Dziivee viss ir pilniigi godii
0
...katrs dabuu peec nopelniem? Vai ne?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Katrs tiek tik tālu cik viņam spēka, uzņēmības un dukas ;]
...katra dabuu pēc... njā....
0
Blats...
0
a ja nav blata?
0
tad ir kakts!
0
eu bet nav tak nekas godīgi.. es gribu vairāk nekā esmu pelnījis!!!
0
Par suudiem agri vai veelu buus jaatbild, ja ne-ssajaa dziivee tad naakamajaa.
0
Citējot nefolku "Katrs pats sev skaifordžers" - lūk ko par to saka tautas gudrības:
www.lfk.lv/sakamvardi/index.ht... (ja iedziļinās, tad saprot, ka tur viss ir par TO)
0
aaa kā man patīk tās otrās dzīves.. a es uzreiz gribu 666 dzīvē ielekt.. ko sakat..
0
Zipak, par Azazela ziedi esi dzirdējusi? Izlasi Māsteru un Margaritu līdz beigām, varbūt tev arī sanāks.. ielekt
0
Mocarts arī dabūja pēc nopelniem, tas ka nomira par ātru jau nu nav mūsu problēma...
0
da labi es nelasīšu tur nekādus zieduss... iztikšu vien ar lecienu kapā... nez kautkā negribas citas dzīves... baigi stulbi man liekas ka dzīvo vēl citas dzīves.. man pietiks ar vienu dzīvi... zin...
0
nu bet Petenju Maleej man liekas ka nākamajā dzīvē tu nekas labāks par krupi nebūsi.. jo zin tādas sprādžu kurpes... dievam nepatīk tādi sātanisti....
0
zipak, dievam arī nepatīk, ka tādi kā tu raksta vārdu "dievs"ar mazo burtu, tu arī katlā vārīsies, estavam katlam pagalītes netaupīšu un regulāri katru pusstundiņu piemetīšu, lai tas zipaks sautējas
0
Kurvatrons :D
0
Kurvartrons izklausās pēc kaut kādas ūber jupiterus kosmiskās stacijas,bet man patīk
moš nomainīt niku?
0
Kurvatrons t.b.
0
kurwa poliski = kuce

tas ir kaut kas no rada motorhedam, es nojaušu :")
0
Tēmas nosaukums = absolūta patiesība.
0
kādi sātanisti tad Dievam patīk? pūkainie un smaidīgie? es nekro!

hail satan!! die, die, die pig? you-pig? uuuooouuuuu, come on !!! yeah !!
0
dzive viss ir tiesi ta ka galu gala mes velamies.
0
Eue, ievērējiet pandas jauno kreatīvu piparmetra.net/forums/viewtopic.ph...
0
vai,vai..un kas ir teikts bibele?tev nebus dieva vardu zaimot..vai vai ;D
0
he he he... laps
bumbas uz luci >:))
0
Enemy, tu tam gribi ticeet, bet taa nav. nekad nekas nav pilniigi godiigi...(kaapeec man sagribeejaas tevi nosaukt par katoli?)
0
Petene dievam vispar sātanisti nepatīk.. viņš viņus ar savu spieķi sit... un liek eņģeļiem viņus mest no debesīm lejā, tad atkal uznest augšā un atkal lejā mest.. šitā visulaiku.. kamēr izdauzas līdz elles katlam un tur tevi pats sātans vāra, jo atkal redz šim nepatīk tie kas ir viesojušies redz tur augša... tā nu tas ir ierakstīts tai bībelē.. kautkāda 666lpp...
0
Dievs, Sātans... pohuj.
Viss tik un tā ir tā kā tam jābūt un ja kādam ir slikti un viņš domā ka tā nav godīgi tad ziniet - jūs to esat pelnījuši. Tipa es arī.
Un vispār Dievs ir un mūs visus mīl. Mani vairāk.... (hā hā saņemiet!!)
0
Kā tad,protams ka tevi...
0
gan jau dievam pielideji ari diezko nepatik
0
viņam vispār diezgan daudz kas diez ko nepatīk
0
Dievs ir tevī, ja nepatīk viņam - nepatīk arī tev. Un otrādāk - kas tur ko nesaprast
0
Klau, un ja runa ir par jums, daiļā dzimuma pārstāvēm, tad aizmirstiet dievu - jums jābūt dievietei. tās maskulīnās sievietes - nu drusku par traku mūsdienās jau :(
0
maskulinas?m?ko tas nozime?vai nu es neatceros tadu vardu vai ari pirmo reizi dzirdu
0
Kā, nefolk, vai tad Dievs nav sieviete? Ir, ir, ka es tev saku, nezaimo.

pandemonium: maskulīns- vīrišķīgs.
0
a ko jūs man to sātanismu piesienat? es jau sen deicide beidzu klausīties un vairs nelasu intervijas ar viņiem? kas par klučiem?
0
bez duaalajiem pretstatiem nekaa nevar izteeloties pasauli. vispaar saatans=dieva zemapzinja=pasaule=dziivii... cilveeki un visa daba, nevienu neatskaitot.

un neiestaastiisiet man ,ka kaadu dievs miil vai pat miil vairaak kaa citu.

aa, paldies, Enemy, ja tu savam dievam par vinja miilestiibu pateicies taa, kaa zinu, man vinja zheel:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas