Makulatuura un veertibas
0
Saprotu, ka maakam skatiities kino, klausiities muuziku utt, bet neatradu, kur kaads buutu veestiijis, ko lasa...taatad?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Donalda Daka komiksi.
0
Loti patīk.
0
Balis Sruoga "Dievu Mežs"
0
Kārļa Skalbes pasakas un krišnaītu garīgā literatūra.
0
:)))Niks Perumovs "Tumsas gredzens", to lasu shobriid.
0
Hartvigs Hausdorfs " Gadsimta mīklas un neparastās parādības."
Tas ir pēdējais, ko es lasīju.
Romānus nelasu. Riebjas. Bet man patīk palasīt par mistiskiem notikumiem un parādībām.
0
ik pēc kāda laika pārlasu Pjūzo"krusttēvu".
tag nesen Iens Levisons"kopš tā laika"-vonegūta stilā ieturēta.
bet bērnībā grāvējs bija Palle viens pats pasaulē
0
Ja neskaita tos garlaicīgās makulatūras kalnus, kas tiek lasīti, lai no sesijas sveikā izkultos, tad šobrīd dienas kārtībā ir Arturs Versluiss - "Amerikas indiāņu tradīcijas".
0
Pagājušā gada nogalē piebeidzu Remarka "Rietumu frontē bez pārmaiņām".
0
fuk, es lasu vairaakas graamatas vienlaiciigi

Peetera Heega "Nakts staasti"
Nika Keiva "Un eezelis ieraudziija engjeli"

un veel kaut kas par vaginaaliibaam un elektrovampiiriem...
0
Lūsi,kā patika grāmata? Man tagad dienaskārtībā Blaumanis (obligātā literatūra,mļin),bet tā tikko izlasīju Salmana Rušdi "Niknumu". Un protams dienišķie autožurnāli.
0
Dž.Orvels Dzīvnieku Ferma un 1984
Paulo Koelju - Alķīmiķis

0
Izskatās, ka Bībeli neviens nelasa.
0
Šitos esmu lasijis:
A. Grīns- Dvēsaļu putenis, Tobago, Zemes atjaunotāji.
Dž. Londons- Jūras vilks
Tolkīns- Gredzenu Pavēlnieks-I,II,III+Turp un atpakaļ.
E.M. Remarks- R frontē bez pārmaiņām, Mājupceļš, Melnais obelisks, Trīs draugi.
E. Hemingvejs- Kam skanēs zvans :)
0
Neticēsiet, bet nav laika. Nekad nesaprastīšu, kur var dabūt tik daudz brīvā laika, lai lasītu grāmatas... murkks. Ir tak tik (tik tak) daudz ko darīt...
0
Kas labi grib, tas atrod laiku. Braiens Molko koncertu starplaikos vienmēr lasa.
0
Viņš jau ir pārāk kruts lai ar draugiem tikām iedzertu aliņu, a ko darīt parastajiem cilvēkiem?
0
Pēdējais, ko lasīju bija "Galaktikas Ceļvedis Stopētājiem".
0
Ja kas, tad Braiens Molko nemaz neslimo ar zvaigžņu slimību un daudz joko. Placebo pat Kasablankā ir tusējuši, kad bija Rīgā un runāja ar meiteni Lauru.
0
Akk....Remarks ir veertiiba
0
Nu pag, tad ko viņš īsti dara... lasa tās grāmatas vai tomēr runā ar Laurām... ?? neko nesaprotu...
0
vai tad abas šīs darbības nevar apvienot?
0
Viktora Suvorova darbi
0
visu cienju,"Kopsh taa laika" lasiiju dziives periodaa, kad saaku straadaat par paardeveeju:))) Paliidzeeja:))))
0
Dens Simonss, visa Hyperiona tetralogija, kaa arii "Illium", gribas paarlasiit driiz.
0
kaut kad iesaaku Viktora Igo "Nozeelojamie", tikai laika pietruukst, lai vareetu palasiit un tikt liidz galam.
0
pareiz pareiz, fauns! poļi tak ar jāpagasī :))

patlaban pārējās tik atliktas malā, jo tika iegādāta šī:

Kitija Fērgusone (vai kaukas uz to šniti): `Stīvena Hokinga dzīve un darbs`, apakšvirsraksts `Stīvens Hokings : mērķis - teorija par visu`
0
bet vispā šāda tēma bij gan. kaukur...
0
Nē nē... kveiks ir vispār ārpus jebkādiem rāmjiem! Tas tak ir aptuveni tāpat kā "izvēlies tagad, vai nu tu pavadi šo vakaru ar, lūk, šīm divām burvīgajām jaunkundzēm, vai lasi grāmatu" dāāā!!
0
Varbūt, ka kāds arī izvēlas grāmatu... :)
0
Lasu (joprojaam) Stiivena Maarlova "Baaka pasaules malaa", bet vispaar -
omnia literatura maculatura est
0
Patlaban Leo Takasils - "Jautrā bībele". No sirds iesaku; patiks gan intelbeņķiem, gan arī "nekrodēmoniem".
0
aha, The Light At The End Of The World,
šo grām lasīju tikai tā nosaukuma dēļ:)) bet vispār baigā šizofrēnija, labā nozīmē. po izrādās bijis ar baigi norauto jumtu
0
tikko izlasīju A. Grīna `Zemes atjaunotājus`... nav slikts, ja kādam interesē latvieša zemnieka dzīve 16-17.gs. laikā.
Pirms tam izlasīju J. Hašeka Šveiku... vnk šedevrs ! sulīga izsmiešanās pa vakariem garantēta... grāmata kā domāta garastāvokļa uzlabošanai.
0
Grīns ir lasīts. Šai sakarā atausa atmiņā nesen lasītais V. Lāma "Ķēves dēls Kurbads: varoņa dzīve ļaužu atmiņās" - arī laps ieskats latvju vēsturē, un izsmiešanās ne sliktāka, kālasot "Šveiku".
0
Vairāk jau ir tādu, kas grāmatas vispār nelasa.
Es zinu daudz tādu cilvēku, kas nevienai grāmatai nav pieskārušies gadiem un uzskata, ka grāmatas lasīt ir stulbums un laika izniekošana. Es pats gan tā neuzskatu.
0
tas gan vairāk attiecināms uz jauniešiem.
0
Nu es brillēs iedzīvojos tieši no grāmatu lasīšanas.
0
Es tulīt iedzīvošos brillēs no pārliekas sēdēšanas pie datora.
0
amm.. šad tad litretūras grāmatu... bet tur nekas intresants nav...
0
Nu ja,nav jau Urskumug :D Bet tomēr pamēģini,nu kaut Žilu Vernu,iepatiksies.
0
Iesaku izlasiit "kurshu vikingu",graamata nav paaraak bieza, bet interesanta un viegli lasaama - taads viena vakara romaans, kad saac lasiit, tad nevar apstaaties!
0
O jā, "Kuršu Vikingi" ir labie. Mūrniekam un Miglam tagad ir vēl viens romāns- "Sveiks, Jautrais Rodžer"- tas man arī patika.
0
Nēa, A. Grīna Tobāgo ir labāks.
0
Ja, ja, šitie abi romāni tev par perversu, bērniņ.
0
Nav par perversu, tu zini kāpēc man netīk tas pirmais.
0
universum, vakar, plkst. 15:48 [Profils] [Link]
aha, The Light At The End Of The World,
šo grām lasīju tikai tā nosaukuma dēļ:)) bet vispār baigā šizofrēnija, labā nozīmē. po izrādās bijis ar baigi norauto jumtu

biju lasijusi vinja biograafiju. Bet shajaa te darbinjaa spiid Maarlova, ne Po 'es'. Po gan bija driizaak cilveeks ar baigo duushu un goda izjuutu. Bet shiii graamata ja neskaita faktus, ir tikai Maarlova fikcija a la Po staastu stilaa
0
a neslikts vienalga. baaka, gaisma, pasaules mala, vieni arhetipi:))))Tolx, vai tu arii lasiiji pie meeness gaismas? netici p[rovokaacijaam, es neesaaju leecas:)))
0
Nea,ņēmu uz apjomu! Provokācijām ticēšu līdz brīim,kad pats nepārbaudīšu. :)
0
es ar uz apjomu, naktiis arii steidzos, dazi radinieki cereeja, ka gaismas apgrieshana lix man atpuusties. naivie:)
0
Es vēl tik tālu neesmu senčus novedis.Bet ir bieži lasīts līdz 3:00 naktī un vēlāk.
0
ek, taveejie buus psihiski noturiigaaki:))) man jau ar tagad ir vieglaak, kopsh 8 gadu vecumaa pametu fizikas studijas, vecaaki atslaabinaajaas:)
0
:D njā,grāmatas izraisa atkarību. klau,A.Terzena "Visapkārt tikai mūsējie" esi lasījusi?
0
neea, kaukur dzirdeets, bet peedeejaa laikaa tikai uz fantasy un science fiction seezhu, intelektu attiistiit taalaak buutu biistami. Apmeeram, kas tur ir veestiits?
0
Nu tāds jautrs pastāstiņš par Saeimas vēlēšanu aizkulisēm,žurnālistiku utml. Latvijā 90-tajos gados.Esmu izlasījis 3x,bet liekas,ka derētu vēl.
0
p.s. intelekta nekad nav par daudz ;)
0
aaa, smiinamais...dzimtajaa meelee jau veiksies aatraak, taa biju plaanojusi sadabuut Lukjanenko "sardzes", "Sapnju liinija" patika, kaut briiziem likaas Hiperiona klons:))
0
nez, man kljuust gruuti kontakteeties:) nujaa, turklaat man kaadreiz bija pacienti...paarizgliitojus... zeel:)
0
Grūti kontaktēties? Ar ko?
0
ar tevi! vina mulst tavā priekšā :DD
0
ar videejo cilveeku:) zipij, es pat tavaa priekshaa nemulstu...
0
nu ko manā priekšā neviens nemuls.... es jau tāds mulseklis tik...
0
hmm,es sevi lieku virs vidējā.
0
es teicu, "pat", tas bija kompliments. yea, IQ virs 160 ir lielaakajai tiesai sociopaatu:)
0
kas tās par mērvienībām???
0
nu jā paldies.. es jau apmēram nojautu, bet es tik saku kā ir...
0
tolx, taapee jau var parunaat:) videejais nesapratiis, par ko iet runa un uz kurieni taa iet:)
0
tā jau gan.Kaut gan,ja tu gribi runāt par fantasy,tad šajā jomā es īpaši stiprs neesmu.
0
zinu, baigi specifiska teema, par cik latviski ljoti maz tulkots, tad vajag pamatiigu motivaaciju, lai lasiitu sveshvalodaas:) tu vairaak uz latv literatuuru vai visaadi?
0
am es jau krieviski, dažreiz angliski, bet cenšos krieviski.... filmas jā..... gribas baigi šito dabūt The Dangerous Lives of Altar Boys, jau kādus 2 mēnešus cenšos dabūt...
0
Visādi,bet vairāk velk uz detektīvliteratūru,kaut gan pēdējā laikā lasu arī kaut ko filozofiskāku,teiksim Salmanu Rušdi. hmm,kādās svešvalodās lasi?
0
da nekro.... man patīk drāmas un šausmenes.. bojevikus un trrilerus ciest nevaru....
0
standarts: krievu, anglju, vaacu. paareejaas saprotu pa 2 vaardiem vai apmeeram taa. Krieviski daudz un bez piepuules, paareejaas...vaaciski pirmaa graamata bija Loras Palmeres dienasgraamata, Twin Peaks radiija interesi, peecaak jau vieglaak:)
0
atas ir normāli???
0
altaarzeeni, daudz dzirdeets, nekas nav redzeets:) Vakar biju uz "Atsleegu", gluzi laba peec smieshanas par zombiju nedienaam:)
0
tu laikam esi paaraak nopietns:) komeedijas meeginaaji? ir bailiigaak...
0
visu cieņu,ja tu lasi vāciski.Krieviski:arī daudz un bez piepūles(milzīgs kvantums autožurnālu mājās),teiksim Dune esmu krieviski izlasījis.Angliski: nu tā,dažreiz vārdznīca ir jāpaņem,vai nedaudz jāpadomā lasot,bet ir ok.Vācu val. : njā,mācos jau no 5.klases,bet nekā.(skolotāji
draņķīgi)
0
komēdijas.. ai tur nnekā nav... pasmejies un visss... bet EuroTrip gan labs, gribas pat vēl noskatīties....
0
nujaa, man jau skolotaajs arii to Loru ieskapeeja, maaceeja pielabinaat, malacis:) var teikt, ka veicaas, es pat olimpiaadee kruuziiti vinneeju. ar viinodzinjaam. vinja tikai driiz saspraaga:(
0
zhurku skreejiens:)
0
Njā,varen gudra rudmate...Hmm,vai tiešām būšu kļūdījies?
0
paldies. tas uz skaistuma reekina, tas viss maaxliigs:) tikai nesaki nevienam:)
0
labi
0
es jau ar nau nemas tik sekls, kā isklausās. pēc man isteiksms veid jau vispār man var saprast, ka "Kam Skanēs Zvans" kā E. Hemingveja labākais darbs manā daiļliteratūraras stikla kalnā pašā galā ir. nu ja, tas tā pa to ļubestib :D

Bet no pēdējā laikā lasītiem - mani patiesi iepriecināja tuvu cilvēku uzdāvātas grāmatas. Albērs Kamī - "Svešinieks"... klasika, ko beidzot izlasīju, un sapratu, kādēļ tik cienīts šis darbs tiek. divas stundas lasīšanas prieka, divas dienas pārdomu bagāžas. Tāpat arī priecēja Vecmāmuļas uzdāvātie Noras Ikstenas "Dzīves stāsti". Tik saprotami, patiesi un sāpīgi, brīžiem arī smieklīgi, bet, lai kā arī kuro reizi, tomēr katrreiz līdz kaulam.
0
šobrīd manā apritē:
Bulgakova - Meistars un Margarita
J.R.R. Tolkiens - Lord Of The Rings I
Jaunā derība
0
Forsha graamatinja i..hmm autoru uz sitiena neatminos,vai tik pati Margarita Staaraste nebi,vismaz ilustraacijaam shkjiet toch..taa i Pasaka pa Diegabiksi,jebshu mazo Bibi :)
Bet otrs favoriits 100 punkt taapat kaa Intaram E.Hemingvejs "Kam Skanees Zvans"
0
Izlasijis esmu DAFIGA gramatas, bet sheit uzskaitiishu tikai taas kas sirdij piekerushaas ;], gandriiz visas sheit uzskaitiitaas esmu parlasijis 2-3 ja ne visas 4 reizes ;]

nodaiļliteratuuras sirdij pieaugushi pasaules humora un satiiras ikonas - Šveiks, 12kreesli & zelta teljsh, kaa arii protams Marka Tvena darbi ;] briinos kaa neviens nav shos literatuuras shedevrus mineejis

veel visai daudz esmu lasiijies pseido-zinatnisko literatuuru, esmu izurbies gandriiz visai seerijai "apvaarsnis" cauri ;]

jaapieziimee ka veesturiskie romaani manu dveeseli sasilda, bij tur arii tada forsha seerija, "interesantas gramatas" or smth, bij tur "spartaks" "hannibals pret romu" "liesmas virs kurgaaniem" "anabaaze" nu daudz daudz...

aa nu jaa pagajshvasar atkorkjeeju balzaka kopotos rakstus bet laika pietika tikai gorio teevam...

ar nozheelu atdziishos ka peedejo gramatu izlasiju laaabu laiku atpakalj... vienk nesanaak taa laicinja... cik toletee seezhu tik lasu... zheel zheel zheel, jaasaak buus vairaak lasiit ;]

aa nu protams nepiemineet Dz Londona kopotos rakstus buutu nepiedodami ;]
0
Bļin, neesmu vēl no darba ticis projām, bet jau piedzēries.
Par literatūru runāt smagi. Kaut kādas tendences šajā forumā iezīmējas. Neviens nelasa dzeju, neviens nelasa klasiķus. Vai tas ir slikti, vai labi, varbūt kāds zina, es nē.
0
no nopietnākām lietām:
Umberto Eko - Rozes vārds
Pēters Hēgs - Smillas juankundzes sniega izjūta

humora un satīras klasika:
Dikensa "Pikvika Kluba piezīmes"
Džeroma K. Džeroma "Trīs vīri laivā/uz vellapēda"
Šveiks, 12 krēsli/Zelta teļš, Kareivja Čonkina brīnišķīgie piedzīvojumi.
No latviešiem - Andrejs Skailis, īpaši viņa 90o gadu vidus garstāsti.

kā arī vesela kaudze fantasy darbu, to vidū visiecienītākā ir Džordža Mārtina "A Song Of Fire and Ice" sērija
0
klasikji jau beerniibaa izlasiiti:) dzeja? Bleiks. tak jaalasa originaala meelee.
0
Ei, a Deryni hronikas kaadam ir? help, luudzu, luudzu!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas