Nimfetamīns
0
Nopietni iesaku visiem pamēģināt tādu kokteili - winampā saliec visus ramštain, merilin menson un cradle of filt albūmus, uzgriez decibelus, un dziedi līdz - RAMM-ŠTAIN...... AIN MASEN-GRĀB. vai tas tikai Artuuram tā izdodās?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
m/
0
dzīvē viss ir godīgi izņemot FALSE METAL

www.falsemetal.lv
0
jaa kaatad, mensonu un suudu shuupuli, kaatad
0
Par tiem trim punktiem:
Manuprāt 1. ar 3. mēdz tīri labi apvienoties, bet līdzko nāk 2. ...
Kad sievas zāģēšana ieguvusi ikvakara periodiku, kad vīrs nāk mājās arvien vēlāk un arvien vairāk pālī, tad tas rozā pelējums ir nokasīts kā ar špakteļlāpstiņu (1. punkts- mission failed), un līdz ar to arī 3. punkts izšķīst un kļūst pliekans.

Klau, tu nebūsi to subj. salietojusies. Tev pa visām malām līst.. vispār tas nāk pa ausīm pat ārā. Kā jums, Elfiem, vispār ausis ziemā salst vai nē?
0
Neesmu neko salietojusies vienkārši seksa sen nav bijis. :)

Ausis nesalst, ar matiem ja piesedz.
0
Lūsi, iesaku tev celibātu. Citādi tu visus kaitini
0
Domā, ko runā, ja ievērošu celibātu, ta jau vispār pusrīgu no pamatiem nonesīšu. ;)

Es jau pati saprotu, ka visus kaitinu, nevienam nepatīku, bet man nav tāda dabas dota talanta kā tev- būt ar visiem labās attiecībās, baudīt simprocentīgu līdzcilvēku sapratni, utt.
0
nabaga atstumtais Lūsītis :D
0
Ņem piemēru no Zipaka - celibāts no pat dzimšanas, visiem patīk, visi viņu mīl, sauc par rūķi un kniebj vaidziņā, vai tev šķiet, ka tas nav aizsniedzams? Mākslīgais intelekts mūsdienās dara brīnumus. Aizšūt visu ko var, arī, pielikt jostu, paprasi boksim, viņš tāds progresīvs
0
jopcik.. man skolā nav mācīts kaas ir celibāts.. tātad kas ir celibāts??
0
A kāpēc tu domā, ka man neviens nekniebj vaidziņā? Kniebj gan, it sevišķi vēl, ja džinsas tādas stipri pieguļošas.
0
Tā jau iet, ka galvu un dupsi vietām sajauc ;(
0
Kad galvu un dupsi vietām sajauc, tad ir 69.
Man nez kāpēc šķiet, ka šādas sarunas tevi nomāc, tā ir?
0
Kā tad, np: Combichrist - Enjoy the Abuse (Everybody Hates You, 2005), esmu dikti nomākta, zem tilta šļirci ar devu pazaudēju :(
0
Ē, speciālisti, a pašapmierināšanās ar celibātu ir apvienajoma, vai tie tomēr ir nesavienojami jēdzieni?
0
Pašapmierinies, cik tīk, bet, ja celibāts pareizi iesver - nemaz negribēsies. No domas par Lūsi, vispār slikti paliks, neiesaku
0
(domāt par Lūsi, vai mani, piemēram ;)
0
Intars:
Tā kā celibāts ir saistīts ar garīdzniecību, un tā kā baznīca vīriešiem onanēt ir aizliegusi, tad man šķiet, ka nav savienojama.
0
luusis = puusis !

piektdien kabataa opus pro!
0
njā, bet no šādas atturēšanās nu mitrajiem sapņiem (pollūcija) nav šie pasargāti.
0
Jā, sanāk ka dievs kaut ko nav līdz galam izdomājis. Ko taisīja tos džekus tādus, kam noiet ik pa laikam, vai nu tīši, vai netīši, bet tad atkal aizliedza jebkādu noiešanu? Tip lai visu laiku grēcīgs justos? Ne ne, galīgi baltiem diegiem šūta tā štelle.
0
Tikai un vienīgi tavs ķermenis ir baznīca. Ko sev azliegsi - to pēc tam tikai ar pirkstu laušanu un morālajām lomkām atpakaļ dabūsi. Papriekš ēdīsim tavu, pēc katrs savu. Kad eglei čiekuri nogatavojušies, tad viņi krīt zemē.
0
domaaju ka ir iespeejams ilgstoshi izkopjot atbriivoties no taa vispaar... neesmu drosh tho
0
No čiekuriem var atbrīvoties, tas tiesa.
0
Artuurs = lost case. Par eitanāziju esi dzirdējis?
0
afanaasija pazinja ?
0
Jā, tā pati. Nejauc ar Ivo! Es domāju to...
0
pollūcija vispār jau dabisks process- spermatoģenēze jau norit nepārtraukti, kaut kur jau tai sēklai jāpaliek... un vispār ir tāda lieta kā spermatoksikoze (neesmu interesējies par to, teikt nezināšu un izdomāt ar slinkums), ja sperma krājās un netiek izvadīta ilgāku laiku. Pollūcija, ja to nekas neietekmē, pasargā no tā.
0
jā, par to spermatoksikozi bija arī aņuks.
0
Nefolk, tev taksh Ramštain patika, cik atceros? tas jaunais albums tomeer nav tik slikts, kaa no saakuma likaas. Un man pilniigi pohuj, ka komercija. BENZZZZZZZZIIIIIN!!! un tad to... hī kams tu mī evrī nait... uz miedzinju...
0
bet Mutter neviens nepaarspees
0
Pilnīgi piekrītu Renēram. Mutter ir ļoti spēcīgs albums.... ramštaini laikam tā arī to nepārspēs.
0
R.Renāram.
0
Un pat vaardu Runcis tu neesi speejiigs uzrakstiit liidz galam. Un veel medikjis skaitaas, piedodiet, atvainojiet... ...bet tu jau taa pat nesapratiisi...
0
joki ar tevi, Bok
0
Es nepiekrītu. Gan Reise, Reise, gan Rosenrot ir jau labu gabalu priekšā Mutter - tas jums droši vien tā tīri emocionāli tuvāks, jo tur ir Sonne, tituldziesma un Links 1234. Bet vispār es piekrītu Renāram - nākamais Ramštains būs vēl labāks \m/
0
ko jūs te.. kadi vēl Rammstein.. duh....
0
tava versija? pats ierakstīji? beidz māžoties... >:))
0
a par ko runa??
0
par briežiem, a kas ir?
0
Abet RR, ko tu brīnies, mediķiem tak vispār grūti ar to rakstīšanu iet, sen jau zināms, ka neviens nevar izlasīt daktera rokrakstu.
0
RR=ReiseReise
RR=RosenRot
RR=RuncisRenars
RR=\m/
0
/m

*žēl ka no iepriekšējā komenta nevar izkatot... >:)) ka blieztos pa truemetal al Ctrl x
0
Man rokraksts ir draņķīgs, atzīstu. Tas no ātras un samērā apjomīgas rakstīšanas. (lai gan pēdējā laikā mazāk rakstu)
0
RR=RokRaksts

\m/
0
Klau, kā tas varēja gadīties, ka es to nebiju agrāk pamanījis
Tajā dziesmā - Nimfetamīns, kur Līva Kristīne dzied uz šūpolēm,
tā tak mats matā Kailijas Minogas melodija no Nick Cave, nu tā par rozēm?? eu, tas arī bija vispārzināms faktks, vai es atkal esmu vnk nokavējis ar secinājumiem??
0
euy, kas tas par kosmosu tur aukkšā? ^^^^
0
nedaudz līdzības var saklausīt
0
pareizi, mats matā ir krietns pārspīlējums, bet še, es salīdzināju lirikas, un

NC&TBS "On the third day he took me to the river"
COF&LK "Laid to the river, midsummer, I waved"

viss skaidrs, vai ne?

Ka tik nebija Kailijai 1996.ais lielais atgriešanās gads, tāpat kā Līvai 2003. pēc šķiršanās no Theatre of Tragedy, nu, ir tāda simboliska līdzība, vai ne?
0
Intars: pašapmierināšanās ar celibātu nav savienojama!! - manā uzverē un kā es to esmu sapratis no lasītā: tā ir pilnīga atturēšanās no ejakulācijas, seksuālas izlādes + papildus. tā ir arī atturēšanās no visa, kas noēd enerģiju - kofeīns (zaļā un melnā tējā/kafija), alkohols, cigaretes, nikotins, negativitāte, parlieka fiziska slodze un tamlīdzīgi. ieteicami! :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas