piirsingi........
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
he laba lieta bet kas par daudz tas... briizhiem izskataas atbaidoshi! bet taa smuki jau var.
0
Latvieshiem nav raksturigi miesas caurdurumi...
0
Piirsingi ir galiigi garaam...
0
pirsi ir lekatajiem mevis matainajiem...
0
mh shausmiigi negatiiva attieksme... bet ja tas pirsings nav stila bet sava prieka deelj???
0
Nu tad priecaajies! Nav ko te taisiit kaarteejo bezjeedziigo teemu! Saak jau tracinaat, viens izdomaa ka vinnam garsho maize, uztaisiisim foruma teemu maize, un mekleesim draugus, un veel uzjaitaas vai smagaas muuzikas lopiem taa patiik....
0
he ne jau es saaku shito teemu... un nevaig jau buut tik juutiigam, pagaan! bezjeedziiga teema... man gan liekas ka bezjedziigu teemu nav. vienmeer interesanti uzzinat ko kaads domaa kaut vai par to pashu maizi! pamaini attieksmi
0
Dazzreiz noder buut juutigam. Nu bet kur tad ir jeega shai teemai? Interesantums nav viens un tas pats kas jeedziigums. Un vienmeer nebuus interesanti, tikai dazzreiz un attieciigiem llaudiim buus interesanti. Un kaada tad ir mana attieksme, ko tad man vinnaa mainniit? Mainniit no reaalisma uz rozzudaarzu?
0
kas tad tavupraat ir jeedziigs????
0
Nu ne jau piirsingu apsprieshana truemetal forumaa... Jeedziigs ir lloti daudz un dazzaadi formuleejumi, viens ir varbuut taads, ka var ko jaunu uzzinaat, izzinaat kas var nodereet turpmaakajaa dziivee, gan zinaashanaas utml. un apspriest sho jeedziigumu, kur kaads no malas paķer kaut ko jeedziigu sev. Es gan shaubos vai ko jeedziigu sheti kaads kaut ko ieguus. Bet ja jau es te muldu kaut ko tad jau laikam kaada jeega tomeer ir - apspriest bezjeedziibu - sava jeega tomeer ir he he, bet nu viss laikam notiek pa rinnkki kur saaksi tur beigsi...
0
un man liekas ir ljoti maz teemu kas butu interesantas un liktos jeedziigas visiem... taadu nav... un kadelj gan neparunaat par pirsingiem, maizi vai miiljaako saldeejumu????
0
jeedziigums vispaar ir ljoti subjektiivs jeedziens... un ja jau tu saki ka neviens sheit tapat neko jedziigu neieguus tad jau ir vienalga par ko runaat... un kapeec gan diskusijaa par pirsingu kaads nevar sev ieguut ko jaunu... piemeeram es ieguvu apliecinajumu tam ka arii it kaa tik ljoti briivo celveeku viduu ( kaadi no malas liekas maitainie) ir chupaam aizspriedumainu sabiedriibas normu nomaakti ljautinji... bet tas ir tikai mans viedoklis. man siika viedoklis ka nepretendee uz lielo patiesiibu ne vismazaakajaa meeraa :)
0
Nereti tie siikie sacell lielus trachus un azziotaazas, taa kaa... Bet nu vai tas bija jeedziigi ieguut apstiprinaajumu, ka ir taadi apzspiredumaini sabiedriibas nomru nomaakti ljautinji? Tas laikam es tiku domaats, bet man taa liekas ka daudziem lopiem ir pretenzijas pret vairaakuma (sabiedriibas) normaam
0
la la la aizgaja tema opar bezjedzigo jedziga.. man nepatik pirsingi sejaa
0
Man ir pīrsings uzacī un nav ne vainas. Pašam patīk, tas jau galvenais. Neatbalstu visas sejas "noklāšanu" ar šo atribūtu, bet pa vienam līdz trijiem - tas ir OK. Nepatīk arī,ja ieliek vaigos, dzimumorgānos, sieviešu krūšu galiņos. Daudziem arī var šķist, ka , ja man ir pīrsings, tad esmu kaut kāds tipiņš uz ekstrēmistu pusi, nepieklājīgs, varbūt pat daudz dzeru vai lietoju kādas vielas. Bet nu nav jau tā galīgi nemaz. Tas ir vienīgi stereotipisks uzskats.
0
piirsz uz sejas nava nekas slikc ja tas ir vienc vaj pie 2 kaut kur bet ja to ir paarak daudz tas taakaa saak likties paaraak apseesti..
0
he man ir piirsings nabaa un tas rlzzzzzzzzzz :DD
0
nu, ir viņi un ir.. kam patīk - labi. Kam nē- lai neskatās..
0
saak apnikt, ja taa padomaa... Piirsings ir labs ja tas ir kautkas jauns. ja vinji ir visiem tad tas jau iskataas nedabiski, un pat briizhiem ir taa, ka izskataas, ka piirsingi paarklaaj vairaak sejas nekaa aada, tas taa, bet galvenais jau cilveeks, izskats tikai otrajaa plaanaa.
0
tev likas ka ir maz temu kas butu jedzigas visiem, hmmm ... nav komentaru.
Un ta nu tu onanejot un laizot ekranu skatoties uz korn bildi ( man pec tas var buut Dainis filths, po) izdomaji ka pirsingi ir forshi un ka vispar visi matainie ir

cietju :"chupaam aizspriedumainu sabiedriibas normu nomaakti ljautinji

tikai tapec ka neskrien pakal visam ielas modes tendecem. BLJAD, MANIS PEC TU VARI ELLAS FILTRU ANALAJA ATVERE IERIKOT MAN PO. Tads jaunums, pirsingi. Tas drizak kaut kas vecs un panicis, vismaz pietiekoshi lai tas neparaditos shaja foruma. Varbut labak aizej uz www.hc.lv tur vares gan par jaunajiem skeitiem parunat gan par to cik tu loti negribi lai vinu lapa izjuk.Nu tad ej un pakar sevi ar akiem aiz muguras gaisa ta ka viso tajos debilajos tetoveshanas zurnalos + pie kules pieliec vienu laktu trose, un tas bus tik radikali ka varesi visu dzivi pa to runat. Sava prieka del neliec to foruma un duries SAVA PRIEKA DEL. nav izturams kas tiem jaunajiem galva daras, putra vai, nakosha tema varetu buut VAI GARI MATI IR STILIGI vai VISI GEJI NAV STULBI
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas