Darkthrone new album
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu tas..jauki
0
"Too Old Too Cold" - foršs nosaukums.
0
nesen iekacoju Darkthrone mājaslapu un jaunā albūm vāku! Vēl tik jāieklausās
0
Visu cienju-tik tieshaam! Kaut kas metaala cieniigs ar saak paraadiities peec ilga klusuma! Ciest nevaru taaas popermetaala hernjas kaa finntroll un tamliidziigu staffu!
0
Finntroll tiešām stulbums.
0
ja visi pirms jaunā albuma saka ka ''this is the best stuff we`ve ever wrote'', tad šie noteikti varētu teikt ''this will be the stuff we always write''
0
Finntroll viens no labakājiem manu soļu dipinātājiem, ceļa veikšanai atvēlētais laiks saīsinās par 37%. Paldies Finntroll, ka viņi ir... žik žik
0
Noklausījos singlu Too Old Too Cold. Nu bāā, šitā iekačājuši viņi sen nav. Protams citi varbūt teiks, ka tas jau kautkāds pankroks utt., bet nē, tas ir Darkthrone savā elementā. Yeah, nothing is true, only hell and rock'n'roll are free! Nu tikai jāpagaida dažas nedēļas līdz pilnajam albumam.
0
blaaaa...!!!! blakk metaļj is bakk to the oļjd days. "Love In A Void" = total love!!!!! Respekts absolūtākais!
0
es nez, kur ir problēma... Man tieši tas pancīgums patīk oldskūlajā blekā. Tas arī ir tas spēku spēks, ko nespēj uzdžikāt visi tie jaunie. Un tai "Love In A Void" viņi ir vienkārši pārspējuši paši sevi.
0
*&**&*&

Nu tas "Love In A Void" pilnīgi griež kātus nahuj nost ar visām nierēm. PIZĒF_EIF)EIF) !!! Vokāls stāv klāt "De Mysteriis Dom Sathanas" psc! pilnīgs fakjū....
0
ahā! Tas esot cover of Siouxsie & The Banshees. Pox. Zvērā! Un Graveyard Slut!!!! aaargghhhh...
0
Šitas ir klausāms, kā par brīnumu :)
0
ak juus pideri slinie
0
Es te vienreiz biju novilcis dazas dziesmas paklausijos nu kautka nepatikās....
0
nu ja, nav tās raksturīgās patiesā metāla vērtības iezīmējamas. Pārāk kačīgs, pārāk netīrs un agresīvs.
0
Faun tev būs sasmace radusies.....
0
oho tūlīt novilkšu.. netīšām uzskrēju iekš ihack...
0
aha,netīšām... tur labi jāpameklē lai atrastu!
0
cik nu ;abi... es vienkārši iegāju Prusaxa profilā un pārlaidu aci kas viņam samests un ieraudzīju... vo tā...
Prusax vispār vienīgais iekš man zināmajaiem LV Trekeriem kas vispār patstāvīgi liek bleķi....
0
Jopcik es te tā viņus klausos, tieši šito albūmu vai kas tas skaitās un jopcikritīgi iepurina! Viņi iepriekšējos albūmos ar šitā laiž???
0
iepriekšējie nav tādi laikam, iepriekšējie bleks kā bleks, nekas īpašs, vismaz cik es dzirdējis esmu, īpaši jau šos neklausos.
bet nu jaunais albums, psc vienk, "Love in a Void" bliež kā zvērs, ble, black rock n roll blee, netīrs, roķīgs, agros Venom un Hellhammer atgādina bik.
0
"Fauns, 30. janvārī, plkst. 00:30 [Profils] [Link]
ahā! Tas esot cover of Siouxsie & The Banshees."

Bet pārējie gabali ar labi.
0
A kas tie Siouxsie & The Banshees ir? Panki kautkādi?
0
A es iečekoju to oriģinālu. Kkāds sūds, vecene tur tizlā balsī spiedz, un vispār nebaudāms gabals. Bet tas kā Darkthrone uztaisa stulbu dziesmu par joptvajumaķkukrutu dziesmu ir vienkārši psc!
0
Aha Love in a Void ritīgi grabina... jānovelk pilns albūms...
+1
vecās skolas zēni atgriežas ar nedaudz pancisko black metal

Track Listing:
1. The Winds They Called The Dungeon Shaker
2. Oath Minus
3. Hiking Metal Punks
4. Blacksmith of the North
5. Norway in September
6. Grizzly Trade
7. Hanging Out In Haiger
8. Dark Thrones And Black Flags
9. Launchpad to Nothingness
10. Witch Ghetto

www.underworldbase.com/showthread.php/rs-d...

Hiking Metal Punks un Blacksmith of the North manuprāt šī albuma labākie gabali. Un kā Nocturno Culto ķēmojās ar to vokālu(labā nozīmē), vērts iečekot
0
iepriekšējais gan cepa vairāk, šis tāds vienmuĻāks.
hiking metal punks gan spārda!

vsp Darkthrone panciskā daiĻrade ir krietni iespaidīgāka par to pāris stīgu raustīšanu 90o sākumā.
0
njā vokāls spārda dupšus, bet kopumā kaut kas pietrūkst... 2006. gads iecepīja pamatīgāk.
0
ljoti labas garshvielas blekmetaala sceenai a to jau padaudz saak vilkt uz rokstaariem ar visaadiem tur satirikooniem utt. daarkthrooons ir truu.
+1
Jā, viņi tādi pārāk veci un auksti.
0
Kāds var izskaidrot kas ir Crust Punk? Jo cik skatos tas "Dark Thrones and black flags" neskan tā kā vajadzētu...
0
^^^Driller Killer ir vienīgais ko zinu no crust.
0
Crust Punk var par proto Grindcore nosaukt: en.wikipedia.org/wiki/Crust_Punk...
+1
principā niknāks hārdkōrs

www.youtube.com/watch?v=0HzJVoSru0w...
0
^ šitas jau arī uz Crossover velk.
0
bet skaitās crust, tāpēc arī metāla arhīvos nav iekļauts. manuprāt netaisnīgi
0
Hm, dīvaini, ka nav MA ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas