Ko lai dara?
0
....rrrrrrr aaaargh, kaa man riebjaas shitameeejie teksti- tu tak veel esi maza, no dziives& muuzikas neko nesajeedz, gan jau tev tas mensona bums paaries.....nju, kad tu BEIDZOT atmestiisi to savu metaalistes padariishanu.?....nju, vai neesi veel izaugusi no taa mensona?....nu, vai tev nav apnicis to stulbo breeceeeju klausiiities?......tu nedomaa, ka padari sevi taikpat pretiigu kaa tas melnais izdzimtenis?....tev patiik mensons?ak dievs, tu vispaar vinju esi redzeejusi???....mjaa, lai jau vinja tur teeklo fani, GAN JAU IZAUGS.........vnk riebjaas...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gan jau izaugsi no Mensona. Vecāki sūkā, dzīve sūkā, ejam griezt vēnas.
0
Gan jau pāries tā tendence mensonu pie metāla skaitīt.
0
No Mensona izaugsi, buus labi, buus labi :)
0
ja ja
0
Laikam uz Mensona jau ir izaugušas vairākas tīņu paaudzes, pirms gadiem sešiem, kad es biju faking tīnis, tad arī bija Mensona vilnis, bet tas jau bija otrais vilnis, tagad jau iet kāds trešais. Mensons ir komerciāla mauka.
0
Tīņi izaug, Mensons paliek. Tas nozīmē, ka vai nu viņš pats kā personība neattīstās vai arī viņš apzināti tēmē uz pirktgribošāko auditoriju -tīņiem.
0
nu driizaak 2ais variants
0
Pokemona grēksūdze... :D
0
avtor,vipej jad sam!
0
miiljaisbeerns, kad tevi tas vairs nesatrauks, uzskatiisim tevi par pieaugushu, nobriedushu personiibu. man shaadi teksti jaadzird biezhi, bt principaa tas viss pie kaajas.

uzgriez skaljaak muuziku un sirsniigi nospljaujies;)
0
nu bet protams, kā es zināju, ka līdz šim arī nonāks, šī foruma "gudrie sprriedeletāji" tā tik vien zin, kā nodirst to mūziku, kas saucas - populāra, a ko ta jūs, debīleņi, vispār klausat mumonu? viss kas patik vairak neka 3, 5 cilvēkiem un ir iztos kaut kāda formātā it populārs!! būtu bijuši uz Mensona koncertum tad šito hujņu te nebuldurētu!!! nožēlojami!! nepatikt ir viens, bet nodirst tāpēc, ka ir populārs ir pilnīgākā bezskadzeņu pierādīšaana!! ja, ja ja, esmu ultra pokeblackdeathgrindmetalgo... un tad ar to arī lepojos!! vēmiens uznāca lasīt atkal šito hujņu par izaugšanu no kaut kā!!! dirst ejiet!
0
es gan diemzheel vai pa laimi esmu apdaliits ar nosodoshajiem tekstiem. Bet tieshaam pokesuudze pilniiga no seerijas "Ko man dariit ja Santa B. no 8c teica ka esmu cuuka"... ruk ruk
0
jā un ez zinu, ka neesmu tak vēl izaugusi, lai iemācītos raxtiit bez kļūdām, nu gan jau pāries!!:(
0
roof,kaa taa-viena pokesuudzi uzklausi mierinot, citu beerneli apcel- par ko man taads gods?
0
saaakumam vajadzeeja buut ''Mīļais Sīrupiņ...'' :D :D ha!
0
heresy

saulesmeiteen, pirmkaart esmu svari un otrkaart IngoTeM posts tieshaam ir taads Siirupa cieniigs kaa tasturenko saka

Pietam ko var defineet ar pokesuudzi hehe
0
Lielākajai daļai jau tas pokemensonisms pāriet visai ātri.
0
Nu, mensons jau varētu arī nebūt populārs, tas viņu nepadarītu tuvāku metālam.
0
man a vienu isu bridi patik Mensons.... joo hoo... man viskas ir paticis.... bet neskapec man neviens nav par to tik specigi braucis visru.... ble smaga berniba laikam bija....
0
jautaajums bija - ko lai dara?
0
un kad man ddaa-aaaaaaaaarzinjsh buus, tur ziedees ro-oooozees...
0
a man jau rozes zied!!!
0
Es, pateicoties vietējam nefolkam, vairs šitādām neizaugušajām neticu.
0
rof, pats zini, ko deveet par manu pokesuudzi:)
un arii, kur to atraki.
kaads horoskopam ar to sakars? ja esi svari, tad neparasti iecietiigs shiis ziimes paarstaavis. piemeeram, tipiski svari ir niiche... baigi iejuutiigs onkuliitis, vai ne?
0
Nu ar5 tiem svariem jau tas taa, vajadzeeja jau atmazku uztaisiit hehe
0
bet ja par teemu- taisiit kaadu rehabilitaacijas iestaadi tiem mazajiem, melnajiem p....?
0
atļurbtuve ir gana laba tāpat
0
nee, bet ilgterminja paarmainjas vajag! par cilveekiem vinjus izaudzinaat.
0
šaubos vai kādam būs vēlme ar to nodarboties
0
vajadzeetu gan akciju taadu- katram un katrai pa vienam pokemonam audzinaashanai. gan beerniem labaak, gan pashiem dziive eertaaka.
0
pāraudzināšanas ātrums ir atkarīgs no sišanas situpruma un regularitātes
0
stipruma,bļe :)
0
izsaku liidzjuutiibu taviem nedzimushajiem beerniem:P
0
nu un ka vinjai patīk mensons? kad es biju sīka man patika offspring un es griezu ar papīra nazi vācu valodas grāmatas un katrā lapā ierakstīju savas mīļotās grupas nosaukumu - grāmatas tagad es lasu, bet offspring pa retam, bet tomēr vēl klausos

vienīgi piekrītu, ka par to ko saka citi nevaig satraukties, ja jau esi mensona fane tad atbilstoši savam elkam uzkās uz visiem un dari kā gribi
0
tieshi taa. nav ko te tos mazinjos apcelt. vai vainiigi, ka veel atrodas kautkaadaa attiistiibas pakaapee, kurai liela dalja shajaa forumaa esosho jau izgaajushi cauri?
0
Quorthon
Parasti cilvēki neapzināti savus bērnus audzina tāpat kā viņus audzinājuši viņa vecāki
Tu bieži tiki dauzīts?
0
un ja reiz cilveekbeerns attiistaas iistajaa virzienaa, vai nevajadzeetu pamaaciit, nevis paarmaaciit?
0
loģiski!
gribējaas jau teikt, ka man prieks, ka tīnis klausās mensonu un ģērbjas melnā, nekā paardeg solārijos kā nēģeris, uzliek tos tizlos nagus, kas ir pusei mazo skolniecīšu un tizlojas riņķī ģērbtas magajos bēbjiem domātajos toņos
0
jā,kārtīgs metālistu forums te ir,neko teikt.
0
parasti shis mensona periods ilgst gadu vai pusotru, peec tam jau tiiniitis sameklee ko interesantaaku. pa vidu visam pamatiigi izpeetot un paarveerteejot pasauli ap sevi un pie shaadiem agresoriem noruudot raksturu.

ta vienalga, ko velk muguraa- shobriid vieniigi noveelu savilkt ko siltu:)
0
tev nav pohuj?
0
tolx saac runaat par metaalistu teemaam un es pakluseeshu :D
0
aa- tolx, shitaa vajadzeeja - m/ m/?

un veel- f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** f*** all you posers I hope you die soon!

labi palika?
0
man jau ir pohuj,tev viss jau tā ir piespamots,ka tālāk vairs nav kur.Labāk aiziet pastaigāties.
0
jā,protams,ka man palika labi! :D
0
ej un apsaldeejies! tad buus teema- "ko dariit, man vairs nav deguna?" :)
0
katrā ziņā es šitās tēmas neuzsāku un par tēmām kas skar metālu nerunāju, negribas traucēt gudros onkuļus un tīņus kas lec 3 dirsu augstumā
0
maakslaa jebkush viedoklis ir subjektiivs. paarsvaraa interesanti paklausiities citu viedokljus attieciibaa uz muuziku, tachu esmu paaraak tolerants cilveeceens, lai kaa ar cirvi noskaldiitu- tas ir taa un aizveries... shinii zinjaa katram sava patiesiiba. pat maneejaa ir mainiiga.
0
pārlieka tolerance arī ir kaitīga.Un ar degunu man viss ir kārtībā.
0
nu kaa tu nesaproti ka forshi ir dirsties ka citi neko nejeedz :D
0
laikam tālākās savas domas jāpatur pie sevis, jo tas neattiecas uz metālu
0
13skorpioni, nē dauzīts es neesmu
0
man nav nekas pret spamu,bet šeit notiekošais jau pārsniedz visas robežas.laikam kļūstu vecs...
0
no kurienes tad tev tāda doma par dauzīšanu?
0
tolx bārda aug? :D
0
ir taads jeedziens- sountrack to my life. vienkaarshi izzinaam, kaada nu kuram taa life ir. tas ir par teemu:)

dirshanaas? dirshana? atkal nonaakam pie freida seksuaalaas teorijas anaalaas faazes. bet taa parasti beidzas 3 gadu vecumaa:)
0
kāda dauzīšana? ? un Freidu varētu likt mierā,lai nabags izguļas.
0
nu labi, ja runā par to 'spamošanu' nopietni - tad rodas secinājums no dažu labu teiktā:
1. Viss, kas neattiecas vistiešākajā veidā uz metālu ir spams.
2. Spams ir viss - sākot ar runām par dzeršanu, kaušanos, seksu, beidzot ar cilvēku ikdienas problēmām.
3. Tātad gandrīz ikviens, kas rakstījis forumā kaut ko kas neattiecas vistiešākajā veidā uz mūziku ir spamojis.
4. Nu tad ejiet un atrodiet forumu, kurā pēc šī viedokļa nav spamu!
0
lai tas, kas nav spamojis, pirmais met...

0
sava datora ekraanu aaraa pa logu.
0
..metas daugavaa :D
0
hmmm...es nesaku,ka viss,kas neattiecas uz mūziku ir spams,bet ja katra tēma agri vai vēlu pāriet fāzē,kad sākas neargumentēta mētāšanās ar personiskien apvainojumiem,tad tas vairs nav labi.
0
nu es kaut kā to uz sevi neattiecinu, jo pirms tu neargumentēti nesāki apgalvot, ka te kāds spamo es izteicu viedokli par to, ka jāļauj tīņiem klausīties ko grib :P
0
tie vēl nebija personīgi apvainojumi.
0
labi beidz spamot un parunaa par mūziku!
0
nea,man zpd jāraksta
0
bet jaunais Sadus ir labs.Derētu šos uz Latviju atvilkt.
0
ko darīt- dirst un dalīt. :) un tas te tiek aktīvi darīts. hi hi!
0
Nu ko skatos atkal ir aizkkeerusies teema par MM,nozzeelojami posti no taa sauktajiem ssii portaala TRUE
0
gay, you fukking gay !!
0
es Tev ienīstu !!
0
i
0
Ko mani?
0
Ej dirst tev teica! Klusums lai būtu!
0
Eu tu LOX, esmu ieveerojis, ka tev te liela mute, daudziem te nepatiic vai ir taadi kas tev lien dirsaa, kkipass zallie TRUE, nebuutu laiks meetaat nezin ko, ko a pider...
0
Ko lai dara?
-> /forum/45507/
vai arī ej uz -> /forum/45886/
0
Apturi mani Dusikk! A ja nevari, tad ej paraudi mammai uz pleca.
0
Ma-am...
Nu?
Ir dirsā !!
0
heh, ļoti labi!!!
0
DuSeloV: tev neliekas ka tu pats nesi nekads ziedinjs, parlieku lecigs.
0
Jaa FauN, orginaals jau nekas neienaak praataa, pat smiekli vairs pa tavaam jeeliibaam nenaak. Kapeec leciigs, ko man ja kaads uzdirss jaaklusee vai?
0
duselov tu esi mulkis jo tu izskaties ka mulkis, ej dirst mulki, ciest nevaru nesmukus mulkjus, nahuj perdeli.
0
Artuurs

tu aizmirsi beigaas pielikt vaardu "- mulkji" hehe
0
Kurš tad te jūtās tik svarīgs? Onkolis Fauns, kurš pasūta dirst Dusikku, vai Dusikks, kurš gaida no onkoļa Fauna īpašus, oriģinālus uzbraucienus, draudot pretejā gadījumā sapīkt?
0
DuSeloV, tu visiem besī... Satin savas gejiskās pekeles un lasies uz pedarastiskākiem forumiem, kur tevi pieņems... :D
0
Ai ko tu EDZZA ar tie PIDERIEM cato LOX kaut kaadi KILL, uzmet pimpi ssim stulbajam pedinnu cirkam, ko tie sauc par kaut kaadu TRUESUX, te neviena teema nav normaala
0
teica vēl viens eM eM un izbaudīja kārtējos vīriško dabas dotumu spraukšanas aizmugurējā kanālā.
0
smieklīgi!!! Fano par mensonu un jūtas kā ahūnie metālisti, un uzmet lūpiņu, kad viņus neņem par pilnu:)))) Skumjākais, ka no tā neizaug! Tikai ar laiku saprot, ka ar urlām ir vairāk kopīga un met mieru. Bija jau 90'tajos gados tādi - nirvanisti metalisti:) Ja cilvēkam nopietna mūzika ir asinīs, tad viņš tā nemāžojas (visu cieņu mensonam, nirvanai utt. ujp., bet nevajag līst ...metal.lv, taisiet augšā savu portālu!!!)
0
tsehehe. Divi kaislīgi Mensona pielūdzēji. Ieraudzīja, ka tiek mensons pieminēts un uzreiz atkal vaimanas. Nu parādi, kurā vietā te baigi nodirsts Mensons vai viņa mūzika? Vienīgais kaut cik aizskarošais teksts ir "komerciāla mauka". Komercialitāte nav noliedzama, apzīmējums "mauka" savukārt izriet no komercialitātes, tā ka tam maz sakara ar muzikālajām vērtībām vai to trūkumu. Neviens nav teicis, ka komerciāla mūzika nevar būt laba.

Un tas, ka tīņiem fanošana par Mensonu parasti ir samērā ātri pārejoša parādība, ir fakts, nevis pieņēmums. Savukārt Mensona apspriešana šajā forumā ir bezjēdzīga, ne tikai neiederības metāla žanrā dēļ, kas pats par sevi vēl nebūtu nekas, bet galvenokārt paredzamās diskusijas bezjēdzības un bezsaturības dēļ, kas principā laikam tak izriet vairāk no spriedumiem (lasi - paņirgāšanos - dzīve ir nežēlīga) par viņa pielūdzējiem, nekā viņu pašu.

Tā ka nav ko te gaudot un saukt par suņiem visus, kas nedomā tā kā Tu. Nepatīk - pisies dirst. Vēl jo vairāk, ja uzskati par normālām tēmām tikai tās, kuras ir pilnas ar verbālu Mensona fellāciju.
0
vai varētu palūgt Intara kungu abiem eM eM censoņiem izkaidrot vārdu "fellācija", kas varbūt varētu būt atslēgas vārds abu turpmākajā virzībā augšup !
0
Ja PEGGIK izzkaidro savas mazgadiigo pider gaajienus?
0
kaa tu savam papinjam pipeli suukaasi ar shito netiiro muti tagad puikinj ?
0
uzskati sevi par potenciālo upuri? >:)
0
Petene novac EDZZAS bildi, tad tocc tavs kraaninns TRNSVER tiks samalts.

Eu PUUKAINAIS ARTUURINN, gribi izgraabt PURSLAA, blee taa tava TIZLAA BILDE, taa vien gribas ar kerzu iegaast V - zvaniem blegg pider saprati.
0
Mhm, vai tad MM un viņa sekotāji valkā kerzas? Fui, W A D, tu neesi īsts viņa mūzikas un filozofijas fanāts, tu esi liekēdis un atkritējs.
0
Un vai tad LUUSSI audzee matus un registreejaas, ka kerzas sspakti?
0
Ko nozīmē šitais vārds: "sspakti" ?
0
GOOGLE LUUSIIT GOOGLE tur visu atradiisi, pat nebuus jaaiet skolaa
0
Tu laikam baigi labi kaujies un taisies arī parādīt savu seju, ja tik skaļi runā wadikk. Ko? m? Tu mani jau laiciņu atpakaļ solījies nosist. Kautkā neesmu manījis nevienu, kurš nāktu ar savām kerzām virsū. Kas ira ko? Tukšu pļūti?
0
Ne jau es tev iessu mekleeet, gan jau kaadaa konci satiksimiems un tad parunaasim, protams, ja tu nelaid biksii un neseedi maajinnaas un neraudi mamiitei uz plecinaa: "Maaaamu mani grib sist WAD, ko man dariit" - eu kaut kas arii pa teemu vismaz virsraksts, nu taa kaa gaidi, baidies, uzmanies un galvenais SVIISTI...
0
Malējs mainījis imidžu ))
0
No LOX uz Riigas vispaziistamaako. Ko es tev teicu urod novaac bildi un liec vien atpakall to dracciitaaju, kas taa rokaas virpina mazo gailiiti
0
Ejam visi zem tilta durties. Dzīvē viss ir pēc nopelniem. Tu esi pelnījis vienu šprici, vēl vienu, pēc tam vēl vienu, bet agrāk vai vēlāk tev jāsāk dalīties arī ar draugiem, saproti
0
EU URLAS, es nobalsoju Juusus aptaujaa vai kaa vinnu tur sauc - uzminat nu kuru variantu es atziimeeju, cerams tas Jums nebuus pa gruutu un nebuus man jaataisa atsevisskka foruma teema, kaa to dara...
0
Tu esi zilais?
0
Nespēj turēt spriedzi? Esmu uzlicis Tava džekiņa, kuram Tu laiku pa laikam paņem mutītē un tas ir pa daudz?
SVIISTI! cik skaisti pateikts, tik nez vai pats neesi tas mammītei piedurknē raudātājs...
0
bet paldies jums abiem eM eM par nervu un dusmu tērēšanu, mums te dažbrīd pietrūkst par ko ierēkt, paldies jums sirsnīgs, šos mirkļus es kādu laiku neaizmirsīšu. Jūs tikai nepazūdiet, es ar jums saistu vēl vairāk skaistu mirkļu !! >:)
0
Man buutu jaasviist, baidoties no dzhekinja, kuram raustaas savu bildi ielikt? A tev nav ienaacis praataa umnjik, ka es varbuut jau no 14 gadu vecuma nodarbojos ar kikboksu? Tur nu tavi mensona plakaati tev nepaliidzees.

P.S. veeljoprojaam gaidot tavu bilzhuku...
0
nee nee, viss kaartiibaa Maleej... es dazhkaart meedzu paarsteigt arii pats sevi.
0
vēl joprojām atceros, kā mēs no kačalkas vilkāmies un visi deva ceļu, tā pašapziņu paceļ... pat tagad !!
dzirdi Duss?
0
jaa... kachalka... Mees ar Huuteru plaanojam peec februaara pastaigaat atkal uzcilaat kaadu dzelzi, lai neieruusee.
0
Fauns, tu chista kikboxeris? Kad man bija 12, es meegjinaaju treneeties karatee, bet man apnika. Saapeeja locekliishi.
0
ok ok, meloju. Nevis kikboxeris, bet boxeris. Sho talantu atklaaju, kad man bija 17, bet neattiistiiju. Bet veeljoprojaam respekts pret sevi, atceroties taa dzheka izaardiito seju.
0
Par manu zhiperiigo leecienu paari galdam veeljoprojaam cilveeki shad tad pacelj kaadu glaazi. Viiri to noveerteeja. Tautaas iegaajies kaa slavenais "krokodila leciens" Jaa... biju baigais zhiperis...
0
Es esmu kaavies tikai dazhas reizes dziivee. Beerniibaa leekaaju pa Kristapa galvu, kaavos ar savu braali, situ Erikam pa seju, kad vinjsh mani nokaitinaaja un tiku sists no viena kurlmeema dzheka, kura mashiinai mana draudzene iemeta ar plastmasas pudeli.
0
OOO kikpisdaa, un ko man no tevis tagad jaamiizz, veeciit man nav 14g un tu normaali atrausi purnu, ja mees satiktos ssaubos vai tu savu muti taa plaatiitu.
Krokodiils GENA - tev vajag taadu niku, vismaz zinaassu tavu jauno un iisto NAME = GENA.
0
kauties ir slikti , zēni.
var nopietni savainot vienam otru.
0
WeAllDead, tevi nefolks grib uzaicināt savā klubiņā... mēs satiekamies zem Ulmaņgatves tilta - darbadienu naktīs, uzraksti telefonu, varam aizbraukt pakaļ, vajag jaunas asinis \m/
0
ar 19.troli turp jābrauc
0
Kauties var, bet ar meeru. Tad, kad otrs ir zemee un ar rokaam aizsedz galvu, tad vajag partraukt.
0
ja kāds no rtu, tad apskatās, kas tas par fruktu (WeAllDead) sēž pie 213.175.95.175
0
Nu ja, un vēl nefolks vēlās, lai kāds viņam parāda ar pirkstu uz to briļļaino kretīnu, kas dzēš viņa komentārus no metalshow.lv

Gribās būt drošam, saproties
0
psc es nevaru... atkaarto vienu un to pashu... staasta kaa es atrautos, ja buutu taa un ja buutu shitaa... Bet to bildi tomeer raustaas likt iekshaa. Tev pasham nav ne-eerti? Peecaak nemoka mazveertiiba, ka tomeer nav duushinjas ielikt to bilzhuku?
0
Nekas, vismaz zinam, ka tas otrs maukulis ir vinja draudzinjsh. Viena bilde ir. Tak nemiiz Dusikk, man tik taa, zinjkaare moca. Vareeji jau nenjemt bildi aaraa. Pashcienjas nemaz nav? Maleejs pakjer tavu bildiiti, a tu uzreiz savu aaraa un Mensonu iekshaa? Bet nu suuds par pashcienju, vismaz duushas tev bish vairaak nekaa wadikkam. Ar to arii apsveicu. Juus tachu tagad nesakausieteis savaa starpaa, ko? Cerams, ka neizprovoceeju juus? A to nadzinju nolauziisi vai rocinju sastiepsi.
0
Tas nabags tagad aizpisaas, ka kaads neienaak apskatiit, kursh tur seezh tai rtu. mhe mhe... ppsssccc... Shito klaunaadi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas