Industriāļi
+2
Vācaties laukā no mūsu foruma!! Cik var??? jums ar klubsdepo.lv un Sviesta Cibu nepietiek? Biezā galdiņa urbēji atradušies!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
te vienīgais industriālis ir tikai slāvu puisis Nekro.
0
tikai nevajag, es redzēju vēl vismaz vienu... židoīds, vai kā viņu, ble, atklāti propagandē to savu šturmu-hujurmu, pisiet nahui
+1
par nefolku vispār neizteikšos, ja godīgi, nesaprotu, ko viņš te ir pazaudējis, LAUKĀ!!! ĀRRĀĀĀ! Admin, izbano mani
+2
Te jau var attīstīt sazvērestības teoriju - ir skaidrs, ka nefolk, poser, nefolk2, Craunch utt. ir viens un tas pats, un ļoti iespējams, ka arī Edenbitch ir tas pats. ļoti iespējams, ka arī zchizoid un Hekpo ir tas pats, ja ne tas pats, tad vismaz kāša biedri ar ļoti līdzīgiem uzskatiem un izteiksmes veidu. Tā ka industriālis ir vai nu viens, vai visi pieminētie, ja uztver tos kā atsevišķas personas.
+1
Tu? Spams? Hehehe...
+2
un intars = nefolks :o !
+1
viss ir viens vienīgs nefolks, tu, es, jūs, tie tur, arī šitie un tie pārējie
-1
un Artuurs = Zipaks = BigUgga.
+1
blin es sevi 13tajaa redzeeeju ! :D
0
tas tā varētu būt, bet nefolks jau nu gan ir pēdējais cilvēks, ko es sauktu par industriāli - viņš tak uz senajiem laikiem kā uz neatgriešanos kritis
0
Jā, arī 13. kareivī nefolks piedalās - tas ir tas, kuru novāca pašu pēdējo (protams, viņš bija pie tiem alu cilvēkiem - grendeļiem, grrr...)
+1
taa boss-vecene ?
0
Nē, tas nākamais galvenais aiz viņas. Ričards Kaninghems vienvārdsakot, Harkonenu virsaitis. God bless
+1
stulbais rizhijs, pa seju !
0
Zipak, muti! Pēc gadiem 5iem sēdēsi uz industrijas, ka nemetās, pat nesapratīsi, kā varēji būt tik neaptēsts. Nu akkurāt kā Satrakons no Ropažiem...
+1
+1
njā,nefolks nev industriālis... nē,kur nu...
0
es neesmu industriālis, protams, industriju klausos, piemēram jaunos combichrist, converter, feindflug, stropu u.tml, tai skaitā digitālo hārdkōru (mani interesē ņūskūls - tas ēpiskais, piem. Enzyme X, Neophyte/Panic, u.tml.) - tādus jau sevi cienošs melomāns garām ausīm laist nemaz nedrīkst, bet tā jau nav lietu būtība - ja tu neesi metālists, drīksti atnākt uz šo pasākumu - www.geocities.com/nefolk/naktsputni-n...
-1
Nu un kas tad būs? Tev vispār kāds vārdu deva, kosmopolītiskais kropli? Ja neesi nefolks, lūdzu nāc uz www.nss.lv
+1
baigais jaunums, man liekas nabaga janka to vien dara ka runaa pats ar sevi, pat labakais, ka ari iesaistas taani putraa kads, reali megina argumenteeet kaut kadiem randomizeeti izraudziitiem debilisma playlistee atrastiem tematiem, kuru autoram neinterese kadas taisniibas peiradiishana, jo viss ir fars, un vairak argumenteejot tiek tikai piedirstaa tm kuutina.
+1
Skaidrs, ka runaa ne tikai pats ar sevi, bet kaa jau visiem labi zinaams,- ar mums visiem, pie tam no sadaliitaas personiibas poziicijaam, kas izpauzhas ar ljoooti daudzajiem kloniem:) Vinjsh, es domaaju, ir ljoti vientuljsh.........nabaga janka
+1
augury, izskataas, ka Tu jau esi jankas upuris....
+1
sadalītā personība? patiesībā velk uz šizofrēniju, lai gan vispārīgos vilcienos tai raksturīgs emocionāls trulums, noslēgtība. Parādās dīvainas, bieži abstraktas interes, tukša muldēšana (rezonance). Gribas defekts, zūd intereses, aktivitāte. Plus tam visam pilns komplekts murgu un halucināciju. nabaga jankam itkā no tā visa izņemot prāda dalīšanos nu tākā nevar novērot.... jocīgi.
+1
Edenbitch, šodien, plkst. 18:02
Zipak, muti! Pēc gadiem 5iem sēdēsi uz industrijas, ka nemetās, pat nesapratīsi, kā varēji būt tik neaptēsts. Nu akkurāt kā Satrakons no Ropažiem...

bļa es nemaz nebiju atvēris...
un principā nahren tu šito te tā saki, ja reiz sludini nāvi industriāļiem.. biški sapisies, jeb ne ar to niku ielogojies :DD
+2
tie industriaalji ir taadi baigie maitas... un taas visas nelabaas skanjas, kas traumee manu maigo nervu sisteeminju... un tie visi skanju mezji... oi, nevaru nevaru.
+2
mēs visi esam tikai sams. fui, spams.
+1
RPG
+2
Tagad es domāju, ka Combichrist sūkā
+2
Truemetal.lv pulkstenis steidzas par 3 minūtēm. 3:33.333
+1
jā, Kombuļu Kristus nu jau dus aizmirstības ēnā. nolemtības zvans skandina trīspadsmito stundu. mēs esam izkūpināti un nodūmoti. 665+
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas