Tas attiecas uz tevi...
0
Zīmīgi, ka visos gadījumos jokam jāsatur sevī kaut kas tāds, kas uz acumirkli var maldināt, tāpēc, kad ilūzija izgaisusi, pārvēršoties par neko, dvēsele atkal atskatās, lai izdarītu vēl vienu mēģinājumu, un tādējādi ar strauju saspringuma pastiprināšanos un pavājināšanos tiek svaidīta šurpu turpu un iesvārstīta. Šīm svārstībām nepieciešami jāizraisa atbilstoša ķermeņa kustība, kas neapzināti turpinās un rada nogurumu, bet līdz ar to arī jautrību (kā veselību sekmējošas kustības sekas). Tam atbilst mūsu iekšējo orgānu elastīgo daļu secīgs sasprindzinājums un atslābums, kas pāriet uz diafragmu (līdzīgi sajūtai, kādu pazīst kutelīgi ļaudis). Tikai šī kustība un nevis tas, kas norisinās mūsu dvēselē, ir īstais cēlonis patikai pret domu, kas pati īstenībā neko neattēlo.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ģeniāli. Tikai es neko nesapratu.
0
Izlasi vēlreiz. Iedziļinies. To es no Rīgas Laika pārrakstīju
0
"... un tādējādi ar strauju saspringuma pastiprināšanos un pavājināšanos tiek svaidīta šurpu turpu ..."

Nezinu kāpēc te tik agri pieminēta "pavājināšanās", bet kopumā tai "šurpu turpu" nodarbei nav ne vainas.

0
Zaratustrah, vai tava krekla sniegtaa informaacija par to visu augsto virsotnju pievaareeshanu un gadiem, kad taas pieveiktas, ir patiesa?
0
ievadiet iikskji anaalajaa atveree bet ar raadiitaaju kairiniet seekliniekus, ar otru roku masturbeejiet savam partnerim, un nevajadzees nekaadu shurpu turpu, taapat hujeva buus
0
Runci, kā tad, kā tad :)
Patiesībā man tēva māsas vīrs sponsorē to kalnos rāpšanās štelli. No turienes jau arī krekls. Būtu tā kā drusku par krutu 15 gadu vecumā jau Čumalungmu pajemt priekšā - tad tak es te nemaz nerakstītu, būtu jau uz Mēness ap šo laiku
0
jā, un tad uz mēness jau būtu ievilks arī internets :)
0
Zaratustrah - nevajag tev to kreklu!
0
What do you mean?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas