bahs
0
dievinaat vai nodirst sho diivaini?cilveex,kursh raxtiija dieviigu muuziku,cilveeka dziljaakos stuurus saviljnojoshu... un veltiija to visu (katru skanjdarbu!)pilniigai dirsai-kristum un dievam.zjeel,ka tik gjeniaaliem skanjdarbiem tik trula un muljkjiiga motivaacija
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Viens to sauc par dievu, cits par allāhu, vēl cits par likteni, bet kāds pavisam moderni par kosmisko saprātu. Bet tas viss ir viens un tas pats- neizzinātais dzīvības esības noslēpuma glabātājs. Baha vecāki viņu audzināja par kristieti, tāpēc tā ir viņa vienīgā ticība. Baha mūzika ir ļoti dziļa, un ir vērts to mēģināt saprast. Viņš to veltīja tam augstākajam, ko pazina ar vārdu "Dievs", viņš bija kristietis, jo savādāk taptu sadedzināts uz sārta, kristieši dieva vārdā ir nesuši daudz nāvēs un ciešanu, bet neatkarīgi no tā, Baha mūzika dziedē dvēseles.
0
Uff... Bahs nu reiz ir tas komponists, kurš, ar ļoti retiem izņēmumiem, atstāj mani vienaldzīgu un aukstu kā beigtu zivi. (piem. Brandenburgas koncerti ir tīrākais vienaldzības eliksīrs). Un man pilnīgi vienalga, kam viņš savu mūziku veltīja.
0
Bet viņa uzvārds tomēr būtu rakstāms ar lielo burtu.
0
Lūsis neko nezin no vēstures, ja apgalvo, ka Bahu būtu dezinājuši uz sārta. Come on, tas bija 18.gs, kad sākās ateisms, un ikviens varēja sākt ticēt, kam grib. Varbūt kādu arī dezināja, taču tas bija ļoti epizodiski un notika nomalēs. Un kas jums nepatīk, ka cilvēks savu mūziku veltī Kristum un Dievam? Kāpēc jāzaimo? Kas par idiotisku visuma saprātu? Ja neesat studējuši Bībeli nopietni, tad fucking nevārieties!
Mani pašu klasiskā mūzika nesaista, bet Bahu der cienīt, jo viņa mūzika ir kaut kur līdzīga Doom, taču dvēseli gan nedziedē. Vismaz ne manu...
P.s tas, kas Dieva vārdā dara ļaunu un visādas stulbības, kā piem., kādu dedzina uz sārta vai ar Bībeli attaisno slepkavības un citus noziegumus, nav kristietis, bet gan zaimotājs. Kas uzņemas ciešanas Kristus un savu līdzcilvēku dēļ, tas ir kristietis. Ceru, ka viesu skaidrību ļaunuma apmātajos prātos...
lai nu kā, šī nav diskusija par kristietību, bet par ievērojamu komponistu.
0
Saderam, ka taa paartaps par diskusiju par kristietiibu, nevis par komponistu? ;D Taada nelaaga nojauta.
Par teemu-man patiik. Ljoti. Ar Bahu man ir kaadi 500 mb pilni (mp3 formaataa).
0
Muuzika - to isprot katrs kaa un kad grib, tomeer mees klausaamies no Baha puses - muuziku, nevis vaardus, bet notis. Taa kaa izteeloties var sazin par jebko ko shii muuzika izraisa...
0
Edenbeast, Tu nu gan dod!
Bahs - 18. gadsimts...phēē
Laikam būsi pārāk nopietni to bībeli studējis ka nepalika laika painteresēties par ko citu ;))
Cita starpā - ar ko "visuma saprāts" tik idiotisks? Vai tikai bībeles studēšana dod tiesības "fucking varīties"? phēē phēeee phēēēē ē ē ē ē
0
Hei - mūzikas vēstures studijas to Edenbeast!!!
0
Hei Edenbeast es skatos ka tu esi ahujenijs maaciitaajs tad kaa buutu ja tu izveidotu foruma teemu spredikis un katru sveetdienu tur ko veertiigu ierakstiitu?;D
0
Kruta tēma, kruta...
0
Ja Bahs dzīvotu šodien, tad viņš spēlētu DOOM, ja Paganini dzīvotu šodien būtu laikam solists iekš SLAYER
0
Bahs + Doom = pilniiga depresija :)
0
Edenbeast! Bahs nebija 18.gs., bet gan 17.,18. gs. mija.
0
Anoniimais, ko tu saspringsti? :)
Jaa, labi, nolohojos, nepateicu preciizu datumu, neesmu perfekts.
0
Vai tad 17. gs. vairs nededzināja? Kad tad likvidēja inkvizīciju?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas