Melnā Piektdiena
0
YEAR ZERO! Nu šitie bija riktīgie, YSTIE - malači - kaut kas totāli negaidīts! Uh, es pat teiktu, ka jauna supergrupa. Maksis pacenties, pat dziedāt iemācījies un 6 stīgas atdevis citam, johaidī! Bundziniekam arī visu cieņu. Šitā ierakstīties ar tādām īsām kroplām rociņām!! Sintezātorists ne mazāk pačotīgs, tāds poziķivnijs visnotaļ. :) Un tā meitene, kas uznāca Džihāda vāciņu nodziedāt un padejot - Uh, uāāu, respekt - izskatījās, ka viņai ir pat prieks censties (nevis kā kaut kādai Zemei no ES). Īsumā don't waste your life in gothic doom!

ETERNAL SNOWFALL - bērnudārzs, tik daudz cilvēku uz skatuves, bet ne kripatas oriģinalitātes! Lai gan pirmajai reizei neslikti.. Bet vai ievērojāt, ka viņiem pat neviens neapplaudēja pēc pēdējās dziesmas?

ANTI - skaņošanās bija krietni aizraujošāka par pašu šovu - pēc tam kaut kā nepameta sajūta, ka bungmašīna ir par klusu un ka vokālistam tiešām vajadzētu dziedāt mātes mēlē, citādi pagrūti saprast tos skarbos sōfismus. Bet labi, labi vismaz, ka neklonē. Dziesmas, kad ieskrējušās, uz beigām jau pavilka un bija brīnišķīgi redzams, ka šie cilvēki savā metālā arī patiešām dzīvo, nevis kā E.S. ar deguniem debesīs - reizi nedēļā, vai vēl retāk, uz mēģiem savācas kaut ko galīgi neoriģinālu pasmacēt. Bet tās draudzenes aiz bungām gan varēja drusku vairāk atģērbties :(

p.s. vēl tur pa vidu bija kaut kādi 3 jocīgi ģitāristi ar bungmašīnu - tos gan manas ausis nespēja panest, no komment
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man tāds pastulbs jautājums.... a jauna izlase jau neiznaca ko a???
0
Metāla koncerta laikā izdevās atšifrēt arī konduktoru - augury. Tam puisim ir tāds melnais kreatīvs, ka vai turies.

Viņš ir tas, kurš foruma pirmssākumies mēģināja sludināt melnās empātijas ideju zem nika Pagāns. Te tikai mazliet no dokumentētiem notikumiem, kurus atstāsta pats augury:

"piemeeram, es skolotaajai prasu vienu lietu, vinna saka, ko tad tu nepieraksti, visi paareejie ir pierakstiijushi, tik seedi un kuuko"

// Starp citu, turpinās projekto konduktors, piedalieties!

==========================...
projekts: konduktors
==========================...
No šodienas līdz Janvāra beigām ir uzsākts darbs pie projekta: konduktors<b>*</b>.

Konduktors ir kvazi-dzīvs komunikāciju telpas reproduktors, kura ideālajās atskaņās var meklēt klusuma skaņu.

Reģistrēšanās nav nepieciešama. Vienīgais nepieciešamais piedalīšanās nosacījums ir Skype (ar vai bez mikrofona) atrašanās sistēmā - projekts: konduktors tiek īstenots, izmantojot Skype programmu un biodroidu "konduktors".

Spied <a href="skype:augury_truemet... color="red"><b>šeit</b></... lai garīgi ietekmētu projekta-eksperimenta dzīvo īstenotāju! ("konduktors" pie datora neatradīsies pilnīgu visu laiku, bet dažkārt būs arī nepieejams; kad pieejams, nosacītā parole "nefolks").

Pieslēdzies tehnogēnajam apziņas plūdumam sociālo neironu tīklos!
(Pēc projekta īstenošanas, iespējams, būs balvas.)

____________________
// Projekta norises laikā būs pieejams šis resurss:
Twrch Trwyth - Brave Old Worlde [2001]
kondukteris:basnya@83.241.10.183

<font color="red"><b>upd:</b></f... sūdzības un ierosinājumus projekta darbībai rakstiet <a href="books.dreambook.com/nagual11/ixtlan.htm...><font color="red"><b>šeit</b></...
0
projekta "konduktors"
skype users: augury_truemetal_lv

Ja atkal skripts adresi noraus, tad pa daļām:"augury_" + "truemetal_" + "lv"

p.s. augury forumā noturējies visu tā pastāvēšanas laiku, tiesa gan no Pagāna identitātes viņam diemžēl bija jāatsakās, jo moderācija bija ne tikai tehniski sagatavojies, bet arī tīri cilvēciski vēl satraukta par to, kas šo forumu sagaida. Bet cilvēks ir, raksta, interesējas.
Arī par S/Z27n3kro.klonz projekta audiālo pusi.
0
a kas tas par hrenu.... kartejie murgojumi....
0
Tiešām murgi. Pagāns nav nekāds konduktors. Un tu augury arī - liec mierā zch, ko viņa tev tādu nodarījusi?
0
Twrch Trwyth - Brave Old Worlde [2001]
kondukteris:basnya@83.241.10.183

jaja, šits ir manējais, ja kas, ņemiet vērā, ka 1999./2000. gads gan un dzīvajā viss praktiski rakstīts, bez mēģiem (kā sanāk - tā labi, px par lažām)
0
2001.ais ir tikai gabali 25-27, kas oriģinālajā dēmoncd nemaz nebija, tikai pēc tam bonusā klāt piemesti - šito projektu uz diskiem jau kādus gadus 2 vairs dabūt nevar, un te višs būs tikai līdz projekta:konduktors (janvāris) beigām
0
Year Zero bija vnk. AHUJENNA LABS! Absolūtais Numero UNO!!! Es vienkārši neticēju savām ausīm! Patīkamas paralēles ar Arcturus tieši onkas vokālam. Nu tik smuki dziedāja... Tas bābietis, kas dancāja gan biš bij par daudz, bet nu tā vijolīte... mm mm mm... Tie momentiņi, meldiņi, atmosfēra... ah...

Par tiem daudzajiem cilvēkiem runājot... Nu Year Zero parādīja, kā tās lietas jādara. Eternal Snowfall ar savu ahūno šova iznācienu var ielīst zem zemes, khem, un nokaunēties. Kur palika tā umņica, kas viņus par labākajiem nosauca? Kur tu esi, dorkspirit, vai kā tevi tur sauca. Tu maz redzēji, ko tavā ūbersuperīgā blice izdarīja? Un tie saucieni no pirmajām rindām: "Dace! Dace!" psc... kāds lētums...
0
Krc šogad savu Freš Blūd varat nerīkot, žīdi, sapratāt? Uzreiz Jēr Zēro balvojiet, jo labāku ko tak no šitā bērnudārza nesagaidīsiet. Ja tomēr rīkosiet - sapratīsim, ka tas tīri aiz merkantiliem apsvērumiem
0
Izjēmuma kārtā drīkstiet sarīkot vienu lielu konci "Freš Blūd 2" ar YEAR ZERO un dažiem iesildošajiem - anti, piemēram, distant light, tkm, nu un, fimoz, tos arī var
0
Es vispār apbrīnoku, kad cilvēki atnāk no šitādiem pasākumiem un var būt par kaut ko sajūsmā... bet tad pardomāju un sapratu, ka bez psihotropām un apreibinošām vielām laikam jau tā lieta cauri neiet. Tas nav pārmetums, tā ir fakta konstatācija...
Un čavo visi apolčiļis pret tiem nabaga bērniem Sniegavīriem.. NU takš labāk mūziku spēlē, nekā pa stūriem narkotikas lieto vai vēl ko sliktāku dara... Tas taču labi, ka jaunieši vēl kaut ko darīt grib par pliku baltu velti un veselam dirsēju baram par prieku. Galu galā!!!
0
emm,uz kādiem pasākumiem ejot tad vajadzētu būt sajūsmā?
0
tolx, uz Undīnes pasaku namu Dubultos. tur pat kolu nedrīkst pirms tam būt dzēris. Jūtu, ka marlīte tur bieži apgrozās
0
Fauns,
pareizi
tā jau man likās, ka es atkal izgāzīšos. Maksis tak bija nevis vokālists, bet ģitārists, a es ta domāju - rekā izmainījies, matus nogriezus un blah, visas spekulācijas un ejakulācijas vējā. Bet kas tad tai meitenei bija par daudz. Manuprāt Šagrata vokālu tas ugārainais basists nevarētu labāk noklonēt, un vispār - kas tie par monstriem bija, kas pa vidu Year Zero un Eternal Sniegavīriem močīja? Es tīri aiz sportiskas intereses vaicāju
0
Nu uzsēdušies uz Eternāļiem jūs te abi - liekaties tak mierā... Nedomā, ka es te šiem par advokatu vai kā, bet tiešām - piekrītu Marlix, šis jau visu pateica... Laiu tak spēlē savu gothic doom, paši sapratīs, kas un kā, ja nesapratīs - pašu vaina un izlems tālāk neturpināt... Bet ja pašiem patīk un dara no sirds, tad atradīs ar savu fanu pulciņu, kaut cilbvēkus 20, bet tomēr... Cik tad mums to metālistu, kas klausās mūziku koncertos vispār...
0
Jā, konduktors jau kādu laiku nav Pagāns. Bet ir aizdoma, ka viņš varētu sevi būt klonējis kā tolx - 4x4 motors.

Bet tas jau pie skaitļu maģijas:
/forum/48781/
0
Forumaa mazveertiibas kompleksi un zhults spiezhas aaraa paaru paareem... man shitas viss ir noriebies liidz kaklam!!!
0
Year Zero veca grupa...

A par "Dace, Dace.." vienk šoreiz Renatas nebija uz skatuves... :D
0
šizoid:"p.s. augury forumā noturējies visu tā pastāvēšanas laiku, tiesa gan no Pagāna identitātes viņam diemžēl bija jāatsakās"

Jēj, un ar šo teikumu tavs rūpīgi koptais socioloģijas speciālista tēls ir miris dabīgā nāvē. Tu arī esi svētīts ar stulbumu, laipni lūdzam lopu bariņā.
Tagad vien tev atliek nākt klajā ar paziņojumu, ka es esmu Fauna blakusprojekts, ar kura palīdzību viņš analizē savu sievišķo pusi, un visas tās saprāta imitācijas, ko tu aktīvi prezentē, sabirzīs pīšļos. Liekēdis.
0
labs, Lūsi!

Aber pārejiem mīļumiņiem, kuri nesaprot, kā var ēsties uz kautko vienu, gribēju nodot sekojosu informāciju.

Pirmkārt!

"Forumaa mazveertiibas kompleksi un zhults spiezhas aaraa paaru paareem... "

tu, deadfall izskaties biš jau gados, tikai laikam ne prātiņā pieņēmies vēl, lai pieminētu bēdīgi slavenos "kompleksus". Tas ir viens no vistrulākajiem secinājumiem, kādu iespējams izvilkt no ķengājošiem tekstiem. Paaudzies, un tad parunāsim.

Tātad, paliek tikai Balrogs. karoč. Ir jāēd ārā huiņa!!! Ir huiņa, un kādam tā ir jāizēd! Tāds melnais darbs jau vien sanāk, bet... kādam tas ir jādara. Būtu priecājušies, ka ir vēl tadi cilveki, kas nebaidas pateikt ko domā. Jā, un nebaidās to pateikt 8127412423 reizes! Jo tā huiņa IR jāizēd! Un kamēr vel nav saradušies pietiekami daudz kvalitatīvu, spēcīgu muzikālo projektu šai lauciņā, lai pabiras atbirtu automātiski, diemžēl ir situācija, kad katrs nīkulis, kurš uzrāpies uz skatuves, jau skaitās zvaigzne. Katram savi 20 fani, un uz priekšu! Ahūnā vietējā skatuve. Phe! Tev nenāca krēpas pa muti uz augšu, kad tas resnais kroplis savas grupas maiciņā vēl uzdrošinājās pozēt? tev nenāca vēmiens pa muti, kad uzzināji, kurš ieguvis pirmo vietu freš blūdā? Man nāca! Un rekur arī danāca. Un ir tikai trīs varianti, kā to apturēt:

1) viņi sāk spēlēt labi
2) viņi pārtrauc savu darbību
3) man konstatē nāves cēloni - atkārtoti sitieni pa galvu

Jo diemžēl ceturtais variants: viņi klusi čabinās sūdīgos, mazos koncīšos kautkur ārpus Rīgas jau ir noraidīts, pateicoties jebkam, tikai ne viņu spēlētprasmei. Un tas besī! Jā, man tas besī! Un te tikai besī, bet kretinē un derdzas! Jo rodas tāda sajūta, ka dzīvoju pilnīgā bedrē! Un tā kā es taisos darīt visu, kas manos spēciņos lai nomainītu šo sajūtu uz "es dzīvoju bedrē, bet tur augšā tomēr ir saskatāma gaismiņa", tad nu lūdzu, re kur mana žults! Kārtējais publiskais "fuj!" Un tādi "fuj" būs tieši tik daudz, cik daudz vajadzēs, lai cilveki saprastu, ka pirms kāpj uz skatuves ir tomēr biš jāpakustina savi radošie kanāli, kā arī jāuzpilda resursu krājumi. Un ja nevar, tad jākāpj no tās skatuves nost, ja nu gadījumā, nejaušības pēc ir uzrāpušies.

Vai arī jums patīk, ka smagā muzīka ir pilna ar drazu? Kurš tad te beigās sanāk tas īstenākais true metal warrior? Sīkpirdis pie ekrāna, vai sīkpirdis pie gitāras? Ko?!
0
Faun, pričom te kompleksi... palasot šito tavu kārtējo sacerējumu, Prometej :DDD, Tava neizsakāmā skaudība un sekojošais naids, par to, ka šie jaunieši ar visu savu huiņu pozē un lecās. Tu jautāsi par ko skaudība?!?!? Malrik, ko tu tur muldi? Tu arī esi manis nīstamo freidistu pulkā!!! NU skaudība par to, ka tev ir jāperas, jāizpiež no sevis tāda trešās dienas augšāmcēlušās cūkas balss, jāmēģina un jācenšas kaut kas, a šie jaunieši uztaisa huiņu (un ja nu visiem tā nelikas?) un pōzē un labi jūtas, a tu ar savu (pārsvarā sevis slavināto) Tebestic te sēdi šajā forumā un komleksē, komleksē un vēlriz kompleksē... Protams prātā nāk pāris variantu: vainu tev "loceklis" maziņš, vainu sexa gadiem nav bijis divatā ar pretējo dzimumu, vai vienkārši esi caurcuaurēm sūdabrālis, kurš nevar beigt spamot par visu, kas tavai sašūtajai personībai, kura ar varu cenšas visiem pierādīt, ka tevi nekas neskar un tu stāvi pāri visam, liek stresā domāt kārtējo bezgalīgi garo postu, kura saturu varētu pateikt vienā teikumā...

Šeit jau ir viena (diemžēl vienīgā) koncertus rīkojoša kompānuja, kuras priekšgalā sēž pāris muzikantu, kuri ir iecēluši sevi par nezkādiem kvalītātes kontrolieriem un kuri svās radiointervijās aģitē (būtībā uzspiež) klausīties TIKAI to ko viņi uzskata par labu esam. . Un tagad tu vēl te sāksi? Tu domā par sevi, savu projektu un liec mierā garā vājos, kurus nevajag ar varu dzīt no skatuves.. paši aizies, ja galīgi nevienu neintersēs... Un ja viņus neņems nekur...
Bļa, ja tu pats un jūs visi Tebestikos nebūtu lecīgi gaiļi, kuru status balstās uz savā strapā sarunātu un izdomātu statusu, es neko vispār neteiktu... Viens gailēns aizrāda otram gailēnam nebūt par gailēnu... A rezultātā visi jūs esat gaiļi!

Ai man arī vispār ir apnicis šeit uzturēties...
Pēdējais posts no manis.
0
Tabestic Enteron forever!!!! (jaunais albums būs pilnīgs Tabestic!!!) See you all there motherfukkers!!! Support fukking TABESTIC ENTERON!! The best band ever!!! Support as you can. With beer and pussies!!!
0
Sen bij laiks marles puika pisties no šejienes nahuj. Redzēsim vai tas tiešām bija tavs pēdējais vārds, vai arī tu nenoturēsi savu ahūna pareizo nostāju un tomēr iedirsīsi vel kautko par to, cik labi tu pazīsti labāko grupu pasaulē - Tabestic Enteron, un palielīsies ar savu nespēju atšķirt ākstīšanos no tizliem mēģinājumiem. Abi, protams, vienādi, tikai pirmais ir mūsējais.

Stay fuKK and Keep it oFF!!!
0
P.S.
Un atsūti moš meilu, kur pēcāk Tabestic Enteron albuma recenzijas aizmest? Ko?
0
Klau, man tā vienīgajam likās vai "zeme" tiešām dziedāja kā nupat no Talantu Fabrikas izbalsota, un pie tam vēl pēc koncerta raudāja? Vai es kaut ko jaucu... kāpēc tu raudāji, Zeme?
0
p.s. netīšām nospiedu uz marlītes profīlu - nu bla, tas pats de Nirō - klau, ja jau tev tā filma tik ļoti patīk, tad tev arī vajadzētu saprast kā te dažs labs jūtas, nevis celt savas trīsstāvīgās atraugas teju vai slaveno Gāganu Karu līmenī!

Eu, tev kliņģers degungalā karājas, marliks, un starp citu, tā pavirši uzmetot acis jebkuram ierakstam - tīri pēc mīkstnājuma zīmju lietojuma un atsevišķām no kontekta izrautām zilbēm - var aptuveni noteikt rakstītāja "mood" un teksta estētisko vērtību. Nu, un, ko es šajā sakarā varu teikt - tavējie pagaidām izskatās vispretīgāk no visiem, kurus esu redzējis šeit. Nemaz negribas lasīt. Nopietni. Jau vasarā pamanīju. Padomā par to
0
es pašreiz klausos Motorhead "1916" un man gribas raudāt... Kāpēc man viss izdodas, bet citiem nekā... :((((
0
:...(((
0
Kas tas ir? Man ir tikai dziesma "Orgasmatron", bet Lemijs patīk no fočenēm - es zinu Rūsu, tāpēc Motorhead neesmu vēl tā riktīgi klausījies, atsūti klau (skype id: terorz3014)

pag, es laikam nupat sapratu, ka neko nekrogejiskāku kā marlix izdarīja nemaz nevar paveikt tādā vietā kā true metal ziņudēlis - Ai man arī vispār ir apnicis šeit uzturēties... Pēdējais posts no manis. - kā tāds Ēdenbīsts, nu pzģc, es jūtu, drīz Balrogs sekos, šī tak nav nekāda vieta večiem, vispār tā sarkanā krāsa fonā tak tracina, bet es pēc horoskopa esmu ragains abās hipostāzēs
0
Hā, džekiņ, nekur es netaisos pazust, NECERI:) Patiesībā te ir interesanti - zini kāpēc? Ir interesanti palasīt, kāda tik žults nav kādam pret kādu, kādas tev dusmas uz Hpokinsu un Venomu, u.t.t. Un redz tādiem, kā tu ir - nepārtraukti centies būt gudrāx par viem visās tēmās, liec citātus no Rīgas Laika (un iespējams citiem gudriem laikraxtiem) un ceri, ka kāds izkaidros tur apraxtītos tematus, lai vēlāk, izlasījis skaidrojumus, varētu iecept kādu "gudru" tēmu šeit, vai Piparmētras forumā.... Nē, man jau vienalga, bet ir interesanti palasīt:D Bet es tevi varu iepriecināt - nu neesi tu Experts, kāds centies būt... Un tava sišanās pret sienu un cenšanās ir... bez vērtības, jo neko tu te nepacelsi baiso!
Marlix jau tasnību vien saka - šeit tik mūziķi par mūziķiem huiņu raxta...žēl...Un to jau paši esat iedibinājuši... Un cerat uz kaut ko objektīvu? Nu kaut vai tie paši Eternāļi - domājat, viņi spēlet beigs tikai no tā, ka apvainosiet viņus? Nekā, vo paņems vēl principa dēļ - mēs jums vēl parādīsim - un dabūs līgumu ar Moonfog rec., piemēram :D Un ko tad? Viņi tiešām ir tik sūdīgi? Kāpēc, Faun, pastāsti man, tikai bez lamuvārdiem un ķengāšanās, tīri tikai no muzikālās puses! Pastāsti!
Man nepatīk Preternatural - SO? Kam tas interesē? Tiem džekiem? Diez vai, viņiem po par šito! Un es ar te neiešu baigos textus raxtīt par to... nav tam laika un vēlēšanās....
Man patīk Tabestic Enteron - pamatojums? man patīk šādi neraxturīgi muzikālie izgājieni, vokals, idejas, ko šie izspēlē.... Ir interesanti klausīties un skatīties... Un varu arī iedomāties, ka daudzi teix, ka Fauns vai Malējs vai Kriš, vai Grantiņš ir pipmis u.t.t. un TĀPĒC Tabestic sūkā.... Da pašļi, man po, ir Pimpis tev viņš vai nav - muzons ir Ok, to arī klausos, pārējais pohuj!!!
0
jauki. Bet nu miljons reizes atkārtot, kāpēc man nepatīk no muzikālās puses gan nav nekādas vēlmes. Pārak garlaicīgi... :((( "mūziķi apdirš mūziķus" ak tu nu mūžš!!! Eu džeki! Nu ir dimbā!!! Mūziķis mūziķi apdirš!!! Un es atkal varu atkārtot to, ko marles puikam jau reiz teicu. Es šeit neredzu nekādu atšķirību starp cilvēku, kurš kautko spēlē un cilvēku, kurš nespēlē. Bet jūs vislaik gribat to pavērst par nez kādu notikumu, ka kāds kautkur kautko spēlē un ierādīt, ka ja spēlē, tad tas nozīmē, ka automātiski nedrīkst rakstīt neko sliktu par otru. Nu kamooon! Nu neesmu es nekāda zvaigzne, lai kā tādi Marļiki mani par tādu gribētu pataisīt... Un atkal varu atkārtot... Ja es gribu izspļaut to, kas iekšā, tad arī izspļauju. Ja jau jums vienmēr viss ir pie dirsas, tad kāpēc jums mana žults nav pie dirsas, kura nemaz netiek tēmēta jūsu virzienā? A to, ka es labu saku par Fimoz, Skyforger, Flaying, Year Zero slavēju, kāds redz? Varētu domāt, ka es kautkāds slitkais zens tikai sliktu par visiem runāju! Sliktu runāju par to, kas nepatīk, bet tas nenozīmē, ka nav nekā, kas man patiktu. Bļeģ, bezmaz jājūtas vainīgam, ka tik ļoti patīk paust savu sajūsmu/žulti. Nu i patīk, a kas ir?!!!
0
Un GALVENAIS, kas besī!!! Ir sekojoša maucība... Kad neko nedari, bet dirs - tev paziņo: "nedirs, kamēr pats nevari labāk" Savukārt, kad tu izdari, un izdari labāk, tad tev redz atkal nav tiesību padirst, jo ja jau tu kautko dari, tev neklājas teikt sliktu par to otru, kurš arī kautko dara. Psc... kas te ir? Smagās muzīkas forums, vai kautkāds veco ļaužu nams?!!!
0
pizdu nahuj! Gaidiet Tabestic Enteron albumu! Nekas labāks nevar būt!
0
Nē, Fauns, viss Ok, tas vairāk bija Baloža j-kungam adresēts, nevis tev par to diršanu, ar to manuprat nav problēmu... Zini, ar to, "ej, dirsēj, pats vari labāk?" ir ... nu... gals ar diviem virzieniem - mēs varam pieņemt, ka ja pats spēlē, nedrīksti neko sliktu teikt par citiem? Patiesībā - eu, kurš vispār šito domu pirmais izspāļāva? Patiesībā baigi stulbi- ja spēlē, turi muti ciet? Bet kur tad paliek domu un viedokļu apmaiņa starp mūziķiem? Savas vides veidošana? Lūk, vot tāpēc arī mums arī mums nav tās vides, jaunās grupas sēž katrā savā kaktā un rāda viens uz otru ar pirxtiem... Un pamēģini tik kaut ko pateikt - apvainosies vispār (tas nav par visiem, bet ir tādi kadri)... Bļa, visi grib tikai labus vārdus dzirdēt? Bet no labiem vērdiem neveidojas izaugsme, bet gan otrādi - nahuj tad man censties, ja tāpat saka, ka ir baisi labi? Kāpēc es minēju, ka man ir žēl, ka huiņu raxta? Ne jau tāpēc, ka te kāds vēlta kādam - man nepatīk jūsu mūzika... Bet žēl ir tāpēc, ka principā grūti starp jaunajām grupām atrast kādu, kas arī ko labu var pateikt par citiem... bet tā ir... un ja un ja vo, Balrogs pasaka ko labu par tabestikiem vai Urskumug, tad - ai, viņs jau nevērtē, viņš jau pazīst tos džekus, negrib apvainot... ļa, kas tas par stulbumu, ja vērtē cilvēku - tad cilvēku, ja vērtē mūziku - tad mūziku... Es varu pateikt, ka Balodis ir kretīns, bet tāpēc jau Heresiarh nebija slikta grupa, bija interesanti viņus klausīties, vai arī Arney ir kruts džeks, bet vai tāpēc es tagad baigi par Fimoz fanošu - NĒ...Daudzi tik to vien zin, kā kritizēt... Visi tie konkursi, kurš labāks ģitārists, basists, ātrāks bundzinieks - huiņa tas viss ir, es teikšu - un šādas sacīkstes arī valda grupu dalībnieku starpā - bļa, ko dirs, ej un izdari ātrāk, labāk... Fuck to visu patiesībā.... nav jau jāsūta uzreiz cits, lai izdara labāk... pašam jāpamēģēnia izdarīt vēl labāk, lai nākamreiz nebūtu, kas kritizē... Arī pašam tad sajūta foršāka - eu, es nezināju, ka tā varu... Vo, tas ir vajadzīgs!
0
Balrogs arī uzķēries, kā tāds asarīts, nu, bet tā žults ir tikai vērotāja acī, es pat nezinu, kas tas īsti ir.. kaut kāda kuņģa sula, vai? un vai tad forums nav vieta izteikt savu viedokli? te tak netiekt teikts - eternal snowfall viss vairāk nespēlējiet, kuru tad tas interesē?? mani nē. faunu arī nē. vajag tak pelavas arī, kurās tos graudus meklēt, eh, es laikam atkal tiku nesaprasts, pag mana žults pret tevi jau vārās, balrog, ar kādām tiesībām tu vispār par maijāru esi nodēvējies?
0
Balrog, saki kā ir, tev aizvien vēl ilknis uz mani, ka īdenbīsts aizmuka - bet tā tak viņa paša vaina. vai nu noturi savu cietoksni - vai pacel balto karogu - vai nomirsti badā. kādas te vēl opcijas ir. kāpt uz pussagrautas pils mūriem pautus ienaidniekam rādīt? nu, pzc, es to tā saprotu
0
"interesanti palasīt, kāda tik žults nav kādam pret kādu, kādas tev dusmas uz Hpokinsu un Venomu, u.t.t. Un redz tādiem, kā tu ir - nepārtraukti centies būt gudrāx par viem visās tēmās, liec citātus n"

bla, nu tad jau tu pats uz negācijām kritis, ja ir tā, kā tu saki. ja nav, tad kas tev nepatīk - bīdīto tekstu forma vai saturs? bet ja tomēr ne ir, ne nav - kurš tad te cenšās tagad būt vispareizākais. katrs pats sev arguments. to jau es visu laiku mēģinu te pateikt. BASS
0
tu ar mani kaut reizi esi runājis, skūtais bārdaini. esmu tevi redzējis reizes 5as dažādos pasākumos - vienmēr tāds norūpējies, pareizs, skraidi, te arī bez maz vai jēzus lozi jūties izvilcis. Bet klau, es tak nesaku, ka tu tiešām esi tāds pālis kā izliecies. Tāpēc tev arī tas par mani nav jāsaka - pavaicā labāk kādam vairāk informētam. learn more...
0
Balodi - bū! ;)
0
njāaa,kas gan to būtu domājis....
0
It iz trū āfter ōl - hīz bek - ēdenbīsts no saviem gotiskās baznīcas zvanu torņa pautus rāda, nefolks sašutis novēršas :(
0
novēršas, bišk kaut ko zem deguna papurpina un, rau - no kokiem paceļas mellu vārnu bars un tās ēdenbīsta olas noknābā.

Nu ko labu teiksi, crain? (ībī iz ded remember zet)
0
Eh, Balodi - tu vispār pats spēj saprast, ko raxti? Pag, man uz tevi jbt niknam? MEs nevaru, jo... klau, es šito lasu un man baisi nāk smiekli... Kas tik tev tur nav - zivtiņas, jēzus ar lozēm u.t.t. Nu tu pārspēj pats sevi... Es esmu norūpējies - bļa, tu laikam te būsi kāds psihologs, laikam - žetons tev... Esmu pareizs? Ū, ja tik tu zinātu... Es nevaru - varenais zaratustra (Balodi - nu nelasi to Nīči tik daudz, tāpat nesapratīsi:)) - Esmu viens no nepareizākajiem, skaties, no kuras puses gribi:) Learn More yourself and you'll get to the point, where you started to get Wrong...
0
Kāpēc lai es nespētu saprast? Rakstu un saprotu. Tev arī iesaku lasīt un iebraukt. Spiel mit mir
0
Я не понимаю, сходил на концерт, познакомился с товарищем аугури, который к тому же организует проект: кондукторс. А жаловался мне, что люди неотзывчивы. Ну так давайте все вместе навалим... простите, поддержим товарища!

skype: augury_truemetal_lv

proSTVRM

info: klab.lv/~industrial...
0
Ok, kein problem, lassen wir Das Spiel beginen...:)
0
eu a zheku reku primadonnai profilbilde no rokabilli ! jeee :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas