Labākā LV death grupa...
0
Iesaku ievērtēt šito brīnumu. Grupa saucās Anpher. mp3 var noklausīties lapā www.anpher.com Kad pirmo reizi dzirdēju pat negribējās ticēt, ka no Latvijas kaut kas tāds pastāv.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gribētu zināt jūsu domas par šo te grupeli.
0
zashibis bljeee...m/ metal on!!! shitaa ir djeela
0
jaa sitas man patik, prieks par letinjiem.
0
visiem par prieku pastāv :)
0
A ko es teicu... :D
0
Būtu baigi nesūdīgi, ja piedalītos kādā no tuvākajiem končiem. Būtu vismaz kautkas baudāmāks par ierasto. No gaļveidīgas mūzikas no LV pašlaik normāli cepī tikai Tabestic Enteron. Un tagad arī Anpher.
0
njaaa bungas zajibis vispaa!!! taa iebliezh
0
a flaying?
0
nu nez...anpher daudz labaak iet pie sirds...
0
Nu Flaying jau itkā nav slikti, bet nav nekā īpaša... Pārāk pelēki liekas.
0
interesanti...
melodoska un viegli sagremojama muuzika... Latvija jau ir lidziigie projekti... pats galveenais shajaa paarpildiita stilaa atrast savu seju, ko arii noveelu no visa sirds...

p.s. lasot ieprieksheejus komentaarus es luugtu nesalidzinaat Anpher muuziku ar Flaying. Ja shajaa tema iet runa par labaako Lv death metal bandu, Flaying nespeele tipisko death metal un ka bija ta arii paliek uz doto briidi Latvijas labaaka grupa shavaa laucinjaa.
0
jaa labs gan
0
hmmm, nebūt nav peļami. Biš derētu pie soliņiem pastrādāt, bet citādi - cerīgi visumā.

PS. Labākā tā, protams, nav :)
0
Ir peļami. N-tā klona klons. Būtu labāk malku skaldījuši. Lai gan - no otras puses - ir labi, ka tādi atrodās - arī Levitam un Luņģim kāda naudiņa ienākas.
0
"p.s. lasot ieprieksheejus komentaarus es luugtu nesalidzinaat Anpher muuziku ar Flaying"
es tak nemaz nesalīdzināju, bet tēma saucas labākā LV death grupa,es tak tikai pateicu kas ir labākie
0
jani tu es sliktāks par klonu, tu esi androīds tu to vispār saproti, ņem tik droši vakūma pumpi un mēģini reģenerēt neesošās šunās.
0
augury, tu vēl neesi atzinies - ar ko androīds ir sliktāks par biōrobotu? ar ko viņi vispār atšķirās? Hekpo - to es saprotu, tas ir nekrobots, bet kas gan ir konduktors degošas zvaigznes ēnā?
0
+
0
Žetons Anpheram!!!
0
nuuu..atskiriibaa no Busha(btw chau vecais)shamos esmu redzeejis tikai dziivajaa,tiesa 2reiz,un abas reizes man sshie nereaali iespaardiija jo...nu ir tas jaaredz/jaadzird...nuu bet Flaying vienalga ir labaaki....
0
istenība ar to klonēšanu ir ka ir, jamāk tas darīt, ko lai saka.
0
pz. Bushs tu tik ļoti esi lidzīgs zāģim, es prosta nevaru.
0
:aiziet pēc malkas
0
Es tos Anpher esmu redzējis dzīvajā. Ir labs. Patiešām.
0
varam secināt ka viņi māk spelēt, nevis ierakstu taisīja no sampliem. Baigi labi. TEV ir labi ko ?
0
Tīri patīkams Death, nav ko teikt, bet to vai viņi ir Latvijā labākie to ir grūti spriest, bet neapšaubāmi ir vieni no labākajiem, jo labu Death grupu pie mums īstenībā ir ļoti maz!!
0
aha, citos stilos gan ir pārpilnība :DD
0
tas Anpher tiešām laba mantiņa, smuki, negaidīti labi... >:))
varbūt vienīgais mazais mīnusiņš- diezgan daudz Goteburgas (varbūt nepareizi uzrakstīju) akcentu, bet tāpat smuks, vokāls arī patika... >:)
0
Skaidrs, ka iesākumam pārsteidzoši labs.
0
tikai pozitiivas atsauksmes. labs vokaals
0
GROL \m/
0
nu normaaali, pie dirsas
0
...tas speķainais skapis aizmugurē jau to "pie dirsas" pateica tavā vietā.
0
un nav ko pūcēties! Galu galā neesiet redzejuši manu monitoru. Pāris nedēļas atpakaļ kā nopūtu ar kafiju, kautko labu izlasot, tā vēl šobaltdien neesmu saņēmies notīrīt. Biš tikai izbraucīju ar piedurkni, lai smukāk.
0
labākā lv death grupa manuprāt ir Flaying..viss ir uzpidarasīts līdz pēdējam, excellenti
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas