LU svaruzāle
0
klau, vai vēl kādam, kurš mācās LU, nav problēmas ar C daļas kredītpunktiem? Man ienāca tāda doma prātā paņemt svaruzāli, tīri tā lai nebūut jāstreso un jākārto beigās kaukādi pārbaudījumi, varbūt varētu ar kādu apvienoties, tīri uzmanīt vienam otru, pierakstīt, starplaikos paraudāt pie ģimenes bilžu albūma...?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
atkal tēmē uz tām dušām 8|
0
Ņem aerobiku. Tā notiek tai pat svaru zālē
0
Too many fools blocking my motion
Clouding my eyes...must be the potion
Spots on my eyes...must be the lotion
Love in a void...it's so numb
Avoid in love...it's so dumb
Love in a void

Too many bigots for my liking
Too many critics...too few writing
Rabid dogs that aren't biting

Love in a void...it's so numb
Avoid in love...it's so dumb
Love in a void

Jaded reputation on which you're staking
Lots of money for the making
For all the stars they're just faking

Love in a void...it's so numb
Avoid in love...it's so dumb
Love in a void
0
ko ta nu aerobiku... skuķi jau neskatās uz aerobiķiem... tūlīt jau panesīsies, ka tomēr skatās... tīri pa dzīslām nodot...
0
dušu maršs?
0
Toties uz pašu aerobiku iet gandrīz tikai skuķi \m/
0
nu ja jau tas tur pat notiek, ta jau viss čikiniekā, varēsim ar partneri, kas man pievienosies, kunkstēt zem 10 Kg un lūrēt uz dipšiem- viss jauki !!
0
ka būs jāuzdod Biggijam ar slapju dvieli ...
0
Par svariem nezinu, bet paraudaat pie albuuma gribu. Taa var sarunaat?
0
albūms viens, bet jāraud būs 2x nedēļā. Tas arī der? Ja baigi daudz sarunā, moš iemet DC++ ?
0
Nesapratu, kas man jaamet DC++? Vispaar, man pashlaik dc++ nav nemaz pieejams. A cik vispaar maksaasi par raudaashanu un kaadi tur veel nosaciijumi?
0
kad pēc svaru zāles iesi pirtī, pievērs uzmanību baseinam, pirms lekt tajā iekšā...
0
;)
0
Es vispaar nepanesu pirti, man paliek slikti un es gjiibstu. Kur nu veel lekt ledainaa uudenii. Nesaprotu, kaa cilveeki var sevi taa mociit.
0
nu par pirtīm runājot, es ar biki paģībstu, pēdējās trīs reizes tēloju baigi veci, pēc tam gan labu laiku neatlaida, bet uz to vienu brīdi pilnīgi dominēju...
DC++ jāsamet viss sarunātais >:)
0
labprāt ņemtu līdzi Kristapsonu, bet viņam spalvanais kājas... ko saki mazais opja aizvainotāj?
0
pa seju jums visiem no lu ;F BA ROCKS!
0
sastājās visi no LU un iet Artūrs visiem dot pa seju, katram, kurš rindā nostājies... marasms
0
vai juus luudzu buutu tik laipni? ojee paldies!
0
Cik man zināms, C daļā nevar ņemt nekādu svaru zāli jo tādas nav :(
Es neiesaku ņemt nekādu sportu, jo tur liek atzīmes par apmeklējumiem, jāiet divreiz nedēļā vusmaz ieskaiti dod par 13 apmeklējumiem.Ko darīt ja semestra beigās konstatē, ka nav tikdaudz to apmeklējumu? ko? Jālien pasniedzējam zem galda... :)
Un banku augstskola, kas tā vispār par augstskolu? tur pat c daļas nav, hi hi! jāmācās viss ko bāž galvā... nekādas izvēles. Maksā tik, tad jau paturēs ar visiem ntajiem parādiem, kāda motivācija vispār mācīties?
0
bet tad jāņem parastās ziepes, pēc škidrajām ziepēm jau neviens nepielieksies :(
0
nu beidz, ir arī zēni ar pareizo attieksmi
0
nuu vispaar svaru zaale ir LU stadionaa - pietam var divus semestrus apmekleet un abus dabuut krediitpunktus! un airobika notiek citur, taakaa pietiek dezinformeet cilveeku
par tiem apmekleejumiem gan nevaig tik ljoti satraukties - pie tam krediitpunktu ieguushanai pietiek ar 4nieku!
0
nu Viesuli, ir gan svaru zāle, es tak redzēju kā manā kursā 3 džeki izauga, un apmeklējums jau ir obligāts, bet tas jau tīri priekš sevis, var iet maksāt par to naudiņu, bet Tev pa brīvu un vēlk dod kredītpunktus, man jau liekas feini.
0
Nu labi.Es jau neko nesaku. Teicu tikai to ko zinu. :p
Tagad ir reģitrācijas nedēļa, jāaizstaigā, būs uz Aspāzijas 5...
0
Un neraksti TU ar lielo burtu!
Nesaprotu, kapēc jaunieši tā dara?
0
Viesuli, Tu ar lielo burtu raksta aiz cienjas pret otru cilveeku
0
Tā skaitās, bet pārāk bieži ir tā, ka pārējais rakstītais teksts par cieņu neliecina. Es uzskatu, ka tam, vai raksta ar lielo vai mazo burtu, nav būtiskas nozīmes, lai raksta katrs, kā patīk, būtību tas tāpat nemaina. Te jau nav nekāda oficiālā sarakste, bet parasts forums-mēslu bedre.
0
Arī oficiālā sarakstē es tā nedaru. Priekš kam?
0
Etiķetes ievērošana palielina iespēju dabūt/sasniegt vajadzīgo.
0
nu es jau nesaku, ka taa jaadara obligaati, vienkaarshi ir taada norma un gribi pildi, gribi nee

Prieksh kam?
1. cienjas apliecinaashana
2. veids kaa pieveerst uzmaniibu ka tas domaats Tev
3. prieshkam tu savu niku ar lielo burtu raxti?
0
es savu niku ar lielo burtu nerakstu, vārdu gan, jo tāds mna tas ir dots.
0
eliminate the right
eliminate the wrong
eliminate the weak
eliminate the strong
eliminate your feelings
eliminate too late
eliminate the hope
eliminate, eliminate

rokenrols, bla!
0
Neticu ka tā svaru zāle ir lietājama... vai tur skriešanas trennažieri ir?
un aerobika raksta šitā -aerobika
un raksta raksta šitā-raksta... bez smirdīgajiem iksiem!
0
A pškam skriešanas trenažieri? Tr00 metal warriors skrien brīvdabā jebkādos apstākļos.
0
logjiski ka tur ir aizveesturiska svaru zaale patiesiibaa - bet nez kaapee to par trenazhieriem sauc.. katraa zinjaa dzheki tur cilaaja kkaadas stangas - iekshaa nebiju neredzeeju! un kas vainas pacilaat stangu? buusiet stipri ;)
0
Jā, kā tad tikpat stipri kā Ārčijs, kas izņemot štanugu reti dara ko citu...
Un cik tur hanteles ir? 5 ja? un jūsu mīļotās dušas, tādas vispār tur ir?!!!!!
0
Nezinu - es ar dzhekiem kopaa dushaas negaaju :D
vinji to vareetu paarprast
0
ko tad tu tur dariji? tu nemazgājies pēc fiziskām aktivitātēm?
0
nuuuu - es pirmajaa kursaa gaaju uz vingroshanu - arii C daljaa, es mazgaajos - tikai kopaa ar meiteneem
(pateikshu priekshaa - es esmu viens riktiigs skukjis) :DDD
0
ā. tātad meiteņu dušas tur ir.
bet jā kāds piesakās nomazgāt, tad tu ar atsaki?
0
atkariibaa no mazgaashanas prasmeem :D un taa cik labi paziistami
0
kas vēl par prasmēm? kas ta jāmāk darīt?
0
mees novirziijaamies no teemas :D
0
nevis mēs, bet tu.
0
nee es tikai atbildeeju uz taviem jautaajumiem..
0
Kapēc ta vairs neatbildi? bet novirzies no tēmas?
0
es nekad par paaraak personiskaam un intiimaam lietaam visiem redzot nerakstu un visiem dzirdot nerunaaju - neesmu nekaada tur rukshaane, un graamatu viirieshi manaa muuzhaa ar nekad nerakstiitu
0
interesantas sarunas
izskatas ka matainie ne tikai alu dzer
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas