Crematory
0
jūsu domas par šo manuprāt lielisko grupu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
stilīgas ūsas.
0
man patīk Transmigration :) tāds atmosfērisks :)
0
Tīri normāli tie Crematory....
0
Laba x Laba
0
nu nezinu kaut kas biken pietruukst
0
Man patiik viena dziesma ko neesmu paaris gadus dzirdeejis un kurai esmu aizmirsis nosaukumu, bet tas mani iipashi neuztrauc, jo shodien spiid saule, ir silts un ir daudz citu grupu dziesmas ko atceros, so - fu@# o@#
0
pirms gadiem 6-7 patika, bet tad es redzēju klipu "Tears of Time", kopš tā laika vairs nevaru... vnk. nevaru
0
dzu dzu dzu dzu
"Tears of time...
bla bla blaaaa..."

zinu shito klipu
0
un tā vācu seja ar tām stilīgajām ūsām un attieksmi laižot smilšu graudus caur pirkstiem... brrrrrr
0
vaacu spekjis.. vaacu spekjisssssss.....
0
grupa jau baigā, ģitāra taisa tikai džik džik džik un viens ar sirdi un dvēseli gasē uz sintiņa 14 notis. Toties ģitārists man mazliet atsit pēc sejas Tomi Iommi--> par to bonuss
0
jā... tas klips... Es vispār to dienu nekad neaizmirsīšu. Crematory "Tears Of Time", Type O Negative "blakk blakk blakk", Danzig "Mother", Ancient ar savu pretīgo mutes caurumu. Tad vēl Necrophagia "Bloodfreak" manām mazajām nepieredzējušajām ačtelēm toreiz... Tā bija drausmīga diena.
0
Blood freak ir labs. Visi paareejie no taa DVD arii ir feini.
0
Necrophagia "Bloodfreak", es ari biju parsteigts, bet laba nozimee.
0
heh, bet visforšākā ir grupas sieviete (ja tāda vēl ir), uz kuru ilgi nācās skatīties, lai tiešām saprastu, vai tā IR sieviete!! nu bet visādi jau gadās!!
dažas dziesmas normāli ieruleeja 2001. gadā.
0
ņē ņē ņē - tas klips ir reāls spārdeklis. he he he. tie hipiji - mmmm.

bet `transmigration` alboms ir labu labais. pure deutsch `crematory` - `crematory` ar klausām, sevišķi `ist es wahr` - mmmm, klips ar drūmais
0
njā... vienīgais no šie, kas man ir- viņu albums (pirmais, starpcitu) 1993. gadā izlaistais Transmigration. Nu labs, nav ne vainas priekš debijas albuma, bet domāju , ka vēlāk iznākušie albumi labāki (nav nācies klausīties).
0
Nu pēdējais (revolution) ir tāds tīri jauks disko, ja vien tas vokāliņš vietām nebesītu. :) Par pārējiem neko nezinu, laikam pat izdaudzināto klipu redzējis neesmu. :D
0
man riktīgi patika "Illusions" 95.gada albums
0
pirmie 3 albumi klausāmi, bet tad nāca self titled albums :(
0
un kāda vaina bij Danzig-mother-? dziesma laba un klips koncertnieks. un Black No1? ideāli
0
Kāds koncertnieks... tu citu esi redzējis. mother... o na na na/// MoTHER! Ahujiķeļna laba dziesma Mo-Thee-r! o na na na...
0
nu jā, man viņš bij koncerta variantā. mother, do you wanna bang head tonight?
0
jē tagad runāsim cik neglītas ir grupas.
0
Vel shodien atceros to kad redzēju ezīti miglā, tas bija smagi. Runājot par crematory, pat neatceros kadi bija, bet pirmie 4 albumi bij' tīri klausāmi.
0
A KAS IR?!
0
No Crematory laikam esmu redzējis kādus 2-3 klipus, nosaukumus neatceros, bet visi bij pēc vienas šnites - resnajam ūsainim ventilators ģīmī, un šis tik visu laiku savus peizakus vāc no sejas nost. Pag, tās smiltis caur pirkstiem ar laikam kaut kur tur figurēja.
0
nu bet.. ja nav ventilatora, nav romantikas un pliivojoshaa gjiimja.. tas ir matu...
un tas tumshais, likteniigais acu skats..
un veel Princeses(sprogaines) solomomenti aigraabjoshie..
ehhhh
0
o jā, ventilators = romantika.
0
tears of time (live)un lost in myself no illusin (1995) ir izcilas!
0
sorry illusiOn
0
es atceros ka N BLast koncertnieka kaut kads dzeks teica "rock the house YO", kursh gan tas bija. bet man sametas biki neerti.
0
ROCK TEH HOUSE YO!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas