Es nespētu nodzīvot i 100 di
0
..BEZ SESKA, PROTAMS!

Vienīgā pareizā atbilde.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tas ir blekjis, es gan varu.
0
bez diršanas forumā protams!
0
Bet seski ir mūsu draugi!
0
0
Lai dzīvo seski!
0
Un kāds tam visam ir sakars ar metālu? Laikam kautko debilāku jau vairs nevar pateikt. Comon zipaki un tamveidiigie, aiziet uz priekšu atkal kādus 100 postus par šo tēmu jo jūsu lauciņš zeļ un zaļo. Šis metal forums rullē, tā teikt.
0
Es atvainojos, šis ir metāla forums? Vai, piedošanu. ^*
0
njā,metāla forums...ko tu neteiksi...
0
bez šaubām ka pie dirsas
0
muzikz daa! nu bez kka cita jau ar nevareetu laikam hahha
0
pipeli principā vēl var siet mezglā...., bet bez mūzikas gan būtu, kā būtu... ))
0
maniem draugiem Āgenskalnā ir 2 seski. jāaizbrauc ciemos paspēlēties
0
tpfu velns... ! tik tagad pamanīju, ka aptaujā ir sesks, nevis sekss... he, he. sviests.
0
Vot tā, referendums ir jāanulē!!
0
tapēc,ka puse izgāzās?
0
seski ir nopietnie zvēri, es jums saku - pārvietojas ar tādu reālu kūkumu uz muguras - tā kā apgāzts burts C - diezgan smieklīgi izskatās. Pie tam viņi visu laiku pa kājām maisās, liekas tūlīt tūlīt uzkāpsi virsū, bet nekā - šie ir traki veikli
0
Protams, ka bez mūzikas es nespētu dzīvot. Vispār tie, kas atķeksēja kādu citu variantu, nav true.
0
eu čista, sesks :DDDD
0
Nolāpītie sesku pisēji.
0
Jaa, tas bija labs. Kur nu bez seska :D
0
Un man atkal šķita, ka 100 dienas pie dirsas nodzīvot būtu visnepanesamākais no variantiem :/
0
Es arii pie dirsas nespeetu.
0
nu beidz beidz.. pie smukas foršas dirsas ļoti labprāt tās 100 dienas nožvingotu
0
Bez seksa nodzīvot 100 diens būtu grūti un vientuļi, bez mūzikas... nevaru iedomāties kā tas būtu... moš varētu nodzīvot. pārējie varianti ir tādi, par kuriem es teiktu tā- es gribētu bez tiem abiem vismaz 100 dienas nodzīvot.
0
a man interese kapēc nav tāds, vai tu spētu Es

nespētu nodzīvot ij 100 dienas:

bez kakašanas

bez elpošanas

bez piršanas

bez tās patīkamās smakas no padusēm

bez kveika
0
Latviešiem ir tāds sakāmvārds: "Kviešos meklē, pelavās atrod!". Tāpēc neskati vīru no cepures. Un kā ar to dirsu? No kurienes skatīt, eu, Fauns, tev laikam vairs nav ko teikt?
0
Pag re ku vēl viens no datorfonda: Dāmu bodē meklē, krāmu bodē atrod. Tas ir par industriju. Nu, ko liksi priekšā, Konduktor?
0
bļa, man mute ciet, sasodīts, pag pag tulīiiit........... (doma ) ...arutrs satrūkstas un stingrāk sagrābj sedekli, pei sevis klusām, augury tu to vari, augury, davai , sadod viņiem
0
es zinu, ei prom
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas