Ekoterorisms
0
Klau, kas tas tāds?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nav ne mazaakaas jausmas
0
nu tas ir tad kad uzbrūk dabai :D
0
nelieši!!!
0
Sviesta Ciba |
... lai gan interesanti tas būtu, tomēr skaņas piesārņojums un "ekoterorisms" ir
tādas reālas problēmas (vai idejas, ja uz to paskatās citādi). ...
journal.bad.lv/community/ lasiitprieks/22105.html?mo... - 22k - Papildu rezultāts - Saglabātā kopija - Līdzīgās lapas

lasītprieks' Journal
... lai gan interesanti tas būtu, tomēr skaņas piesārņojums un "ekoterorisms" ir
tādas reālas problēmas (vai idejas, Ja uz to paskatās citādi). ...
journal.bad.lv/community/l... - 48k - Papildu rezultāts - Saglabātā kopija - Līdzīgās lapas
0
ekoterorisms ir tas ka nešķiro atkritumus...kad plastmasu dedzina...kad anthraxu izsūta aploksnēs...kad izkastrē runci..
0
as i become older my heart grows colder and finally will turn to stone
0
nav viss. eko attiecas uz vidi, nevis dabu. bieži vien tas ir tieši pretējais šitām jūsu versijām. nebūkim dumi pirms brūķēt muti, bet apskatīsimies to vārdu internetā, labi? Vispār es tagad pievērsīšos citām lietām - pēc kāda laika pienākšu nočekot, pārbaudīt, cik patiesi ir/bijuši mani aizspriedumus par metālistiem. respekt nefolk

faculty.ncwc.edu/toconnor/429/429lec...
0
nedomāju ka vide un daba būtu ļoti atšķirīgie jēdzieni. uzzīmēts ābols uz galda blakus krūzei saucās klusā daba.
principā skatoties kādā kontekstā lieto.
As water spins in circles twice
Spiders, snakes and the little mice
Get twisted around and tumble down
When Nature calls we all shall drown
0
cik saprotu, nefolks iesaka ekoterorismu! fuuuu
0
Pareizi saprati, bet kāpēc fuu? Не отрицай того, чего не знаешь! Izlasi linku un iesniedz pretargumentus, bet vispār - tu man esi apnikusi. Kaut kāds iedomīgs skuķis - iedomājies, ka visu zini, ja? Labsi, es eju prom, ielikšu vēl pēdējo reklāmu un miers ar jums...
0
Ekoterorisms ir, kad visaadi tur cilveeki, kas ciinaas par dabas aizsardziibu, terorizee korporaaciju iipashniekus ar savaam stulbajaam akcijaam.
0
"ekoterorisms ir tas ...kad anthraxu izsūta aploksnēs..."

Eu, davai, tas skan labi. Gribu, lai man "Among the Living" albumu atsūta aploksnē.
0
skaņas piesārņojums laikam ir tad kad dzirdams supertroksnis*

*Divi skeleti drātējās uz skārda jumta
0
es ir terrorists nr. 1
Iva Bin laden
0
es tev, darbiniek, turpmāk atlīdzību par paveikto darbu atlīdzināšu ar diskiem aploksnēs... >:)
0
ar ko tad tas skelets drātē to otru skeletu?
0
tev mav jāiedomājās akts (tas sekss fiziski), bet pielietojot izteeli troksnis, kas no tā radās
0
Kā tas ir - atlīdzināt atlīdzību?
0
Cool:):):):)
0
Pudeļu neizmešana tām paredzētajās urnās
0
kas ir nefolk?
0
briesmīgi interesants nosaukums!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas