black metal + Bībele
0
Black metālistiem principā IR JĀBŪT gejiem jo gejisms ir vairākkārt nosodīts Bībelē. Black metal, kā zināms, cildina visu, kas pretējs kristietībai, tātad arī gejismu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ej dirst.
0
Maigoni?
0
Enemy, vai Tu esi ar viņiem (kristiešiem)? Nodevējs.
0
Malacis, Maigoni. Arī "Pagan" metāls savā analītiskajā būtībā ir pedofīlisiks, jo par "pagāniem" pirmos sauca senos grieķus, kuru starpā šī visnotaļ tīkamā nodarbe (proti, vīra mīlestība uz jaunu zēnu) plauka un zēla, tāpat kā visādas hetēru līksmības un kaut kādas tādas Lezbas salā, u.c
0
Kīp fakin suport blek medal.
0
A ko, sievišķā daba vai ta nevar būt gana ļauna un sātaniska? Kurš labsirdīgāks - sieviete vai vīrietis?
0
Protams, ka vīrietis. Jo sieviete var būt - ragana, bet vīrietis ļaunākajā gadījumā - tikai cūka :(
0
Arī dievišķajā IŅ-JAŅ simbolikā melnā krāsa (Iņ) it kā nozīmē sievišķo, savukārt baltā (Jaņ) vīrišķo. Simbolisks fakts uz sejas
0
Tāpēc, ka Mēness simbolizē sievišķo, bet Saule vīrišķo. Sievišķais vēl arī saistās ar intravertumu, noslēpumainību un visādām tādām mistiskām fiškām. Tā kā, pokemoni, nevajag dirst, ka true black metālisti nav geji.
0
Kā tad, un tas jelgabs visu laiku mēģina atklāt savas slepenās simpātijas dimmbergam, es tikai tagad iebraucu, <enemy> vispār izklausās pēc geju karaļa - ar tādu pārliecību un iekrišanu, ka, man sāk likties, te visi ir baigi viegli nopērkami. maukas bla
0
es protams gribēju rakstīt "daži" nevis visi, atvainojos, ja apvainojāties - tas attiecas uz Tevi!
0
Kāds jau sevi savulaik sauca par Latvijas black tēvu. Es domāju balodi, tolaik vēl galīga dēla gados esošu.
0
Tātad nu viņš kļuvis par geju tēvu.
Sic!
0
iiists pagaans need aarzemju paiku hehe... ble stulbie hippiji, atradusjies ideaalisti ept.
0
ei tu dirst ar saviem gejiem.
0
vispaar nahuj juus tos pidarus par gejiem saucat ?! pidars ir un paliek pidars...
0
Maigonis: vispār šī doma ir vērā ņemama :D
0
Vārds "pidars" vienkārši sliktāk skan, tas arī viss. Tas ir tas pats, kas vārda "pīzda" vietā lietot labskanīgāku vārdu, kā "vāverīte".
0
Enemy- vienalga, ko kursh draazh, ka tik abiem labi:)
un kas tev homofobija?
0
Jelgab, šodien, plkst. 09:14 [Profils] [Link]
Kāds jau sevi savulaik sauca par Latvijas black tēvu. Es domāju balodi, tolaik vēl galīga dēla gados esošu.

Kur? Iedod linku. Pinīgas muļķības. LV black tēvs ir Sonnenmensch von Schilder, šitos vārdus vari ņemt par pilnu
0
<Enemy>, šodien, plkst. 01:40
Ej dirst.
un vēlreiz ej dirst!!!

tad pēc jūsu abu filozofijas tie kas nosoada dievu ir geji?! bļa Maigoni idiņš... Tā piesiešana citiem ka ir geji, vienkārši tu to uzvel citiem lai nevienam nerastos aizdomas ka pats tāds vīriešu glāstītājs...
0
Zipak, tev vēl jāpaaugas, lai tādas vīru lietas saprastu. Un Maigonis pats rakstīja, ka ir biseksuālists, tāpēc varbūt vispirms palasies apkārt
0
man kautkā negribas saprast kā ir cietu mietu anusā sajust...
un vispār jūs te visus metāla stilus noliekiet tad beigu beigās kas ir labs...
0
tikai true metal stils ir labs, rūķi, to nu tev jau sen vajadzēja saprast, paskaties kā portālu sauc i-bli
0
Ha, Ha. Maigonis jau gribētu gan lai visi būtu geji. Pats viņš ir pērkama sieviete. Viņs sūkā savam sponsoram un pakaļu viņam dod arī. Sux.
Tiešām pidars. Un KoRn fani esot geji? Te arī izskatās ir pilns ar visādiem nenoteiktas orientācijas cilvēkiem.
0
Poh gejs vai biseksuālis sux vienalga.
0
Linka nav. Atmiņa arī klibo. Varbūt kļūdījos.
0
tēvs, nu pzc, kas tad tie mani bērni būtu? es saprotu - knābis ir industrijas tēvs, bet no tiem bm gejiem ne tikai es, bet pat sonne jau sen kā ir novērsies, nema
0
Bībele pati par sevi ir tāda pretrunīga grāmata, vēcā derība ar jauno bieži vien nonāk pilnīgās pretrunās.
Ja par homoseksuālismu, tad šitas te gejs- mācītājs (neatceros, kā viņu sauc) vienureiz spriedelēja, ka pat Bībelē homoseksuālisms vietām atzīts par normālu esam. Tā kā pirmajā postā (puostā) izteiktais apgalvojums ir ļoti vārgi argumentēts.
0
ak Kungs apžēlojies par šiem grēcīgajiem! Lūgsim To Kungu! +
0
1. Don't be gay.
2. Be "true".
3. All people who aren’t "true" are gay.
0
well, I guess iva is fukking gay, kant eater, dildō pusher, you fukk
0
ak Dievs tā DuSeloV bilde... All DuSeloV's are gay.
0
Tu esi tik pārliecināts? Varbūt tā ir meitene.
0
you gay? kluk kluk... aktiv
0
screw you guys i`m going home
0
Ejiet čista dirsT.
0
ha ha..true gay metal, we`re truly gays, truly antichrists, ha ha un tad nākamajā rigas praids būtu pills ar mazajiem melnajiem matainajiem
0
Enemy, no tevis tachu vareetu sagaidiit intelektuaalaaku tekstu! nu, vareetu tu visiem likt iespraust .... slotaskaatu un leekt no piektaa staava.

dazhi pashpasludinaati gjeeniji nekad nesapratiis, ka arii biibele ir milziiga kultuurveesturiska veertiiba, kuras pazemoshana vieniigi apliecina to, cik taa ir noziimiiga.

0
vai cik tā nozīmīga, pas ku daudz cilvēki pazemo... ņa ņa ņa ņāā-ā
0
Fags fuckin in the forest - the tr00 spirit ov tr00 Norsk Arysk Svart Metall!!!
0
heresy:
Bībele BIJA milzīga kultūrvēsturiska vērtība, pirms kristīgā baznīca to nepārrakstīja un nepārtaisīja pēc savām vajadzībām..
0
Lūša kārtējais tops. Kur tad bija tā "Bībele" pirms/ārpus kristīgās baznīcas? Tu runā par aptrakušo apustuļu rakstiem? Nāves jūras ruļļiem? Veco Derību? Eu, neizvairies, ko tu st
0
Kā tu labi zini, Bībeles gan vecā gan jaunā derība un Jēzus kristus mācība ir vecāka par kristīgo baznīcu. Es runāju par laiku pirms 5. gs., kad vēl nebija izveidojusies organizēta baznīcas pārvalde un nebija veikta svēto rakstu "atlase".
0
gan jau ka Jeezus maaceklji so to pierakstija, citaadi nebuutu ko sagroziit. taa arii BIJA taa biibele.
0
tā nav bībele, tie ir svētie raksti, nevajag putroties jēdzienos - tevi nesapratīs, par spīti tavas domas meganeorģijanalitātei
0
pietiks mada fakeri par biibeli runaat, lets parunaasim par seksu.
0
O! laba doma ;]
bībelē bija onāna grāmata, bet kristieši to ižņēma ārā :(
0
Edenbitch(nefolk?):Nu, nu, no kā tad tavuprāt sastāv Bībele, ja ne no svētajiem rakstiem?
0
Atkal jau nefolks? nu vispār... :(
0
kas tas par troksni? jāpārbauda...

Lūsi - tu?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas