VeeeeNaaaa
0
Kaads no Jums ir graizijis VEENAS, isteniiba diezgan pozitiiva lietinna, iipassi ja salietojas daudz alkaanu un uzvelk kaasi + veel ar nazi paari rokai un kaifs dubul...triisskaarssojas. Atceros veel vecos laikus, kad menti pa Vecriigu nesiroja, normaali vareeja cilveekus baidiit, protams, veel bij dazzaadi prikoli ar ALU. Nu gribeetos dzirdeet Juusu domas par sso visu, tik nosleepumaino nodarbi?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
sviesc:)
0
pēc bildes jau var redzēt cik Tu esi debīla
0
Pēc bildes var redzēt, ka tev nav dūšas grieZzZzt vēnāZzZz, asintiņas tai bildītei pa virsu uzmālētas, nīkule.
0
Šalle: "krople!"
0
esot baigais labinieks vispār nogriezt roku..pamēģini.
"ja salietojas daudz alkaanu un uzvelk kaasi" redz un no šādiem izgājieniem arī lielākā daļa sabiedrības uzskata ka zāle ir narkotikas kas bendē jaunatni
0
Principaa es ieteiktu veenu graiziishanas paariet pie daudz pozitiivaakas un kaifiigaakas lietinjas - pakaarshanaas. Aatri, efektiigi un pasaulee par vienu idiotu mazaak.
0
nezinu kā tur pēc bildes var patikt ka debīla, bet nu skaista gan ;]
0
???
0
Skaidrs, te nav ssaadu cilveeku :(

Pirmkaart to ir jaamaak dariitt, otkart ar to ir jaaguust kaifs un tresskaart ar to ir jaabiedee cilveeki...
0
Tad jau labaak durties, nevajadzes graiziit, piipeet un dzert, buus gan sagarziitsadurtas, gan buus kaifs...
0
Neesmu mēģinājusi, pārāk mīlu savas vēnas - es saprotu, ja netīšām sanāk, tad ir forši. Rituālos nolūkos pirksta galā iegriezt ir ok (asinis salejot iepriekš sagatavotā traukā/trauciņā), bet pie venozajām lietām ķerties ieteiktu tikai mediķu klātbūtnē, un ne jau tāpēc, lai kaifu ķertu vai cilvēkus biedētu. Idiot, tev savas asinis nav žēl? Ej uz donoriem!
0
man bērnībā sanāca ar aluspudeli iegriest, tik vertikāli, kādi 3cm rēta vēl tagat ir...
0
Uz kakla atrodi sev pulsu (te slavenā miega artērija) un droši mauc taj vietā ar labi asu asmeni (piem. žilete, bārdas nazis u.c.) Asins šļāks ar metru un garāku fontānveidīgu strūklu.
0
/boks, šodien, plkst. 16:24/ Wow! that must be so coooool...

Veel forshi ir aiziet liidz Juurmalas straasei un lekt virsuu mashiinaam kas brauc pa tresho joslu; piebaazt meeli pie atkailinaatiem straavas vadiem; ielikt galvu aalingjii un tureet uz ilgumu; baazt rokas pressee; lekt no vanshu tilta peec tam, kad ir uzkaapts un nokaapts pa vantiim; guleet uz vilciena sliedeem, kad naak vilciens;atspiestuies uz sapleestaam alus pudeleem; pienaglot sevi pie deelja ...; ...;...;...

Ehh... idiotisms b@#
0
Kas tev nepatīk, inorcist? Pati sev nepatīc? Manuprāt diezgan progresīvi ieteikumi no tevis, bet, ja var, tad oriģinālāk - piemēram, "pašnomētāties ar cūkādas micēm" - tas būtu kaut kas jauns, bet tai pat laikā nedzirdēts un senatnīgas romantikas apvīts
0
un pasaki man, nahuij ir jagriez venas? A?
0
A pasaki nahui katru diennakti ir jaariij tonna bulku, jaavelk mice un jaaiekaraas trosees,..................... taapec ir jaagriezz veenas
0
Hmm...Vienu gan es gribētu zināt; kādā sakarā Tev profilā ir mana bilde, kas taisīta pirms 4 gadiem?! Nē nē... es jau neko, bet gribētos zināt, kur to vispār atradi? Tas nebija jauki dariits.... Ceru, ka Tev pietiks smadzeņu izņemt to ārā, jo tā tiešām ir izcili debīla, tāpat kā Tavs raksts.
0
nu vai zin... es jau domāju... jopcik cik var čakarēt mani...
0
man arī profilā ir razorblade bilde (bērnības), nepērciet tak visu tik lēti, metālisti, še, es jums tūlīt visu jaunā tēmā uzrakstīšu
0
nu nu....
0
eu es arī gribu kādu razorblades bildi!!!!
0
Ieliec, es tev tūlīņ uz e-pastu aizsūtīšu...
0
bet man ? es arī gribūū
0
Quorthon tev nekas netiks.. :DD

bet es zinu tikai vienu cilvēku kas saka:
Don't waste your life in gothic doom

jopcik.. cik var čakarēt...
0
Man aizdomas, ka Zipij, tu to cilvēku virtuāli mīli.
0
jebogu iepisīšu!!!
0
jē !!! te tā tava vārgā vieta.
Tu tiešām viņu mīli.
0
Tas tak tā arī ir domāts, "jebogu", lai vientieši nekam vairs neticētu - Zipaks arī ir virtuāls, ja kas
0
loģiski,ka viņš ir virtuāls.galu galā,the world is a nefolk
0
Knock, knock.

The nefolk has you...
0
7th nefolk of a 7th nefolk
0
Nu nefolkam ir maziņa pasaulīte, kurā viņš mīt un jūtās labi..., jāpiekrīt tolxam. Bet cilvēks jau viņš labsirdīgs... šķiet.
0
Vienu brīdi jau gan te žults šķīda.
0
bija, bija... uz saviem virtuālajiem draugiem nešpetni brauca virsū
0
te vispār kaut kā visi tādi nervozi palikuši...
boks,tu izcili precīzi izteicies,pat to,ka nefolkam sava pasaulīte.Precīzāk vairs nevar.
0
nožēlojams idiotisms.
0
Boksi beidz te gudri runāt... ja gribi ņem tik ciet viņu...
0
Nav vēlēšanās.
Bet kā tad ar tavu mīlestību pret viņu...
0
beidzās.... viss viņš tagat ir tavs!!!
0
vai tev kaadreiz ir uznaakusi taada neapzinaata veeleeshanaas izmantot savu kjermeni kaa maakslas darbu?
0
man toč nē...
0
Vienreiz darbaa nejaussi dabuju veenuaa iepleest, diezko laba sajuuta nebija.
0
cik tev gadu, X-KIL?
0
mmm, kārtējā tēma par vēnām kuras neliek mieru. Nu vēl tikkai vajag uztaisīt tēmu "g0tiska dzeršana kapos" un būs vēl "krutāk". Kā nekā 659 valda un plušķēni ar savien mazvērtības kompleksiem tāpat.
0
reiz baznīcā sanāca šmuce, īsāk sakot ieeju iekšā... ai, jums jau tāpat neinteresē...
0
interesē! pastāsti...
0
Man ir 19. Nejau kapos dzer, tapeec ka tas ir stiliigi vai....., parkos tak vairs nedriikst, a kapos, iipassi brasas vai braallu, dazzi dzzekinni citreiz aizraujas un tad pa reizei var lasiit vai dzirdeet, ssur tur kapi izdemoleeti...

Peec Juusu postiem var saprast, ka Juusu tusi ir vienaadaa liimeni ar vemaaminnnu/vecteetinnu tusiem = nomesta zemee jauniiba...
0
Cik anaali.....
0
Jaa un izņem manu bildi. Kauns par savu izskatu, ka nevari savējo ielikt? Man Tevis žēl....
0
ja tev gan anali tusi ir. debilaa
0
X-KILL nu nu pamāci kā jādzīvo tai jaunībā!...
0
Ko tu nesaprati, Zipak? Jāiet uz kapiem dzert un griezt vēnas, tā ir īstā jautrība.
0
Peec Juusu postiem var saprast, ka Juusu tusi ir vienaadaa liimeni ar vemaaminnnu/vecteetinnu tusiem = nomesta zemee jauniiba...

nu ja griež vēnas, noasiņo, mirst- riktīga jautrība, tas Tev nav sadzerties un saņemties opim kaut ko pretī pateikt !!
0
Labāk griezt vēnas, nekā lasīt rakstus latvians.lv \m/
0
moš kaukur var iegādāties kādu maisu ar vēnām? moš toč jāpamēģina vakarā sveču gaismā...
0
..teica opis
0
nu katrs izklaideejaas, kaa patiik.
0
hmmm .. man ir taads jautaajums .. kurs bija tik gudrs lai ieliktu cita cilveeka bildi savaa profilaa.. un veel sadirstu kaut kaadas mulķības forumā??? .. labi zinu meiteni attēlā.. un vinja to nav rakstījusi ..
0
WeAllDead ir klons ja nemaldos kautkads Narcho vai kautkas tads bija.. :D
0
Puku_bern tas viss jau ir noskaidrots un ja... skaista bilde Tev :D
0
njaa.. labi es aizraavos.. taa iet ja visu kaartiigi neizlasa.. atvainojos..
paldies..
0
pēdējā laikā šeit varen daudz daiļā dzimuma pārstāves sāk parādīties... diez kāds tam iemesls?
0
aha vispār fakts... tik nevar jau zināt kas ir kas, pilns ar kloniem...
iemesls varētu būt nu zin baigā fizika tur aiziet, bišķi jau ar no ķīmijas ir... baigi jau...
0
jā jāl,ķīmija... zināma veida ķīmija...Labi,es dodos uz futbolu.
0
ja ir slima galva, griez taas veenas! bet tak liekat mieraa KAPUS, kaut vai aiz cienjas pret cilveekiem, kuriem tur atdusas tuvinieki! esiet tak bikinj empaatiskaaki - iedomaajies, ka tev nomiris tuvs cilveeks, bet kaads kretiinisks, absoluuti debiils lops, kuram jaaslapstaas no mentiem, njem un izaarda kapa kopinju un nogaazh kapa plaaksni

paargriez veenas un die, bitch, die!!!
0
"die, bitch, die!!!"

Edenbitch?
0
Es piekrītu, KAPUS jāliek mierā - iedomājies, tu gribi aiziet puķītes palasīt, ar kokiem parunāties, uz soliņa pasēdēt, vienatnē padzejot, iemočīt, ja ir noskaņojums - var arī vēnas pagraizīt, BET TUR - kaut kādi miroņi zemē sarakti, krusti un akmeņi salikti pa virsu, pie tam vēl visādi svešie pa krūmiem vazājas, pieskata it kā. Nan nepatīk, ka vēro - ja godīgi, kas tad vēl tā KAPUS noliek, ja ne paši kapinieki? Piemēram, pie Spices, nu... un tie, kas saka, ka, ja ir menstruācijas, tad nedrīkst tur iet. Kas to vispār izdomāja??? Un nevajag man to nefolku te degunā bāzt!! Lielākā daļa no tur apraktajiem, nemaz to nav pelnījuši, Kapos viss ir negodīgi :(
0
Kuci piemin, kuce klāt, tā ja.
0
Edenbitch - biezhi gadiijies apdauziit galvu?
0
Vai Zipaks ir viena un tā pati persona?
0
Jā Zipaks ir viens un tas pats.... a kas Tu nezinaji?
0
Pats rakstīji, ka neko nevar pavisam droši zināt. Nu un kādi ir tavi argumenti? Manuprāt tu neesi vis
0
Nav gan viss. Gribi teikt, ka Zipaks ir pašpietiekams? Es neticu... nevaru iedomāties forumu, kurā būtu tikai 1 users - Zipaks, nu nevaru... baigi komiski, pag, es te vienu tādu uztaisīju - aiz neko darīt, s15.invisionfree.com/NaktsPutni/... eh, ku mums tur labi vienam iet :)
0
Nē, nē. Īstenībā jūs neko nesaprotat. vēnas griezt ir tieši tas kas vajadzīgs īstam tusam. Bet tikai vajag griezt tā lai riktīgi nomirst pēc tam. Pamēģiniet - nenožēlosiet. Nu vismaz es jau nu par jums nežēlošos.
0
Ņemiet vērā, ka vajadzīgais efekts ir sasniedzams tikai turot pārgrieztās vēnas siltā ūdenī (tāpēc visas tās vannas, filmās un dzīvē ;), jo asinīm piemīt tāda lāga īpašība - recēšana :(
0
mazo gotu bieds- recēšana
0
Ak,sausmas! Bet nav brinums ka berns taa runa,ja jau lieto alkanus (kadu metanu,butanu,propanu)
0
teica pandemonium turpinot netuvināt celīšus vienu otram
0
...un nāca saprāta balss un bilde tika izņemta no baudaskāro skatienu redzesloka... āmen!
0
saprats neprata dzimis. amen
0
saprāta trūkums izveidot sakarīgu vārdu virknējumu, lai paustā doma nonāktu līdz adresātam, tā turpināt!!
0
...un pandemonium pārdomāju savu izlecienu un saprata, ka nespēs sadzīvot ar savu sirdsapziņu un ielika celīšu bildi atpakaļ. āmen
0
talants,tas ir talants,darguminj ;)
bilde tak nav atpakalj,bet ja ir tad-magic,jo es vinju neliku atpakalj
0
NEVIENAM NEIESAKU TO DARIIT- PEEC PERSONISKAAS PIEREDZES ZINU, KA PALIEK PRETIIGAS REETAS, PIEPAMST ROKAS UN TIK TIESHAAM VAR PAT NONAAKT LIIDZ TAM, KA ROKA JAAAMPUTEE.
VAJAG KLAUSIITIES DEATH UN BLJAUT, JA AIZTUREETS NIKNUMS, NEVIS TAISIIT SHAADUS MAZOHISTISKUS GAAJIENUS!
0
NEVIENAM NEIESAKU TO DARIIT- PEEC PERSONISKAAS PIEREDZES ZINU, KA PALIEK PRETIIGAS REETAS, PIEPAMST ROKAS UN TIK TIESHAAM VAR PAT NONAAKT LIIDZ TAM, KA ROKA JAAAMPUTEE.
VAJAG KLAUSIITIES DEATH UN BLJAUT, JA AIZTUREETS NIKNUMS, NEVIS TAISIIT SHAADUS MAZOHISTISKUS GAAJIENUS!
0
NEVIENAM NEIESAKU TO DARIIT- PEEC PERSONISKAAS PIEREDZES ZINU, KA PALIEK PRETIIGAS REETAS, PIEPAMST ROKAS UN TIK TIESHAAM VAR PAT NONAAKT LIIDZ TAM, KA ROKA JAAAMPUTEE.
VAJAG KLAUSIITIES DEATH UN BLJAUT, JA AIZTUREETS NIKNUMS, NEVIS TAISIIT SHAADUS MAZOHISTISKUS GAAJIENUS!
0
NEVIENAM NEIESAKU TO DARIIT- PEEC PERSONISKAAS PIEREDZES ZINU, KA PALIEK PRETIIGAS REETAS, PIEPAMST ROKAS UN TIK TIESHAAM VAR PAT NONAAKT LIIDZ TAM, KA ROKA JAAAMPUTEE.
VAJAG KLAUSIITIES DEATH UN BLJAUT, JA AIZTUREETS NIKNUMS, NEVIS TAISIIT SHAADUS MAZOHISTISKUS GAAJIENUS!
0
piekrītu heresy. ja gribās griezt, griez sejā. es kaut kad tā sev rūnas ar žileti uz vaigiem un pieres zīmēju, tīri tā nekro
0
vai arii vienkaarshi skriet sienaa. varbuut smadzenes saaks straadaat.
0
moš vēl vienu iebliez?
0
Esmu bijis nodot asinis pie donoriem. Ļoti aizraujoši. Nopietni.
0
veelviens 'pret' shaadaam darbiibaam- taa viela, ko izsmeeree pret griidu un griestiem, kaadam vareeja glaabt dziiviibu.
0
eee es ar nodev asin, esat jaukas pret mani meitenes
0
vareetu tevi kaa varoni nobuchot uz kreisaas acs:)
0
nu. mani jau no bērnības nomāc tāda doma. par asinīm. ka vajadzētu tomēr vākt. kaut kādā pudelītē. trauciņā. vai tamlīdzīgi. nu, bet viņas parasti aizbēg. starp citu, galva man ir šūta 2 reizes. vienreiz 0.5x0.5m stikls uz galvas uzkrita. pssc
0
brrrrrrrrr

un te veel shtrunta mazohistes kaut ko par savaam perversijaam lielaas.
0
tieshaam nevar buut par donoru, ja ir piirsingi?
0
Par pīrsingiem nezinu, bet, ja ir tetovējums, tad laikam pusgadu pēc viņa taisīšanas asinis nodot nevar.
0
man sanaaca sen atpakalj nedauds ielauzt galvaskausu, un taadeelj es arii nevaru nodot asinis.
0
Vispār man gribētos sev pārgriest vēnas, tīri intreses pēc, jo man patīk vērot kā asinis plūst, BET tikai kad pašam, citiem nē.... tik atkal es nespēju sev nodarīt sāpes....
0
nebēdā, mēs tev varam palīdzēt
0
Tu ar savu toletes draugu, ha.... nenomiziet viens otram rokas :DDD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas