturi
0
Beee, es neizliekos, es esmu kaut ko lasījis, piemēram, grāmatu "Pelēkā ekonomika."
0
ja jautaajums bij par meitneeem, kuraam gari mati ir kaa fetishs, tad varu teikt droshi ka paziistu ljoti daudzas kuraam tas ir svariigi un liekas ljoti ljoti skaisti!
un jaa... jo kreepes biezaakas un skaistakas (jaa.. asociaacijas ar lauvu??), jo vairaak noelshas aiz baudas :) skatoties uz taadu!
0
A ja ir radikāli biezas tās krēpes?
0
haha man ir ljoti biezi un skaisti mati. skaties uz mani. els!
0
ķemmējiet regulāri, savādāk ir jautri, un arī kājas ir jāmazgā jā jā...
0
forshi kad mati baigi netiiri vinji labi ieveidojaas :D
0
Nav pat vajadzīga želeja vai cukurūdens.
0
Nezinu, matus nodzinu, bet būtiski nekas nuzlabojās, tā kā...
0
Reti(,)skaisti mati.
Var saprast divējādi, ne ?

p.s. Balrogh, tev mati bija tik plāni un reti, ka nācās noskūt..
0
Nu nez, nez Artuur, man Tavi mati vis nešķiet bezgala skaisti... :/
0
Tapēc ka artūrs nēsā parūku. Dāāāā!!!!
0
Balrogh, šodien, plkst. 15:39 [Profils] [Link]
"Nezinu, matus nodzinu, bet būtiski nekas nuzlabojās, tā kā... "

Sena tautas paruna vēsta: "Sieviešiem gari mati, bet īss padoms". Tātad uz vīriešiem tas neattiecas, bet nenozīmē arī, ka ir otrādi :)) Te nu arī laikam būs izskaidrojums, kāpēc pie mums praktiski neieraudzīsi sievieti ap 40 ar gariem matiem - kā drusku pieņemas prātā, tā matus šņikt, lai būtu vēl gudrākas :DD
0
Nu, nu Intar,
es tavai tautas parunai lieku pretii zinaatniskus faktus:
viirieshiem ir par 14% lielaakas smadzenes nekaa sievieteem, bet sievieteem sirds muskulis ir izteikti speeciigaaks. attieciigi sievieshu smadzenes tiek labaak apasinjotas - vinjas izmanto savu potenciaalu labaak. bet vispaar - abi labi:)
0
vareetu padomaat, ka viirieshiem ir lielaaks hidrocefaalijas drauds... ak vai...
0
vareetu padomaat, ka viirieshiem ir lielaaks hidrocefaalijas drauds... ak vai...
0
Nu i? vai ta te ūdensgalvu forumā trūkst? kā teica Astrīdas L. ģenerētā tēla Brālīša ģenerētais tēls - nenosakāma vecuma un dzimuma resns punduris ar propelleri pie muguras - nekas nav pārāk svarīgi.leiwfrlt;
0
lai dzīvo apasiņoti klitori, tfu bla smadzenes... !!
0
^ nebija domāts diskriminējoši
0
Nē, man bija ahūna biezs hairis, vo piegriezās...
0
es a kādus 5-6-7 (?) gadus ar gariem nostaigāju, bet... kaukā apnika... un ja kāds jautās vai nenožēloju- nē... savu laiku panēsāju, tas periods bija cauri... >:)
0
mhm, man tieš tas pats. Nevienu dienu, nevienu reizi neesmu nožēlojis. Protams, ir pēc tam ienācis prātā jautājums sev: "Vai vēl audzēšu kautkad?", bet nu jau pēc kādas trešās atbildes "Ej Dirst!" vairs tādus jautājumus neuzdodu. Bet nu protams, kas zin, kas reiz var atgadīties.
0
nu tipo man ari mati netika apzagjeti 8 gadus, bize sapiti beigas bija lidz jostas vietai.... un tad viena diena nogriezu....
talak vareu vikt paraleles ar Fauna pateikto...
0
jaa, man ar viena bize jau skapii glabaajas, kab tagadeejo izaudzeeshu tik pat garu, grieziishu veelreiz un audzeeshu par jaunu...runaa, ka labi maxaajot:)
0
uuuu jaa labu piki var dabut par matiem... viens pazistams bija izaudzejis nu gandrīz līdz jostai nodeva un dabūja 55Ls.. es domāju smuka naudiņa.... ha man šodien baķka kārtējo reizi piedāvāja aizvest pie friziera :DDD
0
Tu vinju vari paarliecinaat, ka arii pelni naudinju
0
a es savu bizi atsatju frizetava.... vnk nevareju uz vinju bez sapem skatities....
0
mana bize mājās kaut kur stāv...
0
man maisiņā skapītī
0
ja samestu visas kopā un pārdodu, tāds tīri vērienīgs pasāciens varētu iznākt... .:)
0
Hehehe - nogriezto matu gadatirgus :D
0
vēl izskūj kājstarpi un dzīve kļūs zaļāka.... :DD
0
viirieshi bez matiem ir pretiigi... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0
fiksi iedodiet kaads ko pabuzhinaat, ja ne es saveejos
0
heresy :)
pretiigi man lieka ka nebuutu tas vaards..
pretiigi nee..
driizaak vizuaali mazaak interesanti.. un nepievelk vispaar.. :/ nav nav nav..

ja jau juus te taa runaajaat, par taam atstaatajaam bizeem.. kaapeec griezaat nost??
nu nav tas tik neerti, ka nevar iztureet! muljkjiibas!
0
"nu nav tas tik neerti, ka nevar iztureet"
0
Vai tad tiešām tad, kad tev stumj dirsā, tas ir tik briesmīgi, ka nevar izturēt?
0
nu labi, Faun, tavus vizuaalos truukumus mees dzejiskaas dveeseliites deelj piecietiisim:)

Elizabethe- veenas uz pakausha, visaadas reetas un ausis, kas izskataas peec ventilaatoriem- ir pretiigi. es jau nesaku, ka jaabuut kaa biedrei Izkaptij- vinja vareetu iziet ielaas kaila, ietinusies matos, neviens nepamanitu:)
0
vot to skatu gan es gribu redzēt!
0
aaa lokotori vo tā ir štelle.... citplanētiešus ķersta....
p.s.
visvairāk besī, ka no cepures lien ārā....
0
varbuut kaut kad maaksls vaardaa ko taadu sagaidiisi...........
0
Ok,tikai neaizmirsti paziņot. Zipij,neesi mēģinājis ievilkt drusku uz iekšu?
0
veel varetu sarulleet un nostiprinaat ar matu laku- radzinji sanaaktu un bungaadinjas koncertos vairs tik ljoti netraumeetu...........
0
vai cik jūs gudri....
0
nu a,bet protams ka gudri,ko tad tu gaidīji?
0
nu protams, ka gluzhi gjeniaali- pashi tachu bez shaadiem eksperimentiem iztiekam:)
0
Faun? kaads sakars??
sen neesi dabuujis stumjamo dirsaa?
0
, ,
/ ( )
_____ / /
.../ - _ - ' /
(^ ^ /
0 0
(Æ _ .} /
Æ ,_/ /
(Æ´Æ) ^, ---------'
´-. ^-. (
^-. ^-. / /I / /
^--., ^/.,../ ;_./....../.
´( i i i ) ,' ,,
ÆÆÆ ' ' /Æ ·.øø.--.øø.·->
___- ( ( , /
, ' ,-----' = '
'-------{__________)>'
0
skuju, blēēē'. nesanāca. tfu.
0
viezuliz aaleejaaz delveriz taac ;]
0
Jau noskuvu
0
paklau, šiza, tevpašam neaug vai kā? Un vispār - gdje ti vidjel lisovo kota? :P
0
Видел еще не так давно, в тусовке металлистов, как один жирный такой нажрался в стелку, наблювал себе на штаны, распущенные волосы, глаза полураскрытые... еле дышет... ну какой там фетиш, одна блевотина!

С таким неприятно в одном вагоне трамвая сидеть, куда его менее пьяные друзья затащили, куда уж там ближе познакомиться...

Волосы сами по себе еще ок, иногда даже красиво, но вот если их владелец дебил, то тут уже ничем не помочь.
0
:D nu kautkaada taisniiba jau tajaa visaa ir
0
baigi labo anjuku nezen izlaziju

agrak mati bija zauzi un nedziivi... tagad mitri un kuztiigi! :D
0
Nekro - taadi pashi meedz puut arii parastie, iismatainie..
pie tam arii trenuuzenees, ar semochku kushkji kabataa.. vai arii liidziigaa situaacijaa!
tas tak jebkuram skaidrs, ka fetishs domaats ir noziimee - kaa normaal, gudrs garmatains viirietis.
nafig kautkaads stulbums jaamin?? zinot ka ne pa teemu..
0
Elizabethe, но ведь и я не про гопников говорил. Почему сразу такие ассоциации если человек пишет по русски? У меня тоже в свое время были длинные волосы, и ничего - даже нормально.

Я вот как раз про то же самое, что и ты. Одни волосы еще ничего не значат, если нет остального. Но отсутствие остального, к сожалению, весьма распространен... среди металлистов. Видимо образ жизни такой. Опять таки, говорю не про всех.

Именно в таком ключе и следовало понимать вышеупомянуто... "Волосы сами по себе еще ок, иногда даже красиво, но вот если их владелец дебил, то тут уже ничем не помочь."
0
matu teema!
0
!!
0
suicidal tendencies
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas